← Maçlar
Portekiz · Liga 3 · 8. hafta1 Kasım 2026 · 18:00 TSİ

SC Covilha 0-1 SC Caldas: Maç Sonucu ve İstatistikleri

SC Covilha
0–1İY 0–0
SC Caldas
Maç sonu

SC Covilha 0–1 SC Caldas (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

SC Covilha – SC Caldas maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: G. Chaves 54' (SC Caldas).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

SC Covilha üstte · SC Caldas altta

01530İY607590 14' sarı kart: C. Niang (SC Covilha)41' sarı kart: D. Izata (SC Caldas)54' gol: G. Chaves (SC Caldas)59' sarı kart (SC Caldas)60' oyuncu değişikliği: A. Barbosa ↔ T. Silva (SC Covilha)↔60' oyuncu değişikliği: Danny ↔ M. Peixoto (SC Covilha)↔60' oyuncu değişikliği: G. Cascalheira ↔ J. Pacheco (SC Covilha)↔64' sarı kart (SC Covilha)64' sarı kart: G. Chaves (SC Caldas)65' oyuncu değişikliği: G. Pio ↔ Pepo (SC Caldas)↔65' oyuncu değişikliği: D. Izata ↔ Ricky (SC Caldas)↔68' oyuncu değişikliği: E. Gomes Silva ↔ D. Silva (SC Covilha)↔73' oyuncu değişikliği: E. J. Mucuana Lobo ↔ J. Vieira (SC Caldas)↔73' oyuncu değişikliği: G. Chaves ↔ T. Serrazina (SC Caldas)↔74' oyuncu değişikliği: F. Cruz ↔ Guilherme Silva (SC Covilha)↔76' sarı kart (SC Covilha)78' sarı kart: T. Serrazina (SC Caldas)84' oyuncu değişikliği: Goncas ↔ G. Lourenco (SC Caldas)↔88' sarı kart: Pepo (SC Caldas)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' sarı kart: C. Niang (SC Covilha)
  • 41' sarı kart: D. Izata (SC Caldas)
  • 54' gol: G. Chaves (SC Caldas)
  • 59' sarı kart (SC Caldas)
  • 60' oyuncu değişikliği: A. Barbosa ↔ T. Silva (SC Covilha)
  • 60' oyuncu değişikliği: Danny ↔ M. Peixoto (SC Covilha)
  • 60' oyuncu değişikliği: G. Cascalheira ↔ J. Pacheco (SC Covilha)
  • 64' sarı kart (SC Covilha)
  • 64' sarı kart: G. Chaves (SC Caldas)
  • 65' oyuncu değişikliği: G. Pio ↔ Pepo (SC Caldas)
  • 65' oyuncu değişikliği: D. Izata ↔ Ricky (SC Caldas)
  • 68' oyuncu değişikliği: E. Gomes Silva ↔ D. Silva (SC Covilha)
  • 73' oyuncu değişikliği: E. J. Mucuana Lobo ↔ J. Vieira (SC Caldas)
  • 73' oyuncu değişikliği: G. Chaves ↔ T. Serrazina (SC Caldas)
  • 74' oyuncu değişikliği: F. Cruz ↔ Guilherme Silva (SC Covilha)
  • 76' sarı kart (SC Covilha)
  • 78' sarı kart: T. Serrazina (SC Caldas)
  • 84' oyuncu değişikliği: Goncas ↔ G. Lourenco (SC Caldas)
  • 88' sarı kart: Pepo (SC Caldas)

Maç olayları

  1. SC CovilhaSC Caldas
  2. 88'PepoSarı kart
  3. 84'Goncas ↔ G. LourencoOyuncu değişikliği
  4. 78'T. SerrazinaSarı kart
  5. Sarı kart76'
  6. F. Cruz ↔ Guilherme SilvaOyuncu değişikliği74'
  7. 73'E. J. Mucuana Lobo ↔ J. VieiraOyuncu değişikliği
  8. 73'G. Chaves ↔ T. SerrazinaOyuncu değişikliği
  9. E. Gomes Silva ↔ D. SilvaOyuncu değişikliği68'
  10. 65'G. Pio ↔ PepoOyuncu değişikliği
  11. 65'D. Izata ↔ RickyOyuncu değişikliği
  12. Sarı kart64'
  13. 64'G. ChavesSarı kart
  14. A. Barbosa ↔ T. SilvaOyuncu değişikliği60'
  15. Danny ↔ M. PeixotoOyuncu değişikliği60'
  16. G. Cascalheira ↔ J. PachecoOyuncu değişikliği60'
  17. 59'Sarı kart
  18. 54'Gol G. Chaves 0–1Asist: G. Pio
  19. 41'D. IzataSarı kart
  20. C. NiangSarı kart14'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

SC Covilha
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%13 1/8%25 1/4
Beraberlik%50 4/8%25 1/4
Mağlubiyet%38 3/8%50 2/4
SC Caldas
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%33 3/9%50 2/4
Beraberlik%22 2/9%0 0/4
Mağlubiyet%44 4/9%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

SC Covilha
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,62 (5 gol)0,50 (2 gol)
Yediği gol / maç1,00 (8 gol)1,00 (4 gol)
SC Caldas
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,11 (10 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,44 (13 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

SC Covilha
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%25 2/8%0 0/4
1,5 Üst%50 4/8%50 2/4
2,5 Üst%25 2/8%25 1/4
3,5 Üst%13 1/8%0 0/4
Gol yememe%38 3/8%50 2/4
SC Caldas
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%33 3/9%25 1/4
1,5 Üst%44 4/9%25 1/4
2,5 Üst%33 3/9%25 1/4
3,5 Üst%33 3/9%25 1/4
Gol yememe%44 4/9%50 2/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

SC Covilha
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%0 0/8%0 0/4
Berabere%100 8/8%100 4/4
Geride%0 0/8%0 0/4
SC Caldas
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%44 4/9%25 1/4
Geride%33 3/9%50 2/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

SC Covilha (8 maç)

1/101/X01/20X/11X/X4X/232/102/X02/20

SC Caldas (9 maç)

1/111/X11/20X/12X/X1X/212/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

SC Covilha (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 1
31-45 1 0
46-60 1 2
61-75 1 2
76-90 2 3

SC Caldas (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 0 0
31-45 3 1
46-60 2 2
61-75 2 3
76-90 3 5

Kartlar

SC Covilha

Sarı 19 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 2,4)

SC Caldas

Sarı 23 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:00 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta SC Covilha 0 kez kazandı, 4 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 3-4). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Caldas 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-10).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2020 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: SC Covilha 6, Caldas 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, SC Covilha 1-1 Caldas.

Sıralama
8. (7 p) – 7. (8 p)
Form (son 5)
BBBMB – BMGGM
H2H (G-B-M)
6-3-3 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %43
iddaa MS 1-0-2
2,20 – 2,87 – 2,61
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

SC Covilha bu sezon 7 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,00 gol yedi; Caldas bu sezon 7 maçta 1,29 attı, 1,71 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: SC Covilha %29, Caldas %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: SC Covilha %29, Caldas %43. İlk yarıyı önde kapatma: SC Covilha 0/7, Caldas 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,20, 0 – 2,87, 2 – 2,61. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,46, Üst 1,99. Karşılıklı Gol: Var 1,73, Yok 1,64.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %36; KG var ortalaması %36; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 20:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

12,20X2,8722,61

Çifte şans

1X1,25121,20X21,35

Karşılıklı gol

Var1,73Yok1,64

2,5 Alt / Üst

Alt1,46Üst1,99

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga 3'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.