Lokomotiv Moskova 0-4 Spartak Moskova: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Lokomotiv Moskova 0–4 Spartak Moskova (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–3. Şut 12–19, isabetli şut 4–9, topa sahip olma %44–%56, korner 5–6.
Maç özeti
Lokomotiv Moskova – Spartak Moskova maçı 0-4 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı. Goller: Aleksandr Rudenko (kendi kalesine) 11', Victor Parada 33', Manfred Ugalde 45', Esequiel Barco 76' (pen.) (Spartak Moskova). xG: Lokomotiv Moskova 0,9 – 2,6 Spartak Moskova.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Lokomotiv Moskova: M. Galaktionov · Spartak Moskova: Carcedo
Maç akışı
Lokomotiv Moskova üstteSpartak Moskova altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %80 · 1 şut · 0,1
- 16–30'Dep %75 · 3 şut · 0,1
- 31–45+'Dep %58 · 6 şut · 0,9
- 46–60'Dep %71 · 3 şut · 0,0
- 61–75'Ev %59 · 3 şut · 0,2
- 76–90+'Dep %70 · 4 şut · 1,3
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Lokomotiv Moskova, Dep = Spartak Moskova.
Maç olayları
- Lokomotiv MoskovaSpartak Moskova
- Nikolay KomlichenkoSarı kart90'
- 90'Nail UmyarovSarı kart
- Vadim RakovSarı kart86'
- Mikhail ShchetininSarı kart84'
- Andrey Mostovoy ↔ Vadim RakovOyuncu değişikliği80'
- Sergey Babkin ↔ Mikhail ShchetininOyuncu değişikliği80'
- 77'Ruslan Litvinov ↔ Daniil DenisovOyuncu değişikliği
- 76'Penaltı golü Esequiel Barco 0–4Penaltı
- 73'Manfred Ugalde ↔ Mirlind DakuOyuncu değişikliği
- 72'Roman Zobnin ↔ Danil PrutsevOyuncu değişikliği
- 72'Pablo Solari ↔ MarquinhosOyuncu değişikliği
- Aleksandr Rudenko ↔ Sergey PinyaevOyuncu değişikliği55'
- 45'Gol Manfred Ugalde 0–3Asist: Ruslan Litvinov
- Zelimkhan Bakaev ↔ Aleksandr KovalenkoOyuncu değişikliği45'
- 33'Gol Victor Parada 0–2Asist: Gedson Fernandes
- 30'Igor Dmitriev ↔ Victor ParadaOyuncu değişikliği
- 11'Kendi kalesine gol Aleksandr Rudenko 0–1Kendi kalesine
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (16 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,22 düşük | 0,71 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,15 yüksek | 1,57 (11 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,92 (25 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,56 yüksek | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,77 (10 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,58 düşük | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 9.–11. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %43 6/14ligde 13. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 12.–14. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 5.–6. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %46 6/13 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 7,4 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,8 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %100 13/13 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %71 5/7 |
| Geride | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Geride | %23 3/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Lokomotiv Moskova (14 maç)
Spartak Moskova (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Lokomotiv Moskova (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Spartak Moskova (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 8 | 1 |
Kartlar
Lokomotiv Moskova
Sarı 34 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,4)
Spartak Moskova
Sarı 25 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Lokomotiv Moskova: iç saha, 7 maç · Spartak Moskova: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Lokomotiv Moskova – Spartak Moskova ilk 11'ler
Lokomotiv Moskova · 4-2-3-1
- 1A. MitryushkinK
- 24M. NenakhovD
- 85E. MorozovD
- 45A. SiljanovD
- 47D. GodyaevD
- 18N. TitkovO
- 6S. BabkinO80' oyundan çıktı 80. dk
- 7Z. BakaevO45' oyundan çıktı 45. dk
- 77A. MostovoyO80' oyundan çıktı 80. dk
- 19A. RudenkoO11' kendi kalesine 11. dk55' oyundan çıktı 55. dk
- 27N. KomlichenkoF90' sarı kart 90. dk
- 14G. DzhikiyaD
- 74D. ChevardinD
- 75I. EremeevO
- 8A. KovalenkoO45' oyuna girdi 45. dk
- 22I. LantratovK
- 3Lucas FassonD
- 99R. MyalkovskiyF
- 5G. NyamsiD
- 9S. PinyaevO55' oyuna girdi 55. dk
- 11V. RakovF80' oyuna girdi 80. dk86' sarı kart 86. dk
- 88M. ShchetininO80' oyuna girdi 80. dk84' sarı kart 84. dk
- 16D. VeselovK
Teknik direktör: M. Galaktionov
Spartak Moskova · 4-1-4-1
- 98A. MaksimenkoK
- 47R. ZobninD72' oyundan çıktı 72. dk
- 3C. WoohD
- 6S. BabićD
- 27I. DmitrievD30' oyundan çıktı 30. dk
- 18N. UmyarovO90' sarı kart 90. dk
- 7P. SolariO72' oyundan çıktı 72. dk
- 83Gedson FernandesO33' asist 33. dk
- 68R. LitvinovO45' asist 45. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 5E. BarcoO76' gol 76. dk
- 9M. UgaldeF45' gol 45. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 40I. SorokinO
- 17V. SausO
- 25D. PrutsevO72' oyuna girdi 72. dk
- 1I. PomazunK
- 62P. PolekhF
- 33Víctor ParadaD30' oyuna girdi 30. dk33' gol 33. dk
- 24Nikita MassalygaO
- 10MarquinhosF72' oyuna girdi 72. dk
- 56A. DovbnyaK
- 4A. DjikuD
- 19M. DakuF73' oyuna girdi 73. dk
- 97D. DenisovD77' oyuna girdi 77. dk
Teknik direktör: Carcedo
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Rusya · Premier Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Lokomotiv Moskova için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 10, yenilen 9. Son 5 maçta Spartak Moskova 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-5).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 24 maçta galibiyetler Lokomotiv Moskova 6 – Spartak Moskova 12; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Temmuz 2026, Lokomotiv Moskova 2-0 Spartak Moskova.
- Sıralama
- 13. (11 p) – 5. (23 p)
- Form (son 5)
- MMBBG – GMGGB
- H2H (G-B-M)
- 6-6-12 (24 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %80
- Korner ort. (maç)
- 7,5
- iddaa MS 1-0-2
- 4,35 – 3,85 – 1,53
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Lokomotiv Moskova iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,20 gol yedi; Spartak Moskova dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Lokomotiv Moskova %20, Spartak Moskova %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lokomotiv Moskova %60, Spartak Moskova %80. İlk yarıyı önde kapatma: Lokomotiv Moskova 1/5, Spartak Moskova 0/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Lokomotiv Moskova 2,0, Spartak Moskova 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,5. Maç başına kart: Lokomotiv Moskova 3,6, Spartak Moskova 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,35, 0 – 3,85, 2 – 1,53. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,25, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 2,16.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 7,5; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 13:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Rusya · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 12 | +14 | 27 |
| 2 | Dinamo Moscow | 12 | +7 | 25 |
| 3 | CSKA Moscow | 12 | +9 | 25 |
| 4 | Krasnodar | 12 | +6 | 23 |
| 5 | Spartak Moscow | 12 | +11 | 23 |
| 6 | Orenburg | 12 | +2 | 16 |
| 7 | Rostov | 12 | -4 | 15 |
| 8 | Krylia Sovetov | 12 | 0 | 15 |
| 9 | Baltika | 12 | +2 | 14 |
| 10 | Dynamo Makhachkala | 12 | -7 | 13 |
| 11 | Rubin | 12 | -6 | 12 |
| 12 | Akron | 12 | -6 | 12 |
| 13 | Lokomotiv | 12 | 0 | 11 |
| 14 | Akhmat Grozny | 12 | -2 | 11 |
| 15 | Rodina Moskva | 12 | -14 | 9 |
| 16 | Fakel | 12 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA Moscow | 8 | +8 | 18 |
| 2 | Spartak Moscow | 7 | +12 | 16 |
| 3 | Dinamo Moscow | 6 | +8 | 16 |
| 4 | Zenit | 6 | +5 | 12 |
| 5 | Krasnodar | 6 | +2 | 11 |
| 6 | Rostov | 5 | +2 | 10 |
| 7 | Orenburg | 6 | +2 | 9 |
| 8 | Akhmat Grozny | 6 | +2 | 8 |
| 9 | Dynamo Makhachkala | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Akron | 6 | -5 | 7 |
| 11 | Baltika | 6 | -2 | 5 |
| 12 | Rubin | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Krylia Sovetov | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Lokomotiv | 5 | -1 | 4 |
| 15 | Rodina Moskva | 5 | -5 | 3 |
| 16 | Fakel | 7 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 6 | +9 | 15 |
| 2 | Krasnodar | 6 | +4 | 12 |
| 3 | Krylia Sovetov | 6 | +5 | 10 |
| 4 | Baltika | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Dinamo Moscow | 6 | -1 | 9 |
| 6 | Lokomotiv | 7 | +1 | 7 |
| 7 | CSKA Moscow | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Orenburg | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Spartak Moscow | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Rubin | 6 | -3 | 7 |
| 11 | Dynamo Makhachkala | 7 | -7 | 6 |
| 12 | Rodina Moskva | 7 | -9 | 6 |
| 13 | Akron | 6 | -1 | 5 |
| 14 | Rostov | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Fakel | 5 | -4 | 3 |
| 16 | Akhmat Grozny | 6 | -4 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
