NK Bjelovar 1-5 NK Hrvatski Dragovoljac: Maç Sonucu ve İstatistikleri
NK Bjelovar 1–5 NK Hrvatski Dragovoljac (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.
Maç özeti
NK Bjelovar – NK Hrvatski Dragovoljac maçı 1-5 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
NK Bjelovar üstte · NK Hrvatski Dragovoljac altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 41' gol (NK Hrvatski Dragovoljac)
- 44' gol (NK Hrvatski Dragovoljac)
- 53' gol (NK Bjelovar)
- 56' gol (NK Hrvatski Dragovoljac)
- 68' gol (NK Hrvatski Dragovoljac)
- 90+1' gol (NK Hrvatski Dragovoljac)
Maç olayları
- NK BjelovarNK Hrvatski Dragovoljac
- 90+1'Gol 1–5
- 68'Gol 1–4
- 56'Gol 1–3
- Gol 1–253'
- 44'Gol 0–2
- 41'Gol 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (24 gol) | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,92 (23 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,42 (17 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (18 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %40 2/5 |
| Berabere | %33 4/12 | %40 2/5 |
| Geride | %25 3/12 | %20 1/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Geride | %42 5/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
NK Bjelovar (12 maç)
NK Hrvatski Dragovoljac (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
NK Bjelovar (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 9 | 6 |
NK Hrvatski Dragovoljac (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 2 | 6 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Kartlar
NK Bjelovar
Sarı 0 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 0,0)
NK Hrvatski Dragovoljac
Sarı 0 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Bjelovar 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-6). Hrvatski Dragovoljac son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Bjelovar 1, Hrvatski Dragovoljac 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Mayıs 2026, Hrvatski Dragovoljac 2-0 Bjelovar.
- Sıralama
- 3. (18 p) – 13. (11 p)
- Form (son 5)
- BGMBB – BMMGM
- H2H (G-B-M)
- 1-2-3 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %60
- iddaa MS 1-0-2
- 1,36 – 3,95 – 4,98
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Bjelovar iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 0,75 gol yedi; Hrvatski Dragovoljac dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bjelovar %25, Hrvatski Dragovoljac %60. İlk yarıyı önde kapatma: Bjelovar 2/4, Hrvatski Dragovoljac 2/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,36, 0 – 3,95, 2 – 4,98. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,93.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 30 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hırvatistan · Second NL puan durumu · Druga NL
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uskok Klis | 11 | +17 | 27 |
| 2 | Jarun | 11 | +8 | 21 |
| 3 | Dugo Selo | 12 | +6 | 20 |
| 4 | Uljanik | 12 | 0 | 20 |
| 5 | Solin | 12 | +7 | 18 |
| 6 | Slavonija Požega | 12 | +2 | 18 |
| 7 | Bjelovar | 12 | +1 | 18 |
| 8 | Križevci | 12 | 0 | 18 |
| 9 | Hrvatski Dragovoljac | 12 | -1 | 17 |
| 10 | Inter Zapresic | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Trnje | 12 | +1 | 15 |
| 12 | Zagora | 12 | 0 | 15 |
| 13 | Lucko | 12 | -2 | 13 |
| 14 | Grobničan Čavle | 12 | -8 | 12 |
| 15 | Varteks Varaždin | 12 | -11 | 8 |
| 16 | Koprivnica | 12 | -18 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavonija Požega | 7 | +5 | 15 |
| 2 | Uljanik | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Solin | 7 | +7 | 12 |
| 4 | Dugo Selo | 6 | +5 | 12 |
| 5 | Trnje | 7 | +4 | 11 |
| 6 | Grobničan Čavle | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Jarun | 5 | +4 | 9 |
| 8 | Uskok Klis | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Lucko | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Križevci | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Bjelovar | 5 | +2 | 7 |
| 12 | Hrvatski Dragovoljac | 6 | -5 | 7 |
| 13 | Zagora | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Inter Zapresic | 4 | 0 | 5 |
| 15 | Varteks Varaždin | 4 | 0 | 4 |
| 16 | Koprivnica | 5 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uskok Klis | 7 | +13 | 18 |
| 2 | Jarun | 6 | +4 | 12 |
| 3 | Bjelovar | 7 | -1 | 11 |
| 4 | Inter Zapresic | 8 | -2 | 11 |
| 5 | Hrvatski Dragovoljac | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Križevci | 5 | +3 | 10 |
| 7 | Zagora | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Dugo Selo | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Solin | 5 | 0 | 6 |
| 10 | Uljanik | 5 | -6 | 6 |
| 11 | Lucko | 5 | 0 | 5 |
| 12 | Trnje | 5 | -3 | 4 |
| 13 | Koprivnica | 7 | -11 | 4 |
| 14 | Varteks Varaždin | 8 | -11 | 4 |
| 15 | Slavonija Požega | 5 | -3 | 3 |
| 16 | Grobničan Čavle | 5 | -8 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Second NL'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
