İngiltere · Non League Premier - Southern Central · 17. hafta

Kettering 2-1 Redditch utd: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 2–1 MS İY 1–0

Kettering 2–1 Redditch utd (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Kettering – Redditch utd maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: B. Rowe 35', E. Panter 46' (Kettering); T. Bruck 60' (Redditch utd).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Kettering üstte · Redditch utd altta

01530İY607590 35' gol: B. Rowe (Kettering)46' gol: E. Panter (Kettering)60' gol: T. Bruck (Redditch utd)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 35' gol: B. Rowe (Kettering)
  • 46' gol: E. Panter (Kettering)
  • 60' gol: T. Bruck (Redditch utd)

Maç olayları

  1. KetteringRedditch utd
  2. 60'Gol T. Bruck 2–1
  3. Gol E. Panter 2–046'
  4. Gol B. Rowe 1–035'
Maç özeti

Ev sahibi

Kettering

4. sıra · 31 puan

GGGMG

Deplasman

Redditch utd

14. sıra · 18 puan

GBBGB

Kettering iç sahada (9 maç) · Redditch utd deplasmanda (8 maç), bu sezon

2,33 Gol atma maç başı 1,25
0,56 Gol yeme maç başı 1,62
%56 Gol yememe maçların %13
%44 KG Var maçların %88
%56 2.5 Üst maçların %75

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 6 maç (2023'ten beri)

1 Kettering1 berabere4 Redditch utd

  • Kettering Town iç sahada bu sezon yenilmedi: 9 maçta 7 galibiyet, 2 beraberlik.
  • Redditch United deplasmanda 8 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Redditch United, deplasman maçlarında 8 maçta 7 kez iki takım da gol attı (%88).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Kettering
Toplam (16)İç saha (9)
Galibiyet%56 9/16%78 7/9
Beraberlik%25 4/16%22 2/9
Mağlubiyet%19 3/16%0 0/9
Redditch utd
Toplam (14)Dış saha (8)
Galibiyet%29 4/14%13 1/8
Beraberlik%43 6/14%50 4/8
Mağlubiyet%29 4/14%38 3/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Kettering
Toplam (16)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,94 (31 gol)2,33 (21 gol)
Yediği gol / maç1,12 (18 gol)0,56 (5 gol)
Redditch utd
Toplam (14)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,64 (23 gol)1,25 (10 gol)
Yediği gol / maç1,57 (22 gol)1,62 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Kettering
Toplam (16)İç saha (9)
KG Var%63 10/16%44 4/9
1,5 Üst%75 12/16%67 6/9
2,5 Üst%56 9/16%56 5/9
3,5 Üst%44 7/16%44 4/9
Gol yememe%38 6/16%56 5/9
Redditch utd
Toplam (14)Dış saha (8)
KG Var%93 13/14%88 7/8
1,5 Üst%93 13/14%88 7/8
2,5 Üst%79 11/14%75 6/8
3,5 Üst%43 6/14%38 3/8
Gol yememe%7 1/14%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Kettering
Toplam (16)İç saha (9)
Önde%50 8/16%67 6/9
Berabere%19 3/16%11 1/9
Geride%31 5/16%22 2/9
Redditch utd
Toplam (14)Dış saha (8)
Önde%43 6/14%38 3/8
Berabere%36 5/14%38 3/8
Geride%21 3/14%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Kettering (16 maç)

1/161/X11/21X/12X/X1X/202/112/X22/22

Redditch utd (14 maç)

1/121/X41/20X/12X/X1X/222/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Kettering (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 5 5
31-45 6 2
46-60 6 2
61-75 3 0
76-90 6 5

Redditch utd (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 3 4
31-45 4 3
46-60 4 5
61-75 3 3
76-90 5 5

Kartlar

Kettering

Sarı 0 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Redditch utd

Sarı 1 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 170 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Kettering

4. sıra · 31 puan · 16 maç · averaj +13

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMG

  1. 03.11 Bury Town 2–3 Kettering G
  2. 31.10 Stourbridge 4–1 Kettering M
  3. 27.10 Kettering 3–2 Rushall Olympic G
  4. 24.10 Kettering 6–2 Quorn G
  5. 20.10 Kettering 4–0 Leiston G
Deplasman

Redditch utd

14. sıra · 18 puan · 14 maç · averaj +1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBBGB

  1. 31.10 Redditch utd 3–3 Needham Market B
  2. 27.10 Racing Club Warwick 1–2 Redditch utd G
  3. 24.10 Redditch utd 2–2 Gloucester City B
  4. 13.10 Leamington 2–2 Redditch utd B
  5. 10.10 Redditch utd 3–1 Bishop's Stortford G

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Kettering ile Redditch utd, Non League Premier - Southern Central (İngiltere) 17. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Kettering 4., Redditch utd 13.; iki takım arasında 10 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Kettering son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 17 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Redditch utd için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 12, yenilen 9. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
4. (28 p) – 13. (18 p)
Form (son 5)
GMGGG – BGBBG
H2H (G-B-M)
1-1-4 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%38 – %86
iddaa MS 1-0-2
1,59 – 3,61 – 3,45
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Kettering 1, Redditch utd 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Nisan 2026, Kettering 1-1 Redditch utd.

Gol istatistikleri

Kettering iç saha 8 maçta maç başına 2,38 gol attı, 0,50 gol yedi; Redditch utd dış saha 7 maçta 1,29 attı, 1,57 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kettering %50, Redditch utd %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kettering %38, Redditch utd %86. İlk yarıyı önde kapatma: Kettering 5/8, Redditch utd 3/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,59, 0 – 3,61, 2 – 3,45. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,09.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 29 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Southern Central puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Real Bedford 171223 4322 +2138 MMMGG
2Bury Town 171124 3126 +535 BMBMG
3Bromsgrove Sporting 151041 3116 +1534 GBBGG
4Kettering Town 16943 3118 +1331 GGMGG
5Needham Market 16844 3624 +1228 GGBBG
6Peterborough Sports 16763 3226 +627 GBMGB
7Rushall Olympic 17908 3228 +427 GGMMM
8Alvechurch 14752 2713 +1426 MBBBG
9Anstey Nomads 15753 3224 +826 GBGMG
10Halesowen Town 14725 2323 023 GMGGM
11Stourbridge 15645 2021 -122 GMGGM
12Racing Club Warwick 16556 2322 +120 GGMGM
13Stratford Town 16475 2227 -519 BBBGG
14Redditch United 14464 2322 +118 GBGBM
15Hitchin Town 16448 2024 -416 MGGMG
16Leiston 14437 2529 -415 BMGMM
17Banbury United 16358 1829 -1114 BGMBM
18Worcester City 13346 1517 -213 BMMGG
19Leamington 16349 2230 -813 MMMMG
20Bishop's Stortford 164111 1829 -1113 MGMMM
21Leighton Town 151311 1635 -196 MMBMM
22Stamford 161213 540 -355 MMGMB
#TakımOGBMAYAVP
1Kettering Town 9720 215 +1623
2Real Bedford 9621 2412 +1220
3Rushall Olympic 8602 1711 +618
4Bromsgrove Sporting 9531 1610 +618
5Bury Town 8512 1513 +216
6Halesowen Town 8512 1513 +216
7Needham Market 9432 1811 +715
8Alvechurch 7421 134 +914
9Anstey Nomads 7421 168 +814
10Hitchin Town 8332 138 +512
11Redditch United 6321 139 +411
12Peterborough Sports 8323 1617 -111
13Stourbridge 7313 1111 010
14Stratford Town 9243 1516 -110
15Bishop's Stortford 9315 1113 -210
16Banbury United 9315 1116 -510
17Racing Club Warwick 9153 1313 08
18Worcester City 5212 65 +17
19Leamington 7133 1111 06
20Leiston 5203 89 -16
21Leighton Town 7115 920 -114
22Stamford 7016 117 -161
#TakımOGBMAYAVP
1Bury Town 9612 1613 +319
2Real Bedford 8602 1910 +918
3Bromsgrove Sporting 6510 156 +916
4Peterborough Sports 8440 169 +716
5Needham Market 7412 1813 +513
6Alvechurch 7331 149 +512
7Racing Club Warwick 7403 109 +112
8Anstey Nomads 8332 1616 012
9Stourbridge 8332 910 -112
10Rushall Olympic 9306 1517 -29
11Leiston 9234 1720 -39
12Stratford Town 7232 711 -49
13Kettering Town 7223 1013 -38
14Halesowen Town 6213 810 -27
15Redditch United 8143 1013 -37
16Leamington 9216 1119 -87
17Worcester City 8134 912 -36
18Banbury United 7043 713 -64
19Hitchin Town 8116 716 -94
20Stamford 9117 423 -194
21Bishop's Stortford 7106 716 -93
22Leighton Town 8026 715 -82

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Kettering1,59
X · Beraberlik3,61
2 · Redditch utd3,45

Karşılıklı gol

Var1,40
Yok2,09
Tüm marketler (6)

Çifte Şans

1 ve 01,111 ve 21,100 ve 21,70

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,5503,4921,75

Alt/Üst 3.5

Alt1,40Üst2,09

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,95Üst1,47

Tek / Çift

Tek1,69Çift1,65

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,31Üst2,33

Aynı gün Non League Premier - Southern Central'da oynanan diğer maçlar