İngiltere · Non League Premier - Southern Central · 17. hafta

Peterborough Sports 1-1 Stamford: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 1–1 MS İY 1–1

Peterborough Sports 1–1 Stamford (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Peterborough Sports – Stamford maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Peterborough Sports üstte · Stamford altta

01530İY607590 14' kendi kalesine gol (Stamford)30' gol: L. Miller (Peterborough Sports)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' kendi kalesine gol (Stamford)
  • 30' gol: L. Miller (Peterborough Sports)

Maç olayları

  1. Peterborough SportsStamford
  2. Gol L. Miller 1–130'
  3. 14'Kendi kalesine gol 0–1Kendi kalesine
Maç özeti

Ev sahibi

Peterborough Sports

6. sıra · 27 puan

GGBMG

Deplasman

Stamford

22. sıra · 5 puan

BMMGM

Peterborough Sports iç sahada (8 maç) · Stamford deplasmanda (9 maç), bu sezon

2,00 Gol atma maç başı 0,44
2,12 Gol yeme maç başı 2,56
%0 Gol yememe maçların %11
%88 KG Var maçların %22
%75 2.5 Üst maçların %56

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 2 maç (2023'ten beri)

1 Peterborough Sports0 berabere1 Stamford

  • Peterborough Sports iç sahada 8 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Stamford deplasmanda 9 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
  • Peterborough Sports, iç saha maçlarında 8 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Peterborough Sports
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%44 7/16%38 3/8
Beraberlik%38 6/16%25 2/8
Mağlubiyet%19 3/16%38 3/8
Stamford
Toplam (16)Dış saha (9)
Galibiyet%6 1/16%11 1/9
Beraberlik%13 2/16%11 1/9
Mağlubiyet%81 13/16%78 7/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Peterborough Sports
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç2,00 (32 gol)2,00 (16 gol)
Yediği gol / maç1,62 (26 gol)2,12 (17 gol)
Stamford
Toplam (16)Dış saha (9)
Attığı gol / maç0,31 (5 gol)0,44 (4 gol)
Yediği gol / maç2,50 (40 gol)2,56 (23 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Peterborough Sports
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%75 12/16%88 7/8
1,5 Üst%88 14/16%100 8/8
2,5 Üst%56 9/16%75 6/8
3,5 Üst%44 7/16%50 4/8
Gol yememe%19 3/16%0 0/8
Stamford
Toplam (16)Dış saha (9)
KG Var%19 3/16%22 2/9
1,5 Üst%75 12/16%78 7/9
2,5 Üst%63 10/16%56 5/9
3,5 Üst%38 6/16%44 4/9
Gol yememe%13 2/16%11 1/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Peterborough Sports
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%38 6/16%25 2/8
Berabere%38 6/16%25 2/8
Geride%25 4/16%50 4/8
Stamford
Toplam (16)Dış saha (9)
Önde%0 0/16%0 0/9
Berabere%44 7/16%33 3/9
Geride%56 9/16%67 6/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Peterborough Sports (16 maç)

1/151/X11/20X/12X/X4X/202/102/X12/23

Stamford (16 maç)

1/101/X01/20X/11X/X2X/242/102/X02/29

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Peterborough Sports (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 6 2
31-45 6 8
46-60 4 4
61-75 3 5
76-90 8 3

Stamford (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 1 7
31-45 0 5
46-60 1 8
61-75 1 7
76-90 1 8

Kartlar

Peterborough Sports

Sarı 0 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Stamford

Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 170 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Peterborough Sports

6. sıra · 27 puan · 16 maç · averaj +6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBMG

  1. 31.10 Leamington 2–4 Peterborough Sports G
  2. 27.10 Peterborough Sports 2–5 Leiston M
  3. 17.10 Stratford Town 1–1 Peterborough Sports B
  4. 13.10 Peterborough Sports 4–2 Banbury United G
  5. 10.10 Hitchin Town 0–1 Peterborough Sports G
Deplasman

Stamford

22. sıra · 5 puan · 16 maç · averaj -35

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMGM

  1. 31.10 Stamford 0–4 Halesowen Town M
  2. 27.10 Bishop's Stortford 0–1 Stamford G
  3. 20.10 Hitchin Town 3–0 Stamford M
  4. 17.10 Stamford 0–4 Real Bedford M
  5. 13.10 Stamford 0–0 Stratford Town B

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 18:00: Non League Premier - Southern Central (İngiltere) 17. haftasında ev sahibi Peterborough Sports, konuk ekip Stamford. Puan tablosunda ev sahibi 7. sırada (26 puan), konuk ekip 22. sırada (4 puan).

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Peterborough Sports 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-10). Son 5 maçta Stamford 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 1-11). Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı.

Sıralama
7. (26 p) – 22. (4 p)
Form (son 5)
GMBGG – MGMMB
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %62
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %12
iddaa MS 1-0-2
1,12 – 5,31 – 8,95
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Peterborough Sports 1 – Stamford 1; 0 beraberlik var. Son maç: 3 Ağustos 2024, Stamford 2-4 Peterborough Sports.

Gol istatistikleri

Peterborough Sports iç saha 7 maçta maç başına 2,14 gol attı, 2,29 gol yedi; Stamford dış saha 8 maçta 0,38 attı, 2,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Peterborough Sports %86, Stamford %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Peterborough Sports %86, Stamford %12. İlk yarıyı önde kapatma: Peterborough Sports 2/7, Stamford 0/8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,12, 0 – 5,31, 2 – 8,95. Karşılıklı Gol: Var 1,72, Yok 1,63.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %74; KG var ortalaması %49; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Southern Central puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Real Bedford 171223 4322 +2138 MMMGG
2Bury Town 171124 3126 +535 BMBMG
3Bromsgrove Sporting 151041 3116 +1534 GBBGG
4Kettering Town 16943 3118 +1331 GGMGG
5Needham Market 16844 3624 +1228 GGBBG
6Peterborough Sports 16763 3226 +627 GBMGB
7Rushall Olympic 17908 3228 +427 GGMMM
8Alvechurch 14752 2713 +1426 MBBBG
9Anstey Nomads 15753 3224 +826 GBGMG
10Halesowen Town 14725 2323 023 GMGGM
11Stourbridge 15645 2021 -122 GMGGM
12Racing Club Warwick 16556 2322 +120 GGMGM
13Stratford Town 16475 2227 -519 BBBGG
14Redditch United 14464 2322 +118 GBGBM
15Hitchin Town 16448 2024 -416 MGGMG
16Leiston 14437 2529 -415 BMGMM
17Banbury United 16358 1829 -1114 BGMBM
18Worcester City 13346 1517 -213 BMMGG
19Leamington 16349 2230 -813 MMMMG
20Bishop's Stortford 164111 1829 -1113 MGMMM
21Leighton Town 151311 1635 -196 MMBMM
22Stamford 161213 540 -355 MMGMB
#TakımOGBMAYAVP
1Kettering Town 9720 215 +1623
2Real Bedford 9621 2412 +1220
3Rushall Olympic 8602 1711 +618
4Bromsgrove Sporting 9531 1610 +618
5Bury Town 8512 1513 +216
6Halesowen Town 8512 1513 +216
7Needham Market 9432 1811 +715
8Alvechurch 7421 134 +914
9Anstey Nomads 7421 168 +814
10Hitchin Town 8332 138 +512
11Redditch United 6321 139 +411
12Peterborough Sports 8323 1617 -111
13Stourbridge 7313 1111 010
14Stratford Town 9243 1516 -110
15Bishop's Stortford 9315 1113 -210
16Banbury United 9315 1116 -510
17Racing Club Warwick 9153 1313 08
18Worcester City 5212 65 +17
19Leamington 7133 1111 06
20Leiston 5203 89 -16
21Leighton Town 7115 920 -114
22Stamford 7016 117 -161
#TakımOGBMAYAVP
1Bury Town 9612 1613 +319
2Real Bedford 8602 1910 +918
3Bromsgrove Sporting 6510 156 +916
4Peterborough Sports 8440 169 +716
5Needham Market 7412 1813 +513
6Alvechurch 7331 149 +512
7Racing Club Warwick 7403 109 +112
8Anstey Nomads 8332 1616 012
9Stourbridge 8332 910 -112
10Rushall Olympic 9306 1517 -29
11Leiston 9234 1720 -39
12Stratford Town 7232 711 -49
13Kettering Town 7223 1013 -38
14Halesowen Town 6213 810 -27
15Redditch United 8143 1013 -37
16Leamington 9216 1119 -87
17Worcester City 8134 912 -36
18Banbury United 7043 713 -64
19Hitchin Town 8116 716 -94
20Stamford 9117 423 -194
21Bishop's Stortford 7106 716 -93
22Leighton Town 8026 715 -82

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Peterborough Sports1,12
X · Beraberlik5,31
2 · Stamford8,95

Karşılıklı gol

Var1,72
Yok1,63
Tüm marketler (6)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 22,93

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,75Üst1,60

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,61Üst1,75

Alt/Üst 3.5

Alt1,48Üst1,93

Handikaplı Maç Sonucu -2

12,3603,5921,83

Tek / Çift

Tek1,67Çift1,66

Aynı gün Non League Premier - Southern Central'da oynanan diğer maçlar