Como 1907 4-1 Manchester United: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Como 1907 4–1 Manchester United (21 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 11–13, isabetli şut 8–4, topa sahip olma %55–%45, korner 1–4.
Maç özeti
Como 1907 – Manchester United maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Nico Paz 2', 57', Anastasios Douvikas 49', Jacobo Ramón 76' (Como 1907); Joshua Zirkzee 90+1' (Manchester United). xG: Como 1907 2,1 – 1,1 Manchester United.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Como 1907: Cesc Fàbregas · Manchester United: M. Carrick
Maç akışı
Como 1907 üstte · Manchester United altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' gol: Nico Paz (Como 1907)
- 25' sarı kart: Andrey Santos (Manchester United)
- 45' oyuncu değişikliği: Andrey Santos ↔ Carlos Baleba (Manchester United)
- 45' oyuncu değişikliği: Matheus Cunha ↔ Amad Diallo (Manchester United)
- 49' gol: Anastasios Douvikas (Como 1907)
- 50' sarı kart: Carlos Baleba (Manchester United)
- 57' gol: Nico Paz (Como 1907)
- 64' oyuncu değişikliği: Martin Baturina ↔ Maxence Caqueret (Como 1907)
- 67' oyuncu değişikliği: Bruno Fernandes ↔ Joshua Zirkzee (Manchester United)
- 69' oyuncu değişikliği: Lucas Da Cunha ↔ Kaiki Bruno (Como 1907)
- 76' gol: Jacobo Ramón (Como 1907)
- 79' oyuncu değişikliği: Matthijs De Ligt ↔ Harry Amass (Manchester United)
- 80' oyuncu değişikliği: Nico Paz ↔ Samuele Ricci (Como 1907)
- 80' oyuncu değişikliği: Maximo Perrone ↔ Alberto Dossena (Como 1907)
- 80' oyuncu değişikliği: Yan Couto ↔ Ivan Smolcic (Como 1907)
- 84' sarı kart: Marc-Oliver Kempf (Como 1907)
- 86' oyuncu değişikliği: Bryan Mbeumo ↔ Shea Lacey (Manchester United)
- 86' sarı kart: Shea Lacey (Manchester United)
- 90+1' gol: Joshua Zirkzee (Manchester United)
Maç olayları
- Como 1907Manchester United
- 90+1'Gol Joshua Zirkzee 4–1Asist: Amad Diallo
- 86'Bryan Mbeumo ↔ Shea LaceyOyuncu değişikliği
- 86'Shea LaceySarı kart
- Marc-Oliver KempfSarı kart84'
- Nico Paz ↔ Samuele RicciOyuncu değişikliği80'
- Maximo Perrone ↔ Alberto DossenaOyuncu değişikliği80'
- Yan Couto ↔ Ivan SmolcicOyuncu değişikliği80'
- 79'Matthijs De Ligt ↔ Harry AmassOyuncu değişikliği
- Gol Jacobo Ramón 4–0Asist: Kaiki Bruno76'
- Lucas Da Cunha ↔ Kaiki BrunoOyuncu değişikliği69'
- 67'Bruno Fernandes ↔ Joshua ZirkzeeOyuncu değişikliği
- Martin Baturina ↔ Maxence CaqueretOyuncu değişikliği64'
- Gol Nico Paz 3–057'
- 50'Carlos BalebaSarı kart
- Gol Anastasios Douvikas 2–0Asist: Nico Paz49'
- 45'Andrey Santos ↔ Carlos BalebaOyuncu değişikliği
- 45'Matheus Cunha ↔ Amad DialloOyuncu değişikliği
- 25'Andrey SantosSarı kart
- Gol Nico Paz 1–0Asist: Lucas Da Cunha2'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %75 3/4 | %100 2/2 |
| Beraberlik | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 2/4 | %0 0/2 |
| Beraberlik | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %50 2/4 | %100 2/2 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 4,75 (19 gol) | 4,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (6 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (8 gol) | 0,50 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (8 gol) | 3,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 1,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| Gol yememe | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| Gol yememe | %25 1/4 | %0 0/2 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 6,5 | 5,5 |
| 7,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 6,3 | 6,0 |
| 7,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,8 | 11,0 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %75 3/4 | %100 2/2 |
| Berabere | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Geride | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Berabere | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Geride | %75 3/4 | %100 2/2 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Como 1907 (4 maç)
Manchester United (4 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Como 1907 (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 6 | 1 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Manchester United (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Como 1907
Sarı 6 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 1,5)
Manchester United
Sarı 9 · Kırmızı 2 (4 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Como 1907: tüm maçlar, 4 maç · Manchester United: tüm maçlar, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Como 1907 – Manchester United ilk 11'ler
Como 1907 · 4-2-3-1
- 1J. ButezK
- 27Yan CoutoD80' oyundan çıktı 80. dk
- 4Jacobo Ramón NaverosD76' gol 76. dk
- 2M. KempfD84' sarı kart 84. dk
- 3Álex ValleD
- 5M. PerroneO80' oyundan çıktı 80. dk
- 6Luis MillaO
- 7L. da CunhaO2' asist 2. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 10N. PazO2' gol 2. dk49' asist 49. dk57' gol 57. dk+1
- 20M. BaturinaO64' oyundan çıktı 64. dk
- 9T. DouvikasF49' gol 49. dk
- 28I. SmolčićD80' oyuna girdi 80. dk
- 97Robert SánchezK
- 21S. RicciO80' oyuna girdi 80. dk
- 30M. LiberaliO
- 16KaikiD69' oyuna girdi 69. dk76' asist 76. dk
- 12Lorenzo Luigi GinelliK
- 13A. DossenaD80' oyuna girdi 80. dk
- 8M. CaqueretO64' oyuna girdi 64. dk
Teknik direktör: Cesc Fàbregas
Manchester United · 4-2-3-1
- 1S. LammensK
- 2Diogo DalotD
- 4M. de LigtD79' oyundan çıktı 79. dk
- 5H. MaguireD
- 3N. MazraouiD
- 7M. MountO
- 17Andrey SantosO25' sarı kart 25. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 19B. MbeumoO86' oyundan çıktı 86. dk
- 18Y. TielemansO
- 10Matheus CunhaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 8Bruno FernandesF67' oyundan çıktı 67. dk
- 16A. DialloF45' oyuna girdi 45. dk90+1' asist 90+1. dk
- 41H. AmassD79' oyuna girdi 79. dk
- 57Daniel ArmerD
- 20C. BalebaO45' oyuna girdi 45. dk50' sarı kart 50. dk
- 12K. DarlowK
- 38J. FletcherO
- 39T. FletcherO
- 22T. HeatonK
- 56J. KamasonD
- 31S. LaceyF86' sarı kart 86. dk86' oyuna girdi 86. dk
- 27T. ThompsonF
- 11J. ZirkzeeF67' oyuna girdi 67. dk90+1' gol 90+1. dk
Teknik direktör: M. Carrick
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Dünya · Şampiyonlar Ligi puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Como 1907 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-7). Manchester United için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 5, yenilen 8. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,27, 0 – 3,47, 2 – 2,42. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,29, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,45.
- Sıralama
- 17. (3 p) – 18. (3 p)
- Form (son 5)
- GMBMG – BMBBM
- iddaa MS 1-0-2
- 2,27 – 3,47 – 2,42
Veri: 21 Ekim 2026 00:51 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Dünya · Şampiyonlar Ligi puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 4 | +15 | 12 |
| 2 | Real Madrid | 4 | +6 | 12 |
| 3 | Arsenal | 4 | +5 | 10 |
| 4 | Como | 4 | +13 | 9 |
| 5 | Barcelona | 4 | +8 | 9 |
| 6 | Aston Villa | 4 | +6 | 9 |
| 7 | Manchester City | 4 | +5 | 9 |
| 8 | Liverpool | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Club Brugge KV | 4 | +4 | 9 |
| 10 | Sporting CP | 4 | +4 | 9 |
| 11 | Real Betis | 4 | +2 | 9 |
| 12 | Borussia Dortmund | 4 | +2 | 9 |
| 13 | Bayern München | 4 | +7 | 8 |
| 14 | VfB Stuttgart | 4 | +3 | 7 |
| 15 | Inter | 4 | +2 | 6 |
| 16 | Lask Linz | 4 | +1 | 6 |
| 17 | Manchester United | 4 | 0 | 6 |
| 18 | Galatasaray | 4 | -1 | 6 |
| 19 | Fenerbahçe | 4 | -5 | 5 |
| 20 | AS Roma | 4 | +2 | 4 |
| 21 | Shakhtar Donetsk | 4 | 0 | 4 |
| 22 | Viking | 4 | -1 | 4 |
| 23 | Atletico Madrid | 4 | -1 | 4 |
| 24 | PSV Eindhoven | 4 | -1 | 4 |
| 25 | Bodo/Glimt | 4 | -5 | 4 |
| 26 | FC Porto | 4 | -1 | 3 |
| 27 | Napoli | 4 | -5 | 3 |
| 28 | Villarreal | 4 | -6 | 3 |
| 29 | AEK Athens FC | 4 | -6 | 3 |
| 30 | RB Leipzig | 4 | -6 | 3 |
| 31 | Sabah FA | 4 | -6 | 3 |
| 32 | Feyenoord | 4 | -7 | 3 |
| 33 | Lens | 4 | -12 | 3 |
| 34 | Slavia Praha | 4 | -4 | 1 |
| 35 | Lille | 4 | -6 | 1 |
| 36 | Slovan Bratislava | 4 | -16 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aston Villa | 2 | +8 | 6 |
| 2 | Paris Saint Germain | 2 | +7 | 6 |
| 3 | Barcelona | 2 | +7 | 6 |
| 4 | Como | 2 | +6 | 6 |
| 5 | Manchester United | 2 | +5 | 6 |
| 6 | Real Madrid | 2 | +4 | 6 |
| 7 | Liverpool | 2 | +2 | 6 |
| 8 | Borussia Dortmund | 2 | +2 | 6 |
| 9 | Real Betis | 2 | +2 | 6 |
| 10 | Fenerbahçe | 3 | +1 | 5 |
| 11 | Bayern München | 2 | +5 | 4 |
| 12 | Viking | 2 | +3 | 4 |
| 13 | VfB Stuttgart | 2 | +2 | 4 |
| 14 | Bodo/Glimt | 2 | +1 | 4 |
| 15 | AS Roma | 2 | +3 | 3 |
| 16 | Arsenal | 1 | +3 | 3 |
| 17 | Manchester City | 2 | +2 | 3 |
| 18 | Club Brugge KV | 2 | +2 | 3 |
| 19 | Lask Linz | 2 | +1 | 3 |
| 20 | Sporting CP | 2 | +1 | 3 |
| 21 | Sabah FA | 2 | +1 | 3 |
| 22 | Shakhtar Donetsk | 2 | +1 | 3 |
| 23 | FC Porto | 3 | 0 | 3 |
| 24 | Inter | 2 | 0 | 3 |
| 25 | Napoli | 2 | 0 | 3 |
| 26 | AEK Athens FC | 2 | 0 | 3 |
| 27 | RB Leipzig | 2 | 0 | 3 |
| 28 | Atletico Madrid | 2 | 0 | 3 |
| 29 | Galatasaray | 2 | -1 | 3 |
| 30 | Feyenoord | 2 | -2 | 3 |
| 31 | Villarreal | 2 | -4 | 3 |
| 32 | PSV Eindhoven | 2 | -1 | 1 |
| 33 | Slavia Praha | 2 | -2 | 0 |
| 34 | Lille | 2 | -3 | 0 |
| 35 | Slovan Bratislava | 1 | -3 | 0 |
| 36 | Lens | 2 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 3 | +2 | 7 |
| 2 | Paris Saint Germain | 2 | +8 | 6 |
| 3 | Manchester City | 2 | +3 | 6 |
| 4 | Sporting CP | 2 | +3 | 6 |
| 5 | Real Madrid | 2 | +2 | 6 |
| 6 | Club Brugge KV | 2 | +2 | 6 |
| 7 | Bayern München | 2 | +2 | 4 |
| 8 | Como | 2 | +7 | 3 |
| 9 | Liverpool | 2 | +2 | 3 |
| 10 | Inter | 2 | +2 | 3 |
| 11 | Barcelona | 2 | +1 | 3 |
| 12 | VfB Stuttgart | 2 | +1 | 3 |
| 13 | Galatasaray | 2 | 0 | 3 |
| 14 | Real Betis | 2 | 0 | 3 |
| 15 | Lask Linz | 2 | 0 | 3 |
| 16 | Borussia Dortmund | 2 | 0 | 3 |
| 17 | PSV Eindhoven | 2 | 0 | 3 |
| 18 | Aston Villa | 2 | -2 | 3 |
| 19 | Lens | 2 | -2 | 3 |
| 20 | AS Roma | 2 | -1 | 1 |
| 21 | Atletico Madrid | 2 | -1 | 1 |
| 22 | Shakhtar Donetsk | 2 | -1 | 1 |
| 23 | Slavia Praha | 2 | -2 | 1 |
| 24 | Lille | 2 | -3 | 1 |
| 25 | FC Porto | 1 | -1 | 0 |
| 26 | Villarreal | 2 | -2 | 0 |
| 27 | Viking | 2 | -4 | 0 |
| 28 | Napoli | 2 | -5 | 0 |
| 29 | Feyenoord | 2 | -5 | 0 |
| 30 | Manchester United | 2 | -5 | 0 |
| 31 | Bodo/Glimt | 2 | -6 | 0 |
| 32 | AEK Athens FC | 2 | -6 | 0 |
| 33 | RB Leipzig | 2 | -6 | 0 |
| 34 | Fenerbahçe | 1 | -6 | 0 |
| 35 | Sabah FA | 2 | -7 | 0 |
| 36 | Slovan Bratislava | 3 | -13 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Şampiyonlar Ligi'de oynanan diğer maçlar
- 19:45 Lille 2–4 Galatasaray
- 22:00 Aston Villa 3–1 Viking
- 22:00 Bayern Münih 2–2 Arsenal
- 22:00 Club Brugge 3–0 RC Lens
- 22:00 Inter 1–0 Shakhtar Donetsk
- 22:00 Real Betis 1–0 Feyenoord
- 22:00 Real Madrid 4–1 Leipzig
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
