Slovenya · 2. SNL · 14. hafta

Krka 1-0 Brežice: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 1–0 MS İY 1–0

Krka 1–0 Brežice (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Krka – Brežice maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Portoval, Novo Mesto

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Krka üstte · Brežice altta

01530İY607590 27' gol (Krka)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 27' gol (Krka)

Maç olayları

  1. KrkaBrežice
  2. Gol 1–027'
Maç özeti

Ev sahibi

Krka

11. sıra · 16 puan

MMMGG

Deplasman

Brežice

16. sıra · 7 puan

BGGBM

Krka iç sahada (6 maç) · Brežice deplasmanda (8 maç), bu sezon

1,50 Gol atma maç başı 0,50
0,83 Gol yeme maç başı 1,62
%67 Gol yememe maçların %13
%33 KG Var maçların %38
%50 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 8 maç (2018'den beri)

5 Krka3 berabere0 Brežice

  • Krka iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Brežice deplasmanda bu sezon kazanamadı: 8 maçta 2 beraberlik, 6 mağlubiyet.
  • Brežice, deplasman maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%13).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Krka
Toplam (14)İç saha (6)
Galibiyet%36 5/14%50 3/6
Beraberlik%7 1/14%17 1/6
Mağlubiyet%57 8/14%33 2/6
Brežice
Toplam (14)Dış saha (8)
Galibiyet%7 1/14%0 0/8
Beraberlik%29 4/14%25 2/8
Mağlubiyet%64 9/14%75 6/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Krka
Toplam (14)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,29 (18 gol)1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,57 (22 gol)0,83 (5 gol)
Brežice
Toplam (14)Dış saha (8)
Attığı gol / maç0,86 (12 gol)0,50 (4 gol)
Yediği gol / maç2,00 (28 gol)1,62 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Krka
Toplam (14)İç saha (6)
KG Var%43 6/14%33 2/6
1,5 Üst%79 11/14%67 4/6
2,5 Üst%64 9/14%50 3/6
3,5 Üst%21 3/14%17 1/6
Gol yememe%36 5/14%67 4/6
Brežice
Toplam (14)Dış saha (8)
KG Var%57 8/14%38 3/8
1,5 Üst%71 10/14%50 4/8
2,5 Üst%57 8/14%50 4/8
3,5 Üst%29 4/14%25 2/8
Gol yememe%7 1/14%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Krka
Toplam (14)İç saha (6)
Önde%43 6/14%50 3/6
Berabere%36 5/14%50 3/6
Geride%21 3/14%0 0/6
Brežice
Toplam (14)Dış saha (8)
Önde%21 3/14%13 1/8
Berabere%29 4/14%13 1/8
Geride%50 7/14%75 6/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Krka (14 maç)

1/141/X01/22X/11X/X1X/232/102/X02/23

Brežice (14 maç)

1/101/X01/23X/11X/X3X/202/102/X12/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Krka (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 2 1
31-45 7 5
46-60 1 4
61-75 4 2
76-90 2 9

Brežice (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 5
16-30 1 10
31-45 3 1
46-60 3 4
61-75 2 4
76-90 1 4

Kartlar

Krka

Sarı 0 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Brežice

Sarı 1 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Krka

11. sıra · 16 puan · 14 maç · averaj -4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGG

  1. 02.11 Triglav 2–4 Krka G
  2. 27.10 Krka 3–0 Dren Vrhnika G
  3. 17.10 Bilje 2–0 Krka M
  4. 10.10 Ilirija 2–1 Krka M
  5. 03.10 Tabor Sežana 2–1 Krka M
Deplasman

Brežice

16. sıra · 7 puan · 14 maç · averaj -16

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGBM

  1. 02.11 Brežice 0–6 Beltinci M
  2. 27.10 Dekani 0–0 Brežice B
  3. 23.10 Brežice 4–2 Aluminij G
  4. 18.10 Brežice 2–1 Krško G
  5. 10.10 Jesenice 2–2 Brežice B

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 16:00: 2. SNL (Slovenya) 14. haftasında ev sahibi Krka, konuk ekip Brežice. Sıralamada Krka 14., Brežice 16.; iki takım arasında 6 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Krka için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 9, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Brežice için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 8, yenilen 11. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
14. (13 p) – 16. (7 p)
Form (son 5)
GGMMM – MBGGB
H2H (G-B-M)
5-3-0 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %43
iddaa MS 1-0-2
1,58 – 3,44 – 3,66
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Krka 5 – Brežice 0; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Mart 2022, Brežice 0-1 Krka.

Gol istatistikleri

Krka iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,00 gol yedi; Brežice dış saha 7 maçta 0,57 attı, 1,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Krka %40, Brežice %43. İlk yarıyı önde kapatma: Krka 2/5, Brežice 1/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,58, 0 – 3,44, 2 – 3,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,91.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Slovenya · 2. SNL puan durumu · 2 SNL

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Tabor Sežana 141112 2710 +1734 GGGMG
2Triglav 141013 3113 +1831 GGGMG
3Beltinci 13913 3917 +2228 GGGMG
4Bilje 14806 2627 -124 MGMGG
5Bistrica 14725 1917 +223 BGGGM
6Ilirija 14716 2517 +822 GMGGM
7Rudar 14716 2621 +522 MGMBG
8Dekani 14545 88 019 GMBMG
9Jesenice 13535 2221 +118 MBMMB
10Slovan Ljubljana 13526 1421 -717 GBMMM
11Krka 14518 1822 -416 MMGGG
12Primorje 14446 1318 -516 BMGGM
13Dravinja 13427 1926 -714 MBGGG
14Dren Vrhnika 14428 1225 -1314 MMMMM
15Krško 14239 1030 -209 MMMMM
16Brežice 14149 1228 -167 BGBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Tabor Sežana 8800 142 +1224
2Beltinci 7601 258 +1718
3Bilje 8602 179 +818
4Rudar 6510 164 +1216
5Triglav 7511 165 +1116
6Ilirija 9513 1310 +316
7Dekani 8431 62 +415
8Bistrica 6501 108 +215
9Jesenice 7322 1511 +411
10Slovan Ljubljana 6321 74 +311
11Krka 6312 95 +410
12Primorje 5311 86 +210
13Dren Vrhnika 7313 1010 010
14Dravinja 6303 913 -49
15Krško 8215 620 -147
16Brežice 6123 815 -75
#TakımOGBMAYAVP
1Triglav 7502 158 +715
2Beltinci 6312 149 +510
3Tabor Sežana 6312 138 +510
4Bistrica 8224 99 08
5Jesenice 6213 710 -37
6Ilirija 5203 127 +56
7Rudar 8206 1017 -76
8Primorje 9135 512 -76
9Krka 8206 917 -86
10Bilje 6204 918 -96
11Slovan Ljubljana 7205 717 -106
12Dravinja 7124 1013 -35
13Dekani 6114 26 -44
14Dren Vrhnika 7115 215 -134
15Krško 6024 410 -62
16Brežice 8026 413 -92

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Krka1,58
X · Beraberlik3,44
2 · Brežice3,66

2,5 Alt / Üst

Alt1,88
Üst1,50

Karşılıklı gol

Var1,49
Yok1,91
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 01,101 ve 21,120 ve 21,71

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,6003,3821,75

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,36Üst2,17

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,54Yok1,09

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,44Üst1,27

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,38Üst2,14

1. Yarı Sonucu

12,0802,1324,10

2. Yarı Sonucu

11,9202,5023,64

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,87Üst1,51

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,360 ve 21,38

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,83Üst1,55

Tek / Çift

Tek1,70Çift1,65

Aynı gün 2. SNL'de oynanan diğer maçlar