← Maçlar
Bulgaristan · 2. Lig · 13. hafta23 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Hebar Pazardzhik 2-1 PFC Nesebar: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Hebar Pazardzhik
2–1İY 1–0
PFC Nesebar
Maç sonu

Hebar Pazardzhik 2–1 PFC Nesebar (23 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Hebar Pazardzhik – PFC Nesebar maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Hebar Pazardzhik üstte · PFC Nesebar altta

01530İY607590 45+2' gol (Hebar Pazardzhik)49' gol (Hebar Pazardzhik)54' gol (PFC Nesebar)63' sarı kart (Hebar Pazardzhik)66' sarı kart (Hebar Pazardzhik)83' sarı kart (Hebar Pazardzhik)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 45+2' gol (Hebar Pazardzhik)
  • 49' gol (Hebar Pazardzhik)
  • 54' gol (PFC Nesebar)
  • 63' sarı kart (Hebar Pazardzhik)
  • 66' sarı kart (Hebar Pazardzhik)
  • 83' sarı kart (Hebar Pazardzhik)

Maç olayları

  1. Hebar PazardzhikPFC Nesebar
  2. Sarı kart83'
  3. Sarı kart66'
  4. Sarı kart63'
  5. 54'Gol 2–1
  6. Gol 2–049'
  7. Gol 1–045+2'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Hebar Pazardzhik
Toplam (14)İç saha (6)
Galibiyet%43 6/14%50 3/6
Beraberlik%14 2/14%17 1/6
Mağlubiyet%43 6/14%33 2/6
PFC Nesebar
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%36 5/14%17 1/6
Beraberlik%21 3/14%17 1/6
Mağlubiyet%43 6/14%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Hebar Pazardzhik
Toplam (14)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,07 (29 gol)1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç1,71 (24 gol)1,33 (8 gol)
PFC Nesebar
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,57 (22 gol)0,67 (4 gol)
Yediği gol / maç1,50 (21 gol)1,50 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Hebar Pazardzhik
Toplam (14)İç saha (6)
KG Var%79 11/14%83 5/6
1,5 Üst%93 13/14%83 5/6
2,5 Üst%79 11/14%67 4/6
3,5 Üst%50 7/14%33 2/6
Gol yememe%14 2/14%17 1/6
PFC Nesebar
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%57 8/14%50 3/6
1,5 Üst%79 11/14%67 4/6
2,5 Üst%50 7/14%33 2/6
3,5 Üst%29 4/14%17 1/6
Gol yememe%29 4/14%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Hebar Pazardzhik
Toplam (14)İç saha (6)
Önde%29 4/14%33 2/6
Berabere%50 7/14%50 3/6
Geride%21 3/14%17 1/6
PFC Nesebar
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%36 5/14%0 0/6
Berabere%36 5/14%67 4/6
Geride%29 4/14%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Hebar Pazardzhik (14 maç)

1/131/X01/21X/13X/X2X/222/102/X02/23

PFC Nesebar (14 maç)

1/131/X11/21X/11X/X2X/222/112/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Hebar Pazardzhik (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 4 5
31-45 5 2
46-60 7 4
61-75 1 5
76-90 6 4

PFC Nesebar (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 4 1
31-45 1 4
46-60 5 5
61-75 3 3
76-90 4 6

Kartlar

Hebar Pazardzhik

Sarı 40 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,9)

PFC Nesebar

Sarı 24 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Hebar Pazardzhik son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 18 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. PFC Nesebar için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 8. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Gol istatistikleri

Hebar Pazardzhik iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,40 gol yedi; PFC Nesebar dış saha 5 maçta 0,60 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hebar Pazardzhik %60, PFC Nesebar %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hebar Pazardzhik %80, PFC Nesebar %40. İlk yarıyı önde kapatma: Hebar Pazardzhik 1/5, PFC Nesebar 0/5.

Sıralama
10. (17 p) – 7. (18 p)
Form (son 5)
GGGMG – MBGMG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %20
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %40
iddaa MS 1-0-2
1,20 – 4,59 – 7,30
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,20, 0 – 4,59, 2 – 7,30. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,05, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,73, Yok 1,64.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 13 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Bulgaristan · 2. Lig puan durumu · B PFG

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1CSKA Sofia II 14842 2913 +1628 GGBBG
2Chernomorets 1919 Burgas 14842 2410 +1428 GGGBG
3Vihren 14752 2613 +1326 MGMBB
4Lokomotiv G. Oryahovitsa 14653 1310 +323 GBBGG
5Yantra 2019 14725 1914 +523 MMGBG
6Fratria 13643 1812 +622 BGGMM
7Beroe 14635 2118 +321 MGMGM
8Spartak Pleven 14626 1625 -920 GMBGG
9Hebar 1918 14626 2924 +520 GMGGM
10Rilski Sportist 14554 1513 +220 GGBMB
11Etar Veliko Tarnovo 13625 2221 +120 MMGMG
12Ludogorets II 13544 1814 +419 BMGGB
13Marek 14536 1618 -218 MBGBM
14Nesebar 14536 2221 +118 GMBMM
15Montana 14428 1829 -1114 MMMGM
16Sportist Svoge 14266 1015 -512 GMMBB
17Dobrudzha 13238 1326 -139 MMGMM
18Pirin Blagoevgrad 140113 538 -331 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Beroe 7610 122 +1019
2Yantra 2019 8602 135 +818
3Lokomotiv G. Oryahovitsa 8431 105 +515
4Rilski Sportist 8431 95 +415
5CSKA Sofia II 6420 188 +1014
6Nesebar 8422 1812 +614
7Etar Veliko Tarnovo 7421 118 +314
8Vihren 7340 136 +713
9Chernomorets 1919 Burgas 6411 82 +613
10Fratria 7412 105 +513
11Marek 6402 1310 +312
12Spartak Pleven 6402 87 +112
13Hebar 1918 6312 118 +310
14Sportist Svoge 8242 89 -110
15Montana 7304 1115 -49
16Ludogorets II 5221 96 +38
17Dobrudzha 7133 810 -26
18Pirin Blagoevgrad 7016 417 -131
#TakımOGBMAYAVP
1Chernomorets 1919 Burgas 8431 168 +815
2CSKA Sofia II 8422 115 +614
3Vihren 7412 137 +613
4Ludogorets II 8323 98 +111
5Hebar 1918 8314 1816 +210
6Fratria 6231 87 +19
7Lokomotiv G. Oryahovitsa 6222 35 -28
8Spartak Pleven 8224 818 -108
9Etar Veliko Tarnovo 6204 1113 -26
10Marek 8134 38 -56
11Rilski Sportist 6123 68 -25
12Yantra 2019 6123 69 -35
13Montana 7124 714 -75
14Nesebar 6114 49 -54
15Dobrudzha 6105 516 -113
16Sportist Svoge 6024 26 -42
17Beroe 7025 916 -72
18Pirin Blagoevgrad 7007 121 -200

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,20X4,5927,30

Çifte şans

121,09X22,55

Karşılıklı gol

Var1,73Yok1,64

2,5 Alt / Üst

Alt2,05Üst1,43

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 2. Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.