Nublense – Colo Colo
Nublense – Colo Colo: 8 Kasım 21:00, Şili · Primera División, 27. hafta. Bu sezon Nublense evinde 13 maçta 5 galibiyet, 4 beraberlik, 4 mağlubiyet; Colo Colo deplasmanda 13 maçta 9 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 18 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Municipal Nelson Oyarzún Arenas, Chillan
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Nublense | Colo Colo |
|---|---|---|
| Lig sırası | 7. · 35 puan | 1. · 55 puan |
| Form (son 5) | MGMGM | GMBGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,31 – 1,31 | 1,77 – 1,38 |
| 2,5 Üst biten | %54 | %62 |
| Karşılıklı gol | %62 | %69 |
| Gol yemediği | %23 | %31 |
| Aralarında (G-B-M) | 4-5-4 (13 maç, Nublense bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Nublense iç sahada (13 maç), Colo Colo deplasmanda (13 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Nublense iç sahada (13 maç) · Colo Colo deplasmanda (13 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Nublense iç sahada 13 maçta 5 galibiyet, 4 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Colo Colo deplasmanda 13 maçta 9 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiNublense
7. sıra · 35 puan · 25 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGM
Colo Colo
1. sıra · 55 puan · 25 maç · averaj +23
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBGG
Puan durumu 28.10.2026 18:23 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Nublense 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-11). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Colo Colo son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 13 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Nublense 4 – Colo Colo 4; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Mayıs 2026, Colo Colo 6-2 Nublense.
Gol istatistikleri
Nublense iç saha 13 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,31 gol yedi; Colo Colo dış saha 13 maçta 1,77 attı, 1,38 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %54, konukta %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nublense %62, Colo Colo %69. İlk yarıyı önde kapatma: Nublense 5/13, Colo Colo 4/13.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Nublense 5,2, Colo Colo 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Nublense 3,0, Colo Colo 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,88, 0 – 3,25, 2 – 1,58. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,81.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 18 gol yediler.
- Sıralama
- 7. (35 p) – 1. (55 p)
- Form (son 5)
- MGMGM – GGBMG
- H2H (G-B-M)
- 4-5-4 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %54 – %62
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %69
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 3,88 – 3,25 – 1,58
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 9/26 | %38 5/13 |
| Beraberlik | %31 8/26 | %31 4/13 |
| Mağlubiyet | %35 9/26 | %31 4/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 18/26 | %69 9/13 |
| Beraberlik | %15 4/26 | %15 2/13 |
| Mağlubiyet | %15 4/26 | %15 2/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,15 (30 gol) | 1,31 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (39 gol) | 1,31 (17 gol) |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,19 (57 gol) | 1,77 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,12 (29 gol) | 1,38 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 14/26 | %62 8/13 |
| 1,5 Üst | %73 19/26 | %77 10/13 |
| 2,5 Üst | %46 12/26 | %54 7/13 |
| 3,5 Üst | %27 7/26 | %31 4/13 |
| Gol yememe | %27 7/26 | %23 3/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 16/26 | %69 9/13 |
| 1,5 Üst | %73 19/26 | %69 9/13 |
| 2,5 Üst | %58 15/26 | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %38 10/26 | %31 4/13 |
| Gol yememe | %31 8/26 | %31 4/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %65 17/26 | %69 9/13 |
| 8,5 Üst | %50 13/26 | %54 7/13 |
| 9,5 Üst | %38 10/26 | %46 6/13 |
| 10,5 Üst | %27 7/26 | %31 4/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %81 21/26 | %85 11/13 |
| 8,5 Üst | %73 19/26 | %85 11/13 |
| 9,5 Üst | %62 16/26 | %62 8/13 |
| 10,5 Üst | %38 10/26 | %23 3/13 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 5,9 |
| 2,5 Üst | %88 23/26 | %92 12/13 |
| 3,5 Üst | %85 22/26 | %92 12/13 |
| 4,5 Üst | %69 18/26 | %62 8/13 |
| 5,5 Üst | %50 13/26 | %46 6/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %81 21/26 | %85 11/13 |
| 3,5 Üst | %58 15/26 | %46 6/13 |
| 4,5 Üst | %35 9/26 | %46 6/13 |
| 5,5 Üst | %23 6/26 | %31 4/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %81 21/26 | %85 11/13 |
| 7,5 Üst | %73 19/26 | %77 10/13 |
| 8,5 Üst | %42 11/26 | %38 5/13 |
| 9,5 Üst | %31 8/26 | %31 4/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %69 18/26 | %62 8/13 |
| 7,5 Üst | %62 16/26 | %54 7/13 |
| 8,5 Üst | %50 13/26 | %54 7/13 |
| 9,5 Üst | %42 11/26 | %38 5/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 7/26 | %38 5/13 |
| Berabere | %35 9/26 | %23 3/13 |
| Geride | %38 10/26 | %38 5/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 10/26 | %31 4/13 |
| Berabere | %42 11/26 | %46 6/13 |
| Geride | %19 5/26 | %23 3/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Nublense (26 maç)
Colo Colo (26 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Nublense (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 5 |
| 16-30 | 5 | 5 |
| 31-45 | 8 | 6 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 8 | 7 |
Colo Colo (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 4 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 9 | 5 |
| 46-60 | 10 | 6 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 13 | 4 |
Kartlar
Nublense
Sarı 71 · Kırmızı 6 (26 maç · maç başı sarı 2,7)
Colo Colo
Sarı 46 · Kırmızı 2 (26 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:30 TSİ itibarıyla · ligde 207 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Nublense: iç saha, 13 maç · Colo Colo: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Şili · Primera División puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 25 | +23 | 55 |
| 2 | Universidad de Chile | 25 | +25 | 48 |
| 3 | U. Catolica | 24 | +15 | 42 |
| 4 | Everton de Vina | 25 | +10 | 39 |
| 5 | Palestino | 25 | +3 | 38 |
| 6 | Deportes Limache | 25 | +9 | 37 |
| 7 | Nublense | 25 | -8 | 35 |
| 8 | La Serena | 25 | -3 | 33 |
| 9 | Coquimbo Unido | 24 | +2 | 32 |
| 10 | Concepción | 25 | -3 | 32 |
| 11 | Huachipato | 24 | -6 | 32 |
| 12 | A. Italiano | 24 | -5 | 29 |
| 13 | O'Higgins | 25 | -10 | 28 |
| 14 | Cobresal | 25 | -10 | 26 |
| 15 | Universidad Concepción | 25 | -23 | 23 |
| 16 | Union La Calera | 25 | -19 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universidad de Chile | 13 | +21 | 30 |
| 2 | Colo Colo | 12 | +18 | 26 |
| 3 | Palestino | 13 | +13 | 25 |
| 4 | Deportes Limache | 12 | +10 | 22 |
| 5 | U. Catolica | 11 | +13 | 20 |
| 6 | A. Italiano | 13 | +6 | 20 |
| 7 | Huachipato | 12 | +1 | 20 |
| 8 | La Serena | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Everton de Vina | 13 | +3 | 19 |
| 10 | Concepción | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Cobresal | 12 | +2 | 19 |
| 12 | Nublense | 13 | 0 | 19 |
| 13 | Coquimbo Unido | 11 | +7 | 18 |
| 14 | O'Higgins | 12 | -3 | 16 |
| 15 | Universidad Concepción | 12 | -5 | 16 |
| 16 | Union La Calera | 13 | -1 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 13 | +5 | 29 |
| 2 | U. Catolica | 13 | +2 | 22 |
| 3 | Everton de Vina | 12 | +7 | 20 |
| 4 | Universidad de Chile | 12 | +4 | 18 |
| 5 | Nublense | 12 | -8 | 16 |
| 6 | Deportes Limache | 13 | -1 | 15 |
| 7 | Coquimbo Unido | 13 | -5 | 14 |
| 8 | La Serena | 12 | -6 | 14 |
| 9 | Concepción | 12 | -6 | 13 |
| 10 | Palestino | 12 | -10 | 13 |
| 11 | O'Higgins | 13 | -7 | 12 |
| 12 | Huachipato | 12 | -7 | 12 |
| 13 | A. Italiano | 11 | -11 | 9 |
| 14 | Cobresal | 13 | -12 | 7 |
| 15 | Universidad Concepción | 13 | -18 | 7 |
| 16 | Union La Calera | 12 | -18 | 6 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:23 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 18:23 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
