Nacional Potosi 0-1 Club Bolivar: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Nacional Potosi 0–1 Club Bolivar (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 16–12, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %62–%38, korner 5–4.
Maç özeti
Nacional Potosi – Club Bolivar maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: dorny romero 63' (Club Bolivar). xG: Nacional Potosi 1,4 – 0,6 Club Bolivar.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Nacional Potosi: Dailer Gutiérrez · Club Bolivar: A. Restrepo
Maç akışı
Nacional Potosi üstte · Club Bolivar altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 45' oyuncu değişikliği: Wilson Álvarez ↔ Tommy Tobar (Nacional Potosi)
- 45' oyuncu değişikliği: Jesus Manuel Sagredo ↔ Luiz Fernando Paz Vargas (Club Bolivar)
- 45+2' sarı kart: Jesus Manuel Sagredo (Club Bolivar)
- 55' sarı kart: Oscar Baldomar (Nacional Potosi)
- 63' gol: dorny romero (Club Bolivar)
- 67' oyuncu değişikliği: Schneider Peña Vaca ↔ C. Abastoflor (Nacional Potosi)
- 67' oyuncu değişikliği: José Sagredo ↔ E. Rivero (Club Bolivar)
- 71' sarı kart: Jhon velasquez (Club Bolivar)
- 75' oyuncu değişikliği: Maximiliano Núñez ↔ Maicon Solis (Nacional Potosi)
- 75' oyuncu değişikliği: P. Azogue ↔ D. Hoyos (Nacional Potosi)
- 77' oyuncu değişikliği: Carlos Melgar ↔ Erwin Mario Saavedra (Club Bolivar)
- 77' oyuncu değişikliği: Jhon velasquez ↔ Damian Batallini (Club Bolivar)
- 84' oyuncu değişikliği: Oscar Baldomar ↔ juan orellana (Nacional Potosi)
- 90' oyuncu değişikliği: Robson Matheus ↔ Ervin vaca (Club Bolivar)
- 90+5' sarı kart: Carlos Lampe (Club Bolivar)
- 90+6' sarı kart: Santiago Echeverria (Club Bolivar)
- 90+6' sarı kart: Dairon Asprilla (Club Bolivar)
Maç olayları
- Nacional PotosiClub Bolivar
- Tommy TobarKaçan penaltı90+6'
- 90+6'Santiago EcheverriaSarı kart
- 90+6'Dairon AsprillaSarı kart
- 90+5'Carlos LampeSarı kart
- 90'Robson Matheus ↔ Ervin vacaOyuncu değişikliği
- Oscar Baldomar ↔ juan orellanaOyuncu değişikliği84'
- 77'Carlos Melgar ↔ Erwin Mario SaavedraOyuncu değişikliği
- 77'Jhon velasquez ↔ Damian BatalliniOyuncu değişikliği
- Maximiliano Núñez ↔ Maicon SolisOyuncu değişikliği75'
- P. Azogue ↔ D. HoyosOyuncu değişikliği75'
- 71'Jhon velasquezSarı kart
- Schneider Peña Vaca ↔ C. AbastoflorOyuncu değişikliği67'
- 67'José Sagredo ↔ E. RiveroOyuncu değişikliği
- 63'Gol dorny romero 0–1Asist: Carlos Melgar
- Oscar BaldomarSarı kart55'
- 45+2'Jesus Manuel SagredoSarı kart
- Wilson Álvarez ↔ Tommy TobarOyuncu değişikliği45'
- 45'Jesus Manuel Sagredo ↔ Luiz Fernando Paz VargasOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 9/24 | %58 7/12 |
| Beraberlik | %21 5/24 | %8 1/12 |
| Mağlubiyet | %42 10/24 | %33 4/12 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %75 18/24 | %67 8/12 |
| Beraberlik | %13 3/24 | %17 2/12 |
| Mağlubiyet | %13 3/24 | %17 2/12 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (36 gol) | 1,75 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (32 gol) | 1,25 (15 gol) |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,50 (60 gol) | 2,00 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (24 gol) | 1,00 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 13/24 | %42 5/12 |
| 1,5 Üst | %88 21/24 | %83 10/12 |
| 2,5 Üst | %58 14/24 | %58 7/12 |
| 3,5 Üst | %25 6/24 | %33 4/12 |
| Gol yememe | %29 7/24 | %42 5/12 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 16/24 | %58 7/12 |
| 1,5 Üst | %83 20/24 | %75 9/12 |
| 2,5 Üst | %71 17/24 | %58 7/12 |
| 3,5 Üst | %42 10/24 | %33 4/12 |
| Gol yememe | %29 7/24 | %33 4/12 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (17) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %65 11/17 | %50 5/10 |
| 8,5 Üst | %53 9/17 | %50 5/10 |
| 9,5 Üst | %47 8/17 | %40 4/10 |
| 10,5 Üst | %41 7/17 | %40 4/10 |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,9 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %53 8/15 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %40 6/15 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %20 3/15 | %0 0/6 |
| 10,5 Üst | %13 2/15 | %0 0/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %82 14/17 | %80 8/10 |
| 3,5 Üst | %65 11/17 | %60 6/10 |
| 4,5 Üst | %47 8/17 | %50 5/10 |
| 5,5 Üst | %29 5/17 | %20 2/10 |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %93 14/15 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %67 10/15 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %27 4/15 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %88 15/17 | %100 10/10 |
| 7,5 Üst | %76 13/17 | %80 8/10 |
| 8,5 Üst | %71 12/17 | %70 7/10 |
| 9,5 Üst | %59 10/17 | %50 5/10 |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,5 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %93 14/15 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %80 12/15 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %80 12/15 | %67 4/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 9/24 | %33 4/12 |
| Berabere | %42 10/24 | %50 6/12 |
| Geride | %21 5/24 | %17 2/12 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 11/24 | %42 5/12 |
| Berabere | %38 9/24 | %42 5/12 |
| Geride | %17 4/24 | %17 2/12 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Nacional Potosi (24 maç)
Club Bolivar (24 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Nacional Potosi (22 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 8 | 5 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 9 | 4 |
| 76-90 | 7 | 9 |
Club Bolivar (21 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 0 |
| 16-30 | 10 | 2 |
| 31-45 | 10 | 6 |
| 46-60 | 7 | 5 |
| 61-75 | 9 | 2 |
| 76-90 | 13 | 5 |
Kartlar
Nacional Potosi
Sarı 53 · Kırmızı 8 (24 maç · maç başı sarı 2,2)
Club Bolivar
Sarı 47 · Kırmızı 0 (23 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 194 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Nacional Potosi: iç saha, 10 maç · Club Bolivar: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Nacional Potosi – Club Bolivar ilk 11'ler
Nacional Potosi · 4-4-2
- 23Pedro GalindoK
- 34K. MedinaD
- 5S. AlvarezD
- 33L. DemiquelD
- 16A. TorricoD
- 10M. NúñezO75' oyundan çıktı 75. dk
- 18P. AzogueO75' oyundan çıktı 75. dk
- 21Ó. BaldomarO55' sarı kart 55. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 28S. PeñaO67' oyundan çıktı 67. dk
- 19W. ÁlvarezF45' oyundan çıktı 45. dk
- 11M. TomianovicF
- 26K. QuirozO
- 22D. HoyosO75' oyuna girdi 75. dk
- 30Y. MartínezO
- 20E. CanoO
- 2Rodrigo Fabián Ávila SólizO
- 9T. TobarF45' oyuna girdi 45. dk
- 7M. SolísF75' oyuna girdi 75. dk
- 25J. OrellanaD84' oyuna girdi 84. dk
- 27C. AbastoflorF67' oyuna girdi 67. dk
- 1E. ArauzK
- 15Jhojan Fenando Arce PariO
- 14Juan BatistaO
Teknik direktör: Dailer Gutiérrez
Club Bolivar · 4-4-2
- 1C. LampeK90+5' sarı kart 90+5. dk
- 2Jesús SagredoD45' oyundan çıktı 45. dk45+2' sarı kart 45+2. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 5S. EcheverríaD90+6' sarı kart 90+6. dk
- 3X. ArreagaD
- 4Jesús SagredoD45' oyundan çıktı 45. dk45+2' sarı kart 45+2. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 77D. RomeroO63' gol 63. dk
- 22A. AyhuanaO
- 80C. MelgarO63' asist 63. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 7J. VelásquezO71' sarı kart 71. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 14R. MatheusF90' oyundan çıktı 90. dk
- 27D. AsprillaF90+6' sarı kart 90+6. dk
- 10B. ArceO
- 99D. BatalliniF77' oyuna girdi 77. dk
- 9M. CauteruccioF
- 35E. RiveroD67' oyuna girdi 67. dk
- 19J. GarcíaO
- 33F. MenaD
- 11B. MirandaF
- 13D. MéndezK
- 8L. PazD45' oyuna girdi 45. dk
- 26E. SaavedraO77' oyuna girdi 77. dk
- 6E. VacaO90' oyuna girdi 90. dk
- 18L. ChávezO
Teknik direktör: A. Restrepo
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Nacional Potosi 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 17-5). Son 5 maçta Club Bolivar 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 11-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 25 kez karşılaştı: Nacional Potosi 6, Club Bolivar 14 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Mayıs 2026, Club Bolivar 1-1 Nacional Potosi.
- Form (son 5)
- BGGBG – GBGGG
- H2H (G-B-M)
- 6-5-14 (25 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %60
- Korner ort. (maç)
- 8,3
- iddaa MS 1-0-2
- 3,62 – 3,65 – 1,58
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Nacional Potosi iç saha 10 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,40 gol yedi; Club Bolivar dış saha 10 maçta 2,10 attı, 1,10 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Nacional Potosi %60, Club Bolivar %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nacional Potosi %50, Club Bolivar %60. İlk yarıyı önde kapatma: Nacional Potosi 4/10, Club Bolivar 4/10.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Nacional Potosi 6,2, Club Bolivar 4,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,3. Maç başına kart: Nacional Potosi 1,5, Club Bolivar 1,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,62, 0 – 3,65, 2 – 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,28.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 8,3; son 5 maçta toplam 28 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 02:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bolivya · Primera División puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 23 | +35 | 54 |
| 2 | Always Ready | 23 | +39 | 51 |
| 3 | The Strongest | 23 | +16 | 45 |
| 4 | Real Potosí | 23 | +14 | 38 |
| 5 | Oriente Petrolero | 23 | +11 | 37 |
| 6 | Aurora | 23 | +4 | 34 |
| 7 | Nacional Potosí | 23 | +4 | 31 |
| 8 | Guabirá | 23 | -13 | 30 |
| 9 | Independiente Petrolero | 23 | -8 | 29 |
| 10 | Blooming | 23 | +6 | 28 |
| 11 | Real Oruro | 23 | -19 | 27 |
| 12 | San Antonio Bulo Bulo | 23 | -19 | 24 |
| 13 | Universitario de Vinto | 23 | -15 | 21 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 23 | -13 | 20 |
| 15 | ABB | 23 | -18 | 20 |
| 16 | Real Tomayapo | 23 | -24 | 20 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 12 | +24 | 31 |
| 2 | Always Ready | 12 | +25 | 29 |
| 3 | Oriente Petrolero | 11 | +15 | 25 |
| 4 | The Strongest | 11 | +12 | 24 |
| 5 | Blooming | 12 | +15 | 22 |
| 6 | Guabirá | 11 | +13 | 22 |
| 7 | Nacional Potosí | 12 | +6 | 22 |
| 8 | Real Potosí | 11 | +12 | 21 |
| 9 | Aurora | 11 | +7 | 20 |
| 10 | San Antonio Bulo Bulo | 12 | 0 | 20 |
| 11 | Universitario de Vinto | 12 | +2 | 17 |
| 12 | Independiente Petrolero | 12 | -3 | 17 |
| 13 | ABB | 11 | +3 | 16 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 12 | 0 | 16 |
| 15 | Real Tomayapo | 11 | -3 | 13 |
| 16 | Real Oruro | 11 | -7 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 11 | +11 | 23 |
| 2 | Always Ready | 11 | +14 | 22 |
| 3 | The Strongest | 12 | +4 | 21 |
| 4 | Real Potosí | 12 | +2 | 17 |
| 5 | Aurora | 12 | -3 | 14 |
| 6 | Real Oruro | 12 | -12 | 14 |
| 7 | Oriente Petrolero | 12 | -4 | 12 |
| 8 | Independiente Petrolero | 11 | -5 | 12 |
| 9 | Nacional Potosí | 11 | -2 | 9 |
| 10 | Guabirá | 12 | -26 | 8 |
| 11 | Real Tomayapo | 12 | -21 | 7 |
| 12 | Blooming | 11 | -9 | 6 |
| 13 | Gualberto Villarroel SJ | 11 | -13 | 4 |
| 14 | Universitario de Vinto | 11 | -17 | 4 |
| 15 | San Antonio Bulo Bulo | 11 | -19 | 4 |
| 16 | ABB | 12 | -21 | 4 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:04 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
