Pena Sport 2-3 Terrassa: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Pena Sport 2–3 Terrassa (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–2.
Paylaş
Maç özeti
Pena Sport – Terrassa maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: J. Asiron 46', C. Moratalla 51' (Pena Sport); M. Mendes 1', 57', N. Arroyo 29' (pen.) (Terrassa).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Pena Sport üstte · Terrassa altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 1' gol: M. Mendes (Terrassa)
- 29' gol: N. Arroyo (Terrassa)
- 46' gol: J. Asiron (Pena Sport)
- 51' gol: C. Moratalla (Pena Sport)
- 57' gol: M. Mendes (Terrassa)
Maç olayları
- Pena SportTerrassa
- 57'Gol M. Mendes 2–3
- Gol C. Moratalla 2–251'
- Gol J. Asiron 1–246'
- 29'Penaltı golü N. Arroyo 0–2Penaltı
- 1'Gol M. Mendes 0–1
Pena Sport iç sahada (5 maç) · Terrassa deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Peña Sport iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Terrassa deplasmanda 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Terrassa, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%17).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 6/10 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,30 (13 gol) | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (15 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (12 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,50 (5 gol) | 0,67 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 3/10 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %40 4/10 | %33 2/6 |
| 2,5 Üst | %30 3/10 | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %60 6/10 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Geride | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %33 2/6 |
| Berabere | %60 6/10 | %50 3/6 |
| Geride | %10 1/10 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Pena Sport (10 maç)
Terrassa (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Pena Sport (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Terrassa (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 2 | 0 |
Kartlar
Pena Sport
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Terrassa
Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiPena Sport
9. sıra · 12 puan · 10 maç · averaj -2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBBMG
- 01.11 Barbastro 1–2 Pena Sport G
- 29.10 Pena Sport 1–5 Huesca M
- 24.10 Pena Sport 1–1 Reddis B
- 18.10 Calamocha 1–1 Pena Sport B
- 10.10 Náxara 1–0 Pena Sport M
Terrassa
2. sıra · 21 puan · 10 maç · averaj +7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGBG
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Pena Sport ile Terrassa, Segunda División RFEF · Grup 2 (İspanya) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Pena Sport 9., Terrassa 4.; iki takım arasında 6 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Pena Sport son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 9 gol yedi. Son 5 maçta Terrassa 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 7-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
- Sıralama
- 9. (12 p) – 4. (18 p)
- Form (son 5)
- GMBBM – GBGGB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %20
- iddaa MS 1-0-2
- 2,82 – 2,95 – 1,99
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Pena Sport iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,75 gol yedi; Terrassa dış saha 5 maçta 0,60 attı, 0,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Pena Sport %50, Terrassa %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Pena Sport %75, Terrassa %20. İlk yarıyı önde kapatma: Pena Sport 1/4, Terrassa 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,82, 0 – 2,95, 2 – 1,99. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,51, Üst 1,88. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,66.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %48; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda Rfef: Group 2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona B | 9 | +12 | 22 |
| 2 | Terrassa | 10 | +7 | 21 |
| 3 | Espanyol II | 8 | +14 | 19 |
| 4 | Olot | 9 | +7 | 18 |
| 5 | Osasuna II | 9 | +7 | 17 |
| 6 | Girona II | 9 | +5 | 16 |
| 7 | Manresa | 9 | +6 | 14 |
| 8 | Ebro | 9 | +3 | 14 |
| 9 | Peña Sport | 10 | -2 | 12 |
| 10 | Reddis | 9 | -3 | 11 |
| 11 | Utebo | 9 | -1 | 9 |
| 12 | Tudelano | 9 | -3 | 9 |
| 13 | UD Logroñés II | 9 | -6 | 9 |
| 14 | Barbastro | 9 | -2 | 8 |
| 15 | Náxara | 8 | -9 | 6 |
| 16 | SD Logroñés | 9 | -8 | 5 |
| 17 | Calamocha | 9 | -13 | 5 |
| 18 | Arnedo | 9 | -14 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona B | 5 | +12 | 15 |
| 2 | Osasuna II | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Terrassa | 4 | +5 | 10 |
| 4 | Ebro | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Espanyol II | 3 | +11 | 9 |
| 6 | Girona II | 4 | +5 | 9 |
| 7 | Peña Sport | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Olot | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Manresa | 4 | +2 | 7 |
| 10 | Náxara | 4 | 0 | 5 |
| 11 | Barbastro | 5 | -1 | 5 |
| 12 | Tudelano | 5 | -2 | 5 |
| 13 | UD Logroñés II | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Reddis | 4 | -3 | 4 |
| 15 | Calamocha | 5 | -4 | 4 |
| 16 | Utebo | 4 | -1 | 3 |
| 17 | SD Logroñés | 5 | -3 | 3 |
| 18 | Arnedo | 5 | -5 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Terrassa | 6 | +2 | 11 |
| 2 | Olot | 4 | +5 | 10 |
| 3 | Espanyol II | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Manresa | 5 | +4 | 7 |
| 5 | Girona II | 5 | 0 | 7 |
| 6 | Reddis | 5 | 0 | 7 |
| 7 | Barcelona B | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Utebo | 5 | 0 | 6 |
| 9 | UD Logroñés II | 5 | -3 | 5 |
| 10 | Ebro | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Tudelano | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Osasuna II | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Peña Sport | 5 | -6 | 4 |
| 14 | Barbastro | 4 | -1 | 3 |
| 15 | SD Logroñés | 4 | -5 | 2 |
| 16 | Arnedo | 4 | -9 | 1 |
| 17 | Calamocha | 4 | -9 | 1 |
| 18 | Náxara | 4 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
