İngiltere · Premier Lig · 10. hafta

Manchester United – Aston Villa

Başlamasına 14 sa 41 dk Başlamadı

Manchester United – Aston Villa: 8 Kasım 19:30, İngiltere · Premier Lig, 10. hafta. Bu sezon Manchester United evinde 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; Aston Villa deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %38; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 21 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Old Trafford, Manchester

İki takımı karşılaştır →

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiManchester UnitedAston Villa
Lig sırası18. · 7 puan12. · 12 puan
Form (son 5)BMMMGGGMBM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,50 – 1,751,00 – 1,50
2,5 Üst biten%50%50
Karşılıklı gol%50%25
Gol yemediği%0%50
Aralarında (G-B-M)10-4-3 (17 maç, Manchester United bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Manchester United iç sahada (4 maç), Aston Villa deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

İlk 11'ler

Henüz açıklanmadı

Kadrolar genellikle maç başlamadan 15–30 dakika önce açıklanır. Açıklanınca bu sayfada "Kadro" bölümünde görünür.

Maç özeti

Manchester United iç sahada (4 maç) · Aston Villa deplasmanda (4 maç), bu sezon

1,50 Gol atma maç başı 1,00
1,75 Gol yeme maç başı 1,50
%0 Gol yememe maçların %50
%50 KG Var maçların %25
%50 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Manchester United iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Aston Villa deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Manchester United, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Manchester United

18. sıra · 7 puan · 9 maç · averaj -5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMG

  1. 03.11 Manchester United 3–2 AS Roma G
  2. 31.10 Chelsea 2–0 Manchester United M
  3. 25.10 Manchester United 0–3 Bournemouth M
  4. 21.10 Como 4–1 Manchester United M
  5. 18.10 Leeds 1–1 Manchester United B
Deplasman

Aston Villa

12. sıra · 12 puan · 9 maç · averaj -3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMBM

  1. 03.11 Barcelona 3–0 Aston Villa M
  2. 31.10 Aston Villa 1–1 Fulham B
  3. 28.10 Bournemouth 3–0 Aston Villa M
  4. 24.10 Aston Villa 2–1 Manchester City G
  5. 21.10 Aston Villa 3–1 Viking G

Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Manchester United 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-12). Aston Villa için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 6, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Manchester United 10 – Aston Villa 3; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Mart 2026, Manchester United 3-1 Aston Villa.

Gol istatistikleri

Manchester United iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,75 gol yedi; Aston Villa dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Manchester United %50, Aston Villa %25. İlk yarıyı önde kapatma: Manchester United 0/4, Aston Villa 2/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Manchester United 5,8, Aston Villa 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Manchester United 2,5, Aston Villa 2,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 3,39, 2 – 2,84. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,18, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,34.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %38; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 21 gol yediler.

Sıralama
18. (7 p) – 12. (12 p)
Form (son 5)
GMMMB – MBMGG
H2H (G-B-M)
10-4-3 (17 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %25
Korner ort. (maç)
9,6
iddaa MS 1-0-2
1,99 – 3,39 – 2,84

Veri: 8 Kasım 2026 03:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Manchester United
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%11 1/9%25 1/4
Beraberlik%44 4/9%25 1/4
Mağlubiyet%44 4/9%50 2/4
Aston Villa
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%33 3/9%50 2/4
Beraberlik%33 3/9%25 1/4
Mağlubiyet%33 3/9%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Manchester United
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,11 (10 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,24 düşük1,50 (6 gol)
Yediği gol / maç1,67 (15 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,32 yüksek1,75 (7 gol)
Aston Villa
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,11 (10 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,24 düşük1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,44 (13 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında1,50 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Manchester United
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%56 5/9ligde 6.–9. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%50 2/4
1,5 Üst%89 8/9%75 3/4
2,5 Üst%33 3/9ligde 15.–16. · lig ortalamasından 13 puan düşük%50 2/4
3,5 Üst%22 2/9%25 1/4
Gol yememe%0 0/9%0 0/4
Aston Villa
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%56 5/9ligde 6.–9. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%25 1/4
1,5 Üst%67 6/9%50 2/4
2,5 Üst%56 5/9ligde 5.–9. · lig ortalamasından 9 puan yüksek%50 2/4
3,5 Üst%33 3/9%50 2/4
Gol yememe%22 2/9%50 2/4

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Manchester United
Toplam (9)İç saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)10,210,5
7,5 Üst%67 6/9%100 4/4
8,5 Üst%56 5/9%75 3/4
9,5 Üst%44 4/9%50 2/4
10,5 Üst%44 4/9%50 2/4
Aston Villa
Toplam (9)Dış saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)8,68,8
7,5 Üst%44 4/9%50 2/4
8,5 Üst%44 4/9%50 2/4
9,5 Üst%33 3/9%25 1/4
10,5 Üst%33 3/9%25 1/4

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Manchester United
Toplam (9)İç saha (4)
Maç başı kart4,85,3
2,5 Üst%100 9/9%100 4/4
3,5 Üst%78 7/9%100 4/4
4,5 Üst%44 4/9%50 2/4
5,5 Üst%33 3/9%25 1/4
Aston Villa
Toplam (9)Dış saha (4)
Maç başı kart5,44,8
2,5 Üst%89 8/9%75 3/4
3,5 Üst%78 7/9%50 2/4
4,5 Üst%56 5/9%50 2/4
5,5 Üst%56 5/9%50 2/4

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Manchester United
Toplam (9)İç saha (4)
Maç başı isabetli şut10,09,3
6,5 Üst%89 8/9%75 3/4
7,5 Üst%78 7/9%50 2/4
8,5 Üst%67 6/9%50 2/4
9,5 Üst%33 3/9%25 1/4
Aston Villa
Toplam (9)Dış saha (4)
Maç başı isabetli şut7,87,0
6,5 Üst%56 5/9%25 1/4
7,5 Üst%56 5/9%25 1/4
8,5 Üst%44 4/9%25 1/4
9,5 Üst%33 3/9%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Manchester United
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%11 1/9%0 0/4
Berabere%67 6/9%75 3/4
Geride%22 2/9%25 1/4
Aston Villa
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%44 4/9%50 2/4
Berabere%44 4/9%25 1/4
Geride%11 1/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Manchester United (9 maç)

1/101/X11/20X/11X/X3X/222/102/X02/22

Aston Villa (9 maç)

1/131/X11/20X/10X/X2X/222/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Manchester United (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 1
31-45 1 3
46-60 1 3
61-75 1 2
76-90 1 3

Aston Villa (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 0 0
31-45 2 0
46-60 1 2
61-75 2 0
76-90 2 4

Kartlar

Manchester United

Sarı 21 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,3)

Aston Villa

Sarı 19 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Manchester United: iç saha, 4 maç · Aston Villa: dış saha, 4 maç

Manchester UnitedAston Villa
%55,8Topa sahip olma%47,0
1,89Beklenen gol (xG)1,23
19,5Toplam şut12,3
5,8İsabetli şut2,5
10,3Ceza sahası içi şut8,0
5,8Korner3,0
537Pas426
%86Pas isabeti%83
1,8Kurtarış3,3
12,5Faul10,0
1,5Ofsayt1,5
2,5Sarı kart1,8
0,00Kırmızı kart0,25

Rakiplerine izin verdikleri

1,72Rakibin xG'si1,76
9,3Rakibin şutu17,0
3,5Rakibin isabetli şutu4,5
4,8Rakibin korneri5,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Premier Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Arsenal 10901 155 +1027 GGGGG
2Manchester City 10703 2113 +821 GGMMM
3Brighton 9612 247 +1719 GGGMG
4Chelsea 9513 1915 +416 MGGMG
5Everton 10442 1210 +216 BMMGG
6Liverpool 9432 119 +215 GMGGM
7Brentford 9351 169 +714 GBMBG
8Leeds 10352 108 +214 MBBMG
9Bournemouth 9333 1413 +112 MMGGG
10Tottenham 10334 1011 -112 BGGGM
11Newcastle 10334 1316 -312 MMGMB
12Aston Villa 9333 1013 -312 GBGGB
13Hull City 10253 1111 011 BMBBM
14Ipswich 9324 1418 -411 MGMBB
15Fulham 10244 1012 -210 MGGBB
16Nottingham Forest 10235 913 -49 MMBMG
17Coventry 10307 1019 -99 GMMGM
18Manchester United 9144 1015 -57 BBBMM
19Crystal Palace 9216 921 -127 BGMMM
20Sunderland 9126 717 -105 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Arsenal 5500 102 +815
2Manchester City 5401 117 +412
3Brighton 4310 131 +1210
4Brentford 5311 103 +710
5Chelsea 5311 138 +510
6Everton 5311 85 +310
7Leeds 5230 73 +49
8Bournemouth 5221 74 +38
9Hull City 5140 75 +27
10Tottenham 5212 76 +17
11Ipswich 4211 55 07
12Coventry 5203 79 -26
13Fulham 5122 78 -15
14Aston Villa 5122 67 -15
15Newcastle 5122 67 -15
16Liverpool 5122 46 -25
17Manchester United 4112 67 -14
18Nottingham Forest 5113 34 -14
19Sunderland 4112 14 -34
20Crystal Palace 4103 610 -43
#TakımOGBMAYAVP
1Arsenal 5401 53 +212
2Liverpool 4310 73 +410
3Brighton 5302 116 +59
4Manchester City 5302 106 +49
5Newcastle 5212 79 -27
6Aston Villa 4211 46 -27
7Chelsea 4202 67 -16
8Everton 5131 45 -16
9Fulham 5122 34 -15
10Leeds 5122 35 -25
11Tottenham 5122 35 -25
12Nottingham Forest 5122 69 -35
13Brentford 4040 66 04
14Bournemouth 4112 79 -24
15Hull City 5113 46 -24
16Ipswich 5113 913 -44
17Crystal Palace 5113 311 -84
18Manchester United 5032 48 -43
19Coventry 5104 310 -73
20Sunderland 5014 613 -71

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Manchester United1,99
X · Beraberlik3,39
2 · Aston Villa2,84

2,5 Alt / Üst

Alt2,18
Üst1,44

Karşılıklı gol

Var1,39
Yok2,34
Tüm marketler (26)

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,411 ve Yok4,350 ve Var4,020 ve Yok17,002 ve Var4,732 ve Yok6,52

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,36Yok1,17

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,48Üst2,11

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,4503,9521,50

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet6,21Hayır–

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,62Üst1,87

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,49Üst2,09

1. Yarı Sonucu

12,4802,2623,30

Alt/Üst 3.5

Alt1,43Üst2,21

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,89Eşit3,552.1,92

2. Yarı Sonucu

12,2902,6322,99

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,87Üst1,62

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt6,270 ve Alt5,132 ve Alt8,401 ve Üst2,760 ve Üst8,792 ve Üst4,07

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var7,22Üst ve Var1,66Alt ve Yok2,99Üst ve Yok9,26

Çifte Şans

1 ve 01,251 ve 21,170 ve 21,53

1. Yarı / Maç Sonucu

1/13,031/012,701/229,000/15,530/05,680/27,252/123,252/013,152/24,62

Alt/Üst 1.5

Alt4,65Üst1,07

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var12,451 ve Yok2,960 ve Var6,180 ve Yok3,332 ve Var16,202 ve Yok3,96

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,181 ve 21,410 ve 21,33

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,79Üst1,68

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,34Üst1,17

Toplam Gol

0-1 gol4,662-3 gol1,964-5 gol2,896+ gol8,03

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet10,20Hayır–

Tek / Çift

Tek1,80Çift1,68

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5

Alt1,85Üst1,56

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,73Üst1,65