ETO Gyor 1-0 Ujpest: Maç Sonucu ve İstatistikleri
ETO Gyor 1–0 Ujpest (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 12–24, isabetli şut 5–6, topa sahip olma %46–%54, korner 6–1.
Maç özeti
ETO Gyor – Ujpest maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Luka Kulenović 25' (ETO Gyor). xG: ETO Gyor 1,1 – 2,9 Ujpest.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- ETO Gyor: E. Juárez · Ujpest: Z. Szélesi
Maç akışı
ETO Gyor üstte · Ujpest altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 24' sarı kart: Matija Ljujic (Ujpest)
- 25' gol: Luka Kulenović (ETO Gyor)
- 45' oyuncu değişikliği: Matija Ljujic ↔ Arne Maier (Ujpest)
- 45' oyuncu değişikliği: Muhamed Tijani ↔ Gleofilo Vlijter (Ujpest)
- 45+1' sarı kart: Ferenc Ujváry (Ujpest)
- 51' sarı kart: M. Szép (ETO Gyor)
- 54' sarı kart: Norbert Szendrei (Ujpest)
- 60' oyuncu değişikliği: Élan Ricardo ↔ Željko Gavrić (ETO Gyor)
- 66' oyuncu değişikliği: viktor djukanovic ↔ Kevin Bánáti (ETO Gyor)
- 66' oyuncu değişikliği: Jewison Bennette ↔ Stefan Vlădoiu (ETO Gyor)
- 68' oyuncu değişikliği: Ábel Krajcsovics ↔ Krisztofer Horvath (Ujpest)
- 74' oyuncu değişikliği: Mario Zeke ↔ Tizian Valentino Scharmer (Ujpest)
- 75' oyuncu değişikliği: Luka Kulenović ↔ M. Marong (ETO Gyor)
- 75' oyuncu değişikliği: Marcell huszar ↔ Á. Umathum (ETO Gyor)
- 88' oyuncu değişikliği: Ferenc Ujváry ↔ Miron Mate Mucsanyi (Ujpest)
- 90' sarı kart: Miron Mate Mucsanyi (Ujpest)
- 90+1' sarı kart: Miljan·Krpic (ETO Gyor)
Maç olayları
- ETO GyorUjpest
- Miljan·KrpicSarı kart90+1'
- 90'Miron Mate MucsanyiSarı kart
- 88'Ferenc Ujváry ↔ Miron Mate MucsanyiOyuncu değişikliği
- Luka Kulenović ↔ M. MarongOyuncu değişikliği75'
- Marcell huszar ↔ Á. UmathumOyuncu değişikliği75'
- 74'Mario Zeke ↔ Tizian Valentino ScharmerOyuncu değişikliği
- 68'Ábel Krajcsovics ↔ Krisztofer HorvathOyuncu değişikliği
- viktor djukanovic ↔ Kevin BánátiOyuncu değişikliği66'
- Jewison Bennette ↔ Stefan VlădoiuOyuncu değişikliği66'
- Élan Ricardo ↔ Željko GavrićOyuncu değişikliği60'
- 54'Norbert SzendreiSarı kart
- M. SzépSarı kart51'
- 45+1'Ferenc UjvárySarı kart
- 45'Matija Ljujic ↔ Arne MaierOyuncu değişikliği
- 45'Muhamed Tijani ↔ Gleofilo VlijterOyuncu değişikliği
- Gol Luka Kulenović 1–0Asist: Miljan·Krpic25'
- 24'Matija LjujicSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %17 2/12 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (14 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (20 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (17 gol) | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %0 0/12 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,8 |
| 2,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 11,3 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,9 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %43 3/7 |
| Berabere | %33 4/12 | %14 1/7 |
| Geride | %25 3/12 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Geride | %33 4/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
ETO Gyor (12 maç)
Ujpest (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
ETO Gyor (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 9 | 2 |
Ujpest (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Kartlar
ETO Gyor
Sarı 29 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,4)
Ujpest
Sarı 22 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
ETO Gyor: iç saha, 6 maç · Ujpest: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
ETO Gyor – Ujpest ilk 11'ler
ETO Gyor · 5-4-1
- 99S. PetrášK
- 19J. BennetteD66' oyundan çıktı 66. dk
- 37N. UrblíkD
- 24M. KrpićD25' asist 25. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
- 23D. ŠtefuljD
- 96M. HuszárD75' oyundan çıktı 75. dk
- 9L. KulenovićO25' gol 25. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 77Élan RicardoO
- 7P. AgbaO
- 14M. SzépO51' sarı kart 51. dk
- 34V. ĐukanovićF66' oyundan çıktı 66. dk
- 90K. BánátiO66' oyuna girdi 66. dk
- 20B. BíróD
- 21E. BödőO
- 80Ž. GavrićF60' oyuna girdi 60. dk
- 88M. GigerF
- 16B. MegyeriK
- 2Ș. VlădoiuD66' oyuna girdi 66. dk
- 26Ã. UmathumD75' oyuna girdi 75. dk
- 30M. MarongF
Teknik direktör: E. Juárez
Ujpest · 4-4-2
- 1P. SzappanosK
- 36Ferenc UjvaryD45+1' sarı kart 45+1. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 3HeitorD
- 94P. StronatiD
- 20M. ZekeD74' oyundan çıktı 74. dk
- 27Á. KrajcsovicsO68' oyundan çıktı 68. dk
- 88M. LjujićO24' sarı kart 24. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 8N. SzendreiO54' sarı kart 54. dk
- 17A. MatkoO
- 26M. TijaniF45' oyundan çıktı 45. dk
- 14E. AmenyidoF
- 23D. BanaiK
- 45A. AdemiO
- 11K. HorváthO68' oyuna girdi 68. dk
- 10A. MaierO45' oyuna girdi 45. dk
- 15M. MátéO88' oyuna girdi 88. dk90' sarı kart 90. dk
- 30João NunesD
- 38K. SarkadiO
- 21T. ScharmerO74' oyuna girdi 74. dk
- 39G. VlijterF45' oyuna girdi 45. dk
- 43Márton Milán VargaO
- 19P. M. BalladomF
- 5A. FiolaD
Teknik direktör: Z. Szélesi
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
ETO Gyor son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Ujpest 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 7 maçta galibiyetler ETO Gyor 4 – Ujpest 1; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Şubat 2026, ETO Gyor 2-1 Ujpest.
- Sıralama
- 2. (18 p) – 4. (15 p)
- Form (son 5)
- GMGGG – MBGGB
- H2H (G-B-M)
- 4-2-1 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %80
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,12 – 3,38 – 2,40
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
ETO Gyor iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,20 gol yedi; Ujpest dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: ETO Gyor %80, Ujpest %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: ETO Gyor %20, Ujpest %80. İlk yarıyı önde kapatma: ETO Gyor 2/5, Ujpest 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): ETO Gyor 3,2, Ujpest 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: ETO Gyor 1,8, Ujpest 1,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,12, 0 – 3,38, 2 – 2,40. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,25, Üst 1,34. Karşılıklı Gol: Var 1,31, Yok 2,37.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Macaristan · NB I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 13 | +3 | 24 |
| 2 | Gyori ETO FC | 12 | +7 | 22 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 11 | +10 | 20 |
| 4 | Paks | 13 | +2 | 20 |
| 5 | Debreceni VSC | 12 | +4 | 19 |
| 6 | Ujpest | 12 | +3 | 18 |
| 7 | Vasas | 12 | +3 | 16 |
| 8 | Budapest Honved | 12 | -3 | 14 |
| 9 | Zalaegerszegi TE | 13 | -7 | 13 |
| 10 | MTK Budapest | 13 | -9 | 13 |
| 11 | Kisvarda FC | 13 | -3 | 12 |
| 12 | Nyiregyhaza | 12 | -10 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zalaegerszegi TE | 6 | +10 | 13 |
| 2 | Paks | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Gyori ETO FC | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Ujpest | 6 | +5 | 13 |
| 5 | MTK Budapest | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 5 | +7 | 9 |
| 7 | Vasas | 6 | +3 | 8 |
| 8 | Nyiregyhaza | 5 | +1 | 8 |
| 9 | Debreceni VSC | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Budapest Honved | 6 | -1 | 8 |
| 11 | Puskas Academy | 6 | -3 | 6 |
| 12 | Kisvarda FC | 7 | -4 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 7 | +6 | 18 |
| 2 | Debreceni VSC | 6 | +4 | 11 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 6 | +3 | 11 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | +2 | 9 |
| 5 | Kisvarda FC | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Vasas | 6 | 0 | 8 |
| 7 | Paks | 6 | -3 | 7 |
| 8 | Budapest Honved | 6 | -2 | 6 |
| 9 | Ujpest | 6 | -2 | 5 |
| 10 | Nyiregyhaza | 7 | -11 | 3 |
| 11 | MTK Budapest | 6 | -11 | 3 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 7 | -17 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün NB I'de oynanan diğer maçlar
- 15:30 Bud. Honved 0–2 Debrecen
- 20:30 Zalaegerszeg 1–1 Kisvarda
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
