← Maçlar
Güney Kore · K League 1 · 32. hafta18 Ekim 2026 · 10:30 TSİ

Gangwon FC 1-1 Incheon United FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Gangwon FC
1–1İY 1–1
Incheon United FC
Maç sonu

Gangwon FC 1–1 Incheon United FC (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 16–7, isabetli şut 8–3, topa sahip olma %64–%36, korner 7–1.

Maç özeti

Gangwon FC – Incheon United FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Kim Dae-won 42' (Gangwon FC); Stefan Mugoša 23' (pen.) (Incheon United FC).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Gangwon FC: Chung Kyung-Ho · Incheon United FC: Jong-hwan Yoon

Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Gangwon FC üstte · Incheon United FC altta

01530İY607590 23' gol: Stefan Mugoša (Incheon United FC)42' gol: Kim Dae-won (Gangwon FC)56' oyuncu değişikliği: Morgan Ferrier ↔ Kim Seong-Min (Incheon United FC)↔56' oyuncu değişikliği: Leandro Ribeiro ↔ Gerso Fernandes (Incheon United FC)↔66' oyuncu değişikliği: Lee Seung-Won ↔ Lee You-hyeon (Gangwon FC)↔66' oyuncu değişikliği: Choe Byeong-chan ↔ Kim Gun-hee (Gangwon FC)↔71' oyuncu değişikliği: Lee Min-hyuk ↔ Seo Jae-min (Incheon United FC)↔71' oyuncu değişikliği: Lee Chung-Yong ↔ Park Seung-ho (Incheon United FC)↔72' sarı kart: Gerso Fernandes (Incheon United FC)78' sarı kart: Goh Young-jun (Gangwon FC)79' sarı kart: Juan Ibiza (Incheon United FC)89' oyuncu değişikliği: Abdelkarim Chaouche ↔ Kang Joon-Hyuck (Gangwon FC)↔89' oyuncu değişikliği: Goh Young-jun ↔ Park Sang-Hyeok (Gangwon FC)↔90+3' oyuncu değişikliği: Seo Min-woo ↔ Kim Dong-hyeon (Gangwon FC)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 23' gol: Stefan Mugoša (Incheon United FC)
  • 42' gol: Kim Dae-won (Gangwon FC)
  • 56' oyuncu değişikliği: Morgan Ferrier ↔ Kim Seong-Min (Incheon United FC)
  • 56' oyuncu değişikliği: Leandro Ribeiro ↔ Gerso Fernandes (Incheon United FC)
  • 66' oyuncu değişikliği: Lee Seung-Won ↔ Lee You-hyeon (Gangwon FC)
  • 66' oyuncu değişikliği: Choe Byeong-chan ↔ Kim Gun-hee (Gangwon FC)
  • 71' oyuncu değişikliği: Lee Min-hyuk ↔ Seo Jae-min (Incheon United FC)
  • 71' oyuncu değişikliği: Lee Chung-Yong ↔ Park Seung-ho (Incheon United FC)
  • 72' sarı kart: Gerso Fernandes (Incheon United FC)
  • 78' sarı kart: Goh Young-jun (Gangwon FC)
  • 79' sarı kart: Juan Ibiza (Incheon United FC)
  • 89' oyuncu değişikliği: Abdelkarim Chaouche ↔ Kang Joon-Hyuck (Gangwon FC)
  • 89' oyuncu değişikliği: Goh Young-jun ↔ Park Sang-Hyeok (Gangwon FC)
  • 90+3' oyuncu değişikliği: Seo Min-woo ↔ Kim Dong-hyeon (Gangwon FC)

Maç olayları

  1. Gangwon FCIncheon United FC
  2. Seo Min-woo ↔ Kim Dong-hyeonOyuncu değişikliği90+3'
  3. Abdelkarim Chaouche ↔ Kang Joon-HyuckOyuncu değişikliği89'
  4. Goh Young-jun ↔ Park Sang-HyeokOyuncu değişikliği89'
  5. 79'Juan IbizaSarı kart
  6. Goh Young-junSarı kart78'
  7. 72'Gerso FernandesSarı kart
  8. 71'Lee Min-hyuk ↔ Seo Jae-minOyuncu değişikliği
  9. 71'Lee Chung-Yong ↔ Park Seung-hoOyuncu değişikliği
  10. Lee Seung-Won ↔ Lee You-hyeonOyuncu değişikliği66'
  11. Choe Byeong-chan ↔ Kim Gun-heeOyuncu değişikliği66'
  12. 56'Morgan Ferrier ↔ Kim Seong-MinOyuncu değişikliği
  13. 56'Leandro Ribeiro ↔ Gerso FernandesOyuncu değişikliği
  14. Gol Kim Dae-won 1–1Asist: Hwang Mun-Ki42'
  15. 23'Penaltı golü Stefan Mugoša 0–1Penaltı

Maç istatistikleri

Gangwon FCIncheon United FC
64%Topa sahip olma36%
16Toplam şut7
8İsabetli şut3
8İsabetsiz şut4
0Engellenen şut0
7Korner1
1Sarı kart2
0Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Gangwon FC
Toplam (34)İç saha (17)
Galibiyet%32 11/34%29 5/17
Beraberlik%44 15/34%53 9/17
Mağlubiyet%24 8/34%18 3/17
Incheon United FC
Toplam (34)Dış saha (17)
Galibiyet%38 13/34%35 6/17
Beraberlik%29 10/34%35 6/17
Mağlubiyet%32 11/34%29 5/17

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Gangwon FC
Toplam (34)İç saha (17)
Attığı gol / maç1,21 (41 gol)1,18 (20 gol)
Yediği gol / maç0,94 (32 gol)0,82 (14 gol)
Incheon United FC
Toplam (34)Dış saha (17)
Attığı gol / maç1,29 (44 gol)1,24 (21 gol)
Yediği gol / maç1,03 (35 gol)1,06 (18 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Gangwon FC
Toplam (34)İç saha (17)
KG Var%47 16/34%47 8/17
1,5 Üst%76 26/34%82 14/17
2,5 Üst%38 13/34%24 4/17
3,5 Üst%12 4/34%6 1/17
Gol yememe%41 14/34%41 7/17
Incheon United FC
Toplam (34)Dış saha (17)
KG Var%56 19/34%53 9/17
1,5 Üst%65 22/34%59 10/17
2,5 Üst%47 16/34%47 8/17
3,5 Üst%18 6/34%18 3/17
Gol yememe%29 10/34%35 6/17

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Gangwon FC
Toplam (18)İç saha (11)
Maçta toplam korner (ort.)8,39,6
7,5 Üst%61 11/18%82 9/11
8,5 Üst%39 7/18%55 6/11
9,5 Üst%39 7/18%55 6/11
10,5 Üst%17 3/18%27 3/11
Incheon United FC
Toplam (18)Dış saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)7,87,9
7,5 Üst%50 9/18%50 4/8
8,5 Üst%28 5/18%25 2/8
9,5 Üst%17 3/18%13 1/8
10,5 Üst%11 2/18%13 1/8

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Gangwon FC
Toplam (18)İç saha (11)
Maç başı kart4,25,0
2,5 Üst%83 15/18%91 10/11
3,5 Üst%61 11/18%73 8/11
4,5 Üst%44 8/18%64 7/11
5,5 Üst%28 5/18%45 5/11
Incheon United FC
Toplam (18)Dış saha (8)
Maç başı kart3,73,1
2,5 Üst%61 11/18%63 5/8
3,5 Üst%50 9/18%38 3/8
4,5 Üst%33 6/18%25 2/8
5,5 Üst%17 3/18%13 1/8

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Gangwon FC
Toplam (18)İç saha (11)
Maç başı isabetli şut8,48,5
6,5 Üst%78 14/18%82 9/11
7,5 Üst%61 11/18%64 7/11
8,5 Üst%50 9/18%45 5/11
9,5 Üst%22 4/18%18 2/11
Incheon United FC
Toplam (18)Dış saha (8)
Maç başı isabetli şut8,08,0
6,5 Üst%67 12/18%63 5/8
7,5 Üst%61 11/18%63 5/8
8,5 Üst%39 7/18%38 3/8
9,5 Üst%22 4/18%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Gangwon FC
Toplam (34)İç saha (17)
Önde%29 10/34%18 3/17
Berabere%41 14/34%41 7/17
Geride%29 10/34%41 7/17
Incheon United FC
Toplam (34)Dış saha (17)
Önde%24 8/34%18 3/17
Berabere%62 21/34%82 14/17
Geride%15 5/34%0 0/17

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Gangwon FC (34 maç)

1/191/X01/21X/12X/X10X/222/102/X52/25

Incheon United FC (34 maç)

1/151/X31/20X/18X/X6X/272/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Gangwon FC (31 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 5 5
31-45 6 7
46-60 6 4
61-75 4 4
76-90 11 3

Incheon United FC (31 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 5 1
31-45 14 8
46-60 3 7
61-75 8 4
76-90 8 9

Kartlar

Gangwon FC

Sarı 69 · Kırmızı 3 (34 maç · maç başı sarı 2,0)

Incheon United FC

Sarı 64 · Kırmızı 3 (34 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 206 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Gangwon FC: iç saha, 11 maç · Incheon United FC: dış saha, 8 maç

Gangwon FCIncheon United FC
%56,6Topa sahip olma%51,1
14,5Toplam şut11,3
5,3İsabetli şut3,8
7,6Ceza sahası içi şut7,3
6,9Korner4,3
434Pas417
%79Pas isabeti%85
2,0Kurtarış2,9
14,5Faul9,3
2,0Ofsayt1,5
2,6Sarı kart1,6
0,09Kırmızı kart0,12

Rakiplerine izin verdikleri

7,8Rakibin şutu11,4
3,2Rakibin isabetli şutu4,3
2,7Rakibin korneri3,6

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Gangwon FC – Incheon United FC ilk 11'ler

Gangwon FC · 4-4-2

  1. 1Park Cheong-HyoK
  2. 88Hwang Mun-KiD
  3. 47Shin Min-HaD
  4. 13Lee Gi-HyukD
  5. 5K. MammarD89' oyundan çıktı 89. dk
  6. 10Mo Jae-HyeonO
  7. 8Lee Seung-WonO66' oyundan çıktı 66. dk
  8. 4Seo Min-WooO90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
  9. 7Kim Dae-WonO42' gol 42. dk
  10. 96Choe Byeong-ChanF66' oyundan çıktı 66. dk
  11. 11Goh Young-JunF78' sarı kart 78. dk89' oyundan çıktı 89. dk
Yedekler
  • 99Kang Joon-HyuckD89' oyuna girdi 89. dk
  • 6Kim Dong-HyunO90+3' oyuna girdi 90+3. dk
  • 9Kim Gun-HeeF66' oyuna girdi 66. dk
  • 41K. SungK
  • 17Eun-ho LeeF
  • 97Lee You-HyeonO66' oyuna girdi 66. dk
  • 24Park Ho-YoungD
  • 19Park Sang-HyeokF89' oyuna girdi 89. dk
  • 23M. TuciD

Teknik direktör: Chung Kyung-Ho

Incheon United FC · 4-4-2

  1. 1Kim Dong-HeonK
  2. 39Kim Myung-SunD
  3. 4Kim Geon-HuiD
  4. 2Juan FernándezD79' sarı kart 79. dk
  5. 32Lee Ju-YongD
  6. 72Lee Chung-YongO71' oyundan çıktı 71. dk
  7. 5Lee Myung-JooO
  8. 26Lee Min-HyeokO71' oyundan çıktı 71. dk
  9. 70Leandro RibeiroO56' oyundan çıktı 56. dk
  10. 99M. FerrierF56' oyundan çıktı 56. dk
  11. 9S. MugošaF23' gol 23. dk
Yedekler
  • 13Choi Seung-GuD
  • 11GersoF56' oyuna girdi 56. dk72' sarı kart 72. dk
  • 17Kim Seong-MinO56' oyuna girdi 56. dk
  • 10Lee Dong-RyulF
  • 3Lee Sang-GiD
  • 21Lee Tae-HuiK
  • 20Park Kyung-SubD
  • 77Park Seung-HoF71' oyuna girdi 71. dk
  • 15Seo Jae-MinO71' oyuna girdi 71. dk

Teknik direktör: Jong-hwan Yoon

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Gangwon FC 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Incheon United için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 7, yenilen 4.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 26 maçta galibiyetler Gangwon FC 13 – Incheon United 7; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Eylül 2026, Gangwon FC 0-0 Incheon United.

Sıralama
3. (46 p) – 7. (42 p)
Form (son 5)
MGBMB – GBBMG
H2H (G-B-M)
13-6-7 (26 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %53
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%44 – %53
Korner ort. (maç)
9,2
iddaa MS 1-0-2
2,08 – 2,97 – 3,10
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Gangwon FC iç saha 16 maçta maç başına 1,19 gol attı, 0,81 gol yedi; Incheon United dış saha 15 maçta 1,27 attı, 1,13 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Gangwon FC %25, Incheon United %53. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gangwon FC %44, Incheon United %53. İlk yarıyı önde kapatma: Gangwon FC 3/16, Incheon United 3/15.

Korner ve kart

Maç başına korner: Gangwon FC 6,7, Incheon United 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Gangwon FC 2,8, Incheon United 1,7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,08, 0 – 2,97, 2 – 3,10. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,47, Üst 2,18. Karşılıklı Gol: Var 1,89, Yok 1,64.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %48; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 7 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 14:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Güney Kore · K League 1 puan durumu · K-League: Regular season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Seoul 332076 6129 +3267 GMGBB
2Ulsan Hyundai FC 3315612 5247 +551 GMMGB
3Daejeon Citizen 33131010 5341 +1249 BBGGG
4Jeonbuk Motors 3312129 4333 +1048 MBMGB
5Gangwon FC 3311157 4030 +1048 MBGBB
6Incheon United 33121011 4335 +846 BBGBG
7Jeju United FC 33121011 3937 +246 BGMMM
8FC Anyang 33101310 4048 -843 BGGBB
9Pohang Steelers 3311913 3039 -942 BGMBB
10Gimcheon Sangmu FC 335199 3341 -834 BGMBM
11Bucheon FC 1995 3371115 3247 -1532 BMMMM
12Gwangju FC 3331218 3069 -3921 BBGMG
#TakımOGBMAYAVP
1FC Seoul 16943 2714 +1331
2Ulsan Hyundai FC 17926 3026 +429
3Jeonbuk Motors 16835 2619 +727
4Incheon United 17746 2317 +625
5Gangwon FC 17593 2014 +624
6Daejeon Citizen 17665 2422 +224
7Jeju United FC 17575 1818 022
8FC Anyang 16466 1828 -1018
9Pohang Steelers 14446 611 -516
10Bucheon FC 1995 18378 1829 -1116
11Gimcheon Sangmu FC 161105 1523 -813
12Gwangju FC 172510 1634 -1811
#TakımOGBMAYAVP
1FC Seoul 171133 3415 +1936
2Pohang Steelers 19757 2428 -426
3Daejeon Citizen 16745 2919 +1025
4FC Anyang 17674 2220 +225
5Gangwon FC 16664 2016 +424
6Jeju United FC 16736 2119 +224
7Ulsan Hyundai FC 16646 2221 +122
8Jeonbuk Motors 17494 1714 +321
9Incheon United 16565 2018 +221
10Gimcheon Sangmu FC 17494 1818 021
11Bucheon FC 1995 15447 1418 -416
12Gwangju FC 16178 1435 -2110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,08X2,9723,10

Çifte şans

1X1,23121,25X21,50

Karşılıklı gol

Var1,89Yok1,64

1,5 Alt / Üst

Alt2,60Üst1,32

2,5 Alt / Üst

Alt1,47Üst2,18

3,5 Alt / Üst

Alt1,11Üst4,17

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün K League 1'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.