Nacional Potosi – Real Potosi
Nacional Potosi – Real Potosi: 8 Kasım 22:00, Bolivya · Primera División. Bu sezon Nacional Potosi evinde 12 maçta 7 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet; Real Potosi deplasmanda 12 maçta 4 galibiyet, 5 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %46; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 11 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Victor Agustín Ugarte, Potosi
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Nacional Potosi | Real Potosi |
|---|---|---|
| Lig sırası | 7. · 31 puan | 4. · 38 puan |
| Form (son 5) | MMGBG | GGMBM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,75 – 1,25 | 1,00 – 0,83 |
| 2,5 Üst biten | %58 | %25 |
| Karşılıklı gol | %42 | %50 |
| Gol yemediği | %42 | %42 |
| Aralarında (G-B-M) | 8-2-7 (17 maç, Nacional Potosi bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Nacional Potosi iç sahada (12 maç), Real Potosi deplasmanda (12 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Nacional Potosi iç sahada (12 maç) · Real Potosi deplasmanda (12 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Nacional Potosí iç sahada 12 maçta 7 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Real Potosí deplasmanda 12 maçta 4 galibiyet, 5 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiNacional Potosi
7. sıra · 31 puan · 23 maç · averaj +4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGBG
- 04.11 Nacional Potosi 5–1 Oriente Petrolero G
- 31.10 Real Oruro 1–1 Nacional Potosi B
- 26.10 Nacional Potosi 3–0 Guabirá G
- 22.10 Oriente Petrolero 3–2 Nacional Potosi M
- 18.10 Nacional Potosi 0–1 Bolívar M
Real Potosi
4. sıra · 38 puan · 23 maç · averaj +14
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMBM
- 05.11 Bolívar 1–0 Real Potosi M
- 30.10 Real Potosi 1–1 Independiente Petrolero B
- 24.10 San Antonio Bulo Bulo 2–1 Real Potosi M
- 21.10 Real Potosi 3–1 Bolívar G
- 16.10 ABB 0–1 Real Potosi G
Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Nacional Potosi için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 11, yenilen 6. Real Potosi son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Nacional Potosi 8 – Real Potosi 7; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Eylül 2026, Nacional Potosi 0-1 Real Potosi.
Gol istatistikleri
Nacional Potosi iç saha 12 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,25 gol yedi; Real Potosi dış saha 12 maçta 1,00 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Nacional Potosi %58, Real Potosi %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nacional Potosi %42, Real Potosi %50. İlk yarıyı önde kapatma: Nacional Potosi 4/12, Real Potosi 3/12.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Nacional Potosi 5,5, Real Potosi 4,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Nacional Potosi 1,9, Real Potosi 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,90, 0 – 3,27, 2 – 2,77. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,12.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %46; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 11 gol yediler.
- Sıralama
- 7. (31 p) – 4. (38 p)
- Form (son 5)
- GBGMM – MBMGG
- H2H (G-B-M)
- 8-2-7 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %58 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %42 – %50
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,90 – 3,27 – 2,77
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 9/24 | %58 7/12 |
| Beraberlik | %21 5/24 | %8 1/12 |
| Mağlubiyet | %42 10/24 | %33 4/12 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 10/24 | %33 4/12 |
| Beraberlik | %38 9/24 | %42 5/12 |
| Mağlubiyet | %21 5/24 | %25 3/12 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (36 gol) | 1,75 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (32 gol) | 1,25 (15 gol) |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (31 gol) | 1,00 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,71 (17 gol) | 0,83 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 13/24 | %42 5/12 |
| 1,5 Üst | %88 21/24 | %83 10/12 |
| 2,5 Üst | %58 14/24 | %58 7/12 |
| 3,5 Üst | %25 6/24 | %33 4/12 |
| Gol yememe | %29 7/24 | %42 5/12 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 11/24 | %50 6/12 |
| 1,5 Üst | %71 17/24 | %75 9/12 |
| 2,5 Üst | %33 8/24 | %25 3/12 |
| 3,5 Üst | %8 2/24 | %0 0/12 |
| Gol yememe | %46 11/24 | %42 5/12 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (17) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %65 11/17 | %50 5/10 |
| 8,5 Üst | %53 9/17 | %50 5/10 |
| 9,5 Üst | %47 8/17 | %40 4/10 |
| 10,5 Üst | %41 7/17 | %40 4/10 |
| Toplam (18) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %78 14/18 | %70 7/10 |
| 8,5 Üst | %78 14/18 | %70 7/10 |
| 9,5 Üst | %56 10/18 | %40 4/10 |
| 10,5 Üst | %39 7/18 | %20 2/10 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %82 14/17 | %80 8/10 |
| 3,5 Üst | %65 11/17 | %60 6/10 |
| 4,5 Üst | %47 8/17 | %50 5/10 |
| 5,5 Üst | %29 5/17 | %20 2/10 |
| Toplam (18) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,2 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %94 17/18 | %90 9/10 |
| 3,5 Üst | %83 15/18 | %70 7/10 |
| 4,5 Üst | %78 14/18 | %60 6/10 |
| 5,5 Üst | %67 12/18 | %50 5/10 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %88 15/17 | %100 10/10 |
| 7,5 Üst | %76 13/17 | %80 8/10 |
| 8,5 Üst | %71 12/17 | %70 7/10 |
| 9,5 Üst | %59 10/17 | %50 5/10 |
| Toplam (18) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %78 14/18 | %80 8/10 |
| 7,5 Üst | %78 14/18 | %80 8/10 |
| 8,5 Üst | %78 14/18 | %80 8/10 |
| 9,5 Üst | %50 9/18 | %50 5/10 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 9/24 | %33 4/12 |
| Berabere | %42 10/24 | %50 6/12 |
| Geride | %21 5/24 | %17 2/12 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 7/24 | %25 3/12 |
| Berabere | %67 16/24 | %75 9/12 |
| Geride | %4 1/24 | %0 0/12 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Nacional Potosi (24 maç)
Real Potosi (24 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Nacional Potosi (22 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 8 | 5 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 9 | 4 |
| 76-90 | 7 | 9 |
Real Potosi (21 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 12 | 3 |
Kartlar
Nacional Potosi
Sarı 53 · Kırmızı 8 (24 maç · maç başı sarı 2,2)
Real Potosi
Sarı 56 · Kırmızı 13 (24 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 194 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Nacional Potosi: iç saha, 10 maç · Real Potosi: dış saha, 10 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Bolivya · Primera División puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 23 | +35 | 54 |
| 2 | Always Ready | 23 | +39 | 51 |
| 3 | The Strongest | 23 | +16 | 45 |
| 4 | Real Potosí | 23 | +14 | 38 |
| 5 | Oriente Petrolero | 23 | +11 | 37 |
| 6 | Aurora | 23 | +4 | 34 |
| 7 | Nacional Potosí | 23 | +4 | 31 |
| 8 | Guabirá | 23 | -13 | 30 |
| 9 | Independiente Petrolero | 23 | -8 | 29 |
| 10 | Blooming | 23 | +6 | 28 |
| 11 | Real Oruro | 23 | -19 | 27 |
| 12 | San Antonio Bulo Bulo | 23 | -19 | 24 |
| 13 | Universitario de Vinto | 23 | -15 | 21 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 23 | -13 | 20 |
| 15 | ABB | 23 | -18 | 20 |
| 16 | Real Tomayapo | 23 | -24 | 20 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 12 | +24 | 31 |
| 2 | Always Ready | 12 | +25 | 29 |
| 3 | Oriente Petrolero | 11 | +15 | 25 |
| 4 | The Strongest | 11 | +12 | 24 |
| 5 | Blooming | 12 | +15 | 22 |
| 6 | Guabirá | 11 | +13 | 22 |
| 7 | Nacional Potosí | 12 | +6 | 22 |
| 8 | Real Potosí | 11 | +12 | 21 |
| 9 | Aurora | 11 | +7 | 20 |
| 10 | San Antonio Bulo Bulo | 12 | 0 | 20 |
| 11 | Universitario de Vinto | 12 | +2 | 17 |
| 12 | Independiente Petrolero | 12 | -3 | 17 |
| 13 | ABB | 11 | +3 | 16 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 12 | 0 | 16 |
| 15 | Real Tomayapo | 11 | -3 | 13 |
| 16 | Real Oruro | 11 | -7 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 11 | +11 | 23 |
| 2 | Always Ready | 11 | +14 | 22 |
| 3 | The Strongest | 12 | +4 | 21 |
| 4 | Real Potosí | 12 | +2 | 17 |
| 5 | Aurora | 12 | -3 | 14 |
| 6 | Real Oruro | 12 | -12 | 14 |
| 7 | Oriente Petrolero | 12 | -4 | 12 |
| 8 | Independiente Petrolero | 11 | -5 | 12 |
| 9 | Nacional Potosí | 11 | -2 | 9 |
| 10 | Guabirá | 12 | -26 | 8 |
| 11 | Real Tomayapo | 12 | -21 | 7 |
| 12 | Blooming | 11 | -9 | 6 |
| 13 | Gualberto Villarroel SJ | 11 | -13 | 4 |
| 14 | Universitario de Vinto | 11 | -17 | 4 |
| 15 | San Antonio Bulo Bulo | 11 | -19 | 4 |
| 16 | ABB | 12 | -21 | 4 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:04 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
