← Maçlar
Galler · FAW Championship10 Ekim 2026 · 16:30 TSİ

Gresford Athletic 0-1 Porthmadog FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Gresford Athletic
0–1İY 0–1
Porthmadog FC
Maç sonu

Gresford Athletic 0–1 Porthmadog FC (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Gresford Athletic – Porthmadog FC maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Gresford Athletic
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%17 2/12%17 1/6
Beraberlik%8 1/12%0 0/6
Mağlubiyet%75 9/12%83 5/6
Porthmadog FC
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%57 8/14%57 4/7
Beraberlik%21 3/14%43 3/7
Mağlubiyet%21 3/14%0 0/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Gresford Athletic
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,58 (7 gol)0,83 (5 gol)
Yediği gol / maç2,75 (33 gol)2,83 (17 gol)
Porthmadog FC
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,50 (21 gol)1,86 (13 gol)
Yediği gol / maç1,00 (14 gol)1,14 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Gresford Athletic
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%33 4/12%50 3/6
1,5 Üst%75 9/12%83 5/6
2,5 Üst%58 7/12%83 5/6
3,5 Üst%33 4/12%50 3/6
Gol yememe%8 1/12%0 0/6
Porthmadog FC
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%50 7/14%71 5/7
1,5 Üst%57 8/14%71 5/7
2,5 Üst%50 7/14%57 4/7
3,5 Üst%36 5/14%57 4/7
Gol yememe%43 6/14%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Gresford Athletic
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%17 2/12%17 1/6
Berabere%17 2/12%0 0/6
Geride%67 8/12%83 5/6
Porthmadog FC
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%36 5/14%43 3/7
Berabere%29 4/14%29 2/7
Geride%36 5/14%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Gresford Athletic (12 maç)

1/111/X11/20X/11X/X0X/212/102/X02/28

Porthmadog FC (14 maç)

1/141/X11/20X/14X/X0X/202/102/X22/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Gresford Athletic (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 1 5
31-45 2 6
46-60 0 5
61-75 2 6
76-90 0 4

Porthmadog FC (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 2 2
31-45 2 2
46-60 3 3
61-75 4 1
76-90 4 2

Kartlar

Gresford Athletic

Sarı 0 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Porthmadog FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 204 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Galler · FAW Championship puan durumu · North

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Brickfield Rangers 141112 3112 +1934 GMGBG
2Newtown AFC 13931 245 +1930 GBBGG
3Porthmadog 14833 2114 +727 GGMBG
4Mold Alexandra 13742 3217 +1525 GMGGB
5Bala Town 14734 2724 +324 BMBBG
6Caersws 13652 2818 +1023 BBBBG
7Bangor City 1876 FC 13643 3419 +1522 MMBBG
8Guilsfield 14464 2019 +118 GMBBM
9Buckley Town 14437 2626 015 BGMMM
10Holyhead Hotspur 13436 1821 -315 GBGGB
11Llanuwchllyn 14437 2332 -915 MGBMM
12Denbigh Town 13427 2628 -214 MMGGB
13Rhyl 14275 2225 -313 MBBMB
14Ruthin Town 13337 1224 -1212 GBBGM
15Gresford Athletic 12219 733 -267 GGMMM
16Penrhyncoch 130112 640 -341 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Brickfield Rangers 7511 146 +816
2Newtown AFC 7421 132 +1114
3Llanuwchllyn 8422 2014 +614
4Guilsfield 7331 139 +412
5Mold Alexandra 7331 119 +212
6Porthmadog 7403 86 +212
7Bangor City 1876 FC 6312 2111 +1010
8Bala Town 6303 109 +19
9Caersws 6231 98 +19
10Buckley Town 7223 1312 +18
11Rhyl 7142 1415 -17
12Ruthin Town 7214 613 -77
13Holyhead Hotspur 7124 912 -35
14Denbigh Town 6114 1316 -34
15Gresford Athletic 6105 517 -123
16Penrhyncoch 6015 415 -111
#TakımOGBMAYAVP
1Brickfield Rangers 7601 176 +1118
2Newtown AFC 6510 113 +816
3Porthmadog 7430 138 +515
4Bala Town 8431 1715 +215
5Caersws 7421 1910 +914
6Mold Alexandra 6411 218 +1313
7Bangor City 1876 FC 7331 138 +512
8Denbigh Town 7313 1312 +110
9Holyhead Hotspur 6312 99 010
10Buckley Town 7214 1314 -17
11Rhyl 7133 810 -26
12Guilsfield 7133 710 -36
13Ruthin Town 6123 611 -55
14Gresford Athletic 6114 216 -144
15Llanuwchllyn 6015 318 -151
16Penrhyncoch 7007 225 -230

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,97X3,8221,51

Çifte şans

1X1,86121,11X21,09

Karşılıklı gol

Var1,42Yok2,13

3,5 Alt / Üst

Alt1,46Üst2,05

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün FAW Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.