← Maçlar
Portekiz · Liga 3 · 7. hafta25 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

CF Os Belenenses 1-1 SC Covilha: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CF Os Belenenses
1–1İY 0–0
SC Covilha
Maç sonu

CF Os Belenenses 1–1 SC Covilha (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

CF Os Belenenses – SC Covilha maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: J. Oliveira 90+3' (CF Os Belenenses); Danny 80' (SC Covilha).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

CF Os Belenenses üstte · SC Covilha altta

01530İY607590 36' sarı kart: A. Afonso (CF Os Belenenses)59' oyuncu değişikliği: J. Herrera ↔ Diego (CF Os Belenenses)↔59' oyuncu değişikliği: A. Afonso ↔ E. Souza (CF Os Belenenses)↔67' oyuncu değişikliği: G. Cascalheira ↔ T. Silva (SC Covilha)↔67' oyuncu değişikliği: F. Cruz ↔ Danny (SC Covilha)↔79' oyuncu değişikliği: J. Pacheco ↔ Jailson (SC Covilha)↔80' gol: Danny (SC Covilha)90+3' gol: J. Oliveira (CF Os Belenenses)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 36' sarı kart: A. Afonso (CF Os Belenenses)
  • 59' oyuncu değişikliği: J. Herrera ↔ Diego (CF Os Belenenses)
  • 59' oyuncu değişikliği: A. Afonso ↔ E. Souza (CF Os Belenenses)
  • 67' oyuncu değişikliği: G. Cascalheira ↔ T. Silva (SC Covilha)
  • 67' oyuncu değişikliği: F. Cruz ↔ Danny (SC Covilha)
  • 79' oyuncu değişikliği: J. Pacheco ↔ Jailson (SC Covilha)
  • 80' gol: Danny (SC Covilha)
  • 90+3' gol: J. Oliveira (CF Os Belenenses)

Maç olayları

  1. CF Os BelenensesSC Covilha
  2. Gol J. Oliveira 1–190+3'
  3. 80'Gol Danny 0–1
  4. 79'J. Pacheco ↔ JailsonOyuncu değişikliği
  5. 67'G. Cascalheira ↔ T. SilvaOyuncu değişikliği
  6. 67'F. Cruz ↔ DannyOyuncu değişikliği
  7. J. Herrera ↔ DiegoOyuncu değişikliği59'
  8. A. Afonso ↔ E. SouzaOyuncu değişikliği59'
  9. A. AfonsoSarı kart36'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CF Os Belenenses
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%67 6/9%60 3/5
Beraberlik%33 3/9%40 2/5
Mağlubiyet%0 0/9%0 0/5
SC Covilha
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%13 1/8%0 0/4
Beraberlik%50 4/8%75 3/4
Mağlubiyet%38 3/8%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CF Os Belenenses
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,00 (18 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç0,67 (6 gol)0,20 (1 gol)
SC Covilha
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,62 (5 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,00 (8 gol)1,00 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CF Os Belenenses
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%56 5/9%20 1/5
1,5 Üst%67 6/9%40 2/5
2,5 Üst%56 5/9%20 1/5
3,5 Üst%44 4/9%20 1/5
Gol yememe%44 4/9%80 4/5
SC Covilha
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%25 2/8%50 2/4
1,5 Üst%50 4/8%50 2/4
2,5 Üst%25 2/8%25 1/4
3,5 Üst%13 1/8%25 1/4
Gol yememe%38 3/8%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CF Os Belenenses
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%44 4/9%40 2/5
Berabere%33 3/9%60 3/5
Geride%22 2/9%0 0/5
SC Covilha
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%0 0/8%0 0/4
Berabere%100 8/8%100 4/4
Geride%0 0/8%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CF Os Belenenses (9 maç)

1/131/X11/20X/11X/X2X/202/122/X02/20

SC Covilha (8 maç)

1/101/X01/20X/11X/X4X/232/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CF Os Belenenses (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 0 1
31-45 4 1
46-60 2 1
61-75 4 1
76-90 6 2

SC Covilha (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 1
31-45 1 0
46-60 1 2
61-75 1 2
76-90 2 3

Kartlar

CF Os Belenenses

Sarı 14 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,6)

SC Covilha

Sarı 19 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:00 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

CF Os Belenenses için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 11, yenilen 7. SC Covilha son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 2 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler CF Os Belenenses 2 – SC Covilha 0; 2 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,75 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Aralık 2025, SC Covilha 0-4 CF Os Belenenses.

Form (son 5)
MBGGG – BBMBM
H2H (G-B-M)
2-2-0 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %17
iddaa MS 1-0-2
1,31 – 3,63 – 6,94
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

CF Os Belenenses bu sezon 6 maçta maç başına 2,50 gol attı, 0,67 gol yedi; SC Covilha bu sezon 6 maçta 0,67 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: CF Os Belenenses %67, SC Covilha %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: CF Os Belenenses %50, SC Covilha %17. İlk yarıyı önde kapatma: CF Os Belenenses 4/6, SC Covilha 0/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,31, 0 – 3,63, 2 – 6,94. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,82, Yok 1,57.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 14:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

11,31X3,6326,94

Çifte şans

121,10X22,21

Karşılıklı gol

Var1,82Yok1,57

2,5 Alt / Üst

Alt1,74Üst1,63

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga 3'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.