NK Brezice 1919 2-1 NK Krsko: Maç Sonucu ve İstatistikleri
NK Brezice 1919 2–1 NK Krsko (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
NK Brezice 1919 – NK Krsko maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
NK Brezice 1919 üstte · NK Krsko altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 33' gol (NK Krsko)
- 34' gol (NK Brezice 1919)
- 72' gol (NK Brezice 1919)
Maç olayları
- NK Brezice 1919NK Krsko
- Gol 2–172'
- Gol 1–134'
- 33'Gol 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %7 1/14 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %64 9/14 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %64 9/14 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,86 (12 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (28 gol) | 2,50 (15 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,71 (10 gol) | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,14 (30 gol) | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %33 2/6 |
| Berabere | %29 4/14 | %50 3/6 |
| Geride | %50 7/14 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %0 0/6 |
| Berabere | %50 7/14 | %67 4/6 |
| Geride | %29 4/14 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
NK Brezice 1919 (14 maç)
NK Krsko (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
NK Brezice 1919 (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 5 |
| 16-30 | 1 | 10 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 1 | 4 |
NK Krsko (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 2 | 6 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 8 |
| 76-90 | 2 | 7 |
Kartlar
NK Brezice 1919
Sarı 1 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 0,1)
NK Krsko
Sarı 2 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Brežice son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 12 gol yedi. Son 5 maçta Krško 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 3-6). Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Brežice 0 – Krško 2; 2 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Mayıs 2022, Krško 2-1 Brežice.
- Sıralama
- 16. (3 p) – 13. (9 p)
- Form (son 5)
- BBMMM – MBGMM
- H2H (G-B-M)
- 0-2-2 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,63 – 3,33 – 3,66
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Brežice iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,00 gol yedi; Krško dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Brežice %100, Krško %50. İlk yarıyı önde kapatma: Brežice 2/4, Krško 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,33, 2 – 3,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,81.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Slovenya · 2. SNL puan durumu · 2 SNL
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sežana | 14 | +17 | 34 |
| 2 | Triglav | 14 | +18 | 31 |
| 3 | Beltinci | 13 | +22 | 28 |
| 4 | Bilje | 14 | -1 | 24 |
| 5 | Bistrica | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Ilirija | 14 | +8 | 22 |
| 7 | Rudar | 14 | +5 | 22 |
| 8 | Dekani | 14 | 0 | 19 |
| 9 | Jesenice | 13 | +1 | 18 |
| 10 | Slovan Ljubljana | 13 | -7 | 17 |
| 11 | Krka | 14 | -4 | 16 |
| 12 | Primorje | 14 | -5 | 16 |
| 13 | Dravinja | 13 | -7 | 14 |
| 14 | Dren Vrhnika | 14 | -13 | 14 |
| 15 | Krško | 14 | -20 | 9 |
| 16 | Brežice | 14 | -16 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sežana | 8 | +12 | 24 |
| 2 | Beltinci | 7 | +17 | 18 |
| 3 | Bilje | 8 | +8 | 18 |
| 4 | Rudar | 6 | +12 | 16 |
| 5 | Triglav | 7 | +11 | 16 |
| 6 | Ilirija | 9 | +3 | 16 |
| 7 | Dekani | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Bistrica | 6 | +2 | 15 |
| 9 | Jesenice | 7 | +4 | 11 |
| 10 | Slovan Ljubljana | 6 | +3 | 11 |
| 11 | Krka | 6 | +4 | 10 |
| 12 | Primorje | 5 | +2 | 10 |
| 13 | Dren Vrhnika | 7 | 0 | 10 |
| 14 | Dravinja | 6 | -4 | 9 |
| 15 | Krško | 8 | -14 | 7 |
| 16 | Brežice | 6 | -7 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Triglav | 7 | +7 | 15 |
| 2 | Beltinci | 6 | +5 | 10 |
| 3 | Tabor Sežana | 6 | +5 | 10 |
| 4 | Bistrica | 8 | 0 | 8 |
| 5 | Jesenice | 6 | -3 | 7 |
| 6 | Ilirija | 5 | +5 | 6 |
| 7 | Rudar | 8 | -7 | 6 |
| 8 | Primorje | 9 | -7 | 6 |
| 9 | Krka | 8 | -8 | 6 |
| 10 | Bilje | 6 | -9 | 6 |
| 11 | Slovan Ljubljana | 7 | -10 | 6 |
| 12 | Dravinja | 7 | -3 | 5 |
| 13 | Dekani | 6 | -4 | 4 |
| 14 | Dren Vrhnika | 7 | -13 | 4 |
| 15 | Krško | 6 | -6 | 2 |
| 16 | Brežice | 8 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 2. SNL'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
