← Maçlar
İtalya · Serie B · 6. hafta10 Ekim 2026 · 18:15 TSİ

LR Vicenza Virtus 0-3 AC Pisa: Maç Sonucu ve İstatistikleri

LR Vicenza Virtus
0–3İY 0–1
AC Pisa
Maç sonu

LR Vicenza Virtus 0–3 AC Pisa (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

LR Vicenza Virtus – AC Pisa maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

LR Vicenza Virtus
Toplam (10)İç saha (4)
Galibiyet%20 2/10%25 1/4
Beraberlik%30 3/10%25 1/4
Mağlubiyet%50 5/10%50 2/4
AC Pisa
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%36 4/11%40 2/5
Beraberlik%36 4/11%40 2/5
Mağlubiyet%27 3/11%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

LR Vicenza Virtus
Toplam (10)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,30 (13 gol)ligde 9. · lig ortalamasında1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç2,00 (20 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,69 yüksek2,00 (8 gol)
AC Pisa
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,82 (20 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,52 yüksek1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,55 (17 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,24 yüksek1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

LR Vicenza Virtus
Toplam (10)İç saha (4)
KG Var%70 7/10ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek%75 3/4
1,5 Üst%100 10/10%100 4/4
2,5 Üst%80 8/10ligde 1. · lig ortalamasından 31 puan yüksek%75 3/4
3,5 Üst%40 4/10%25 1/4
Gol yememe%10 1/10%0 0/4
AC Pisa
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%64 7/11ligde 7.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek%40 2/5
1,5 Üst%91 10/11%100 5/5
2,5 Üst%73 8/11ligde 2. · lig ortalamasından 24 puan yüksek%60 3/5
3,5 Üst%45 5/11%20 1/5
Gol yememe%18 2/11%40 2/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

LR Vicenza Virtus
Toplam (10)İç saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)10,214,0
7,5 Üst%90 9/10%100 4/4
8,5 Üst%50 5/10%100 4/4
9,5 Üst%30 3/10%75 3/4
10,5 Üst%30 3/10%75 3/4
AC Pisa
Toplam (11)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)11,511,8
7,5 Üst%91 10/11%80 4/5
8,5 Üst%82 9/11%80 4/5
9,5 Üst%73 8/11%80 4/5
10,5 Üst%55 6/11%60 3/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

LR Vicenza Virtus
Toplam (10)İç saha (4)
Maç başı kart4,63,5
2,5 Üst%80 8/10%50 2/4
3,5 Üst%70 7/10%50 2/4
4,5 Üst%60 6/10%50 2/4
5,5 Üst%30 3/10%0 0/4
AC Pisa
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı kart4,03,6
2,5 Üst%73 8/11%60 3/5
3,5 Üst%64 7/11%60 3/5
4,5 Üst%36 4/11%20 1/5
5,5 Üst%18 2/11%20 1/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

LR Vicenza Virtus
Toplam (10)İç saha (4)
Maç başı isabetli şut9,39,5
6,5 Üst%90 9/10%75 3/4
7,5 Üst%80 8/10%75 3/4
8,5 Üst%60 6/10%75 3/4
9,5 Üst%40 4/10%25 1/4
AC Pisa
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut9,68,6
6,5 Üst%100 11/11%100 5/5
7,5 Üst%91 10/11%80 4/5
8,5 Üst%73 8/11%60 3/5
9,5 Üst%36 4/11%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

LR Vicenza Virtus
Toplam (10)İç saha (4)
Önde%10 1/10%0 0/4
Berabere%60 6/10%75 3/4
Geride%30 3/10%25 1/4
AC Pisa
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%36 4/11%40 2/5
Berabere%45 5/11%40 2/5
Geride%18 2/11%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

LR Vicenza Virtus (10 maç)

1/111/X01/20X/11X/X2X/232/102/X12/22

AC Pisa (11 maç)

1/131/X11/20X/11X/X3X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

LR Vicenza Virtus (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 5
31-45 1 2
46-60 2 4
61-75 2 1
76-90 4 5

AC Pisa (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 5 2
31-45 3 4
46-60 2 4
61-75 3 2
76-90 6 3

Kartlar

LR Vicenza Virtus

Sarı 24 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,4)

AC Pisa

Sarı 24 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

LR Vicenza Virtus: iç saha, 4 maç · AC Pisa: dış saha, 5 maç

LR Vicenza VirtusAC Pisa
%45,0Topa sahip olma%51,2
0,83Beklenen gol (xG)1,82
11,5Toplam şut16,2
3,3İsabetli şut5,6
8,0Ceza sahası içi şut10,8
7,3Korner6,4
344Pas455
%81Pas isabeti%75
4,5Kurtarış2,2
16,8Faul11,4
1,5Ofsayt1,2
2,3Sarı kart2,0
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,79Rakibin xG'si1,21
15,0Rakibin şutu13,6
6,3Rakibin isabetli şutu3,0
6,8Rakibin korneri5,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie B puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Palermo 11830 2513 +1227 GGBGB
2Ascoli 11551 177 +1020 BGGBB
3Modena 10622 1810 +820 GMGGB
4Mantova 11542 1511 +419 MGMBB
5Avellino 11443 1611 +516 BMBGB
6Benevento 11443 1511 +416 BGBMB
7Hellas Verona 11443 1913 +616 BBGGB
8Pisa 11443 2017 +316 GBBMB
9Padova 11434 1213 -115 MGGBB
10Cesena 11362 1214 -215 BMGBG
11Sudtirol 11362 1312 +115 MBMBB
12Juve Stabia 11443 1211 +112 GGMBG
13Cremonese 10334 1011 -112 BMMGG
14Arezzo 11326 920 -1111 GMMBM
15Virtus Entella 10244 1112 -110 BGMBM
16Carrarese 10316 913 -410 GGMGM
17Vicenza Virtus 10235 1320 -79 MBGMM
18Empoli 11236 1219 -79 BMMBB
19Sampdoria 10226 1018 -88 MMBMG
20Catanzaro 11137 1123 -126 BMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Palermo 5500 114 +715
2Ascoli 6330 94 +512
3Hellas Verona 6321 146 +811
4Avellino 6312 115 +610
5Modena 5311 95 +410
6Benevento 7241 118 +310
7Sudtirol 6240 63 +310
8Cesena 6240 86 +210
9Mantova 6222 77 08
10Padova 6222 77 08
11Pisa 6222 1112 -18
12Cremonese 5212 55 07
13Juve Stabia 5212 55 07
14Sampdoria 4202 65 +16
15Carrarese 5203 56 -16
16Vicenza Virtus 4112 58 -34
17Empoli 5113 59 -44
18Catanzaro 4112 410 -64
19Virtus Entella 5032 57 -23
20Arezzo 5023 310 -72
#TakımOGBMAYAVP
1Palermo 6330 149 +512
2Mantova 5320 84 +411
3Modena 5311 95 +410
4Juve Stabia 6231 76 +19
5Arezzo 6303 610 -49
6Ascoli 5221 83 +58
7Pisa 5221 95 +48
8Virtus Entella 5212 65 +17
9Padova 5212 56 -17
10Benevento 4202 43 +16
11Avellino 5131 56 -16
12Cremonese 5122 56 -15
13Sudtirol 5122 79 -25
14Hellas Verona 5122 57 -25
15Empoli 6123 710 -35
16Vicenza Virtus 6123 812 -45
17Cesena 5122 48 -45
18Carrarese 5113 47 -34
19Catanzaro 7025 713 -62
20Sampdoria 6024 413 -92

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,72X3,1722,23

Çifte şans

1X1,46121,23X21,31

Karşılıklı gol

Var1,61Yok1,97

1,5 Alt / Üst

Alt3,42Üst1,19

2,5 Alt / Üst

Alt1,77Üst1,77

3,5 Alt / Üst

Alt1,25Üst3,03

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.