← Maçlar
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 224 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

Pena Sport 1-1 Reus FC Reddis: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Pena Sport
1–1İY 0–0
Reus FC Reddis
Maç sonu

Pena Sport 1–1 Reus FC Reddis (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Pena Sport – Reus FC Reddis maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: J. Recalde 79' (Pena Sport); A. Camara 59' (Reus FC Reddis).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Pena Sport üstte · Reus FC Reddis altta

01530İY607590 59' gol: A. Camara (Reus FC Reddis)79' gol: J. Recalde (Pena Sport)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 59' gol: A. Camara (Reus FC Reddis)
  • 79' gol: J. Recalde (Pena Sport)

Maç olayları

  1. Pena SportReus FC Reddis
  2. Gol J. Recalde 1–179'
  3. 59'Gol A. Camara 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Pena Sport
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%30 3/10%40 2/5
Beraberlik%30 3/10%40 2/5
Mağlubiyet%40 4/10%20 1/5
Reus FC Reddis
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%33 3/9%40 2/5
Beraberlik%22 2/9%20 1/5
Mağlubiyet%44 4/9%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Pena Sport
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,30 (13 gol)2,00 (10 gol)
Yediği gol / maç1,50 (15 gol)1,20 (6 gol)
Reus FC Reddis
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç1,33 (12 gol)1,20 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Pena Sport
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%60 6/10%80 4/5
1,5 Üst%90 9/10%100 5/5
2,5 Üst%50 5/10%60 3/5
3,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Gol yememe%10 1/10%20 1/5
Reus FC Reddis
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%56 5/9%60 3/5
1,5 Üst%67 6/9%80 4/5
2,5 Üst%33 3/9%40 2/5
3,5 Üst%22 2/9%20 1/5
Gol yememe%22 2/9%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Pena Sport
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%20 2/10%20 1/5
Berabere%60 6/10%60 3/5
Geride%20 2/10%20 1/5
Reus FC Reddis
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%22 2/9%20 1/5
Berabere%44 4/9%60 3/5
Geride%33 3/9%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Pena Sport (10 maç)

1/111/X11/20X/12X/X2X/222/102/X02/22

Reus FC Reddis (9 maç)

1/121/X01/20X/11X/X1X/222/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Pena Sport (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 1 1
31-45 1 2
46-60 2 4
61-75 1 2
76-90 5 2

Reus FC Reddis (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 2
31-45 0 0
46-60 1 2
61-75 2 2
76-90 2 4

Kartlar

Pena Sport

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Reus FC Reddis

Sarı 1 · Kırmızı 3 (8 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Pena Sport son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 7 gol yedi. Son 5 maçta Reddis 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-6).

Gol istatistikleri

Pena Sport bu sezon 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,43 gol yedi; Reddis bu sezon 7 maçta 1,00 attı, 1,29 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Pena Sport %43, Reddis %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Pena Sport %43, Reddis %43. İlk yarıyı önde kapatma: Pena Sport 2/7, Reddis 2/7.

Sıralama
11. (8 p) – 9. (10 p)
Form (son 5)
BMGMG – BGMGG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %43
iddaa MS 1-0-2
2,55 – 3,00 – 2,18
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,55, 0 – 3,00, 2 – 2,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,88. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,71.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %36; KG var ortalaması %43; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 21 Ekim 2026 22:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda Rfef: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Barcelona B 9711 175 +1222 GGGMG
2Terrassa 10631 125 +721 GGBGG
3Espanyol II 8611 206 +1419 GGBGG
4Olot 9531 158 +718 GBBGG
5Osasuna II 9522 125 +717 GBBMG
6Girona II 9513 1712 +516 MGMGG
7Manresa 9423 148 +614 GBBGM
8Ebro 9423 1310 +314 GGMMB
9Peña Sport 10334 1315 -212 MBBGM
10Reddis 9324 912 -311 MGBBM
11Utebo 9162 89 -19 BBMBB
12Tudelano 9234 1114 -39 MMBBM
13UD Logroñés II 9234 915 -69 MGMBM
14Barbastro 9153 810 -28 BMBBM
15Náxara 8134 413 -96 BGBMB
16SD Logroñés 9054 715 -85 MMBBB
17Calamocha 9126 518 -135 MMBBM
18Arnedo 9036 721 -143 MBBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Barcelona B 5500 142 +1215
2Osasuna II 5410 91 +813
3Terrassa 4310 61 +510
4Ebro 5311 73 +410
5Espanyol II 3300 110 +119
6Girona II 4301 105 +59
7Peña Sport 5221 106 +48
8Olot 5221 75 +28
9Manresa 4211 53 +27
10Náxara 4121 33 05
11Barbastro 5122 67 -15
12Tudelano 5122 57 -25
13UD Logroñés II 4112 58 -34
14Reddis 4112 36 -34
15Calamocha 5113 48 -44
16Utebo 4031 23 -13
17SD Logroñés 5032 47 -33
18Arnedo 5023 510 -52
#TakımOGBMAYAVP
1Terrassa 6321 64 +211
2Olot 4310 83 +510
3Espanyol II 5311 96 +310
4Manresa 5212 95 +47
5Girona II 5212 77 07
6Reddis 5212 66 07
7Barcelona B 4211 33 07
8Utebo 5131 66 06
9UD Logroñés II 5122 47 -35
10Ebro 4112 67 -14
11Tudelano 4112 67 -14
12Osasuna II 4112 34 -14
13Peña Sport 5113 39 -64
14Barbastro 4031 23 -13
15SD Logroñés 4022 38 -52
16Arnedo 4013 211 -91
17Calamocha 4013 110 -91
18Náxara 4013 110 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,55X3,0022,18

Çifte şans

1X1,36121,19X21,25

Karşılıklı gol

Var1,67Yok1,71

2,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,88

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.