Portekiz · Liga 3 · 9. hafta

Louletano – SC Covilha

Başlamasına 7 sa 55 dk Başlamadı

Louletano – SC Covilha: 8 Kasım 14:00, Portekiz · Liga 3, 9. hafta. Bu sezon Louletano evinde 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; SC Covilha deplasmanda 4 maçta 0 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 12 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Estadio Algarve

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiLouletanoSC Covilha
Form (son 5)GMMBMMBBBM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,25 – 1,750,75 – 1,00
2,5 Üst biten%75%25
Karşılıklı gol%75%50
Gol yemediği%25%25
Aralarında (G-B-M)Kayıtlı karşılaşma yok

Gol ve yüzdeler: Louletano iç sahada (4 maç), SC Covilha deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Louletano iç sahada (4 maç) · SC Covilha deplasmanda (4 maç), bu sezon

1,25 Gol atma maç başı 0,75
1,75 Gol yeme maç başı 1,00
%25 Gol yememe maçların %25
%75 KG Var maçların %50
%75 2.5 Üst maçların %25

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Louletano iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Sporting Covilhã deplasmanda bu sezon kazanamadı: 4 maçta 3 beraberlik, 1 mağlubiyet.
  • Louletano, iç saha maçlarında 4 maçta 3 kez 2,5 üst bitti (%75).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Louletano

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMBM

  1. 31.10 Mafra 2–1 Louletano M
  2. 25.10 Louletano 2–2 Atlético CP B
  3. 17.10 Louletano 0–1 Rio Ave M
  4. 10.10 Vitória de Sernache 1–0 Louletano M
  5. 20.09 FC Serpa 1–2 Louletano G
Deplasman

SC Covilha

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBBBM

  1. 01.11 SC Covilha 0–1 Caldas M
  2. 25.10 CF Os Belenenses 1–1 SC Covilha B
  3. 10.10 SC Covilha 0–0 Oliveirense B
  4. 12.09 Lusitano Évora 1911 2–2 SC Covilha B
  5. 05.09 Mafra 1–0 SC Covilha M

Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Louletano son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 7 gol yedi. SC Covilha için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 3, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Louletano iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,75 gol yedi; SC Covilha dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Louletano %75, SC Covilha %50. İlk yarıyı önde kapatma: Louletano 2/4, SC Covilha 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,79, 0 – 2,97, 2 – 3,31. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,44, Üst 1,99. Karşılıklı Gol: Var 1,80, Yok 1,57.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 12 gol yediler.

Sıralama
6. (8 p) – 8. (7 p)
Form (son 5)
MBMMG – MBBBM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,79 – 2,97 – 3,31

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Louletano
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%25 2/8%25 1/4
Beraberlik%25 2/8%25 1/4
Mağlubiyet%50 4/8%50 2/4
SC Covilha
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%13 1/8%0 0/4
Beraberlik%50 4/8%75 3/4
Mağlubiyet%38 3/8%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Louletano
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,25 (10 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç1,50 (12 gol)1,75 (7 gol)
SC Covilha
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,62 (5 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,00 (8 gol)1,00 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Louletano
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%63 5/8%75 3/4
1,5 Üst%63 5/8%75 3/4
2,5 Üst%63 5/8%75 3/4
3,5 Üst%38 3/8%50 2/4
Gol yememe%25 2/8%25 1/4
SC Covilha
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%25 2/8%50 2/4
1,5 Üst%50 4/8%50 2/4
2,5 Üst%25 2/8%25 1/4
3,5 Üst%13 1/8%25 1/4
Gol yememe%38 3/8%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Louletano
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%38 3/8%50 2/4
Berabere%50 4/8%50 2/4
Geride%13 1/8%0 0/4
SC Covilha
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%0 0/8%0 0/4
Berabere%100 8/8%100 4/4
Geride%0 0/8%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Louletano (8 maç)

1/111/X01/22X/11X/X2X/212/102/X02/21

SC Covilha (8 maç)

1/101/X01/20X/11X/X4X/232/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Louletano (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 1 0
31-45 1 2
46-60 0 2
61-75 3 1
76-90 2 6

SC Covilha (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 1
31-45 1 0
46-60 1 2
61-75 1 2
76-90 2 3

Kartlar

Louletano

Sarı 15 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 1,9)

SC Covilha

Sarı 19 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:00 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Louletano1,79
X · Beraberlik2,97
2 · SC Covilha3,31

2,5 Alt / Üst

Alt1,44
Üst1,99

Karşılıklı gol

Var1,80
Yok1,57
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 01,131 ve 21,170 ve 21,53

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,58Yok–

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,10Üst1,39

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,3803,2121,55

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,28Üst2,41

1. Yarı Sonucu

12,4501,8424,08

2. Yarı Sonucu

12,1902,1923,53

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,56Üst1,81

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,490 ve 21,26

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,26Üst1,33

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,43Üst2,02