← Maçlar
Bulgaristan · 2. Lig · 12. hafta10 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

PFC Nesebar 0-0 CSKA Sofia II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

PFC Nesebar
0–0İY 0–0
CSKA Sofia II
Maç sonu

PFC Nesebar 0–0 CSKA Sofia II (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

PFC Nesebar – CSKA Sofia II maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

PFC Nesebar
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%36 5/14%50 4/8
Beraberlik%21 3/14%25 2/8
Mağlubiyet%43 6/14%25 2/8
CSKA Sofia II
Toplam (14)Dış saha (8)
Galibiyet%57 8/14%50 4/8
Beraberlik%29 4/14%25 2/8
Mağlubiyet%14 2/14%25 2/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

PFC Nesebar
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,57 (22 gol)2,25 (18 gol)
Yediği gol / maç1,50 (21 gol)1,50 (12 gol)
CSKA Sofia II
Toplam (14)Dış saha (8)
Attığı gol / maç2,07 (29 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç0,93 (13 gol)0,62 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

PFC Nesebar
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%57 8/14%63 5/8
1,5 Üst%79 11/14%88 7/8
2,5 Üst%50 7/14%63 5/8
3,5 Üst%29 4/14%38 3/8
Gol yememe%29 4/14%38 3/8
CSKA Sofia II
Toplam (14)Dış saha (8)
KG Var%50 7/14%38 3/8
1,5 Üst%64 9/14%50 4/8
2,5 Üst%50 7/14%38 3/8
3,5 Üst%43 6/14%25 2/8
Gol yememe%36 5/14%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

PFC Nesebar
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%36 5/14%63 5/8
Berabere%36 5/14%13 1/8
Geride%29 4/14%25 2/8
CSKA Sofia II
Toplam (14)Dış saha (8)
Önde%43 6/14%38 3/8
Berabere%43 6/14%50 4/8
Geride%14 2/14%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

PFC Nesebar (14 maç)

1/131/X11/21X/11X/X2X/222/112/X02/23

CSKA Sofia II (14 maç)

1/151/X11/20X/12X/X3X/212/112/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

PFC Nesebar (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 4 1
31-45 1 4
46-60 5 5
61-75 3 3
76-90 4 6

CSKA Sofia II (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 2 0
31-45 4 3
46-60 3 2
61-75 4 1
76-90 6 4

Kartlar

PFC Nesebar

Sarı 24 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,7)

CSKA Sofia II

Sarı 28 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Bulgaristan · 2. Lig puan durumu · B PFG

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1CSKA Sofia II 14842 2913 +1628 GGBBG
2Chernomorets 1919 Burgas 14842 2410 +1428 GGGBG
3Vihren 14752 2613 +1326 MGMBB
4Lokomotiv G. Oryahovitsa 14653 1310 +323 GBBGG
5Yantra 2019 14725 1914 +523 MMGBG
6Fratria 13643 1812 +622 BGGMM
7Beroe 14635 2118 +321 MGMGM
8Spartak Pleven 14626 1625 -920 GMBGG
9Hebar 1918 14626 2924 +520 GMGGM
10Rilski Sportist 14554 1513 +220 GGBMB
11Etar Veliko Tarnovo 13625 2221 +120 MMGMG
12Ludogorets II 13544 1814 +419 BMGGB
13Marek 14536 1618 -218 MBGBM
14Nesebar 14536 2221 +118 GMBMM
15Montana 14428 1829 -1114 MMMGM
16Sportist Svoge 14266 1015 -512 GMMBB
17Dobrudzha 13238 1326 -139 MMGMM
18Pirin Blagoevgrad 140113 538 -331 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Beroe 7610 122 +1019
2Yantra 2019 8602 135 +818
3Lokomotiv G. Oryahovitsa 8431 105 +515
4Rilski Sportist 8431 95 +415
5CSKA Sofia II 6420 188 +1014
6Nesebar 8422 1812 +614
7Etar Veliko Tarnovo 7421 118 +314
8Vihren 7340 136 +713
9Chernomorets 1919 Burgas 6411 82 +613
10Fratria 7412 105 +513
11Marek 6402 1310 +312
12Spartak Pleven 6402 87 +112
13Hebar 1918 6312 118 +310
14Sportist Svoge 8242 89 -110
15Montana 7304 1115 -49
16Ludogorets II 5221 96 +38
17Dobrudzha 7133 810 -26
18Pirin Blagoevgrad 7016 417 -131
#TakımOGBMAYAVP
1Chernomorets 1919 Burgas 8431 168 +815
2CSKA Sofia II 8422 115 +614
3Vihren 7412 137 +613
4Ludogorets II 8323 98 +111
5Hebar 1918 8314 1816 +210
6Fratria 6231 87 +19
7Lokomotiv G. Oryahovitsa 6222 35 -28
8Spartak Pleven 8224 818 -108
9Etar Veliko Tarnovo 6204 1113 -26
10Marek 8134 38 -56
11Rilski Sportist 6123 68 -25
12Yantra 2019 6123 69 -35
13Montana 7124 714 -75
14Nesebar 6114 49 -54
15Dobrudzha 6105 516 -113
16Sportist Svoge 6024 26 -42
17Beroe 7025 916 -72
18Pirin Blagoevgrad 7007 121 -200

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,80X3,1422,00

Çifte şans

1X1,46121,18X21,22

Karşılıklı gol

Var1,57Yok1,85

2,5 Alt / Üst

Alt1,69Üst1,71

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Second League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.