Pisa 3-1 Cremonese: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Pisa 3–1 Cremonese (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 14–10, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %55–%45, korner 8–6.
Maç özeti
Pisa – Cremonese maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Matteo Tramoni 3', Stefano Moreo 79', Tommaso Marras 88' (Pisa); Tommaso Berti 32' (Cremonese). xG: Pisa 2,4 – 0,5 Cremonese.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Pisa: P. Bianco · Cremonese: F. Pecchia
Maç akışı
Pisa üstte · Cremonese altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 3' gol: Matteo Tramoni (Pisa)
- 32' gol: Tommaso Berti (Cremonese)
- 32' sarı kart: Arturo Calabresi (Pisa)
- 35' sarı kart: Marco Nasti (Cremonese)
- 45' oyuncu değişikliği: Marco Nasti ↔ Adrian Lickunas (Cremonese)
- 53' sarı kart: Tommaso Barbieri (Cremonese)
- 63' oyuncu değişikliği: Arturo Calabresi ↔ Rosen Bozhinov (Pisa)
- 63' oyuncu değişikliği: Giuseppe Leone ↔ Felipe Loyola (Pisa)
- 67' sarı kart: Mehdi Léris (Pisa)
- 72' oyuncu değişikliği: Tommaso Berti ↔ Manuel De Luca (Cremonese)
- 72' oyuncu değişikliği: Jari Vandeputte ↔ Simone Lottici Tessadri (Cremonese)
- 76' oyuncu değişikliği: Salvatore Elia ↔ Alessandro Vogliacco (Cremonese)
- 78' oyuncu değişikliği: Mehdi Léris ↔ Tommaso Marras (Pisa)
- 78' oyuncu değişikliği: Filippo Pittarello ↔ Andrea Petagna (Pisa)
- 79' gol: Stefano Moreo (Pisa)
- 81' sarı kart: Alessandro Vogliacco (Cremonese)
- 83' oyuncu değişikliği: Tommaso Barbieri ↔ Gabriel Herzuah (Cremonese)
- 87' oyuncu değişikliği: Simone Zanon ↔ Antonio Caracciolo (Pisa)
- 88' gol: Tommaso Marras (Pisa)
- 89' sarı kart: Tommaso Marras (Pisa)
- 90' sarı kart: Andrea Primasso (Pisa)
Maç olayları
- PisaCremonese
- Andrea PrimassoSarı kart90'
- Tommaso MarrasSarı kart89'
- Gol Tommaso Marras 3–188'
- Simone Zanon ↔ Antonio CaraccioloOyuncu değişikliği87'
- 83'Tommaso Barbieri ↔ Gabriel HerzuahOyuncu değişikliği
- 81'Alessandro VogliaccoSarı kart
- Gol Stefano Moreo 2–179'
- Mehdi Léris ↔ Tommaso MarrasOyuncu değişikliği78'
- Filippo Pittarello ↔ Andrea PetagnaOyuncu değişikliği78'
- 76'Salvatore Elia ↔ Alessandro VogliaccoOyuncu değişikliği
- 72'Tommaso Berti ↔ Manuel De LucaOyuncu değişikliği
- 72'Jari Vandeputte ↔ Simone Lottici TessadriOyuncu değişikliği
- Mehdi LérisSarı kart67'
- Arturo Calabresi ↔ Rosen BozhinovOyuncu değişikliği63'
- Giuseppe Leone ↔ Felipe LoyolaOyuncu değişikliği63'
- 53'Tommaso BarbieriSarı kart
- 45'Marco Nasti ↔ Adrian LickunasOyuncu değişikliği
- 35'Marco NastiSarı kart
- 32'Gol Tommaso Berti 1–1Asist: Jari Vandeputte
- Arturo CalabresiSarı kart32'
- Gol Matteo Tramoni 1–0Asist: Stefano Moreo3'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,82 (20 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,52 yüksek | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,55 (17 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,24 yüksek | 2,00 (12 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 16.–18. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,10 (11 gol)ligde 8. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 7.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %73 8/11ligde 2. · lig ortalamasından 24 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 3/10ligde 20. · lig ortalamasından 30 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %40 4/10ligde 11.–12. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %40 4/10 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,5 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,1 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %100 5/5 |
| 4,5 Üst | %50 5/10 | %80 4/5 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Geride | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Geride | %40 4/10 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Pisa (11 maç)
Cremonese (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Pisa (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Cremonese (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Pisa
Sarı 24 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Cremonese
Sarı 20 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Pisa: iç saha, 6 maç · Cremonese: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Pisa – Cremonese ilk 11'ler
Pisa · 3-4-2-1
- 98A. ConfenteK
- 33A. CalabresiD32' sarı kart 32. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 13A. PrimassoD90' sarı kart 90. dk
- 3S. AngoriD
- 72S. ZanonO87' oyundan çıktı 87. dk
- 55G. LeoneO63' oyundan çıktı 63. dk
- 29O. CorreiaO
- 7M. LérisO67' sarı kart 67. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 32S. MoreoO3' asist 3. dk79' gol 79. dk
- 10M. TramoniO3' gol 3. dk
- 8F. PittarelloF78' oyundan çıktı 78. dk
- 11I. FerrahO
- 14F. LoyolaD63' oyuna girdi 63. dk
- 23T. MarrasF78' oyuna girdi 78. dk88' gol 88. dk89' sarı kart 89. dk
- 37A. PetagnaF78' oyuna girdi 78. dk
- 2R. BozhinovD63' oyuna girdi 63. dk
- 36G. PiccininiO
- 17E. RaoF
- 1S. ScuffetK
- 21İ. VuralO
- 26F. CoppolaD
- 4A. CaraccioloD87' oyuna girdi 87. dk
- 5S. CanestrelliD
Teknik direktör: P. Bianco
Cremonese · 4-1-4-1
- 1A. FulignatiK
- 4T. BarbieriD53' sarı kart 53. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 6F. BaschirottoD
- 5S. LupertoD
- 71S. EliaD76' oyundan çıktı 76. dk
- 33A. GrassiO
- 10Adin LičinaO
- 2M. ThorsbyO
- 14T. BertiO32' gol 32. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 27J. VandeputteO32' asist 32. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 19M. NastiF35' sarı kart 35. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 15M. BianchettiD
- 22F. AgazziK
- 18M. CollocoloO
- 9M. De LucaF72' oyuna girdi 72. dk
- 13Fellipe JackD
- 12M. FestaK
- 26Gabriel HerzuahF
- 17A. LickūnasF45' oyuna girdi 45. dk
- 25D. LordkipanidzeO
- 8Simone Lottici TessadriO72' oyuna girdi 72. dk
- 28simone marsiD
- 38A. VogliaccoD76' oyuna girdi 76. dk81' sarı kart 81. dk
Teknik direktör: F. Pecchia
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İtalya · Serie B puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Pisa 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 11-7). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Cremonese 2 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 6-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Pisa 6 – Cremonese 3; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Cremonese 3-0 Pisa.
- Sıralama
- 7. (10 p) – 15. (6 p)
- Form (son 5)
- GBMGG – BGGBB
- H2H (G-B-M)
- 6-5-3 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %33
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 1,98 – 3,01 – 3,31
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Pisa bu sezon 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,33 gol yedi; Cremonese bu sezon 6 maçta 0,83 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Pisa %50, Cremonese %33. İlk yarıyı önde kapatma: Pisa 3/6, Cremonese 1/6.
Korner ve kart
Maç başına korner: Pisa 6,2, Cremonese 3,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Pisa 2,0, Cremonese 1,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,98, 0 – 3,01, 2 – 3,31. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,61, Üst 1,92. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,79.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 16:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 11 | +12 | 27 |
| 2 | Ascoli | 11 | +10 | 20 |
| 3 | Modena | 10 | +8 | 20 |
| 4 | Mantova | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Avellino | 11 | +5 | 16 |
| 6 | Benevento | 11 | +4 | 16 |
| 7 | Hellas Verona | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Pisa | 11 | +3 | 16 |
| 9 | Padova | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Cesena | 11 | -2 | 15 |
| 11 | Sudtirol | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Juve Stabia | 11 | +1 | 12 |
| 13 | Cremonese | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Arezzo | 11 | -11 | 11 |
| 15 | Virtus Entella | 10 | -1 | 10 |
| 16 | Carrarese | 10 | -4 | 10 |
| 17 | Vicenza Virtus | 10 | -7 | 9 |
| 18 | Empoli | 11 | -7 | 9 |
| 19 | Sampdoria | 10 | -8 | 8 |
| 20 | Catanzaro | 11 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 5 | +7 | 15 |
| 2 | Ascoli | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Hellas Verona | 6 | +8 | 11 |
| 4 | Avellino | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Benevento | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Sudtirol | 6 | +3 | 10 |
| 8 | Cesena | 6 | +2 | 10 |
| 9 | Mantova | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Padova | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Pisa | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Cremonese | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Juve Stabia | 5 | 0 | 7 |
| 14 | Sampdoria | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Carrarese | 5 | -1 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Empoli | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Catanzaro | 4 | -6 | 4 |
| 19 | Virtus Entella | 5 | -2 | 3 |
| 20 | Arezzo | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | +5 | 12 |
| 2 | Mantova | 5 | +4 | 11 |
| 3 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Juve Stabia | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Arezzo | 6 | -4 | 9 |
| 6 | Ascoli | 5 | +5 | 8 |
| 7 | Pisa | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Virtus Entella | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Padova | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Benevento | 4 | +1 | 6 |
| 11 | Avellino | 5 | -1 | 6 |
| 12 | Cremonese | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Sudtirol | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Hellas Verona | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Empoli | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Cesena | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Carrarese | 5 | -3 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 7 | -6 | 2 |
| 20 | Sampdoria | 6 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 Ascoli 1–1 Empoli
- 16:00 Benevento 2–2 LR Vicenza Virtus
- 16:00 Carrarese Calcio 1908 2–1 Modena FC
- 16:00 Padova 1–2 Virtus Entella
- 18:15 Mantova 1911 0–2 US Palermo
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
