U. Chile 6-0 Nublense: Maç Sonucu ve İstatistikleri
U. Chile 6–0 Nublense (12 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 18–7, isabetli şut 10–4, topa sahip olma %71–%29, korner 7–3.
Maç özeti
U. Chile – Nublense maçı 6-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Maximiliano Guerrero 13', 37', Agustín Arce 55', Gonzalo Ezequiel Reyna 73', Eduardo Vargas 75', Fabián Hormazabal 86' (U. Chile). xG: U. Chile 2,3 – 0,5 Nublense.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- U. Chile: Fernando Gago · Nublense: Juan José Ribera
Maç akışı
U. Chile üstte · Nublense altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' gol: Maximiliano Guerrero (U. Chile)
- 18' sarı kart: Tobías Reinhart (U. Chile)
- 37' gol: Maximiliano Guerrero (U. Chile)
- 45' oyuncu değişikliği: Ignacio Jeraldino ↔ Lucas Molina Canto (Nublense)
- 45' oyuncu değişikliği: Matías Plaza ↔ Carlos Salomón (Nublense)
- 45+3' kırmızı kart: Pablo Calderón (Nublense)
- 55' gol: Agustín Arce (U. Chile)
- 57' oyuncu değişikliği: Nicolás Ramírez ↔ Fabián Hormazabal (U. Chile)
- 57' oyuncu değişikliği: Ignacio Vásquez ↔ Gonzalo Ezequiel Reyna (U. Chile)
- 62' oyuncu değişikliği: Esteban Calderón ↔ Fernando Ovelar (Nublense)
- 62' oyuncu değişikliği: Robinson Manuel Rivera Zúñiga ↔ Diego Céspedes (Nublense)
- 72' oyuncu değişikliği: Gabriel Graciani ↔ Franco Rami (Nublense)
- 73' gol: Gonzalo Ezequiel Reyna (U. Chile)
- 75' gol: Eduardo Vargas (U. Chile)
- 77' oyuncu değişikliği: Tobías Reinhart ↔ Israel Poblete (U. Chile)
- 77' oyuncu değişikliği: Maximiliano Guerrero ↔ Juan Martin Lucero (U. Chile)
- 77' oyuncu değişikliği: Charles Aránguiz ↔ Marcelo Díaz (U. Chile)
- 86' gol: Fabián Hormazabal (U. Chile)
Maç olayları
- U. ChileNublense
- Gol Fabián Hormazabal 6–0Asist: Matias Zaldivia86'
- Tobías Reinhart ↔ Israel PobleteOyuncu değişikliği77'
- Maximiliano Guerrero ↔ Juan Martin LuceroOyuncu değişikliği77'
- Charles Aránguiz ↔ Marcelo DíazOyuncu değişikliği77'
- Gol Eduardo Vargas 5–0Asist: Marcelo Ariel Morales Suárez75'
- Gol Gonzalo Ezequiel Reyna 4–0Asist: Agustín Arce73'
- 72'Gabriel Graciani ↔ Franco RamiOyuncu değişikliği
- 62'Esteban Calderón ↔ Fernando OvelarOyuncu değişikliği
- 62'Robinson Manuel Rivera Zúñiga ↔ Diego CéspedesOyuncu değişikliği
- Nicolás Ramírez ↔ Fabián HormazabalOyuncu değişikliği57'
- Ignacio Vásquez ↔ Gonzalo Ezequiel ReynaOyuncu değişikliği57'
- Gol Agustín Arce 3–0Asist: Marcelo Ariel Morales Suárez55'
- 45+3'Pablo CalderónKırmızı kart
- 45'Ignacio Jeraldino ↔ Lucas Molina CantoOyuncu değişikliği
- 45'Matías Plaza ↔ Carlos SalomónOyuncu değişikliği
- Gol Maximiliano Guerrero 2–0Asist: Ignacio Vásquez37'
- Tobías ReinhartSarı kart18'
- Gol Maximiliano Guerrero 1–0Asist: Agustín Arce13'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 14/26 | %69 9/13 |
| Beraberlik | %23 6/26 | %23 3/13 |
| Mağlubiyet | %23 6/26 | %8 1/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 9/26 | %31 4/13 |
| Beraberlik | %31 8/26 | %31 4/13 |
| Mağlubiyet | %35 9/26 | %38 5/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (45 gol) | 2,38 (31 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,81 (21 gol) | 0,77 (10 gol) |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,15 (30 gol) | 1,00 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (39 gol) | 1,69 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 12/26 | %54 7/13 |
| 1,5 Üst | %65 17/26 | %85 11/13 |
| 2,5 Üst | %54 14/26 | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %27 7/26 | %38 5/13 |
| Gol yememe | %42 11/26 | %46 6/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 14/26 | %46 6/13 |
| 1,5 Üst | %73 19/26 | %69 9/13 |
| 2,5 Üst | %46 12/26 | %38 5/13 |
| 3,5 Üst | %27 7/26 | %23 3/13 |
| Gol yememe | %27 7/26 | %31 4/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,9 |
| 7,5 Üst | %77 20/26 | %92 12/13 |
| 8,5 Üst | %65 17/26 | %77 10/13 |
| 9,5 Üst | %50 13/26 | %54 7/13 |
| 10,5 Üst | %42 11/26 | %38 5/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %65 17/26 | %62 8/13 |
| 8,5 Üst | %50 13/26 | %46 6/13 |
| 9,5 Üst | %38 10/26 | %31 4/13 |
| 10,5 Üst | %27 7/26 | %23 3/13 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %88 23/26 | %85 11/13 |
| 3,5 Üst | %69 18/26 | %69 9/13 |
| 4,5 Üst | %54 14/26 | %69 9/13 |
| 5,5 Üst | %42 11/26 | %54 7/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 5,6 |
| 2,5 Üst | %88 23/26 | %85 11/13 |
| 3,5 Üst | %85 22/26 | %77 10/13 |
| 4,5 Üst | %69 18/26 | %77 10/13 |
| 5,5 Üst | %50 13/26 | %54 7/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %77 20/26 | %85 11/13 |
| 7,5 Üst | %73 19/26 | %77 10/13 |
| 8,5 Üst | %62 16/26 | %69 9/13 |
| 9,5 Üst | %50 13/26 | %69 9/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %81 21/26 | %77 10/13 |
| 7,5 Üst | %73 19/26 | %69 9/13 |
| 8,5 Üst | %42 11/26 | %46 6/13 |
| 9,5 Üst | %31 8/26 | %31 4/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 8/26 | %46 6/13 |
| Berabere | %58 15/26 | %46 6/13 |
| Geride | %12 3/26 | %8 1/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 7/26 | %15 2/13 |
| Berabere | %35 9/26 | %46 6/13 |
| Geride | %38 10/26 | %38 5/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
U. Chile (26 maç)
Nublense (26 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
U. Chile (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 8 | 2 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 9 | 4 |
| 61-75 | 5 | 0 |
| 76-90 | 11 | 6 |
Nublense (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 5 |
| 16-30 | 5 | 5 |
| 31-45 | 8 | 6 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 8 | 7 |
Kartlar
U. Chile
Sarı 55 · Kırmızı 4 (26 maç · maç başı sarı 2,1)
Nublense
Sarı 71 · Kırmızı 6 (26 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:30 TSİ itibarıyla · ligde 207 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
U. Chile: iç saha, 13 maç · Nublense: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
U. Chile – Nublense ilk 11'ler
U. Chile · 4-2-3-1
- 25G. CastellónK
- 3I. LichnovskyD
- 22M. ZaldiviaD86' asist 86. dk
- 5N. RamírezD57' oyundan çıktı 57. dk
- 14M. MoralesD55' asist 55. dk75' asist 75. dk
- 20C. AránguizO77' oyundan çıktı 77. dk
- 15T. ReinhartO18' sarı kart 18. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 7M. GuerreroO13' gol 13. dk37' gol 37. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 28A. ArceO13' asist 13. dk55' gol 55. dk73' asist 73. dk
- 23I. VásquezO37' asist 37. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 11E. VargasF75' gol 75. dk
- 32G. AñasgoO57' oyuna girdi 57. dk73' gol 73. dk
- 8I. PobleteO77' oyuna girdi 77. dk
- 18J. LuceroF77' oyuna girdi 77. dk
- 17F. HormazábalF57' oyuna girdi 57. dk86' gol 86. dk
- 6N. FernándezD
- 21M. DíazO77' oyuna girdi 77. dk
- 19J. AltamiranoO
- 1C. ToselliK
- 26Matias RiquelmeO
Teknik direktör: Fernando Gago
Nublense · 3-4-3
- 1N. PérezK
- 6P. CalderónD45+3' kırmızı kart 45+3. dk
- 5F. CamposD
- 15S. ValenciaD
- 8G. GracianiO72' oyundan çıktı 72. dk
- 21L. ReyesO
- 28M. RiveraO62' oyundan çıktı 62. dk
- 14J. CampusanoO
- 10M. PlazaF45' oyundan çıktı 45. dk
- 20I. JeraldinoF45' oyundan çıktı 45. dk
- 26E. CalderónF62' oyundan çıktı 62. dk
- 22A. ValdésO
- 18D. CéspedesO62' oyuna girdi 62. dk
- 23J. GonzalezF
- 11L. MolinaF45' oyuna girdi 45. dk
- 25H. MuñozK
- 7F. OvelarF62' oyuna girdi 62. dk
- 9F. RamiF72' oyuna girdi 72. dk
- 13D. SaavedraO
- 3C. SalomónD45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: Juan José Ribera
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıAralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Universidad de Chile 4, Nublense 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Nisan 2026, Nublense 1-0 Universidad de Chile.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,37, 0 – 3,89, 2 – 5,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,76.
- H2H (G-B-M)
- 4-4-4 (12 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 1,37 – 3,89 – 5,17
Veri: 12 Ekim 2026 02:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Şili · Primera División puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 25 | +23 | 55 |
| 2 | Universidad de Chile | 25 | +25 | 48 |
| 3 | U. Catolica | 24 | +15 | 42 |
| 4 | Everton de Vina | 25 | +10 | 39 |
| 5 | Palestino | 25 | +3 | 38 |
| 6 | Deportes Limache | 25 | +9 | 37 |
| 7 | Nublense | 25 | -8 | 35 |
| 8 | La Serena | 25 | -3 | 33 |
| 9 | Coquimbo Unido | 24 | +2 | 32 |
| 10 | Concepción | 25 | -3 | 32 |
| 11 | Huachipato | 24 | -6 | 32 |
| 12 | A. Italiano | 24 | -5 | 29 |
| 13 | O'Higgins | 25 | -10 | 28 |
| 14 | Cobresal | 25 | -10 | 26 |
| 15 | Universidad Concepción | 25 | -23 | 23 |
| 16 | Union La Calera | 25 | -19 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universidad de Chile | 13 | +21 | 30 |
| 2 | Colo Colo | 12 | +18 | 26 |
| 3 | Palestino | 13 | +13 | 25 |
| 4 | Deportes Limache | 12 | +10 | 22 |
| 5 | U. Catolica | 11 | +13 | 20 |
| 6 | A. Italiano | 13 | +6 | 20 |
| 7 | Huachipato | 12 | +1 | 20 |
| 8 | La Serena | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Everton de Vina | 13 | +3 | 19 |
| 10 | Concepción | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Cobresal | 12 | +2 | 19 |
| 12 | Nublense | 13 | 0 | 19 |
| 13 | Coquimbo Unido | 11 | +7 | 18 |
| 14 | O'Higgins | 12 | -3 | 16 |
| 15 | Universidad Concepción | 12 | -5 | 16 |
| 16 | Union La Calera | 13 | -1 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 13 | +5 | 29 |
| 2 | U. Catolica | 13 | +2 | 22 |
| 3 | Everton de Vina | 12 | +7 | 20 |
| 4 | Universidad de Chile | 12 | +4 | 18 |
| 5 | Nublense | 12 | -8 | 16 |
| 6 | Deportes Limache | 13 | -1 | 15 |
| 7 | Coquimbo Unido | 13 | -5 | 14 |
| 8 | La Serena | 12 | -6 | 14 |
| 9 | Concepción | 12 | -6 | 13 |
| 10 | Palestino | 12 | -10 | 13 |
| 11 | O'Higgins | 13 | -7 | 12 |
| 12 | Huachipato | 12 | -7 | 12 |
| 13 | A. Italiano | 11 | -11 | 9 |
| 14 | Cobresal | 13 | -12 | 7 |
| 15 | Universidad Concepción | 13 | -18 | 7 |
| 16 | Union La Calera | 12 | -18 | 6 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:23 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
