FC Orenburg 0-0 CSKA Moskova: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Orenburg 0–0 CSKA Moskova (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 13–11, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %42–%58, korner 5–5.
Maç özeti
FC Orenburg – CSKA Moskova maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: FC Orenburg 1,2 – 0,6 CSKA Moskova.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Orenburg: I. Akhmetzyanov · CSKA Moskova: Dmitriy Igdisamov
Maç akışı
FC Orenburg üstteCSKA Moskova altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 1 şut · 0,1
- 16–30'Dep %58 · 3 şut · 0,2
- 31–45+'Dengeli · 10 şut · 0,8
- 46–60'Ev %69 · 1 şut · 0,1
- 61–75'Ev %70 · 3 şut · 0,2
- 76–90+'Dep %55 · 3 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = FC Orenburg, Dep = CSKA Moskova.
Maç olayları
- FC OrenburgCSKA Moskova
- Gedeon Guzina ↔ Egor NazarenkoOyuncu değişikliği90+3'
- 88'Kirill Glebov ↔ Henrique CarmoOyuncu değişikliği
- Gedeon GuzinaSarı kart87'
- Jordhy Thompson ↔ Renat GolybinOyuncu değişikliği82'
- Dmitriy Rybchinskiy ↔ Anton LukashovOyuncu değişikliği82'
- 81'Ivan Oleynikov ↔ Matheus AlvesOyuncu değişikliği
- Bogdan OvsyannikovSarı kart79'
- Damian Puebla ↔ Andrey KasadzhikovOyuncu değişikliği79'
- Jordhy ThompsonSarı kart78'
- 78'Ivan OleynikovSarı kart
- 60'Danil KrugovoySarı kart
- Evgeniy BolotovSarı kart59'
- Ildar AkhmetzyanovSarı kart57'
- 56'Tamerlan Musaev ↔ Luciano GondouOyuncu değişikliği
- Damian PueblaVAR: gol iptal51'
- Damian PueblaSarı kart39'
- 34'Matvey LukinSarı kart
- Ruslan KulSarı kart31'
- Jhon Alex PalaciosSarı kart12'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %62 8/13 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %14 2/14 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (14 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,28 düşük | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (12 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,43 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,64 (23 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,28 yüksek | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (16 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 1,83 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 12.–14. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %38 5/13ligde 14. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 2.–3. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 7.–8. · lig ortalamasında | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,6 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %50 7/14 | %67 4/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %93 13/14 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %67 4/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %62 8/13 | %43 3/7 |
| Geride | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %17 1/6 |
| Berabere | %50 7/14 | %67 4/6 |
| Geride | %7 1/14 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Orenburg (13 maç)
CSKA Moskova (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Orenburg (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 3 | 4 |
CSKA Moskova (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Kartlar
FC Orenburg
Sarı 52 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 4,0)
CSKA Moskova
Sarı 29 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Orenburg: iç saha, 7 maç · CSKA Moskova: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Orenburg – CSKA Moskova ilk 11'ler
FC Orenburg · 4-2-3-1
- 1B. OvsyannikovK79' sarı kart 79. dk
- 24M. SivisD
- 6J. PalaciosD12' sarı kart 12. dk
- 5A. TataevD
- 26E. TsenovD
- 78R. KulO31' sarı kart 31. dk
- 57E. BolotovO59' sarı kart 59. dk
- 10J. ThompsonO78' sarı kart 78. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 8D. PueblaO39' sarı kart 39. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 20D. RybchinskiyO82' oyundan çıktı 82. dk
- 30G. GuzinaF87' sarı kart 87. dk90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 35A. DegtevK
- 27Renat GolybinO82' oyuna girdi 82. dk
- 7J. GonzálezF
- 77A. KasadzhikovF79' oyuna girdi 79. dk
- 38A. KasimovD
- 4D. KhotulevD
- 22A. LukashovD82' oyuna girdi 82. dk
- 63O. MinatulaevO
- 11E. NazarenkoO90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 80M. PykhcheevO
- 44João SilvaD
- 3D. VedernikovD
Teknik direktör: I. Akhmetzyanov
CSKA Moskova · 5-3-2
- 39M. BoriskoK
- 21M. AzziD
- 90M. LukinD34' sarı kart 34. dk
- 23Dzhamalutdin AbdulkadyrovD
- 79M. ZeaD
- 3D. KrugovoyD60' sarı kart 60. dk
- 10I. OblyakovO
- 31M. KislyakO
- 19I. OleynikovO78' sarı kart 78. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 17K. GlebovF88' oyundan çıktı 88. dk
- 11T. MusaevF56' oyundan çıktı 56. dk
- 85Egor BesaevK
- 62I. FirovF
- 32L. GondouF56' oyuna girdi 56. dk
- 37HenriqueO88' oyuna girdi 88. dk
- 18D. KozlovO
- 7Matheus AlvesO81' oyuna girdi 81. dk
- 20Matija PopovicO
- 49V. ToropK
- 84A. VakulichO
- 52A. BandikyanO
- 68Sarkis TveritnevD
- 97Maksim VoronovF
Teknik direktör: Dmitriy Igdisamov
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Rusya · Premier Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
FC Orenburg son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 13 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. CSKA Moskova son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 13 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: FC Orenburg 2, CSKA Moskova 12 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Temmuz 2026, FC Orenburg 2-0 CSKA Moskova.
- Sıralama
- 6. (16 p) – 3. (25 p)
- Form (son 5)
- GGBGG – GGMGG
- H2H (G-B-M)
- 2-5-12 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %100
- Korner ort. (maç)
- 8,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,89 – 3,32 – 2,02
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
FC Orenburg iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,17 gol yedi; CSKA Moskova dış saha 4 maçta 2,00 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: FC Orenburg %67, CSKA Moskova %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FC Orenburg %50, CSKA Moskova %100. İlk yarıyı önde kapatma: FC Orenburg 2/6, CSKA Moskova 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): FC Orenburg 4,7, CSKA Moskova 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,7. Maç başına kart: FC Orenburg 2,7, CSKA Moskova 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,89, 0 – 3,32, 2 – 2,02. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,02, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 2,19.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %83; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 8,7; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 19:45 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Rusya · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 12 | +14 | 27 |
| 2 | Dinamo Moscow | 12 | +7 | 25 |
| 3 | CSKA Moscow | 12 | +9 | 25 |
| 4 | Krasnodar | 12 | +6 | 23 |
| 5 | Spartak Moscow | 12 | +11 | 23 |
| 6 | Orenburg | 12 | +2 | 16 |
| 7 | Rostov | 12 | -4 | 15 |
| 8 | Krylia Sovetov | 12 | 0 | 15 |
| 9 | Baltika | 12 | +2 | 14 |
| 10 | Dynamo Makhachkala | 12 | -7 | 13 |
| 11 | Rubin | 12 | -6 | 12 |
| 12 | Akron | 12 | -6 | 12 |
| 13 | Lokomotiv | 12 | 0 | 11 |
| 14 | Akhmat Grozny | 12 | -2 | 11 |
| 15 | Rodina Moskva | 12 | -14 | 9 |
| 16 | Fakel | 12 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA Moscow | 8 | +8 | 18 |
| 2 | Spartak Moscow | 7 | +12 | 16 |
| 3 | Dinamo Moscow | 6 | +8 | 16 |
| 4 | Zenit | 6 | +5 | 12 |
| 5 | Krasnodar | 6 | +2 | 11 |
| 6 | Rostov | 5 | +2 | 10 |
| 7 | Orenburg | 6 | +2 | 9 |
| 8 | Akhmat Grozny | 6 | +2 | 8 |
| 9 | Dynamo Makhachkala | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Akron | 6 | -5 | 7 |
| 11 | Baltika | 6 | -2 | 5 |
| 12 | Rubin | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Krylia Sovetov | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Lokomotiv | 5 | -1 | 4 |
| 15 | Rodina Moskva | 5 | -5 | 3 |
| 16 | Fakel | 7 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 6 | +9 | 15 |
| 2 | Krasnodar | 6 | +4 | 12 |
| 3 | Krylia Sovetov | 6 | +5 | 10 |
| 4 | Baltika | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Dinamo Moscow | 6 | -1 | 9 |
| 6 | Lokomotiv | 7 | +1 | 7 |
| 7 | CSKA Moscow | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Orenburg | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Spartak Moscow | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Rubin | 6 | -3 | 7 |
| 11 | Dynamo Makhachkala | 7 | -7 | 6 |
| 12 | Rodina Moskva | 7 | -9 | 6 |
| 13 | Akron | 6 | -1 | 5 |
| 14 | Rostov | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Fakel | 5 | -4 | 3 |
| 16 | Akhmat Grozny | 6 | -4 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
