Operario 1-0 Athletic Club MG: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Operario 1–0 Athletic Club MG (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 14–15, isabetli şut 3–2, topa sahip olma %45–%55, korner 6–10.
Maç özeti
Operario – Athletic Club MG maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Caio Dantas 29' (Operario). xG: Operario 0,7 – 0,8 Athletic Club MG.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Operario: Alberto Valentim · Athletic Club MG: Alex
Maç akışı
Operario üstte · Athletic Club MG altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' sarı kart: Brenno (Operario)
- 29' gol: Caio Dantas (Operario)
- 45' oyuncu değişikliği: Pedro Henrique de Oliveira ↔ Philipe Sampaio Azevedo (Athletic Club MG)
- 45' oyuncu değişikliği: Dixon Vera ↔ Wilinton Aponza Carabali (Athletic Club MG)
- 45' oyuncu değişikliği: José Carlos Cracco Neto ↔ Enzo Henrique dos Santos (Athletic Club MG)
- 45' sarı kart: Jhonatan (Athletic Club MG)
- 64' oyuncu değişikliği: Felipe Negrucci Berdague ↔ Joao Victor Broad Moreira Guimaraes (Athletic Club MG)
- 67' oyuncu değişikliği: Dudu ↔ Hildeberto Pereira (Operario)
- 77' oyuncu değişikliği: Maguinho ↔ Miranda (Operario)
- 77' oyuncu değişikliği: Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues ↔ André (Operario)
- 81' oyuncu değişikliği: Diogo·Batista de Souza ↔ Maswel Ananias Silva (Athletic Club MG)
- 83' oyuncu değişikliği: Brenno ↔ Mikael Doka (Operario)
- 83' oyuncu değişikliği: Caio Dantas ↔ Leonardo Erig Daitx (Operario)
- 90' sarı kart: André (Operario)
- 90+6' sarı kart: Wilinton Aponza Carabali (Athletic Club MG)
- 90+8' kırmızı kart: Jhonatan (Athletic Club MG)
- 90+11' sarı kart: Hildeberto Pereira (Operario)
Maç olayları
- OperarioAthletic Club MG
- Hildeberto PereiraSarı kart90+11'
- 90+8'JhonatanKırmızı kart
- 90+6'Wilinton Aponza CarabaliSarı kart
- AndréSarı kart90'
- Brenno ↔ Mikael DokaOyuncu değişikliği83'
- Caio Dantas ↔ Leonardo Erig DaitxOyuncu değişikliği83'
- 81'Diogo·Batista de Souza ↔ Maswel Ananias SilvaOyuncu değişikliği
- Maguinho ↔ MirandaOyuncu değişikliği77'
- Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues ↔ AndréOyuncu değişikliği77'
- Dudu ↔ Hildeberto PereiraOyuncu değişikliği67'
- 64'Felipe Negrucci Berdague ↔ Joao Victor Broad Moreira GuimaraesOyuncu değişikliği
- 45'Pedro Henrique de Oliveira ↔ Philipe Sampaio AzevedoOyuncu değişikliği
- 45'Dixon Vera ↔ Wilinton Aponza CarabaliOyuncu değişikliği
- 45'José Carlos Cracco Neto ↔ Enzo Henrique dos SantosOyuncu değişikliği
- 45'JhonatanSarı kart
- Gol Caio Dantas 1–0Asist: Dudu29'
- BrennoSarı kart12'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %41 15/37 | %47 9/19 |
| Beraberlik | %24 9/37 | %26 5/19 |
| Mağlubiyet | %35 13/37 | %26 5/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 11/36 | %22 4/18 |
| Beraberlik | %39 14/36 | %44 8/18 |
| Mağlubiyet | %31 11/36 | %33 6/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,32 (49 gol) | 1,42 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,35 (50 gol) | 1,26 (24 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (42 gol) | 1,06 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (41 gol) | 1,22 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 20/37 | %53 10/19 |
| 1,5 Üst | %73 27/37 | %68 13/19 |
| 2,5 Üst | %62 23/37 | %58 11/19 |
| 3,5 Üst | %22 8/37 | %26 5/19 |
| Gol yememe | %32 12/37 | %42 8/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 21/36 | %61 11/18 |
| 1,5 Üst | %75 27/36 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %42 15/36 | %44 8/18 |
| 3,5 Üst | %17 6/36 | %17 3/18 |
| Gol yememe | %25 9/36 | %22 4/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %78 29/37 | %79 15/19 |
| 8,5 Üst | %70 26/37 | %79 15/19 |
| 9,5 Üst | %62 23/37 | %74 14/19 |
| 10,5 Üst | %51 19/37 | %68 13/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %75 27/36 | %78 14/18 |
| 8,5 Üst | %64 23/36 | %67 12/18 |
| 9,5 Üst | %56 20/36 | %61 11/18 |
| 10,5 Üst | %39 14/36 | %28 5/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,8 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %95 35/37 | %95 18/19 |
| 3,5 Üst | %86 32/37 | %89 17/19 |
| 4,5 Üst | %65 24/37 | %58 11/19 |
| 5,5 Üst | %46 17/37 | %42 8/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %89 32/36 | %89 16/18 |
| 3,5 Üst | %75 27/36 | %78 14/18 |
| 4,5 Üst | %53 19/36 | %61 11/18 |
| 5,5 Üst | %31 11/36 | %44 8/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %81 30/37 | %79 15/19 |
| 7,5 Üst | %70 26/37 | %74 14/19 |
| 8,5 Üst | %54 20/37 | %58 11/19 |
| 9,5 Üst | %35 13/37 | %32 6/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %67 24/36 | %72 13/18 |
| 7,5 Üst | %58 21/36 | %56 10/18 |
| 8,5 Üst | %53 19/36 | %50 9/18 |
| 9,5 Üst | %36 13/36 | %39 7/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 10/37 | %32 6/19 |
| Berabere | %51 19/37 | %53 10/19 |
| Geride | %22 8/37 | %16 3/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 9/36 | %22 4/18 |
| Berabere | %53 19/36 | %56 10/18 |
| Geride | %22 8/36 | %22 4/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Operario (37 maç)
Athletic Club MG (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Operario (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 5 |
| 16-30 | 4 | 8 |
| 31-45 | 13 | 9 |
| 46-60 | 6 | 8 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 9 | 11 |
Athletic Club MG (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 6 | 7 |
| 31-45 | 7 | 6 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 9 | 5 |
| 76-90 | 8 | 9 |
Kartlar
Operario
Sarı 97 · Kırmızı 3 (37 maç · maç başı sarı 2,6)
Athletic Club MG
Sarı 84 · Kırmızı 10 (36 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Operario: iç saha, 19 maç · Athletic Club MG: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Operario – Athletic Club MG ilk 11'ler
Operario · 4-4-2
- 1Elias Martello CurzelK
- 26MaguinhoD77' oyundan çıktı 77. dk
- 22J. CuenúD
- 43JosephD
- 27Gabriel FelicianoD
- 21BrennoO
- 20Vinícius DinizO
- 5ÍndioO
- 6MoraesO77' oyundan çıktı 77. dk
- 28DuduF
- 99Caio DantasF29' gol 29. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 18AndréD77' oyuna girdi 77. dk90' sarı kart 90. dk
- 4KlausD
- 2Mikael DokaD83' oyuna girdi 83. dk
- 16MirandaD77' oyuna girdi 77. dk
- 88Neto ParaíbaO
- 30Pedro VilhenaO
- 14Hildeberto PereiraF67' oyuna girdi 67. dk90+11' sarı kart 90+11. dk
- 33VagnerK
- 8J. ZuluagaO
- 17Nicolas SchulzD
- 23Joao GabrielD
- 19Leonardo Erig DaitxF
Teknik direktör: Alberto Valentim
Athletic Club MG · 4-2-3-1
- 1Luan PolliK
- 22Diogo BatistaD81' oyundan çıktı 81. dk
- 3JhonatanD45' sarı kart 45. dk90+8' kırmızı kart 90+8. dk
- 4Lucas BeleziD
- 6ZecaD45' oyundan çıktı 45. dk
- 5Felipe NegrucciO64' oyundan çıktı 64. dk
- 16João MiguelO
- 18Pedro OliveiraO45' oyundan çıktı 45. dk
- 17KauanO
- 21D. VeraO45' oyundan çıktı 45. dk
- 9CarlinhosF
- 2Douglas PeléD
- 23EnzoD45' oyuna girdi 45. dk
- 26GlaucoK
- 15JotaO64' oyuna girdi 64. dk
- 13Philipe SampaioD45' oyuna girdi 45. dk
- 14Yago SantosO
- 10YarlenF
- 20W. AponzaF45' oyuna girdi 45. dk90+6' sarı kart 90+6. dk
- 12TonyK
- 8AssisO
- 7BruninhoF
- 11MaxF81' oyuna girdi 81. dk
Teknik direktör: Alex
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Operario-PR için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 3, yenilen 10. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı. Athletic Club son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Operario-PR 1 – Athletic Club 2; 0 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Temmuz 2026, Athletic Club 0-1 Operario-PR.
- Sıralama
- 10. (48 p) – 14. (44 p)
- Form (son 5)
- MMMMB – BBMMB
- H2H (G-B-M)
- 1-0-2 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %59 – %47
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %53 – %65
- Korner ort. (maç)
- 10,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,74 – 2,99 – 3,61
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Operario-PR iç saha 17 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,29 gol yedi; Athletic Club dış saha 17 maçta 1,12 attı, 1,24 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Operario-PR %59, Athletic Club %47. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Operario-PR %53, Athletic Club %65. İlk yarıyı önde kapatma: Operario-PR 5/17, Athletic Club 4/17.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Operario-PR 6,7, Athletic Club 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Operario-PR 2,2, Athletic Club 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,74, 0 – 2,99, 2 – 3,61. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 1,90. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,63.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %59; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 21 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 03:00 Recife 2–1 Criciuma
- 22:00 Avai SC 0–2 Botafogo SP
- 22:30 Goianiense 0–1 Gremio Novo
- 22:30 Sao Bernardo FC 3–2 Vila Nova
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
