← Maçlar
Güney Kore · K League 1 · 32. hafta18 Ekim 2026 · 10:30 TSİ

Pohang Steelers 0-0 FC Anyang: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Pohang Steelers
0–0İY 0–0
FC Anyang
Maç sonu

Pohang Steelers 0–0 FC Anyang (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 3–17, isabetli şut 0–2, topa sahip olma %48–%52, korner 3–2.

Maç özeti

Pohang Steelers – FC Anyang maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Pohang Steelers: Tae-ha Park · FC Anyang: Ryu Byeong-Hoon

Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Pohang Steelers üstte · FC Anyang altta

01530İY607590 14' sarı kart: Danny Bakker (FC Anyang)29' sarı kart: Kim Seung-Ho (Pohang Steelers)45' oyuncu değişikliği: Cho Sang-Hyeok ↔ Jakob Tranziska (Pohang Steelers)↔60' oyuncu değişikliği: Kento Nishiya ↔ Jung Han-Min (Pohang Steelers)↔63' oyuncu değişikliği: Breno Herculano Almeida ↔ Kim Un (FC Anyang)↔63' oyuncu değişikliği: Choi Geon-joo ↔ Chae Hyun-woo (FC Anyang)↔73' oyuncu değişikliği: Danny Bakker ↔ Kim Jung-Hyun (FC Anyang)↔73' oyuncu değişikliği: Lee Jin-Yong ↔ Branislav Knezevic (FC Anyang)↔74' sarı kart: Juninho Rocha (Pohang Steelers)83' oyuncu değişikliği: Jorge Luiz Barbosa Teixeira ↔ Kim Yong-Hak (Pohang Steelers)↔85' oyuncu değişikliği: Ivan Jukić ↔ Kang Kim (FC Anyang)↔89' sarı kart: Kim Dong-Jin (Pohang Steelers)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' sarı kart: Danny Bakker (FC Anyang)
  • 29' sarı kart: Kim Seung-Ho (Pohang Steelers)
  • 45' oyuncu değişikliği: Cho Sang-Hyeok ↔ Jakob Tranziska (Pohang Steelers)
  • 60' oyuncu değişikliği: Kento Nishiya ↔ Jung Han-Min (Pohang Steelers)
  • 63' oyuncu değişikliği: Breno Herculano Almeida ↔ Kim Un (FC Anyang)
  • 63' oyuncu değişikliği: Choi Geon-joo ↔ Chae Hyun-woo (FC Anyang)
  • 73' oyuncu değişikliği: Danny Bakker ↔ Kim Jung-Hyun (FC Anyang)
  • 73' oyuncu değişikliği: Lee Jin-Yong ↔ Branislav Knezevic (FC Anyang)
  • 74' sarı kart: Juninho Rocha (Pohang Steelers)
  • 83' oyuncu değişikliği: Jorge Luiz Barbosa Teixeira ↔ Kim Yong-Hak (Pohang Steelers)
  • 85' oyuncu değişikliği: Ivan Jukić ↔ Kang Kim (FC Anyang)
  • 89' sarı kart: Kim Dong-Jin (Pohang Steelers)

Maç olayları

  1. Pohang SteelersFC Anyang
  2. Kim Dong-JinSarı kart89'
  3. 85'Ivan Jukić ↔ Kang KimOyuncu değişikliği
  4. Jorge Luiz Barbosa Teixeira ↔ Kim Yong-HakOyuncu değişikliği83'
  5. Juninho RochaSarı kart74'
  6. 73'Danny Bakker ↔ Kim Jung-HyunOyuncu değişikliği
  7. 73'Lee Jin-Yong ↔ Branislav KnezevicOyuncu değişikliği
  8. 63'Breno Herculano Almeida ↔ Kim UnOyuncu değişikliği
  9. 63'Choi Geon-joo ↔ Chae Hyun-wooOyuncu değişikliği
  10. Kento Nishiya ↔ Jung Han-MinOyuncu değişikliği60'
  11. Cho Sang-Hyeok ↔ Jakob TranziskaOyuncu değişikliği45'
  12. Kim Seung-HoSarı kart29'
  13. 14'Danny BakkerSarı kart

Maç istatistikleri

Pohang SteelersFC Anyang
48%Topa sahip olma52%
3Toplam şut17
0İsabetli şut2
3İsabetsiz şut15
0Engellenen şut0
3Korner2
3Sarı kart1
0Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Pohang Steelers
Toplam (34)İç saha (15)
Galibiyet%32 11/34%27 4/15
Beraberlik%29 10/34%33 5/15
Mağlubiyet%38 13/34%40 6/15
FC Anyang
Toplam (35)Dış saha (18)
Galibiyet%31 11/35%33 6/18
Beraberlik%37 13/35%39 7/18
Mağlubiyet%31 11/35%28 5/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Pohang Steelers
Toplam (34)İç saha (15)
Attığı gol / maç0,91 (31 gol)0,47 (7 gol)
Yediği gol / maç1,18 (40 gol)0,80 (12 gol)
FC Anyang
Toplam (35)Dış saha (18)
Attığı gol / maç1,20 (42 gol)1,22 (22 gol)
Yediği gol / maç1,43 (50 gol)1,17 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Pohang Steelers
Toplam (34)İç saha (15)
KG Var%38 13/34%20 3/15
1,5 Üst%65 22/34%40 6/15
2,5 Üst%35 12/34%7 1/15
3,5 Üst%15 5/34%0 0/15
Gol yememe%32 11/34%40 6/15
FC Anyang
Toplam (35)Dış saha (18)
KG Var%69 24/35%61 11/18
1,5 Üst%77 27/35%67 12/18
2,5 Üst%46 16/35%33 6/18
3,5 Üst%20 7/35%22 4/18
Gol yememe%14 5/35%28 5/18

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Pohang Steelers
Toplam (19)İç saha (10)
Maçta toplam korner (ort.)8,98,4
7,5 Üst%63 12/19%60 6/10
8,5 Üst%53 10/19%50 5/10
9,5 Üst%37 7/19%40 4/10
10,5 Üst%26 5/19%20 2/10
FC Anyang
Toplam (18)Dış saha (11)
Maçta toplam korner (ort.)8,27,8
7,5 Üst%44 8/18%36 4/11
8,5 Üst%39 7/18%27 3/11
9,5 Üst%33 6/18%27 3/11
10,5 Üst%17 3/18%9 1/11

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Pohang Steelers
Toplam (19)İç saha (10)
Maç başı kart3,23,1
2,5 Üst%74 14/19%70 7/10
3,5 Üst%42 8/19%50 5/10
4,5 Üst%16 3/19%10 1/10
5,5 Üst%0 0/19%0 0/10
FC Anyang
Toplam (18)Dış saha (11)
Maç başı kart3,73,6
2,5 Üst%67 12/18%64 7/11
3,5 Üst%50 9/18%45 5/11
4,5 Üst%33 6/18%27 3/11
5,5 Üst%22 4/18%9 1/11

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Pohang Steelers
Toplam (19)İç saha (10)
Maç başı isabetli şut7,35,9
6,5 Üst%58 11/19%40 4/10
7,5 Üst%47 9/19%30 3/10
8,5 Üst%21 4/19%0 0/10
9,5 Üst%21 4/19%0 0/10
FC Anyang
Toplam (18)Dış saha (11)
Maç başı isabetli şut8,89,5
6,5 Üst%67 12/18%82 9/11
7,5 Üst%50 9/18%55 6/11
8,5 Üst%44 8/18%45 5/11
9,5 Üst%44 8/18%45 5/11

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Pohang Steelers
Toplam (34)İç saha (15)
Önde%26 9/34%20 3/15
Berabere%47 16/34%53 8/15
Geride%26 9/34%27 4/15
FC Anyang
Toplam (35)Dış saha (18)
Önde%29 10/35%28 5/18
Berabere%54 19/35%67 12/18
Geride%17 6/35%6 1/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Pohang Steelers (34 maç)

1/171/X11/21X/14X/X7X/252/102/X22/27

FC Anyang (35 maç)

1/161/X31/21X/14X/X9X/262/112/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Pohang Steelers (32 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 3 4
31-45 6 7
46-60 6 2
61-75 5 10
76-90 5 9

FC Anyang (33 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 5
16-30 5 2
31-45 8 8
46-60 7 11
61-75 6 12
76-90 8 9

Kartlar

Pohang Steelers

Sarı 56 · Kırmızı 5 (34 maç · maç başı sarı 1,6)

FC Anyang

Sarı 66 · Kırmızı 4 (35 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 206 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Pohang Steelers: iç saha, 10 maç · FC Anyang: dış saha, 11 maç

Pohang SteelersFC Anyang
%52,5Topa sahip olma%46,6
11,1Toplam şut12,1
3,2İsabetli şut4,6
6,0Ceza sahası içi şut6,4
4,7Korner2,9
439Pas383
%86Pas isabeti%76
1,5Kurtarış2,8
10,9Faul12,4
1,5Ofsayt0,6
1,7Sarı kart1,6
0,20Kırmızı kart0,09

Rakiplerine izin verdikleri

11,5Rakibin şutu14,6
2,7Rakibin isabetli şutu4,8
3,7Rakibin korneri4,9

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Pohang Steelers – FC Anyang ilk 11'ler

Pohang Steelers · 4-4-2

  1. 21Hwang In-JaeK
  2. 13Kang Min-JunD
  3. 20Park Chan-YongD
  4. 4Jeon Min-GwangD
  5. 77WandersonD
  6. 31K. NishiyaO60' oyundan çıktı 60. dk
  7. 8Kim Seung-HoO29' sarı kart 29. dk
  8. 16Kim Dong-JinO89' sarı kart 89. dk
  9. 11Juninho RochaO74' sarı kart 74. dk
  10. 18Cho Sang-HyeokF45' oyundan çıktı 45. dk
  11. 25Jorge LuizF83' oyundan çıktı 83. dk
Yedekler
  • 5Jin Si-wooD
  • 37Jung Han-MinF60' oyuna girdi 60. dk
  • 36H. KimO
  • 3Ye-Sung KimD
  • 30Kim Yong-HakF83' oyuna girdi 83. dk
  • 14Lee Chang-WooD
  • 17Shin Kwang-HoonD
  • 10J. TranziskaF45' oyuna girdi 45. dk
  • 1Yun Pyeong-GookK

Teknik direktör: Tae-ha Park

FC Anyang · 4-3-3

  1. 23Kim Jeong-HoonK
  2. 17Kang Ji-HoonD
  3. 3J. h. KimD
  4. 21Kwon Kyung-WonD
  5. 25Jae-hyeon KimD
  6. 7Matheus OliveiraO
  7. 26Lee Jin-YongO73' oyundan çıktı 73. dk
  8. 33D. BakkerO14' sarı kart 14. dk73' oyundan çıktı 73. dk
  9. 27Choi Geon-JooF63' oyundan çıktı 63. dk
  10. 9Breno HerculanoF63' oyundan çıktı 63. dk
  11. 10I. JukićF85' oyundan çıktı 85. dk
Yedekler
  • 5Kim Young-ChanD
  • 18B. KneževićO73' oyuna girdi 73. dk
  • 19Woon KimF63' oyuna girdi 63. dk
  • 8Kim Jung-HyunO73' oyuna girdi 73. dk
  • 22Kim Dong-JinD
  • 31Kim Da-SolK
  • 24Kim Bo-KyungO
  • 71Chae Hyun-WooF63' oyuna girdi 63. dk
  • 47Gang KimF85' oyuna girdi 85. dk

Teknik direktör: Ryu Byeong-Hoon

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Pohang Steelers son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta FC Anyang 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-8).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Pohang Steelers 4, FC Anyang 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,40 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Temmuz 2026, FC Anyang 2-3 Pohang Steelers.

Sıralama
9. (40 p) – 8. (41 p)
Form (son 5)
MMGMB – GGBMM
H2H (G-B-M)
4-0-1 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%8 – %38
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%15 – %69
Korner ort. (maç)
8,4
iddaa MS 1-0-2
1,99 – 3,13 – 3,13
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Pohang Steelers iç saha 13 maçta maç başına 0,46 gol attı, 0,85 gol yedi; FC Anyang dış saha 16 maçta 1,38 attı, 1,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %8, konukta %38. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Pohang Steelers %15, FC Anyang %69. İlk yarıyı önde kapatma: Pohang Steelers 3/13, FC Anyang 5/16.

Korner ve kart

Maç başına korner: Pohang Steelers 4,9, FC Anyang 2,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,4. Maç başına kart: Pohang Steelers 1,9, FC Anyang 1,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 3,13, 2 – 3,13. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,68, Üst 1,83. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,85.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %23; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 8,4; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 14:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Güney Kore · K League 1 puan durumu · K-League: Regular season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Seoul 332076 6129 +3267 GMGBB
2Ulsan Hyundai FC 3315612 5247 +551 GMMGB
3Daejeon Citizen 33131010 5341 +1249 BBGGG
4Jeonbuk Motors 3312129 4333 +1048 MBMGB
5Gangwon FC 3311157 4030 +1048 MBGBB
6Incheon United 33121011 4335 +846 BBGBG
7Jeju United FC 33121011 3937 +246 BGMMM
8FC Anyang 33101310 4048 -843 BGGBB
9Pohang Steelers 3311913 3039 -942 BGMBB
10Gimcheon Sangmu FC 335199 3341 -834 BGMBM
11Bucheon FC 1995 3371115 3247 -1532 BMMMM
12Gwangju FC 3331218 3069 -3921 BBGMG
#TakımOGBMAYAVP
1FC Seoul 16943 2714 +1331
2Ulsan Hyundai FC 17926 3026 +429
3Jeonbuk Motors 16835 2619 +727
4Incheon United 17746 2317 +625
5Gangwon FC 17593 2014 +624
6Daejeon Citizen 17665 2422 +224
7Jeju United FC 17575 1818 022
8FC Anyang 16466 1828 -1018
9Pohang Steelers 14446 611 -516
10Bucheon FC 1995 18378 1829 -1116
11Gimcheon Sangmu FC 161105 1523 -813
12Gwangju FC 172510 1634 -1811
#TakımOGBMAYAVP
1FC Seoul 171133 3415 +1936
2Pohang Steelers 19757 2428 -426
3Daejeon Citizen 16745 2919 +1025
4FC Anyang 17674 2220 +225
5Gangwon FC 16664 2016 +424
6Jeju United FC 16736 2119 +224
7Ulsan Hyundai FC 16646 2221 +122
8Jeonbuk Motors 17494 1714 +321
9Incheon United 16565 2018 +221
10Gimcheon Sangmu FC 17494 1818 021
11Bucheon FC 1995 15447 1418 -416
12Gwangju FC 16178 1435 -2110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,99X3,1323,13

Çifte şans

1X1,22121,23X21,55

Karşılıklı gol

Var1,66Yok1,85

1,5 Alt / Üst

Alt3,20Üst1,21

2,5 Alt / Üst

Alt1,68Üst1,83

3,5 Alt / Üst

Alt1,21Üst3,20

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün K League 1'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.