Macaristan · NB I · 13. hafta

NyiregyhazaS – ETO Gyor

Başlamasına 8 sa 30 dk Başlamadı

NyiregyhazaS – ETO Gyor: 8 Kasım 15:15, Macaristan · NB I, 13. hafta. Bu sezon NyiregyhazaS evinde 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; ETO Gyor deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %90; maç başına toplam korner ortalaması 10,1; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 17 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Városi Stadion, Nyiregyhaza

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiNyiregyhazaSETO Gyor
Lig sırası12. · 11 puan2. · 22 puan
Form (son 5)MMGGMMGGMB
Gol (attığı – yediği, ort.)1,20 – 1,001,60 – 1,20
2,5 Üst biten%40%60
Karşılıklı gol%80%100
Gol yemediği%0%0
Aralarında (G-B-M)5-1-16 (22 maç, NyiregyhazaS bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: NyiregyhazaS iç sahada (5 maç), ETO Gyor deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

NyiregyhazaS iç sahada (5 maç) · ETO Gyor deplasmanda (5 maç), bu sezon

1,20 Gol atma maç başı 1,60
1,00 Gol yeme maç başı 1,20
%0 Gol yememe maçların %0
%80 KG Var maçların %100
%40 2.5 Üst maçların %60

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Nyiregyhaza iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Gyori ETO FC deplasmanda bu sezon yenilmedi: 5 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik.
  • Nyiregyhaza, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

NyiregyhazaS

12. sıra · 11 puan · 12 maç · averaj -10

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGM

  1. 01.11 Ujpest 2–1 NyiregyhazaS M
  2. 28.10 Ózd Sajóvölgye 1–3 NyiregyhazaS G
  3. 25.10 Puskas Academy 1–2 NyiregyhazaS G
  4. 17.10 NyiregyhazaS 0–1 Budapest Honved M
  5. 11.10 Zalaegerszegi TE 5–1 NyiregyhazaS M
Deplasman

ETO Gyor

2. sıra · 22 puan · 12 maç · averaj +7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGMB

  1. 31.10 ETO Gyor 2–2 Vasas B
  2. 28.10 Zalaegerszegi TE 3–1 ETO Gyor M
  3. 24.10 ETO Gyor 1–0 Ujpest G
  4. 17.10 Paks 1–2 ETO Gyor G
  5. 11.10 ETO Gyor 0–1 Puskas Academy M

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

NyiregyhazaS son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 7 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. ETO Gyor son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 7 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 22 kez karşılaştı: NyiregyhazaS 5, ETO Gyor 16 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Ağustos 2026, ETO Gyor 4-0 NyiregyhazaS.

Gol istatistikleri

NyiregyhazaS iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,00 gol yedi; ETO Gyor dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: NyiregyhazaS %40, ETO Gyor %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: NyiregyhazaS %80, ETO Gyor %100. İlk yarıyı önde kapatma: NyiregyhazaS 2/5, ETO Gyor 2/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): NyiregyhazaS 5,0, ETO Gyor 2,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,1. Maç başına kart: NyiregyhazaS 3,7, ETO Gyor 2,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,08, 0 – 3,27, 2 – 2,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,06, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,20.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %90; maç başına toplam korner ortalaması 10,1; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 17 gol yediler.

Sıralama
12. (11 p) – 2. (22 p)
Form (son 5)
MGGMM – BMGGM
H2H (G-B-M)
5-1-16 (22 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %100
Korner ort. (maç)
10,1
iddaa MS 1-0-2
2,08 – 3,27 – 2,45

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

NyiregyhazaS
Toplam (12)İç saha (5)
Galibiyet%25 3/12%40 2/5
Beraberlik%17 2/12%40 2/5
Mağlubiyet%58 7/12%20 1/5
ETO Gyor
Toplam (12)Dış saha (5)
Galibiyet%50 6/12%40 2/5
Beraberlik%33 4/12%60 3/5
Mağlubiyet%17 2/12%0 0/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

NyiregyhazaS
Toplam (12)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,08 (13 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç1,92 (23 gol)1,00 (5 gol)
ETO Gyor
Toplam (12)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,75 (21 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,17 (14 gol)1,20 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

NyiregyhazaS
Toplam (12)İç saha (5)
KG Var%75 9/12%80 4/5
1,5 Üst%83 10/12%80 4/5
2,5 Üst%67 8/12%40 2/5
3,5 Üst%25 3/12%0 0/5
Gol yememe%0 0/12%0 0/5
ETO Gyor
Toplam (12)Dış saha (5)
KG Var%58 7/12%100 5/5
1,5 Üst%83 10/12%100 5/5
2,5 Üst%67 8/12%60 3/5
3,5 Üst%33 4/12%20 1/5
Gol yememe%25 3/12%0 0/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

NyiregyhazaS
Toplam (7)İç saha (3)
Maçta toplam korner (ort.)10,39,7
7,5 Üst%86 6/7%100 3/3
8,5 Üst%71 5/7%67 2/3
9,5 Üst%71 5/7%67 2/3
10,5 Üst%57 4/7%33 1/3
ETO Gyor
Toplam (11)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,310,6
7,5 Üst%82 9/11%80 4/5
8,5 Üst%73 8/11%60 3/5
9,5 Üst%55 6/11%60 3/5
10,5 Üst%45 5/11%60 3/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

NyiregyhazaS
Toplam (7)İç saha (3)
Maç başı kart6,06,7
2,5 Üst%100 7/7%100 3/3
3,5 Üst%86 6/7%100 3/3
4,5 Üst%71 5/7%100 3/3
5,5 Üst%71 5/7%100 3/3
ETO Gyor
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı kart5,65,2
2,5 Üst%100 11/11%100 5/5
3,5 Üst%91 10/11%100 5/5
4,5 Üst%91 10/11%100 5/5
5,5 Üst%45 5/11%20 1/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

NyiregyhazaS
Toplam (7)İç saha (3)
Maç başı isabetli şut10,69,0
6,5 Üst%100 7/7%100 3/3
7,5 Üst%100 7/7%100 3/3
8,5 Üst%86 6/7%67 2/3
9,5 Üst%57 4/7%33 1/3
ETO Gyor
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut9,98,2
6,5 Üst%82 9/11%60 3/5
7,5 Üst%64 7/11%40 2/5
8,5 Üst%64 7/11%40 2/5
9,5 Üst%64 7/11%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

NyiregyhazaS
Toplam (12)İç saha (5)
Önde%25 3/12%40 2/5
Berabere%50 6/12%40 2/5
Geride%25 3/12%20 1/5
ETO Gyor
Toplam (12)Dış saha (5)
Önde%42 5/12%40 2/5
Berabere%33 4/12%60 3/5
Geride%25 3/12%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

NyiregyhazaS (12 maç)

1/111/X11/21X/11X/X1X/242/112/X02/22

ETO Gyor (12 maç)

1/141/X11/20X/12X/X2X/202/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

NyiregyhazaS (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 1 2
31-45 3 2
46-60 2 7
61-75 0 3
76-90 2 6

ETO Gyor (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 4 2
31-45 3 0
46-60 4 3
61-75 1 5
76-90 9 2

Kartlar

NyiregyhazaS

Sarı 38 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 3,2)

ETO Gyor

Sarı 29 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

NyiregyhazaS: iç saha, 3 maç · ETO Gyor: dış saha, 5 maç

NyiregyhazaSETO Gyor
%52,0Topa sahip olma%49,2
1,16Beklenen gol (xG)1,31
18,7Toplam şut12,8
4,7İsabetli şut3,8
12,7Ceza sahası içi şut8,0
5,0Korner2,8
379Pas413
3,3Kurtarış3,4
17,3Faul8,8
1,0Ofsayt1,0
3,7Sarı kart2,8
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

0,90Rakibin xG'si1,61
13,0Rakibin şutu18,4
4,3Rakibin isabetli şutu4,4
4,7Rakibin korneri7,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB I puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Puskas Academy 13805 1815 +324 GGMMG
2Gyori ETO FC 12642 2114 +722 GMGGB
3Ferencvarosi TC 11551 2010 +1020 BBBGG
4Paks 13625 2422 +220 GMGMG
5Debreceni VSC 12543 2117 +419 MBGGG
6Ujpest 12534 2017 +318 GBMMG
7Vasas 12444 2017 +316 GBMMB
8Budapest Honved 12354 1619 -314 BGMGB
9Zalaegerszegi TE 13418 1724 -713 GMBGM
10MTK Budapest 13346 1827 -913 MGMMB
11Kisvarda FC 13265 1215 -312 BBBMM
12Nyiregyhaza 12327 1323 -1011 BMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Zalaegerszegi TE 6411 155 +1013
2Paks 7412 1611 +513
3Gyori ETO FC 7412 138 +513
4Ujpest 6411 127 +513
5MTK Budapest 7313 1210 +210
6Ferencvarosi TC 5230 103 +79
7Vasas 6222 118 +38
8Nyiregyhaza 5221 65 +18
9Debreceni VSC 6222 99 08
10Budapest Honved 6222 78 -18
11Puskas Academy 6204 912 -36
12Kisvarda FC 7043 59 -44
#TakımOGBMAYAVP
1Puskas Academy 7601 93 +618
2Debreceni VSC 6321 128 +411
3Ferencvarosi TC 6321 107 +311
4Gyori ETO FC 5230 86 +29
5Kisvarda FC 6222 76 +18
6Vasas 6222 99 08
7Paks 6213 811 -37
8Budapest Honved 6132 911 -26
9Ujpest 6123 810 -25
10Nyiregyhaza 7106 718 -113
11MTK Budapest 6033 617 -113
12Zalaegerszegi TE 7007 219 -170

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · NyiregyhazaS2,08
X · Beraberlik3,27
2 · ETO Gyor2,45

2,5 Alt / Üst

Alt2,06
Üst1,41

Karşılıklı gol

Var1,35
Yok2,20
Tüm marketler (19)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,04

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,541 ve Yok4,530 ve Var3,880 ve Yok15,902 ve Var4,112 ve Yok5,45

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,13Yok1,15

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,7003,8521,39

Alt/Üst 3.5

Alt1,37Üst2,14

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,77Eşit3,412.1,84

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,49Üst1,90

1. Yarı Sonucu

12,5702,1522,93

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,61Üst1,74

2. Yarı Sonucu

12,3602,5222,67

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,72Üst1,63

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,85Üst ve Var1,62Alt ve Yok2,81Üst ve Yok9,08

Çifte Şans

1 ve 01,261 ve 21,150 ve 21,38

Alt/Üst 1.5

Alt4,08Üst1,06

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var12,751 ve Yok3,050 ve Var5,880 ve Yok3,132 ve Var14,452 ve Yok3,49

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,181 ve 21,360 ve 21,24

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,63Üst1,72

Toplam Gol

0-1 gol4,392-3 gol1,904-5 gol2,856+ gol8,04