Bulgaristan · 2. Lig · 15. hafta

Ludogorets II – PFC Nesebar

Başlamasına 11 sa 24 dk Başlamadı

Ludogorets II – PFC Nesebar: 8 Kasım 17:30, Bulgaristan · 2. Lig, 15. hafta. Bu sezon Ludogorets II evinde 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; PFC Nesebar deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %37; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 13 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
PFC Ludogorets 1945 Training Centre, Razgrad

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiLudogorets IIPFC Nesebar
Lig sırası12. · 19 puan14. · 18 puan
Form (son 5)BMGGBGBMMM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,80 – 1,200,67 – 1,50
2,5 Üst biten%40%33
Karşılıklı gol%80%50
Gol yemediği%0%17
Aralarında (G-B-M)3-2-3 (8 maç, Ludogorets II bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Ludogorets II iç sahada (5 maç), PFC Nesebar deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Ludogorets II iç sahada (5 maç) · PFC Nesebar deplasmanda (6 maç), bu sezon

1,80 Gol atma maç başı 0,67
1,20 Gol yeme maç başı 1,50
%0 Gol yememe maçların %17
%80 KG Var maçların %50
%40 2.5 Üst maçların %33

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Ludogorets II iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Nesebar deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Ludogorets II, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Ludogorets II

12. sıra · 19 puan · 13 maç · averaj +4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGGB

  1. 02.11 Sportist Svoge 1–1 Ludogorets II B
  2. 27.10 Ludogorets II 5–1 Dobrudzha G
  3. 13.10 Montana 2–3 Ludogorets II G
  4. 03.10 Ludogorets II 1–1 Dunav Ruse Hazırlık B
  5. 21.09 Spartak Pleven 1–0 Ludogorets II M
  6. 15.09 Ludogorets II 1–1 Fratria B
Deplasman

PFC Nesebar

14. sıra · 18 puan · 14 maç · averaj +1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMMM

  1. 31.10 PFC Nesebar 1–2 Chernomorets 1919 Burgas M
  2. 23.10 Hebar 1918 2–1 PFC Nesebar M
  3. 18.10 PFC Nesebar 0–2 CSKA Sofia M
  4. 10.10 PFC Nesebar 0–0 CSKA Sofia II B
  5. 04.10 Rodopa Smolyan 1–3 PFC Nesebar G

Puan durumu 02.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Ludogorets II son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 6 gol yedi. PFC Nesebar için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 7. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Ludogorets II 3 – PFC Nesebar 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Temmuz 2026, Ludogorets II 1-1 PFC Nesebar.

Gol istatistikleri

Ludogorets II iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,20 gol yedi; PFC Nesebar dış saha 6 maçta 0,67 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ludogorets II %80, PFC Nesebar %50. İlk yarıyı önde kapatma: Ludogorets II 2/5, PFC Nesebar 0/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,58, 0 – 3,35, 2 – 3,76. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,83, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,86.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %37; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 13 gol yediler.

Sıralama
12. (19 p) – 14. (18 p)
Form (son 5)
BGGMB – MMMBG
H2H (G-B-M)
3-2-3 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,58 – 3,35 – 3,76

Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ludogorets II
Toplam (13)İç saha (5)
Galibiyet%38 5/13%40 2/5
Beraberlik%31 4/13%40 2/5
Mağlubiyet%31 4/13%20 1/5
PFC Nesebar
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%36 5/14%17 1/6
Beraberlik%21 3/14%17 1/6
Mağlubiyet%43 6/14%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ludogorets II
Toplam (13)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,38 (18 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,08 (14 gol)1,20 (6 gol)
PFC Nesebar
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,57 (22 gol)0,67 (4 gol)
Yediği gol / maç1,50 (21 gol)1,50 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ludogorets II
Toplam (13)İç saha (5)
KG Var%54 7/13%80 4/5
1,5 Üst%77 10/13%100 5/5
2,5 Üst%31 4/13%40 2/5
3,5 Üst%15 2/13%20 1/5
Gol yememe%15 2/13%0 0/5
PFC Nesebar
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%57 8/14%50 3/6
1,5 Üst%79 11/14%67 4/6
2,5 Üst%50 7/14%33 2/6
3,5 Üst%29 4/14%17 1/6
Gol yememe%29 4/14%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ludogorets II
Toplam (13)İç saha (5)
Önde%23 3/13%40 2/5
Berabere%54 7/13%40 2/5
Geride%23 3/13%20 1/5
PFC Nesebar
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%36 5/14%0 0/6
Berabere%36 5/14%67 4/6
Geride%29 4/14%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ludogorets II (13 maç)

1/131/X01/20X/11X/X4X/222/112/X02/22

PFC Nesebar (14 maç)

1/131/X11/21X/11X/X2X/222/112/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ludogorets II (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 1 0
31-45 2 3
46-60 4 1
61-75 3 3
76-90 4 4

PFC Nesebar (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 4 1
31-45 1 4
46-60 5 5
61-75 3 3
76-90 4 6

Kartlar

Ludogorets II

Sarı 36 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,8)

PFC Nesebar

Sarı 24 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Bulgaristan · 2. Lig puan durumu · B PFG

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1CSKA Sofia II 14842 2913 +1628 GGBBG
2Chernomorets 1919 Burgas 14842 2410 +1428 GGGBG
3Vihren 14752 2613 +1326 MGMBB
4Lokomotiv G. Oryahovitsa 14653 1310 +323 GBBGG
5Yantra 2019 14725 1914 +523 MMGBG
6Fratria 13643 1812 +622 BGGMM
7Beroe 14635 2118 +321 MGMGM
8Spartak Pleven 14626 1625 -920 GMBGG
9Hebar 1918 14626 2924 +520 GMGGM
10Rilski Sportist 14554 1513 +220 GGBMB
11Etar Veliko Tarnovo 13625 2221 +120 MMGMG
12Ludogorets II 13544 1814 +419 BMGGB
13Marek 14536 1618 -218 MBGBM
14Nesebar 14536 2221 +118 GMBMM
15Montana 14428 1829 -1114 MMMGM
16Sportist Svoge 14266 1015 -512 GMMBB
17Dobrudzha 13238 1326 -139 MMGMM
18Pirin Blagoevgrad 140113 538 -331 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Beroe 7610 122 +1019
2Yantra 2019 8602 135 +818
3Lokomotiv G. Oryahovitsa 8431 105 +515
4Rilski Sportist 8431 95 +415
5CSKA Sofia II 6420 188 +1014
6Nesebar 8422 1812 +614
7Etar Veliko Tarnovo 7421 118 +314
8Vihren 7340 136 +713
9Chernomorets 1919 Burgas 6411 82 +613
10Fratria 7412 105 +513
11Marek 6402 1310 +312
12Spartak Pleven 6402 87 +112
13Hebar 1918 6312 118 +310
14Sportist Svoge 8242 89 -110
15Montana 7304 1115 -49
16Ludogorets II 5221 96 +38
17Dobrudzha 7133 810 -26
18Pirin Blagoevgrad 7016 417 -131
#TakımOGBMAYAVP
1Chernomorets 1919 Burgas 8431 168 +815
2CSKA Sofia II 8422 115 +614
3Vihren 7412 137 +613
4Ludogorets II 8323 98 +111
5Hebar 1918 8314 1816 +210
6Fratria 6231 87 +19
7Lokomotiv G. Oryahovitsa 6222 35 -28
8Spartak Pleven 8224 818 -108
9Etar Veliko Tarnovo 6204 1113 -26
10Marek 8134 38 -56
11Rilski Sportist 6123 68 -25
12Yantra 2019 6123 69 -35
13Montana 7124 714 -75
14Nesebar 6114 49 -54
15Dobrudzha 6105 516 -113
16Sportist Svoge 6024 26 -42
17Beroe 7025 916 -72
18Pirin Blagoevgrad 7007 121 -200

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 22:38 TSİ.

Puan durumu 02.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Ludogorets II1,58
X · Beraberlik3,35
2 · PFC Nesebar3,76

2,5 Alt / Üst

Alt1,83
Üst1,54

Karşılıklı gol

Var1,52
Yok1,86
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 01,091 ve 21,130 ve 21,70

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,63Yok1,08

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,37Üst1,29

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,34Üst2,22

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,6003,3721,75

1. Yarı Sonucu

12,0802,1124,18

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,36Üst2,18

2. Yarı Sonucu

11,9302,4623,70

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,85Üst1,52

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,370 ve 21,38

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,79Üst1,57

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63