Coquimbo Unido 5-2 Colo Colo: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Coquimbo Unido 5–2 Colo Colo (11 Ekim 2026). İlk yarı 3–1.
Maç özeti
Coquimbo Unido – Colo Colo maçı 5-2 sona erdi; ilk yarı 3-1 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 10/25 | %50 6/12 |
| Beraberlik | %20 5/25 | %25 3/12 |
| Mağlubiyet | %40 10/25 | %25 3/12 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 18/26 | %69 9/13 |
| Beraberlik | %15 4/26 | %15 2/13 |
| Mağlubiyet | %15 4/26 | %15 2/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,52 (38 gol) | 1,58 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (35 gol) | 0,92 (11 gol) |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,19 (57 gol) | 1,77 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,12 (29 gol) | 1,38 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %68 17/25 | %50 6/12 |
| 1,5 Üst | %72 18/25 | %58 7/12 |
| 2,5 Üst | %56 14/25 | %42 5/12 |
| 3,5 Üst | %36 9/25 | %25 3/12 |
| Gol yememe | %20 5/25 | %33 4/12 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 16/26 | %69 9/13 |
| 1,5 Üst | %73 19/26 | %69 9/13 |
| 2,5 Üst | %58 15/26 | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %38 10/26 | %31 4/13 |
| Gol yememe | %31 8/26 | %31 4/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %76 19/25 | %92 11/12 |
| 8,5 Üst | %68 17/25 | %83 10/12 |
| 9,5 Üst | %44 11/25 | %58 7/12 |
| 10,5 Üst | %44 11/25 | %58 7/12 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %81 21/26 | %85 11/13 |
| 8,5 Üst | %73 19/26 | %85 11/13 |
| 9,5 Üst | %62 16/26 | %62 8/13 |
| 10,5 Üst | %38 10/26 | %23 3/13 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,3 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %100 25/25 | %100 12/12 |
| 3,5 Üst | %96 24/25 | %92 11/12 |
| 4,5 Üst | %72 18/25 | %58 7/12 |
| 5,5 Üst | %56 14/25 | %33 4/12 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %81 21/26 | %85 11/13 |
| 3,5 Üst | %58 15/26 | %46 6/13 |
| 4,5 Üst | %35 9/26 | %46 6/13 |
| 5,5 Üst | %23 6/26 | %31 4/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %68 17/25 | %67 8/12 |
| 7,5 Üst | %60 15/25 | %58 7/12 |
| 8,5 Üst | %40 10/25 | %42 5/12 |
| 9,5 Üst | %36 9/25 | %33 4/12 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %69 18/26 | %62 8/13 |
| 7,5 Üst | %62 16/26 | %54 7/13 |
| 8,5 Üst | %50 13/26 | %54 7/13 |
| 9,5 Üst | %42 11/26 | %38 5/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %32 8/25 | %50 6/12 |
| Berabere | %60 15/25 | %42 5/12 |
| Geride | %8 2/25 | %8 1/12 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 10/26 | %31 4/13 |
| Berabere | %42 11/26 | %46 6/13 |
| Geride | %19 5/26 | %23 3/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Coquimbo Unido (25 maç)
Colo Colo (26 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Coquimbo Unido (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 7 | 2 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 3 | 6 |
| 61-75 | 6 | 7 |
| 76-90 | 8 | 9 |
Colo Colo (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 4 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 9 | 5 |
| 46-60 | 10 | 6 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 13 | 4 |
Kartlar
Coquimbo Unido
Sarı 70 · Kırmızı 9 (25 maç · maç başı sarı 2,8)
Colo Colo
Sarı 46 · Kırmızı 2 (26 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:30 TSİ itibarıyla · ligde 207 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Coquimbo Unido: iç saha, 12 maç · Colo Colo: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Şili · Primera División puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 25 | +23 | 55 |
| 2 | Universidad de Chile | 25 | +25 | 48 |
| 3 | U. Catolica | 24 | +15 | 42 |
| 4 | Everton de Vina | 25 | +10 | 39 |
| 5 | Palestino | 25 | +3 | 38 |
| 6 | Deportes Limache | 25 | +9 | 37 |
| 7 | Nublense | 25 | -8 | 35 |
| 8 | La Serena | 25 | -3 | 33 |
| 9 | Coquimbo Unido | 24 | +2 | 32 |
| 10 | Concepción | 25 | -3 | 32 |
| 11 | Huachipato | 24 | -6 | 32 |
| 12 | A. Italiano | 24 | -5 | 29 |
| 13 | O'Higgins | 25 | -10 | 28 |
| 14 | Cobresal | 25 | -10 | 26 |
| 15 | Universidad Concepción | 25 | -23 | 23 |
| 16 | Union La Calera | 25 | -19 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universidad de Chile | 13 | +21 | 30 |
| 2 | Colo Colo | 12 | +18 | 26 |
| 3 | Palestino | 13 | +13 | 25 |
| 4 | Deportes Limache | 12 | +10 | 22 |
| 5 | U. Catolica | 11 | +13 | 20 |
| 6 | A. Italiano | 13 | +6 | 20 |
| 7 | Huachipato | 12 | +1 | 20 |
| 8 | La Serena | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Everton de Vina | 13 | +3 | 19 |
| 10 | Concepción | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Cobresal | 12 | +2 | 19 |
| 12 | Nublense | 13 | 0 | 19 |
| 13 | Coquimbo Unido | 11 | +7 | 18 |
| 14 | O'Higgins | 12 | -3 | 16 |
| 15 | Universidad Concepción | 12 | -5 | 16 |
| 16 | Union La Calera | 13 | -1 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 13 | +5 | 29 |
| 2 | U. Catolica | 13 | +2 | 22 |
| 3 | Everton de Vina | 12 | +7 | 20 |
| 4 | Universidad de Chile | 12 | +4 | 18 |
| 5 | Nublense | 12 | -8 | 16 |
| 6 | Deportes Limache | 13 | -1 | 15 |
| 7 | Coquimbo Unido | 13 | -5 | 14 |
| 8 | La Serena | 12 | -6 | 14 |
| 9 | Concepción | 12 | -6 | 13 |
| 10 | Palestino | 12 | -10 | 13 |
| 11 | O'Higgins | 13 | -7 | 12 |
| 12 | Huachipato | 12 | -7 | 12 |
| 13 | A. Italiano | 11 | -11 | 9 |
| 14 | Cobresal | 13 | -12 | 7 |
| 15 | Universidad Concepción | 13 | -18 | 7 |
| 16 | Union La Calera | 12 | -18 | 6 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:23 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
