Aston Villa 1-1 Fulham: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Aston Villa 1–1 Fulham (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 16–14, isabetli şut 3–5, topa sahip olma %45–%55, korner 7–7.
Maç özeti
Aston Villa – Fulham maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Nicolas Jackson 39' (Aston Villa); Zion Suzuki (kendi kalesine) 64' (Fulham). xG: Aston Villa 1,7 – 2,2 Fulham.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Aston Villa: Unai Emery · Fulham: Álvaro Arbeloa
Maç akışı
Aston Villa üstte · Fulham altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 30' sarı kart: David Affengruber (Fulham)
- 39' gol: Nicolas Jackson (Aston Villa)
- 45+4' sarı kart: Calvin Bassey (Fulham)
- 64' kendi kalesine gol: Zion Suzuki (Fulham)
- 66' oyuncu değişikliği: Leon Goretzka ↔ Ibrahim Mbaye (Aston Villa)
- 66' oyuncu değişikliği: Alysson Edward Franco da Rocha ↔ Emiliano Buendía (Aston Villa)
- 66' oyuncu değişikliği: Johan Manzambi ↔ João Gomes (Aston Villa)
- 75' oyuncu değişikliği: Alex Iwobi ↔ Tom Cairney (Fulham)
- 76' sarı kart: Matty Cash (Aston Villa)
- 77' sarı kart: Tom Cairney (Fulham)
- 79' oyuncu değişikliği: Oscar Bobb ↔ Kenny Tete (Fulham)
- 79' oyuncu değişikliği: Josh King ↔ Cesar Palacios Perez (Fulham)
- 79' oyuncu değişikliği: Boubacar Kamara ↔ Ross Barkley (Aston Villa)
- 87' oyuncu değişikliği: Gonzalo García ↔ Rodrigo Muniz (Fulham)
- 87' oyuncu değişikliği: Timothy Castagne ↔ Hugo Larsson (Fulham)
- 87' oyuncu değişikliği: John McGinn ↔ Alejandro Garnacho (Aston Villa)
Maç olayları
- Aston VillaFulham
- 87'Gonzalo García ↔ Rodrigo MunizOyuncu değişikliği
- 87'Timothy Castagne ↔ Hugo LarssonOyuncu değişikliği
- John McGinn ↔ Alejandro GarnachoOyuncu değişikliği87'
- 79'Oscar Bobb ↔ Kenny TeteOyuncu değişikliği
- 79'Josh King ↔ Cesar Palacios PerezOyuncu değişikliği
- Boubacar Kamara ↔ Ross BarkleyOyuncu değişikliği79'
- 77'Tom CairneySarı kart
- Matty CashSarı kart76'
- 75'Alex Iwobi ↔ Tom CairneyOyuncu değişikliği
- Leon Goretzka ↔ Ibrahim MbayeOyuncu değişikliği66'
- Alysson Edward Franco da Rocha ↔ Emiliano BuendíaOyuncu değişikliği66'
- Johan Manzambi ↔ João GomesOyuncu değişikliği66'
- 64'Kendi kalesine gol Zion Suzuki 1–1Kendi kalesine
- 45+4'Calvin BasseySarı kart
- Gol Nicolas Jackson 1–0Asist: Johan Manzambi39'
- 30'David AffengruberSarı kart
- John McGinnKaçan penaltı16'
- Leon GoretzkaVAR: penaltı onaylandı13'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (10 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,24 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (13 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında | 1,40 (7 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 14.–18. · lig ortalamasından 0,35 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (12 gol)ligde 9. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 0,80 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9ligde 6.–9. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %56 5/9ligde 5.–9. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10ligde 3.–5. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %30 3/10ligde 17.–19. · lig ortalamasından 17 puan düşük | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %78 7/9 | %100 5/5 |
| 4,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %56 5/9 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 6,8 |
| 6,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Geride | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %60 6/10 | %80 4/5 |
| Geride | %20 2/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Aston Villa (9 maç)
Fulham (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Aston Villa (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Fulham (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
Aston Villa
Sarı 19 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,1)
Fulham
Sarı 19 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Aston Villa: iç saha, 5 maç · Fulham: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Aston Villa – Fulham ilk 11'ler
Aston Villa · 4-2-3-1
- 1Z. SuzukiK64' kendi kalesine 64. dk
- 2M. CashD76' sarı kart 76. dk
- 3V. LindelöfD
- 14Pau TorresD
- 22I. MaatsenD
- 8B. KamaraO79' oyundan çıktı 79. dk
- 27L. GoretzkaO66' oyundan çıktı 66. dk
- 47Alysson EdwardO66' oyundan çıktı 66. dk
- 7J. McGinnO87' oyundan çıktı 87. dk
- 44J. ManzambiO39' asist 39. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 11N. JacksonF39' gol 39. dk
- 35João GomesO66' oyuna girdi 66. dk
- 17A. GarnachoF87' oyuna girdi 87. dk
- 39Brian MadjoF
- 19I. MbayeF66' oyuna girdi 66. dk
- 40M. BizotK
- 4T. Harwood-BellisD
- 5T. MingsD
- 6R. BarkleyO79' oyuna girdi 79. dk
- 10E. BuendíaO66' oyuna girdi 66. dk
Teknik direktör: Unai Emery
Fulham · 4-2-3-1
- 1B. LenoK
- 21T. CastagneD87' oyundan çıktı 87. dk
- 22D. AffengruberD30' sarı kart 30. dk
- 3C. BasseyD45+4' sarı kart 45+4. dk
- 33A. RobinsonD
- 16S. BergeO
- 19S. CharlesO
- 14Oscar BobbO79' oyundan çıktı 79. dk
- 24Joshua KingO79' oyundan çıktı 79. dk
- 17A. IwobiO75' oyundan çıktı 75. dk
- 7Gonzalo GarcíaF87' oyundan çıktı 87. dk
- 2K. TeteD79' oyuna girdi 79. dk
- 5J. AndersenD
- 10T. CairneyO75' oyuna girdi 75. dk77' sarı kart 77. dk
- 20Manuel ÁngelO
- 15H. LarssonO87' oyuna girdi 87. dk
- 8César PalaciosO79' oyuna girdi 79. dk
- 11KevinF
- 23B. LecomteK
- 9Rodrigo MunizF87' oyuna girdi 87. dk
Teknik direktör: Álvaro Arbeloa
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · İngiltere · Premier Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Aston Villa son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Fulham 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-4). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 16 maçta galibiyetler Aston Villa 10 – Fulham 6; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, Fulham 1-0 Aston Villa.
- Sıralama
- 11. (11 p) – 16. (8 p)
- Form (son 5)
- MGGGG – MGGMB
- H2H (G-B-M)
- 10-0-6 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- Korner ort. (maç)
- 8,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,85 – 3,29 – 3,36
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Aston Villa iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,50 gol yedi; Fulham dış saha 4 maçta 0,50 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Aston Villa %75, Fulham %25. İlk yarıyı önde kapatma: Aston Villa 1/4, Fulham 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Aston Villa 3,5, Fulham 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,1. Maç başına kart: Aston Villa 2,8, Fulham 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,85, 0 – 3,29, 2 – 3,36. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 2,00.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,1; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 10 | +10 | 27 |
| 2 | Manchester City | 10 | +8 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Leeds | 10 | +2 | 14 |
| 9 | Bournemouth | 9 | +1 | 12 |
| 10 | Tottenham | 10 | -1 | 12 |
| 11 | Newcastle | 10 | -3 | 12 |
| 12 | Aston Villa | 9 | -3 | 12 |
| 13 | Hull City | 10 | 0 | 11 |
| 14 | Ipswich | 9 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 10 | -2 | 10 |
| 16 | Nottingham Forest | 10 | -4 | 9 |
| 17 | Coventry | 10 | -9 | 9 |
| 18 | Manchester United | 9 | -5 | 7 |
| 19 | Crystal Palace | 9 | -12 | 7 |
| 20 | Sunderland | 9 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Manchester City | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Brighton | 4 | +12 | 10 |
| 4 | Brentford | 5 | +7 | 10 |
| 5 | Chelsea | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Everton | 5 | +3 | 10 |
| 7 | Leeds | 5 | +4 | 9 |
| 8 | Bournemouth | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Hull City | 5 | +2 | 7 |
| 10 | Tottenham | 5 | +1 | 7 |
| 11 | Ipswich | 4 | 0 | 7 |
| 12 | Coventry | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Aston Villa | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Newcastle | 5 | -1 | 5 |
| 16 | Liverpool | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Manchester United | 4 | -1 | 4 |
| 18 | Nottingham Forest | 5 | -1 | 4 |
| 19 | Sunderland | 4 | -3 | 4 |
| 20 | Crystal Palace | 4 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +2 | 12 |
| 2 | Liverpool | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Brighton | 5 | +5 | 9 |
| 4 | Manchester City | 5 | +4 | 9 |
| 5 | Newcastle | 5 | -2 | 7 |
| 6 | Aston Villa | 4 | -2 | 7 |
| 7 | Chelsea | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Everton | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 10 | Leeds | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Tottenham | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Nottingham Forest | 5 | -3 | 5 |
| 13 | Brentford | 4 | 0 | 4 |
| 14 | Bournemouth | 4 | -2 | 4 |
| 15 | Hull City | 5 | -2 | 4 |
| 16 | Ipswich | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Crystal Palace | 5 | -8 | 4 |
| 18 | Manchester United | 5 | -4 | 3 |
| 19 | Coventry | 5 | -7 | 3 |
| 20 | Sunderland | 5 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
