← Maçlar
Galler · FAW Championship31 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Llanuwchllyn 3-4 Denbigh Town: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Llanuwchllyn
3–4İY 1–1
Denbigh Town
Maç sonu

Llanuwchllyn 3–4 Denbigh Town (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Llanuwchllyn – Denbigh Town maçı 3-4 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Llanuwchllyn
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%31 4/13%57 4/7
Beraberlik%15 2/13%14 1/7
Mağlubiyet%54 7/13%29 2/7
Denbigh Town
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%31 4/13%43 3/7
Beraberlik%15 2/13%14 1/7
Mağlubiyet%54 7/13%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Llanuwchllyn
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,77 (23 gol)2,86 (20 gol)
Yediği gol / maç2,46 (32 gol)2,00 (14 gol)
Denbigh Town
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç2,00 (26 gol)1,86 (13 gol)
Yediği gol / maç2,15 (28 gol)1,71 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Llanuwchllyn
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%54 7/13%71 5/7
1,5 Üst%85 11/13%100 7/7
2,5 Üst%77 10/13%86 6/7
3,5 Üst%69 9/13%71 5/7
Gol yememe%15 2/13%29 2/7
Denbigh Town
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%77 10/13%57 4/7
1,5 Üst%92 12/13%86 6/7
2,5 Üst%77 10/13%57 4/7
3,5 Üst%62 8/13%43 3/7
Gol yememe%8 1/13%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Llanuwchllyn
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%23 3/13%43 3/7
Berabere%38 5/13%43 3/7
Geride%38 5/13%14 1/7
Denbigh Town
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%31 4/13%14 1/7
Berabere%38 5/13%57 4/7
Geride%31 4/13%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Llanuwchllyn (13 maç)

1/131/X01/20X/11X/X1X/232/102/X12/24

Denbigh Town (13 maç)

1/121/X11/21X/12X/X0X/232/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Llanuwchllyn (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 1 3
31-45 5 4
46-60 4 4
61-75 3 3
76-90 1 5

Denbigh Town (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 1 1
31-45 1 3
46-60 1 5
61-75 4 6
76-90 3 4

Kartlar

Llanuwchllyn

Sarı 0 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Denbigh Town

Sarı 0 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 204 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Llanuwchllyn için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 9, yenilen 17. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Denbigh Town 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 9-10).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Llanuwchllyn 0 – Denbigh Town 2; 0 beraberlik var. Son maç: 14 Aralık 2024, Denbigh Town 7-1 Llanuwchllyn.

Sıralama
10. (15 p) – 13. (10 p)
Form (son 5)
BMGMM – MGMMG
H2H (G-B-M)
0-0-2 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,47 – 3,57 – 1,99
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Llanuwchllyn iç saha 6 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,67 gol yedi; Denbigh Town dış saha 6 maçta 1,50 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Llanuwchllyn %67, Denbigh Town %50. İlk yarıyı önde kapatma: Llanuwchllyn 3/6, Denbigh Town 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,47, 0 – 3,57, 2 – 1,99. Karşılıklı Gol: Var 1,25, Yok 2,58.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 27 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Galler · FAW Championship puan durumu · North

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Brickfield Rangers 141112 3112 +1934 GMGBG
2Newtown AFC 13931 245 +1930 GBBGG
3Porthmadog 14833 2114 +727 GGMBG
4Mold Alexandra 13742 3217 +1525 GMGGB
5Bala Town 14734 2724 +324 BMBBG
6Caersws 13652 2818 +1023 BBBBG
7Bangor City 1876 FC 13643 3419 +1522 MMBBG
8Guilsfield 14464 2019 +118 GMBBM
9Buckley Town 14437 2626 015 BGMMM
10Holyhead Hotspur 13436 1821 -315 GBGGB
11Llanuwchllyn 14437 2332 -915 MGBMM
12Denbigh Town 13427 2628 -214 MMGGB
13Rhyl 14275 2225 -313 MBBMB
14Ruthin Town 13337 1224 -1212 GBBGM
15Gresford Athletic 12219 733 -267 GGMMM
16Penrhyncoch 130112 640 -341 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Brickfield Rangers 7511 146 +816
2Newtown AFC 7421 132 +1114
3Llanuwchllyn 8422 2014 +614
4Guilsfield 7331 139 +412
5Mold Alexandra 7331 119 +212
6Porthmadog 7403 86 +212
7Bangor City 1876 FC 6312 2111 +1010
8Bala Town 6303 109 +19
9Caersws 6231 98 +19
10Buckley Town 7223 1312 +18
11Rhyl 7142 1415 -17
12Ruthin Town 7214 613 -77
13Holyhead Hotspur 7124 912 -35
14Denbigh Town 6114 1316 -34
15Gresford Athletic 6105 517 -123
16Penrhyncoch 6015 415 -111
#TakımOGBMAYAVP
1Brickfield Rangers 7601 176 +1118
2Newtown AFC 6510 113 +816
3Porthmadog 7430 138 +515
4Bala Town 8431 1715 +215
5Caersws 7421 1910 +914
6Mold Alexandra 6411 218 +1313
7Bangor City 1876 FC 7331 138 +512
8Denbigh Town 7313 1312 +110
9Holyhead Hotspur 6312 99 010
10Buckley Town 7214 1314 -17
11Rhyl 7133 810 -26
12Guilsfield 7133 710 -36
13Ruthin Town 6123 611 -55
14Gresford Athletic 6114 216 -144
15Llanuwchllyn 6015 318 -151
16Penrhyncoch 7007 225 -230

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,47X3,5721,99

Çifte şans

1X1,43121,13X21,27

Karşılıklı gol

Var1,25Yok2,58

3,5 Alt / Üst

Alt1,60Üst1,79

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün FAW Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.