ETO Gyor 2-2 Vasas: Maç Sonucu ve İstatistikleri
ETO Gyor 2–2 Vasas (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 16–15, isabetli şut 7–6, topa sahip olma %63–%37, korner 8–4.
Maç özeti
ETO Gyor – Vasas maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Luka Kulenović 60', 90' (ETO Gyor); Jozef Urblík 4', 46' (Vasas). xG: ETO Gyor 1,7 – 1,3 Vasas.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- ETO Gyor: E. Juárez · Vasas: G. Erős
Maç akışı
ETO Gyor üstte · Vasas altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' gol: Jozef Urblík (Vasas)
- 26' sarı kart: Norbert Urblik (ETO Gyor)
- 46' gol: Jozef Urblík (Vasas)
- 49' sarı kart: Viktor Hei (Vasas)
- 51' sarı kart: C. Molnár (Vasas)
- 54' sarı kart: Sandor Hidi (Vasas)
- 57' oyuncu değişikliği: Élan Ricardo ↔ Peter Agba (ETO Gyor)
- 57' oyuncu değişikliği: Balint Selyem ↔ Marcell huszar (ETO Gyor)
- 60' gol: Luka Kulenović (ETO Gyor)
- 62' oyuncu değişikliği: viktor djukanovic ↔ Jewison Bennette (ETO Gyor)
- 63' oyuncu değişikliği: Szabolcs Mezei ↔ Benjámin Cseke (Vasas)
- 63' oyuncu değişikliği: C. Molnár ↔ András Radó (Vasas)
- 65' sarı kart: Jewison Bennette (ETO Gyor)
- 69' oyuncu değişikliği: Viktor Hei ↔ Bence Pávkovics (Vasas)
- 79' sarı kart: Márk Kovácsréti (Vasas)
- 79' sarı kart: Daniel Štefulj (ETO Gyor)
- 80' oyuncu değişikliği: Márk Koszta ↔ Gergo Janos Palinkas (Vasas)
- 86' sarı kart: Miljan·Krpic (ETO Gyor)
- 87' oyuncu değişikliği: Željko Gavrić ↔ Claudiu Bumba (ETO Gyor)
- 88' oyuncu değişikliği: Daniel Štefulj ↔ Marc Giger (ETO Gyor)
- 90' gol: Luka Kulenović (ETO Gyor)
Maç olayları
- ETO GyorVasas
- Gol Luka Kulenović 2–2Asist: Jewison Bennette90'
- Daniel Štefulj ↔ Marc GigerOyuncu değişikliği88'
- Željko Gavrić ↔ Claudiu BumbaOyuncu değişikliği87'
- Miljan·KrpicSarı kart86'
- 80'Márk Koszta ↔ Gergo Janos PalinkasOyuncu değişikliği
- 79'Márk KovácsrétiSarı kart
- Daniel ŠtefuljSarı kart79'
- 69'Viktor Hei ↔ Bence PávkovicsOyuncu değişikliği
- Jewison BennetteSarı kart65'
- 63'Szabolcs Mezei ↔ Benjámin CsekeOyuncu değişikliği
- 63'C. Molnár ↔ András RadóOyuncu değişikliği
- viktor djukanovic ↔ Jewison BennetteOyuncu değişikliği62'
- Gol Luka Kulenović 1–260'
- Élan Ricardo ↔ Peter AgbaOyuncu değişikliği57'
- Balint Selyem ↔ Marcell huszarOyuncu değişikliği57'
- 54'Sandor HidiSarı kart
- 51'C. MolnárSarı kart
- 49'Viktor HeiSarı kart
- 46'Gol Jozef Urblík 0–2
- Norbert UrblikSarı kart26'
- 4'Gol Jozef Urblík 0–1Asist: Sandor Hidi
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %17 2/12 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (14 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (20 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (17 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,8 |
| 2,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,9 | 6,3 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 5,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 11,3 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 11,3 |
| 6,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 9,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %43 3/7 |
| Berabere | %33 4/12 | %14 1/7 |
| Geride | %25 3/12 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Geride | %25 3/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
ETO Gyor (12 maç)
Vasas (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
ETO Gyor (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 9 | 2 |
Vasas (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 7 | 7 |
Kartlar
ETO Gyor
Sarı 29 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,4)
Vasas
Sarı 33 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
ETO Gyor: iç saha, 6 maç · Vasas: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
ETO Gyor – Vasas ilk 11'ler
ETO Gyor · 4-4-2
- 99S. PetrášK
- 53Balint SelyemD57' oyundan çıktı 57. dk
- 37N. UrblíkD26' sarı kart 26. dk
- 24M. KrpićD86' sarı kart 86. dk
- 23D. ŠtefuljD79' sarı kart 79. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 90K. BánátiO
- 77Élan RicardoO
- 34V. ĐukanovićO62' oyundan çıktı 62. dk
- 80Ž. GavrićO87' oyundan çıktı 87. dk
- 9L. KulenovićF60' gol 60. dk90' gol 90. dk
- 30M. MarongF
- 19J. BennetteF62' oyuna girdi 62. dk65' sarı kart 65. dk90' asist 90. dk
- 7P. AgbaO57' oyuna girdi 57. dk
- 10C. BumbaO87' oyuna girdi 87. dk
- 20B. BíróD
- 88M. GigerF88' oyuna girdi 88. dk
- 96M. HuszárF57' oyuna girdi 57. dk
- 16B. MegyeriK
- 26Ã. UmathumD
- 2Ș. VlădoiuD
- 21E. BödőO
Teknik direktör: E. Juárez
Vasas · 4-2-3-1
- 87M. EngediK
- 22Viktor HeiD49' sarı kart 49. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 36B. BaráthD
- 17Dániel CsókaD
- 14Á. DoktoricsD
- 24S. MezeiO63' oyundan çıktı 63. dk
- 15S. HidiO4' asist 4. dk54' sarı kart 54. dk
- 89Csaba Milán MolnárO51' sarı kart 51. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 88J. UrblíkO4' gol 4. dk46' gol 46. dk
- 10M. KovácsrétiO79' sarı kart 79. dk
- 9M. KosztaF80' oyundan çıktı 80. dk
- 6D. SztojkaO
- 7A. RadóF63' oyuna girdi 63. dk
- 4B. PávkovicsD69' oyuna girdi 69. dk
- 18G. PálinkásF80' oyuna girdi 80. dk
- 29B. PethőF
- 34K. OtigbaD
- 26J. UramK
- 84Rajmund HorvathF
- 68A. GirsikD
- 94B. CsekeO63' oyuna girdi 63. dk
- 46B. BarkócziF
- 8B. Banó-SzabóO
Teknik direktör: G. Erős
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta ETO Gyor 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-6). Son 5 maçta Vasas 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-9).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: ETO Gyor 4, Vasas 7 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Temmuz 2026, Vasas 2-2 ETO Gyor.
- Sıralama
- 1. (21 p) – 6. (15 p)
- Form (son 5)
- MGGMG – GMMBG
- H2H (G-B-M)
- 4-2-7 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %60
- Korner ort. (maç)
- 8,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,95 – 3,40 – 2,64
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
ETO Gyor iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,00 gol yedi; Vasas dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: ETO Gyor %17, Vasas %60. İlk yarıyı önde kapatma: ETO Gyor 3/6, Vasas 0/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): ETO Gyor 3,8, Vasas 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,0. Maç başına kart: ETO Gyor 1,8, Vasas 3,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,95, 0 – 3,40, 2 – 2,64. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,35, Üst 1,32. Karşılıklı Gol: Var 1,29, Yok 2,44.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %38; maç başına toplam korner ortalaması 8,0; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 22:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Macaristan · NB I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 13 | +3 | 24 |
| 2 | Gyori ETO FC | 12 | +7 | 22 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 11 | +10 | 20 |
| 4 | Paks | 13 | +2 | 20 |
| 5 | Debreceni VSC | 12 | +4 | 19 |
| 6 | Ujpest | 12 | +3 | 18 |
| 7 | Vasas | 12 | +3 | 16 |
| 8 | Budapest Honved | 12 | -3 | 14 |
| 9 | Zalaegerszegi TE | 13 | -7 | 13 |
| 10 | MTK Budapest | 13 | -9 | 13 |
| 11 | Kisvarda FC | 13 | -3 | 12 |
| 12 | Nyiregyhaza | 12 | -10 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zalaegerszegi TE | 6 | +10 | 13 |
| 2 | Paks | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Gyori ETO FC | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Ujpest | 6 | +5 | 13 |
| 5 | MTK Budapest | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 5 | +7 | 9 |
| 7 | Vasas | 6 | +3 | 8 |
| 8 | Nyiregyhaza | 5 | +1 | 8 |
| 9 | Debreceni VSC | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Budapest Honved | 6 | -1 | 8 |
| 11 | Puskas Academy | 6 | -3 | 6 |
| 12 | Kisvarda FC | 7 | -4 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 7 | +6 | 18 |
| 2 | Debreceni VSC | 6 | +4 | 11 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 6 | +3 | 11 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | +2 | 9 |
| 5 | Kisvarda FC | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Vasas | 6 | 0 | 8 |
| 7 | Paks | 6 | -3 | 7 |
| 8 | Budapest Honved | 6 | -2 | 6 |
| 9 | Ujpest | 6 | -2 | 5 |
| 10 | Nyiregyhaza | 7 | -11 | 3 |
| 11 | MTK Budapest | 6 | -11 | 3 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 7 | -17 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün NB I'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
