Nacional Potosi 3-0 Guabira Montero: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Nacional Potosi 3–0 Guabira Montero (27 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 28–6, isabetli şut 8–2, topa sahip olma %69–%31, korner 10–3.
Maç özeti
Nacional Potosi – Guabira Montero maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. Tomianovic 56', C. Abastoflor 69', Tommy Tobar 90+4' (Nacional Potosi). xG: Nacional Potosi 1,5 – 0,3 Guabira Montero.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Nacional Potosi: Dailer Gutiérrez · Guabira Montero: L. Eguez
Maç akışı
Nacional Potosi üstte · Guabira Montero altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' sarı kart: Gustavo Peredo (Guabira Montero)
- 35' oyuncu değişikliği: Gustavo Peredo ↔ Victor Abrego (Guabira Montero)
- 45' oyuncu değişikliği: Schneider Peña Vaca ↔ C. Abastoflor (Nacional Potosi)
- 56' gol: M. Tomianovic (Nacional Potosi)
- 61' oyuncu değişikliği: Wilson Álvarez ↔ Tommy Tobar (Nacional Potosi)
- 63' oyuncu değişikliği: S.Garzón ↔ Denilso Fernandez Tokudome (Guabira Montero)
- 64' oyuncu değişikliği: D. Da Silva ↔ rafael corrales (Guabira Montero)
- 69' gol: C. Abastoflor (Nacional Potosi)
- 71' sarı kart: Enrique Flores (Guabira Montero)
- 72' sarı kart: Juan Carlos Parada (Guabira Montero)
- 75' oyuncu değişikliği: P. Azogue ↔ luis pavia (Nacional Potosi)
- 76' oyuncu değişikliği: Maximiliano Núñez ↔ Juan Batista (Nacional Potosi)
- 77' oyuncu değişikliği: Enrique Flores ↔ Makerlo Tellez (Guabira Montero)
- 77' oyuncu değişikliği: Juan Carlos Parada ↔ Milton Maciel (Guabira Montero)
- 79' sarı kart: Oscar Baldomar (Nacional Potosi)
- 81' sarı kart: sebastian vargas alvarez (Nacional Potosi)
- 88' oyuncu değişikliği: M. Tomianovic ↔ Maicon Solis (Nacional Potosi)
- 90+4' gol: Tommy Tobar (Nacional Potosi)
Maç olayları
- Nacional PotosiGuabira Montero
- Gol Tommy Tobar 3–090+4'
- M. Tomianovic ↔ Maicon SolisOyuncu değişikliği88'
- sebastian vargas alvarezSarı kart81'
- Oscar BaldomarSarı kart79'
- 77'Enrique Flores ↔ Makerlo TellezOyuncu değişikliği
- 77'Juan Carlos Parada ↔ Milton MacielOyuncu değişikliği
- Maximiliano Núñez ↔ Juan BatistaOyuncu değişikliği76'
- P. Azogue ↔ luis paviaOyuncu değişikliği75'
- 72'Juan Carlos ParadaSarı kart
- 71'Enrique FloresSarı kart
- Gol C. Abastoflor 2–0Asist: Kevin Joel Bailaba Medina69'
- 64'D. Da Silva ↔ rafael corralesOyuncu değişikliği
- 63'S.Garzón ↔ Denilso Fernandez TokudomeOyuncu değişikliği
- Wilson Álvarez ↔ Tommy TobarOyuncu değişikliği61'
- Gol M. Tomianovic 1–0Asist: Andres Torrico56'
- P. AzogueVAR: gol iptal51'
- Schneider Peña Vaca ↔ C. AbastoflorOyuncu değişikliği45'
- 35'Gustavo Peredo ↔ Victor AbregoOyuncu değişikliği
- 22'Gustavo PeredoSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 9/24 | %58 7/12 |
| Beraberlik | %21 5/24 | %8 1/12 |
| Mağlubiyet | %42 10/24 | %33 4/12 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 8/24 | %17 2/12 |
| Beraberlik | %25 6/24 | %17 2/12 |
| Mağlubiyet | %42 10/24 | %67 8/12 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (36 gol) | 1,75 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (32 gol) | 1,25 (15 gol) |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (35 gol) | 0,83 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,04 (49 gol) | 3,00 (36 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 13/24 | %42 5/12 |
| 1,5 Üst | %88 21/24 | %83 10/12 |
| 2,5 Üst | %58 14/24 | %58 7/12 |
| 3,5 Üst | %25 6/24 | %33 4/12 |
| Gol yememe | %29 7/24 | %42 5/12 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 16/24 | %50 6/12 |
| 1,5 Üst | %96 23/24 | %92 11/12 |
| 2,5 Üst | %79 19/24 | %83 10/12 |
| 3,5 Üst | %46 11/24 | %58 7/12 |
| Gol yememe | %13 3/24 | %8 1/12 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (17) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %65 11/17 | %50 5/10 |
| 8,5 Üst | %53 9/17 | %50 5/10 |
| 9,5 Üst | %47 8/17 | %40 4/10 |
| 10,5 Üst | %41 7/17 | %40 4/10 |
| Toplam (23) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %78 18/23 | %67 8/12 |
| 8,5 Üst | %74 17/23 | %58 7/12 |
| 9,5 Üst | %52 12/23 | %58 7/12 |
| 10,5 Üst | %35 8/23 | %42 5/12 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %82 14/17 | %80 8/10 |
| 3,5 Üst | %65 11/17 | %60 6/10 |
| 4,5 Üst | %47 8/17 | %50 5/10 |
| 5,5 Üst | %29 5/17 | %20 2/10 |
| Toplam (23) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %78 18/23 | %58 7/12 |
| 3,5 Üst | %78 18/23 | %58 7/12 |
| 4,5 Üst | %65 15/23 | %58 7/12 |
| 5,5 Üst | %52 12/23 | %50 6/12 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %88 15/17 | %100 10/10 |
| 7,5 Üst | %76 13/17 | %80 8/10 |
| 8,5 Üst | %71 12/17 | %70 7/10 |
| 9,5 Üst | %59 10/17 | %50 5/10 |
| Toplam (23) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,8 | 11,2 |
| 6,5 Üst | %96 22/23 | %100 12/12 |
| 7,5 Üst | %87 20/23 | %92 11/12 |
| 8,5 Üst | %74 17/23 | %83 10/12 |
| 9,5 Üst | %61 14/23 | %67 8/12 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 9/24 | %33 4/12 |
| Berabere | %42 10/24 | %50 6/12 |
| Geride | %21 5/24 | %17 2/12 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 6/24 | %8 1/12 |
| Berabere | %42 10/24 | %50 6/12 |
| Geride | %33 8/24 | %42 5/12 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Nacional Potosi (24 maç)
Guabira Montero (24 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Nacional Potosi (22 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 8 | 5 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 9 | 4 |
| 76-90 | 7 | 9 |
Guabira Montero (22 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 6 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 4 | 9 |
| 46-60 | 5 | 8 |
| 61-75 | 6 | 6 |
| 76-90 | 9 | 9 |
Kartlar
Nacional Potosi
Sarı 53 · Kırmızı 8 (24 maç · maç başı sarı 2,2)
Guabira Montero
Sarı 70 · Kırmızı 4 (24 maç · maç başı sarı 2,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 194 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Nacional Potosi: iç saha, 10 maç · Guabira Montero: dış saha, 12 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Nacional Potosi – Guabira Montero ilk 11'ler
Nacional Potosi · 4-4-2
- 23Pedro GalindoK
- 34K. MedinaD69' asist 69. dk
- 5S. AlvarezD81' sarı kart 81. dk
- 25J. OrellanaD
- 16A. TorricoD56' asist 56. dk
- 10M. NúñezO76' oyundan çıktı 76. dk
- 21Ó. BaldomarO79' sarı kart 79. dk
- 18P. AzogueO75' oyundan çıktı 75. dk
- 28S. PeñaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 19W. ÁlvarezF61' oyundan çıktı 61. dk
- 11M. TomianovicF56' gol 56. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 22D. HoyosO
- 20E. CanoO
- 14Juan BatistaO76' oyuna girdi 76. dk
- 15Jhojan Fenando Arce PariO
- 1E. ArauzK
- 8L. PaviaO75' oyuna girdi 75. dk
- 30Y. MartínezO
- 7M. SolísF88' oyuna girdi 88. dk
- 9T. TobarF61' oyuna girdi 61. dk90+4' gol 90+4. dk
- 99D. VillalbaF
- 2Rodrigo Fabián Ávila SólizO
- 27C. AbastoflorF45' oyuna girdi 45. dk69' gol 69. dk
Teknik direktör: Dailer Gutiérrez
Guabira Montero · 4-1-3-2
- 13J. AraúzK
- 16Pablo AndresD
- 97S. GilD
- 2J. BarroD
- 19J. FloresD71' sarı kart 71. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 14Juan Carlos ParadaO72' sarı kart 72. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 8A. MorenoO
- 15RafinhaO
- 35D. Da SilvaO64' oyundan çıktı 64. dk
- 7G. PeredoF22' sarı kart 22. dk35' oyundan çıktı 35. dk
- 11S. GarzónF63' oyundan çıktı 63. dk
- 42Óscar Fabricio Ríos AponteO
- 17M. MacielO77' oyuna girdi 77. dk
- 40P. LujánO
- 33D. FernandezF63' oyuna girdi 63. dk
- 27Rafael CorralesD64' oyuna girdi 64. dk
- 25Roger David Coronado CorcuyK
- 37T. ChavezO
- 28Yuto BaigorriaO
- 9Facundo AlarcónF
- 22M. TellezF77' oyuna girdi 77. dk
- 91V. AbregoF35' oyuna girdi 35. dk
Teknik direktör: L. Eguez
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Nacional Potosi için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 8. Son 5 maçta Guabira Montero 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 23 maçta galibiyetler Nacional Potosi 11 – Guabira Montero 8; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Mayıs 2026, Guabira Montero 2-1 Nacional Potosi.
- Form (son 5)
- MMBGG – BMGGM
- H2H (G-B-M)
- 11-4-8 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %54 – %82
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %46 – %54
- Korner ort. (maç)
- 8,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,21 – 4,86 – 6,55
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Nacional Potosi iç saha 11 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,36 gol yedi; Guabira Montero dış saha 11 maçta 0,91 attı, 3,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %54, konukta %82. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nacional Potosi %46, Guabira Montero %54. İlk yarıyı önde kapatma: Nacional Potosi 4/11, Guabira Montero 1/11.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Nacional Potosi 5,0, Guabira Montero 2,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,7. Maç başına kart: Nacional Potosi 1,9, Guabira Montero 2,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,21, 0 – 4,86, 2 – 6,55. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 1,91.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,7; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 02:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bolivya · Primera División puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 23 | +35 | 54 |
| 2 | Always Ready | 23 | +39 | 51 |
| 3 | The Strongest | 23 | +16 | 45 |
| 4 | Real Potosí | 23 | +14 | 38 |
| 5 | Oriente Petrolero | 23 | +11 | 37 |
| 6 | Aurora | 23 | +4 | 34 |
| 7 | Nacional Potosí | 23 | +4 | 31 |
| 8 | Guabirá | 23 | -13 | 30 |
| 9 | Independiente Petrolero | 23 | -8 | 29 |
| 10 | Blooming | 23 | +6 | 28 |
| 11 | Real Oruro | 23 | -19 | 27 |
| 12 | San Antonio Bulo Bulo | 23 | -19 | 24 |
| 13 | Universitario de Vinto | 23 | -15 | 21 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 23 | -13 | 20 |
| 15 | ABB | 23 | -18 | 20 |
| 16 | Real Tomayapo | 23 | -24 | 20 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 12 | +24 | 31 |
| 2 | Always Ready | 12 | +25 | 29 |
| 3 | Oriente Petrolero | 11 | +15 | 25 |
| 4 | The Strongest | 11 | +12 | 24 |
| 5 | Blooming | 12 | +15 | 22 |
| 6 | Guabirá | 11 | +13 | 22 |
| 7 | Nacional Potosí | 12 | +6 | 22 |
| 8 | Real Potosí | 11 | +12 | 21 |
| 9 | Aurora | 11 | +7 | 20 |
| 10 | San Antonio Bulo Bulo | 12 | 0 | 20 |
| 11 | Universitario de Vinto | 12 | +2 | 17 |
| 12 | Independiente Petrolero | 12 | -3 | 17 |
| 13 | ABB | 11 | +3 | 16 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 12 | 0 | 16 |
| 15 | Real Tomayapo | 11 | -3 | 13 |
| 16 | Real Oruro | 11 | -7 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolívar | 11 | +11 | 23 |
| 2 | Always Ready | 11 | +14 | 22 |
| 3 | The Strongest | 12 | +4 | 21 |
| 4 | Real Potosí | 12 | +2 | 17 |
| 5 | Aurora | 12 | -3 | 14 |
| 6 | Real Oruro | 12 | -12 | 14 |
| 7 | Oriente Petrolero | 12 | -4 | 12 |
| 8 | Independiente Petrolero | 11 | -5 | 12 |
| 9 | Nacional Potosí | 11 | -2 | 9 |
| 10 | Guabirá | 12 | -26 | 8 |
| 11 | Real Tomayapo | 12 | -21 | 7 |
| 12 | Blooming | 11 | -9 | 6 |
| 13 | Gualberto Villarroel SJ | 11 | -13 | 4 |
| 14 | Universitario de Vinto | 11 | -17 | 4 |
| 15 | San Antonio Bulo Bulo | 11 | -19 | 4 |
| 16 | ABB | 12 | -21 | 4 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:04 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
