FC Baltika Kaliningrad 2-1 Akron Tolyatti: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Baltika Kaliningrad 2–1 Akron Tolyatti (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 17–11, isabetli şut 8–2, topa sahip olma %40–%60, korner 6–4.
Maç özeti
FC Baltika Kaliningrad – Akron Tolyatti maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Brayan Gil 52', Ivan Belikov 68' (FC Baltika Kaliningrad); Artem Shumanskiy 54' (Akron Tolyatti). xG: FC Baltika Kaliningrad 1,4 – 0,7 Akron Tolyatti.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Baltika Kaliningrad: A. Talalaev · Akron Tolyatti: S. Blagojević
Maç akışı
FC Baltika Kaliningrad üstteAkron Tolyatti altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %55 · 0 şut · 0,0
- 16–30'Dengeli · 3 şut · 0,3
- 31–45+'Dengeli · 8 şut · 0,6
- 46–60'Ev %64 · 7 şut · 0,4
- 61–75'Ev %64 · 2 şut · 0,3
- 76–90+'Ev %79 · 2 şut · 0,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = FC Baltika Kaliningrad, Dep = Akron Tolyatti.
Maç olayları
- FC Baltika KaliningradAkron Tolyatti
- Fahd MoufiSarı kart90+2'
- 90'Ionuț Nedelcearu ↔ Kevin ArevaloOyuncu değişikliği
- 89'Khetag Khosonov ↔ Dudu RodriguesOyuncu değişikliği
- Eldar Ćivić ↔ Mikhail RyadnoOyuncu değişikliği85'
- 80'Karlen Hovhannisyan ↔ Nikita BazilevskiyOyuncu değişikliği
- 80'Konstantin Maradishvili ↔ Artem SidorenkoOyuncu değişikliği
- Ivan BelikovSarı kart77'
- Brayan Gil ↔ Egor GolenkovOyuncu değişikliği72'
- 71'Dmitriy Pestryakov ↔ Maksim BoldyrevOyuncu değişikliği
- Gol Ivan Belikov 2–168'
- Mingiyan Beveev ↔ Fahd MoufiOyuncu değişikliği61'
- Mingiyan BeveevSarı kart58'
- 58'Karlen HovhannisyanSarı kart
- 54'Gol Artem Shumanskiy 1–1Asist: Slobodan Tedić
- Gol Brayan Gil 1–052'
- Andrey Mendel ↔ Ivan BelikovOyuncu değişikliği45'
- Maksim Petrov ↔ Vladislav PospelovOyuncu değişikliği45'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %46 6/13 | %71 5/7 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,31 (17 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (14 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,27 düşük | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 8.–10. · lig ortalamasında | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,77 (23 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,42 yüksek | 1,43 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 4.–7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 9.–11. · lig ortalamasında | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 4.–7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 5.–6. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %23 3/13 | %0 0/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %31 4/13 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %71 5/7 |
| Geride | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Geride | %46 6/13 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Baltika Kaliningrad (13 maç)
Akron Tolyatti (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Baltika Kaliningrad (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Akron Tolyatti (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 5 | 7 |
Kartlar
FC Baltika Kaliningrad
Sarı 27 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,1)
Akron Tolyatti
Sarı 39 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 3,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Baltika Kaliningrad: iç saha, 7 maç · Akron Tolyatti: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Baltika Kaliningrad – Akron Tolyatti ilk 11'ler
FC Baltika Kaliningrad · 5-4-1
- 1E. LatyshonokK
- 22M. BeveevD58' sarı kart 58. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 21E. AndersonD
- 24L. MouyokoloD
- 4N. GassamaD
- 77E. ĆivićD85' oyundan çıktı 85. dk
- 73M. PetrovO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10I. PetrovO
- 8A. MendelO45' oyundan çıktı 45. dk
- 7K. ShiltsovO
- 91B. GilF52' gol 52. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 18F. MoufiD61' oyuna girdi 61. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
- 44E. LyubakovK
- 14S. KovačO
- 3I. KirschD
- 5A. MouridO
- 69E. GolenkovF72' oyuna girdi 72. dk
- 26I. BelikovO45' oyuna girdi 45. dk68' gol 68. dk77' sarı kart 77. dk
- 9C. OfforF
- 11I. PorokhovF
- 42V. PospelovO45' oyuna girdi 45. dk
- 68M. RyadnoD85' oyuna girdi 85. dk
- 2S. VaratynovD
Teknik direktör: A. Talalaev
Akron Tolyatti · 4-3-3
- 88V. GudievK
- 24I. NedelcearuD90' oyundan çıktı 90. dk
- 26João EscovalD
- 19M. BokoevD
- 21R. FernándezD
- 6K. HovhannisyanO58' sarı kart 58. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 22K. MaradishviliO80' oyundan çıktı 80. dk
- 80K. KhosonovO89' oyundan çıktı 89. dk
- 71D. PestryakovF71' oyundan çıktı 71. dk
- 9S. TedićF54' asist 54. dk
- 99A. ShumanskiyF54' gol 54. dk
- 32I. TerekhovskiyK
- 2Y. RochaD
- 89D. PopenkovO
- 11DuduF89' oyuna girdi 89. dk
- 69A. DmitrievF
- 5Aleksa Đurasović IO
- 91M. BoldyrevO71' oyuna girdi 71. dk
- 81N. BazilevskiyO80' oyuna girdi 80. dk
- 10Kevin ArevaloO90' oyuna girdi 90. dk
- 17Artem SidorenkoO
- 98R. VolochayK
Teknik direktör: S. Blagojević
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Rusya · Premier Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Baltika için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 5, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Akron Tolyatti 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-10).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Baltika 9, Akron Tolyatti 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Haziran 2026, Akron Tolyatti 0-1 Baltika.
- Sıralama
- 9. (14 p) – 12. (12 p)
- Form (son 5)
- MBBGB – MGBBM
- H2H (G-B-M)
- 9-2-2 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %67
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,56 – 3,46 – 4,72
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Baltika iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,33 gol yedi; Akron Tolyatti dış saha 6 maçta 1,17 attı, 1,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Baltika %50, Akron Tolyatti %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Baltika %67, Akron Tolyatti %67. İlk yarıyı önde kapatma: Baltika 0/6, Akron Tolyatti 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Baltika 5,2, Akron Tolyatti 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Baltika 1,5, Akron Tolyatti 2,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,56, 0 – 3,46, 2 – 4,72. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,59, Üst 1,96. Karşılıklı Gol: Var 1,92, Yok 1,61.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 19:45 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Rusya · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 12 | +14 | 27 |
| 2 | Dinamo Moscow | 12 | +7 | 25 |
| 3 | CSKA Moscow | 12 | +9 | 25 |
| 4 | Krasnodar | 12 | +6 | 23 |
| 5 | Spartak Moscow | 12 | +11 | 23 |
| 6 | Orenburg | 12 | +2 | 16 |
| 7 | Rostov | 12 | -4 | 15 |
| 8 | Krylia Sovetov | 12 | 0 | 15 |
| 9 | Baltika | 12 | +2 | 14 |
| 10 | Dynamo Makhachkala | 12 | -7 | 13 |
| 11 | Rubin | 12 | -6 | 12 |
| 12 | Akron | 12 | -6 | 12 |
| 13 | Lokomotiv | 12 | 0 | 11 |
| 14 | Akhmat Grozny | 12 | -2 | 11 |
| 15 | Rodina Moskva | 12 | -14 | 9 |
| 16 | Fakel | 12 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA Moscow | 8 | +8 | 18 |
| 2 | Spartak Moscow | 7 | +12 | 16 |
| 3 | Dinamo Moscow | 6 | +8 | 16 |
| 4 | Zenit | 6 | +5 | 12 |
| 5 | Krasnodar | 6 | +2 | 11 |
| 6 | Rostov | 5 | +2 | 10 |
| 7 | Orenburg | 6 | +2 | 9 |
| 8 | Akhmat Grozny | 6 | +2 | 8 |
| 9 | Dynamo Makhachkala | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Akron | 6 | -5 | 7 |
| 11 | Baltika | 6 | -2 | 5 |
| 12 | Rubin | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Krylia Sovetov | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Lokomotiv | 5 | -1 | 4 |
| 15 | Rodina Moskva | 5 | -5 | 3 |
| 16 | Fakel | 7 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 6 | +9 | 15 |
| 2 | Krasnodar | 6 | +4 | 12 |
| 3 | Krylia Sovetov | 6 | +5 | 10 |
| 4 | Baltika | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Dinamo Moscow | 6 | -1 | 9 |
| 6 | Lokomotiv | 7 | +1 | 7 |
| 7 | CSKA Moscow | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Orenburg | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Spartak Moscow | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Rubin | 6 | -3 | 7 |
| 11 | Dynamo Makhachkala | 7 | -7 | 6 |
| 12 | Rodina Moskva | 7 | -9 | 6 |
| 13 | Akron | 6 | -1 | 5 |
| 14 | Rostov | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Fakel | 5 | -4 | 3 |
| 16 | Akhmat Grozny | 6 | -4 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
