İtalya · Serie B · 11. hafta

Vicenza Virtus – Cremonese

Başlamasına 15 sa 46 dk Başlamadı

Vicenza Virtus – Cremonese: 8 Kasım 21:30, İtalya · Serie B, 11. hafta. Bu sezon Vicenza Virtus evinde 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; Cremonese deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 11,1; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 14 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Stadio Romeo Menti, Vicenza

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiVicenza VirtusCremonese
Lig sırası17. · 9 puan13. · 12 puan
Form (son 5)MBGMMBMMGG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,25 – 2,001,00 – 1,20
2,5 Üst biten%75%40
Karşılıklı gol%75%40
Gol yemediği%0%40
Aralarında (G-B-M)2-1-1 (4 maç, Vicenza Virtus bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Vicenza Virtus iç sahada (4 maç), Cremonese deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Vicenza Virtus iç sahada (4 maç) · Cremonese deplasmanda (5 maç), bu sezon

1,25 Gol atma maç başı 1,00
2,00 Gol yeme maç başı 1,20
%0 Gol yememe maçların %40
%75 KG Var maçların %40
%75 2.5 Üst maçların %40

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Vicenza Virtus iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Cremonese deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Vicenza Virtus, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Vicenza Virtus

17. sıra · 9 puan · 10 maç · averaj -7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGMM

  1. 01.11 Palermo 3–1 Vicenza Virtus M
  2. 27.10 Vicenza Virtus 1–2 Modena M
  3. 23.10 Empoli 0–2 Vicenza Virtus G
  4. 17.10 Benevento 2–2 Vicenza Virtus B
  5. 10.10 Vicenza Virtus 0–3 Pisa M
Deplasman

Cremonese

13. sıra · 12 puan · 10 maç · averaj -1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMGG

  1. 31.10 Cremonese 2–0 Benevento G
  2. 27.10 Mantova 0–2 Cremonese G
  3. 24.10 Cremonese 0–1 Juve Stabia M
  4. 17.10 Pisa 3–1 Cremonese M
  5. 10.10 Arezzo 0–0 Cremonese B

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Vicenza Virtus 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Cremonese son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2020 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Vicenza Virtus 2, Cremonese 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Şubat 2022, Cremonese 0-0 Vicenza Virtus.

Gol istatistikleri

Vicenza Virtus iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 2,00 gol yedi; Cremonese dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vicenza Virtus %75, Cremonese %40. İlk yarıyı önde kapatma: Vicenza Virtus 0/4, Cremonese 1/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Vicenza Virtus 7,2, Cremonese 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,1. Maç başına kart: Vicenza Virtus 2,2, Cremonese 2,4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,69, 0 – 3,00, 2 – 2,25. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,68, Üst 1,80. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,90.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 11,1; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 14 gol yediler.

Sıralama
17. (9 p) – 13. (12 p)
Form (son 5)
MMGBM – GGMMB
H2H (G-B-M)
2-1-1 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %40
Korner ort. (maç)
11,1
iddaa MS 1-0-2
2,69 – 3,00 – 2,25

Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Vicenza Virtus
Toplam (10)İç saha (4)
Galibiyet%20 2/10%25 1/4
Beraberlik%30 3/10%25 1/4
Mağlubiyet%50 5/10%50 2/4
Cremonese
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%30 3/10%20 1/5
Beraberlik%30 3/10%40 2/5
Mağlubiyet%40 4/10%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Vicenza Virtus
Toplam (10)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,30 (13 gol)ligde 9. · lig ortalamasında1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç2,00 (20 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,69 yüksek2,00 (8 gol)
Cremonese
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (10 gol)ligde 16.–18. · lig ortalamasından 0,30 düşük1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,10 (11 gol)ligde 8. · lig ortalamasından 0,21 düşük1,20 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Vicenza Virtus
Toplam (10)İç saha (4)
KG Var%70 7/10ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek%75 3/4
1,5 Üst%100 10/10%100 4/4
2,5 Üst%80 8/10ligde 1. · lig ortalamasından 31 puan yüksek%75 3/4
3,5 Üst%40 4/10%25 1/4
Gol yememe%10 1/10%0 0/4
Cremonese
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%30 3/10ligde 20. · lig ortalamasından 30 puan düşük%40 2/5
1,5 Üst%60 6/10%60 3/5
2,5 Üst%40 4/10ligde 11.–12. · lig ortalamasından 9 puan düşük%40 2/5
3,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Gol yememe%40 4/10%40 2/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Vicenza Virtus
Toplam (10)İç saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)10,214,0
7,5 Üst%90 9/10%100 4/4
8,5 Üst%50 5/10%100 4/4
9,5 Üst%30 3/10%75 3/4
10,5 Üst%30 3/10%75 3/4
Cremonese
Toplam (10)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)8,18,2
7,5 Üst%60 6/10%40 2/5
8,5 Üst%40 4/10%40 2/5
9,5 Üst%30 3/10%20 1/5
10,5 Üst%10 1/10%20 1/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Vicenza Virtus
Toplam (10)İç saha (4)
Maç başı kart4,63,5
2,5 Üst%80 8/10%50 2/4
3,5 Üst%70 7/10%50 2/4
4,5 Üst%60 6/10%50 2/4
5,5 Üst%30 3/10%0 0/4
Cremonese
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı kart3,85,4
2,5 Üst%70 7/10%100 5/5
3,5 Üst%60 6/10%100 5/5
4,5 Üst%50 5/10%80 4/5
5,5 Üst%30 3/10%40 2/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Vicenza Virtus
Toplam (10)İç saha (4)
Maç başı isabetli şut9,39,5
6,5 Üst%90 9/10%75 3/4
7,5 Üst%80 8/10%75 3/4
8,5 Üst%60 6/10%75 3/4
9,5 Üst%40 4/10%25 1/4
Cremonese
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut8,38,2
6,5 Üst%80 8/10%80 4/5
7,5 Üst%60 6/10%60 3/5
8,5 Üst%30 3/10%20 1/5
9,5 Üst%20 2/10%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Vicenza Virtus
Toplam (10)İç saha (4)
Önde%10 1/10%0 0/4
Berabere%60 6/10%75 3/4
Geride%30 3/10%25 1/4
Cremonese
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%30 3/10%20 1/5
Berabere%30 3/10%40 2/5
Geride%40 4/10%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Vicenza Virtus (10 maç)

1/111/X01/20X/11X/X2X/232/102/X12/22

Cremonese (10 maç)

1/131/X01/20X/10X/X2X/212/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Vicenza Virtus (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 5
31-45 1 2
46-60 2 4
61-75 2 1
76-90 4 5

Cremonese (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 0 3
31-45 2 3
46-60 1 2
61-75 1 0
76-90 3 2

Kartlar

Vicenza Virtus

Sarı 24 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,4)

Cremonese

Sarı 20 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Vicenza Virtus: iç saha, 4 maç · Cremonese: dış saha, 5 maç

Vicenza VirtusCremonese
%45,0Topa sahip olma%50,4
0,83Beklenen gol (xG)0,80
11,5Toplam şut10,6
3,3İsabetli şut3,6
8,0Ceza sahası içi şut6,4
7,3Korner3,6
344Pas464
%81Pas isabeti%89
4,5Kurtarış3,2
16,8Faul11,4
1,5Ofsayt1,8
2,3Sarı kart2,0
0,00Kırmızı kart0,40

Rakiplerine izin verdikleri

1,79Rakibin xG'si1,54
15,0Rakibin şutu14,2
6,3Rakibin isabetli şutu4,6
6,8Rakibin korneri4,6

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie B puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Palermo 11830 2513 +1227 GGBGB
2Ascoli 11551 177 +1020 BGGBB
3Modena 10622 1810 +820 GMGGB
4Mantova 11542 1511 +419 MGMBB
5Avellino 11443 1611 +516 BMBGB
6Benevento 11443 1511 +416 BGBMB
7Hellas Verona 11443 1913 +616 BBGGB
8Pisa 11443 2017 +316 GBBMB
9Padova 11434 1213 -115 MGGBB
10Cesena 11362 1214 -215 BMGBG
11Sudtirol 11362 1312 +115 MBMBB
12Juve Stabia 11443 1211 +112 GGMBG
13Cremonese 10334 1011 -112 BMMGG
14Arezzo 11326 920 -1111 GMMBM
15Virtus Entella 10244 1112 -110 BGMBM
16Carrarese 10316 913 -410 GGMGM
17Vicenza Virtus 10235 1320 -79 MBGMM
18Empoli 11236 1219 -79 BMMBB
19Sampdoria 10226 1018 -88 MMBMG
20Catanzaro 11137 1123 -126 BMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Palermo 5500 114 +715
2Ascoli 6330 94 +512
3Hellas Verona 6321 146 +811
4Avellino 6312 115 +610
5Modena 5311 95 +410
6Benevento 7241 118 +310
7Sudtirol 6240 63 +310
8Cesena 6240 86 +210
9Mantova 6222 77 08
10Padova 6222 77 08
11Pisa 6222 1112 -18
12Cremonese 5212 55 07
13Juve Stabia 5212 55 07
14Sampdoria 4202 65 +16
15Carrarese 5203 56 -16
16Vicenza Virtus 4112 58 -34
17Empoli 5113 59 -44
18Catanzaro 4112 410 -64
19Virtus Entella 5032 57 -23
20Arezzo 5023 310 -72
#TakımOGBMAYAVP
1Palermo 6330 149 +512
2Mantova 5320 84 +411
3Modena 5311 95 +410
4Juve Stabia 6231 76 +19
5Arezzo 6303 610 -49
6Ascoli 5221 83 +58
7Pisa 5221 95 +48
8Virtus Entella 5212 65 +17
9Padova 5212 56 -17
10Benevento 4202 43 +16
11Avellino 5131 56 -16
12Cremonese 5122 56 -15
13Sudtirol 5122 79 -25
14Hellas Verona 5122 57 -25
15Empoli 6123 710 -35
16Vicenza Virtus 6123 812 -45
17Cesena 5122 48 -45
18Carrarese 5113 47 -34
19Catanzaro 7025 713 -62
20Sampdoria 6024 413 -92

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Vicenza Virtus2,69
X · Beraberlik3,00
2 · Cremonese2,25

2,5 Alt / Üst

Alt1,68
Üst1,80

Karşılıklı gol

Var1,60
Yok1,90
Tüm marketler (26)

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,3903,8924,39

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,27Yok1,09

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,30Üst2,64

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var5,471 ve Yok4,940 ve Var3,990 ve Yok10,202 ve Var4,642 ve Yok4,05

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,60Üst1,90

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,99Eşit3,182.2,00

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,46Üst2,16

Alt/Üst 3.5

Alt1,21Üst3,11

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet10,20Hayır–

1. Yarı Sonucu

13,3102,0022,86

2. Yarı Sonucu

12,9502,3522,58

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,50Üst2,07

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt6,040 ve Alt3,852 ve Alt5,181 ve Üst4,550 ve Üst11,352 ve Üst3,71

Çifte Şans

1 ve 01,411 ve 21,230 ve 21,28

Alt/Üst 1.5

Alt3,24Üst1,19

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,05Üst ve Var2,09Alt ve Yok2,23Üst ve Yok10,75

1. Yarı / Maç Sonucu

1/14,461/013,301/229,000/16,440/04,540/25,622/132,002/013,002/23,59

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var21,951 ve Yok3,720 ve Var7,250 ve Yok2,632 ve Var19,102 ve Yok3,21

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,251 ve 21,520 ve 21,18

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet7,89Hayır–

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,67Üst1,29

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,35Üst2,44

Toplam Gol

0-1 gol3,182-3 gol1,824-5 gol3,746+ gol15,55

Tek / Çift

Tek1,82Çift1,66

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5

Alt1,60Üst1,78

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,58Üst1,82