← Maçlar
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 221 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

Terrassa FC 1-0 Girona FC B: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Terrassa FC
1–0İY 0–0
Girona FC B
Maç sonu

Terrassa FC 1–0 Girona FC B (21 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Terrassa FC – Girona FC B maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: A. Lopez 72' (Terrassa FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Terrassa FC üstte · Girona FC B altta

01530İY607590 72' gol: A. Lopez (Terrassa FC)90+5' kırmızı kart (Girona FC B)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 72' gol: A. Lopez (Terrassa FC)
  • 90+5' kırmızı kart (Girona FC B)

Maç olayları

  1. Terrassa FCGirona FC B
  2. 90+5'Kırmızı kart
  3. Gol A. Lopez 1–072'

Maç istatistikleri

Terrassa FCGirona FC B
0Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Terrassa FC
Toplam (10)İç saha (4)
Galibiyet%60 6/10%75 3/4
Beraberlik%30 3/10%25 1/4
Mağlubiyet%10 1/10%0 0/4
Girona FC B
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%56 5/9%40 2/5
Beraberlik%11 1/9%20 1/5
Mağlubiyet%33 3/9%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Terrassa FC
Toplam (10)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,20 (12 gol)1,50 (6 gol)
Yediği gol / maç0,50 (5 gol)0,25 (1 gol)
Girona FC B
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,89 (17 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,33 (12 gol)1,40 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Terrassa FC
Toplam (10)İç saha (4)
KG Var%30 3/10%25 1/4
1,5 Üst%40 4/10%50 2/4
2,5 Üst%30 3/10%50 2/4
3,5 Üst%10 1/10%0 0/4
Gol yememe%60 6/10%75 3/4
Girona FC B
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%56 5/9%40 2/5
1,5 Üst%67 6/9%40 2/5
2,5 Üst%67 6/9%40 2/5
3,5 Üst%44 4/9%40 2/5
Gol yememe%33 3/9%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Terrassa FC
Toplam (10)İç saha (4)
Önde%30 3/10%25 1/4
Berabere%60 6/10%75 3/4
Geride%10 1/10%0 0/4
Girona FC B
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%33 3/9%40 2/5
Berabere%11 1/9%20 1/5
Geride%56 5/9%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Terrassa FC (10 maç)

1/131/X01/20X/13X/X3X/202/102/X02/21

Girona FC B (9 maç)

1/131/X01/20X/10X/X0X/212/122/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Terrassa FC (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 4 1
31-45 0 1
46-60 2 2
61-75 3 1
76-90 2 0

Girona FC B (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 1 4
31-45 1 2
46-60 3 2
61-75 3 1
76-90 6 2

Kartlar

Terrassa FC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Girona FC B

Sarı 1 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Terrassa 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-6). Son 5 maçta Girona II 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-7). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Terrassa 0 – Girona II 2; 2 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Nisan 2026, Terrassa 0-0 Girona II.

Sıralama
7. (11 p) – 8. (10 p)
Form (son 5)
GBMMG – GMGBG
H2H (G-B-M)
0-2-2 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %83
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %83
iddaa MS 1-0-2
1,99 – 2,92 – 2,92
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Terrassa bu sezon 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,33 gol yedi; Girona II bu sezon 6 maçta 2,17 attı, 1,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Terrassa %17, Girona II %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Terrassa %17, Girona II %83. İlk yarıyı önde kapatma: Terrassa 1/6, Girona II 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 2,92, 2 – 2,92. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,55, Üst 1,85. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,72.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 19 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda Rfef: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Barcelona B 9711 175 +1222 GGGMG
2Terrassa 10631 125 +721 GGBGG
3Espanyol II 8611 206 +1419 GGBGG
4Olot 9531 158 +718 GBBGG
5Osasuna II 9522 125 +717 GBBMG
6Girona II 9513 1712 +516 MGMGG
7Manresa 9423 148 +614 GBBGM
8Ebro 9423 1310 +314 GGMMB
9Peña Sport 10334 1315 -212 MBBGM
10Reddis 9324 912 -311 MGBBM
11Utebo 9162 89 -19 BBMBB
12Tudelano 9234 1114 -39 MMBBM
13UD Logroñés II 9234 915 -69 MGMBM
14Barbastro 9153 810 -28 BMBBM
15Náxara 8134 413 -96 BGBMB
16SD Logroñés 9054 715 -85 MMBBB
17Calamocha 9126 518 -135 MMBBM
18Arnedo 9036 721 -143 MBBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Barcelona B 5500 142 +1215
2Osasuna II 5410 91 +813
3Terrassa 4310 61 +510
4Ebro 5311 73 +410
5Espanyol II 3300 110 +119
6Girona II 4301 105 +59
7Peña Sport 5221 106 +48
8Olot 5221 75 +28
9Manresa 4211 53 +27
10Náxara 4121 33 05
11Barbastro 5122 67 -15
12Tudelano 5122 57 -25
13UD Logroñés II 4112 58 -34
14Reddis 4112 36 -34
15Calamocha 5113 48 -44
16Utebo 4031 23 -13
17SD Logroñés 5032 47 -33
18Arnedo 5023 510 -52
#TakımOGBMAYAVP
1Terrassa 6321 64 +211
2Olot 4310 83 +510
3Espanyol II 5311 96 +310
4Manresa 5212 95 +47
5Girona II 5212 77 07
6Reddis 5212 66 07
7Barcelona B 4211 33 07
8Utebo 5131 66 06
9UD Logroñés II 5122 47 -35
10Ebro 4112 67 -14
11Tudelano 4112 67 -14
12Osasuna II 4112 34 -14
13Peña Sport 5113 39 -64
14Barbastro 4031 23 -13
15SD Logroñés 4022 38 -52
16Arnedo 4013 211 -91
17Calamocha 4013 110 -91
18Náxara 4013 110 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,99X2,9222,92

Çifte şans

1X1,19121,19X21,43

Karşılıklı gol

Var1,65Yok1,72

2,5 Alt / Üst

Alt1,55Üst1,85

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.