← Maçlar
Slovenya · 2. SNL · 10. hafta10 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

NK Ilirija 2-1 Krka: Maç Sonucu ve İstatistikleri

NK Ilirija
2–1İY 1–0
Krka
Maç sonu

NK Ilirija 2–1 Krka (10 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

NK Ilirija – Krka maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

NK Ilirija
Toplam (14)İç saha (9)
Galibiyet%50 7/14%56 5/9
Beraberlik%7 1/14%11 1/9
Mağlubiyet%43 6/14%33 3/9
Krka
Toplam (14)Dış saha (8)
Galibiyet%36 5/14%25 2/8
Beraberlik%7 1/14%0 0/8
Mağlubiyet%57 8/14%75 6/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

NK Ilirija
Toplam (14)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,79 (25 gol)1,44 (13 gol)
Yediği gol / maç1,21 (17 gol)1,11 (10 gol)
Krka
Toplam (14)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,29 (18 gol)1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç1,57 (22 gol)2,12 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

NK Ilirija
Toplam (14)İç saha (9)
KG Var%43 6/14%33 3/9
1,5 Üst%71 10/14%67 6/9
2,5 Üst%57 8/14%44 4/9
3,5 Üst%36 5/14%22 2/9
Gol yememe%43 6/14%56 5/9
Krka
Toplam (14)Dış saha (8)
KG Var%43 6/14%50 4/8
1,5 Üst%79 11/14%88 7/8
2,5 Üst%64 9/14%75 6/8
3,5 Üst%21 3/14%25 2/8
Gol yememe%36 5/14%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

NK Ilirija
Toplam (14)İç saha (9)
Önde%36 5/14%44 4/9
Berabere%29 4/14%33 3/9
Geride%36 5/14%22 2/9
Krka
Toplam (14)Dış saha (8)
Önde%43 6/14%38 3/8
Berabere%36 5/14%25 2/8
Geride%21 3/14%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

NK Ilirija (14 maç)

1/151/X01/20X/12X/X1X/212/102/X02/25

Krka (14 maç)

1/141/X01/22X/11X/X1X/232/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

NK Ilirija (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 5
16-30 5 2
31-45 6 4
46-60 2 0
61-75 5 2
76-90 6 4

Krka (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 2 1
31-45 7 5
46-60 1 4
61-75 4 2
76-90 2 9

Kartlar

NK Ilirija

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Krka

Sarı 0 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Slovenya · 2. SNL puan durumu · 2 SNL

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Tabor Sežana 141112 2710 +1734 GGGMG
2Triglav 141013 3113 +1831 GGGMG
3Beltinci 13913 3917 +2228 GGGMG
4Bilje 14806 2627 -124 MGMGG
5Bistrica 14725 1917 +223 BGGGM
6Ilirija 14716 2517 +822 GMGGM
7Rudar 14716 2621 +522 MGMBG
8Dekani 14545 88 019 GMBMG
9Jesenice 13535 2221 +118 MBMMB
10Slovan Ljubljana 13526 1421 -717 GBMMM
11Krka 14518 1822 -416 MMGGG
12Primorje 14446 1318 -516 BMGGM
13Dravinja 13427 1926 -714 MBGGG
14Dren Vrhnika 14428 1225 -1314 MMMMM
15Krško 14239 1030 -209 MMMMM
16Brežice 14149 1228 -167 BGBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Tabor Sežana 8800 142 +1224
2Beltinci 7601 258 +1718
3Bilje 8602 179 +818
4Rudar 6510 164 +1216
5Triglav 7511 165 +1116
6Ilirija 9513 1310 +316
7Dekani 8431 62 +415
8Bistrica 6501 108 +215
9Jesenice 7322 1511 +411
10Slovan Ljubljana 6321 74 +311
11Krka 6312 95 +410
12Primorje 5311 86 +210
13Dren Vrhnika 7313 1010 010
14Dravinja 6303 913 -49
15Krško 8215 620 -147
16Brežice 6123 815 -75
#TakımOGBMAYAVP
1Triglav 7502 158 +715
2Beltinci 6312 149 +510
3Tabor Sežana 6312 138 +510
4Bistrica 8224 99 08
5Jesenice 6213 710 -37
6Ilirija 5203 127 +56
7Rudar 8206 1017 -76
8Primorje 9135 512 -76
9Krka 8206 917 -86
10Bilje 6204 918 -96
11Slovan Ljubljana 7205 717 -106
12Dravinja 7124 1013 -35
13Dekani 6114 26 -44
14Dren Vrhnika 7115 215 -134
15Krško 6024 410 -62
16Brežice 8026 413 -92

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,97X3,2322,78

Çifte şans

1X1,23121,17X21,47

Karşılıklı gol

Var1,53Yok1,91

2,5 Alt / Üst

Alt1,77Üst1,64

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 2. SNL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.