← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Southern Central · 15. hafta27 Ekim 2026 · 22:45 TSİ

Bishop's Sto 0-1 Stamford: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Bishop's Sto
0–1İY 0–0
Stamford
Maç sonu

Bishop's Sto 0–1 Stamford (27 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Bishop's Sto – Stamford maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. Jarzabek 90+2' (Stamford).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Bishop's Sto üstte · Stamford altta

01530İY607590 90+2' gol: M. Jarzabek (Stamford)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 90+2' gol: M. Jarzabek (Stamford)

Maç olayları

  1. Bishop's StoStamford
  2. 90+2'Gol M. Jarzabek 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Bishop's Sto
Toplam (16)İç saha (9)
Galibiyet%25 4/16%33 3/9
Beraberlik%6 1/16%11 1/9
Mağlubiyet%69 11/16%56 5/9
Stamford
Toplam (16)Dış saha (9)
Galibiyet%6 1/16%11 1/9
Beraberlik%13 2/16%11 1/9
Mağlubiyet%81 13/16%78 7/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Bishop's Sto
Toplam (16)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,12 (18 gol)1,22 (11 gol)
Yediği gol / maç1,81 (29 gol)1,44 (13 gol)
Stamford
Toplam (16)Dış saha (9)
Attığı gol / maç0,31 (5 gol)0,44 (4 gol)
Yediği gol / maç2,50 (40 gol)2,56 (23 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Bishop's Sto
Toplam (16)İç saha (9)
KG Var%50 8/16%44 4/9
1,5 Üst%75 12/16%67 6/9
2,5 Üst%69 11/16%56 5/9
3,5 Üst%38 6/16%33 3/9
Gol yememe%19 3/16%22 2/9
Stamford
Toplam (16)Dış saha (9)
KG Var%19 3/16%22 2/9
1,5 Üst%75 12/16%78 7/9
2,5 Üst%63 10/16%56 5/9
3,5 Üst%38 6/16%44 4/9
Gol yememe%13 2/16%11 1/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Bishop's Sto
Toplam (16)İç saha (9)
Önde%13 2/16%22 2/9
Berabere%50 8/16%44 4/9
Geride%38 6/16%33 3/9
Stamford
Toplam (16)Dış saha (9)
Önde%0 0/16%0 0/9
Berabere%44 7/16%33 3/9
Geride%56 9/16%67 6/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Bishop's Sto (16 maç)

1/121/X01/20X/12X/X1X/252/102/X02/26

Stamford (16 maç)

1/101/X01/20X/11X/X2X/242/102/X02/29

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Bishop's Sto (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 2 3
31-45 3 7
46-60 3 6
61-75 6 2
76-90 3 7

Stamford (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 1 7
31-45 0 5
46-60 1 8
61-75 1 7
76-90 1 8

Kartlar

Bishop's Sto

Sarı 0 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Stamford

Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 170 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Bishop's Stortford son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 8 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Stamford son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 2 gol attı, 14 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Bishop's Stortford 2 – Stamford 2; 1 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Eylül 2026, Stamford 0-3 Bishop's Stortford.

Sıralama
15. (13 p) – 22. (1 p)
Form (son 5)
GMMMM – MMBMM
H2H (G-B-M)
2-1-2 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %14
iddaa MS 1-0-2
1,39 – 3,82 – 4,88
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Bishop's Stortford iç saha 7 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,57 gol yedi; Stamford dış saha 7 maçta 0,29 attı, 3,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Bishop's Stortford %71, Stamford %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bishop's Stortford %57, Stamford %14. İlk yarıyı önde kapatma: Bishop's Stortford 2/7, Stamford 0/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,39, 0 – 3,82, 2 – 4,88. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,03, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,88.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %36; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 26 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Southern Central puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Real Bedford 171223 4322 +2138 MMMGG
2Bury Town 171124 3126 +535 BMBMG
3Bromsgrove Sporting 151041 3116 +1534 GBBGG
4Kettering Town 16943 3118 +1331 GGMGG
5Needham Market 16844 3624 +1228 GGBBG
6Peterborough Sports 16763 3226 +627 GBMGB
7Rushall Olympic 17908 3228 +427 GGMMM
8Alvechurch 14752 2713 +1426 MBBBG
9Anstey Nomads 15753 3224 +826 GBGMG
10Halesowen Town 14725 2323 023 GMGGM
11Stourbridge 15645 2021 -122 GMGGM
12Racing Club Warwick 16556 2322 +120 GGMGM
13Stratford Town 16475 2227 -519 BBBGG
14Redditch United 14464 2322 +118 GBGBM
15Hitchin Town 16448 2024 -416 MGGMG
16Leiston 14437 2529 -415 BMGMM
17Banbury United 16358 1829 -1114 BGMBM
18Worcester City 13346 1517 -213 BMMGG
19Leamington 16349 2230 -813 MMMMG
20Bishop's Stortford 164111 1829 -1113 MGMMM
21Leighton Town 151311 1635 -196 MMBMM
22Stamford 161213 540 -355 MMGMB
#TakımOGBMAYAVP
1Kettering Town 9720 215 +1623
2Real Bedford 9621 2412 +1220
3Rushall Olympic 8602 1711 +618
4Bromsgrove Sporting 9531 1610 +618
5Bury Town 8512 1513 +216
6Halesowen Town 8512 1513 +216
7Needham Market 9432 1811 +715
8Alvechurch 7421 134 +914
9Anstey Nomads 7421 168 +814
10Hitchin Town 8332 138 +512
11Redditch United 6321 139 +411
12Peterborough Sports 8323 1617 -111
13Stourbridge 7313 1111 010
14Stratford Town 9243 1516 -110
15Bishop's Stortford 9315 1113 -210
16Banbury United 9315 1116 -510
17Racing Club Warwick 9153 1313 08
18Worcester City 5212 65 +17
19Leamington 7133 1111 06
20Leiston 5203 89 -16
21Leighton Town 7115 920 -114
22Stamford 7016 117 -161
#TakımOGBMAYAVP
1Bury Town 9612 1613 +319
2Real Bedford 8602 1910 +918
3Bromsgrove Sporting 6510 156 +916
4Peterborough Sports 8440 169 +716
5Needham Market 7412 1813 +513
6Alvechurch 7331 149 +512
7Racing Club Warwick 7403 109 +112
8Anstey Nomads 8332 1616 012
9Stourbridge 8332 910 -112
10Rushall Olympic 9306 1517 -29
11Leiston 9234 1720 -39
12Stratford Town 7232 711 -49
13Kettering Town 7223 1013 -38
14Halesowen Town 6213 810 -27
15Redditch United 8143 1013 -37
16Leamington 9216 1119 -87
17Worcester City 8134 912 -36
18Banbury United 7043 713 -64
19Hitchin Town 8116 716 -94
20Stamford 9117 423 -194
21Bishop's Stortford 7106 716 -93
22Leighton Town 8026 715 -82

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,39X3,8224,88

Çifte şans

1X1,06121,09X22,02

Karşılıklı gol

Var1,53Yok1,88

2,5 Alt / Üst

Alt2,03Üst1,44

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Non League Premier - Southern Central'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.