← Maçlar
Polonya · I Liga · 11. hafta19 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

Nieciecza 2-0 Puszcza: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Nieciecza
2–0İY 1–0
Puszcza
Maç sonu

Nieciecza 2–0 Puszcza (19 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Nieciecza – Puszcza maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: I. Durdov 45', D. Hilbrycht 73' (Nieciecza).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Nieciecza üstte · Puszcza altta

01530İY607590 33' sarı kart: K. Kasolik (Puszcza)41' sarı kart: A. Piekarski (Puszcza)45' gol: I. Durdov (Nieciecza)46' oyuncu değişikliği: O. Korczakowski ↔ M. Cholewiak (Puszcza)↔46' oyuncu değişikliği: W. Kaminski ↔ A. Trubeha (Puszcza)↔64' oyuncu değişikliği: O. Gerstenstein ↔ K. Iwao (Puszcza)↔71' oyuncu değişikliği: I. Durdov ↔ R. Boboc (Nieciecza)↔71' oyuncu değişikliği: W. Jakubik ↔ D. Biniek (Nieciecza)↔73' gol: D. Hilbrycht (Nieciecza)77' oyuncu değişikliği: M. Strajnar ↔ K. Wolowiec (Puszcza)↔77' oyuncu değişikliği: A. Piekarski ↔ I. Pieprzyca (Puszcza)↔82' oyuncu değişikliği: D. Hilbrycht ↔ A. Zarowny (Nieciecza)↔83' oyuncu değişikliği: M. Kozik ↔ M. Synos (Nieciecza)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 33' sarı kart: K. Kasolik (Puszcza)
  • 41' sarı kart: A. Piekarski (Puszcza)
  • 45' gol: I. Durdov (Nieciecza)
  • 46' oyuncu değişikliği: O. Korczakowski ↔ M. Cholewiak (Puszcza)
  • 46' oyuncu değişikliği: W. Kaminski ↔ A. Trubeha (Puszcza)
  • 64' oyuncu değişikliği: O. Gerstenstein ↔ K. Iwao (Puszcza)
  • 71' oyuncu değişikliği: I. Durdov ↔ R. Boboc (Nieciecza)
  • 71' oyuncu değişikliği: W. Jakubik ↔ D. Biniek (Nieciecza)
  • 73' gol: D. Hilbrycht (Nieciecza)
  • 77' oyuncu değişikliği: M. Strajnar ↔ K. Wolowiec (Puszcza)
  • 77' oyuncu değişikliği: A. Piekarski ↔ I. Pieprzyca (Puszcza)
  • 82' oyuncu değişikliği: D. Hilbrycht ↔ A. Zarowny (Nieciecza)
  • 83' oyuncu değişikliği: M. Kozik ↔ M. Synos (Nieciecza)

Maç olayları

  1. NiecieczaPuszcza
  2. Kaçan penaltı90+7'
  3. M. Kozik ↔ M. SynosOyuncu değişikliği83'
  4. D. Hilbrycht ↔ A. ZarownyOyuncu değişikliği82'
  5. 77'M. Strajnar ↔ K. WolowiecOyuncu değişikliği
  6. 77'A. Piekarski ↔ I. PieprzycaOyuncu değişikliği
  7. Gol D. Hilbrycht 2–073'
  8. I. Durdov ↔ R. BobocOyuncu değişikliği71'
  9. W. Jakubik ↔ D. BiniekOyuncu değişikliği71'
  10. 64'O. Gerstenstein ↔ K. IwaoOyuncu değişikliği
  11. 56'K. KasolikVAR: inceleme
  12. 46'O. Korczakowski ↔ M. CholewiakOyuncu değişikliği
  13. 46'W. Kaminski ↔ A. TrubehaOyuncu değişikliği
  14. Gol I. Durdov 1–045'
  15. 41'A. PiekarskiSarı kart
  16. 33'K. KasolikSarı kart
  17. W. JakubikVAR: inceleme30'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Nieciecza
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%43 6/14%57 4/7
Beraberlik%29 4/14%14 1/7
Mağlubiyet%29 4/14%29 2/7
Puszcza
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%29 4/14%17 1/6
Beraberlik%14 2/14%17 1/6
Mağlubiyet%57 8/14%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Nieciecza
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,57 (22 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,43 (20 gol)1,14 (8 gol)
Puszcza
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,14 (16 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç1,43 (20 gol)2,00 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Nieciecza
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%79 11/14%57 4/7
1,5 Üst%93 13/14%86 6/7
2,5 Üst%71 10/14%57 4/7
3,5 Üst%36 5/14%29 2/7
Gol yememe%21 3/14%43 3/7
Puszcza
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%50 7/14%50 3/6
1,5 Üst%71 10/14%83 5/6
2,5 Üst%50 7/14%67 4/6
3,5 Üst%29 4/14%50 3/6
Gol yememe%7 1/14%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Nieciecza
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%36 5/14%43 3/7
Berabere%29 4/14%29 2/7
Geride%36 5/14%29 2/7
Puszcza
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%21 3/14%17 1/6
Berabere%43 6/14%33 2/6
Geride%36 5/14%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Nieciecza (14 maç)

1/121/X31/20X/13X/X1X/202/112/X02/24

Puszcza (14 maç)

1/121/X11/20X/12X/X0X/242/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Nieciecza (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 2 1
31-45 3 8
46-60 5 5
61-75 4 0
76-90 5 4

Puszcza (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 0 5
31-45 5 2
46-60 2 0
61-75 2 2
76-90 2 6

Kartlar

Nieciecza

Sarı 25 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,8)

Puszcza

Sarı 38 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:38 TSİ itibarıyla · ligde 122 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Nieciecza 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 12-5). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Puszcza son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 7 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Nieciecza 4 – Puszcza 5; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Temmuz 2026, Puszcza 0-3 Nieciecza.

Sıralama
8. (17 p) – 18. (9 p)
Form (son 5)
BGGGG – GMMMG
H2H (G-B-M)
4-4-5 (13 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,68 – 3,32 – 3,47
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Nieciecza iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,20 gol yedi; Puszcza dış saha 4 maçta 1,25 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nieciecza %60, Puszcza %50. İlk yarıyı önde kapatma: Nieciecza 1/5, Puszcza 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,68, 0 – 3,32, 2 – 3,47. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,93, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 19 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Polonya · I Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Polonia Warszawa 14743 2315 +825 GGBBG
2Ruch Chorzów 13643 1712 +522 BGGGB
3Lechia Gdansk 13715 2521 +422 GGGMG
4ŁKS Łódź 13643 1612 +422 MMGGB
5Nieciecza 14644 2220 +222 BGMBB
6Pogoń Grod. Mazowiecki 13634 1912 +721 GGMMM
7Polonia Bytom 13562 2320 +321 BGGGG
8Miedz Legnica 14554 2013 +720 MGBBB
9Warta Poznań 14617 2020 019 MGMBM
10Arka Gdynia 14536 1917 +218 MMGBG
11Stal Rzeszów 13535 1824 -618 GMGMB
12Pogoń Siedlce 13445 1516 -116 MMMGB
13Stal Mielec 13445 1727 -1016 MGMBG
14Chrobry Głogów 14365 1517 -215 MMBBB
15Podbeskidzie 14293 1720 -315 GMGBM
16Puszcza Niepołomice 14428 1620 -414 GMGBB
17Unia Skierniewice 14428 2026 -614 BMMMG
18Odra Opole 14338 1121 -1012 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Lechia Gdansk 7502 1511 +415
2Arka Gdynia 7421 166 +1014
3Ruch Chorzów 6411 126 +613
4Polonia Bytom 7340 149 +513
5ŁKS Łódź 7412 117 +413
6Nieciecza 7412 118 +313
7Miedz Legnica 8332 128 +412
8Pogoń Grod. Mazowiecki 7322 75 +211
9Pogoń Siedlce 8323 1212 011
10Stal Mielec 7241 1310 +310
11Podbeskidzie 6240 86 +210
12Puszcza Niepołomice 8314 98 +110
13Polonia Warszawa 6231 119 +29
14Warta Poznań 5302 76 +19
15Odra Opole 7214 79 -27
16Unia Skierniewice 7214 912 -37
17Chrobry Głogów 7133 37 -46
18Stal Rzeszów 5113 611 -54
#TakımOGBMAYAVP
1Polonia Warszawa 8512 126 +616
2Stal Rzeszów 8422 1213 -114
3Pogoń Grod. Mazowiecki 6312 127 +510
4Warta Poznań 9315 1314 -110
5Chrobry Głogów 7232 1210 +29
6ŁKS Łódź 6231 55 09
7Nieciecza 7232 1112 -19
8Ruch Chorzów 7232 56 -19
9Miedz Legnica 6222 85 +38
10Polonia Bytom 6222 911 -28
11Lechia Gdansk 6213 1010 07
12Unia Skierniewice 7214 1114 -37
13Stal Mielec 6204 417 -136
14Pogoń Siedlce 5122 34 -15
15Podbeskidzie 8053 914 -55
16Odra Opole 7124 412 -85
17Puszcza Niepołomice 6114 712 -54
18Arka Gdynia 7115 311 -84

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,68X3,3223,47

Çifte şans

1X1,13121,15X21,64

Karşılıklı gol

Var1,46Yok1,99

1,5 Alt / Üst

Alt3,76Üst1,08

2,5 Alt / Üst

Alt1,93Üst1,50

3,5 Alt / Üst

Alt1,32Üst2,34

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.