Kosova · Superliga · 13. hafta

Drenica Skënderaj – Drita

Başlamasına 8 sa 54 dk Başlamadı

Drenica Skënderaj – Drita: 8 Kasım 15:00, Kosova · Superliga, 13. hafta. Bu sezon Drenica Skënderaj evinde 6 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet; Drita deplasmanda 6 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 16 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiDrenica SkënderajDrita
Lig sırası8. · 11 puan3. · 23 puan
Form (son 5)BMBMMGGGGM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,17 – 1,671,50 – 0,50
2,5 Üst biten%50%50
Karşılıklı gol%33%33
Gol yemediği%33%50
Aralarında (G-B-M)4-4-12 (20 maç, Drenica Skënderaj bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Drenica Skënderaj iç sahada (6 maç), Drita deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Drenica Skënderaj iç sahada (6 maç) · Drita deplasmanda (6 maç), bu sezon

1,17 Gol atma maç başı 1,50
1,67 Gol yeme maç başı 0,50
%33 Gol yememe maçların %50
%33 KG Var maçların %33
%50 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Drenica Skënderaj iç sahada 6 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Drita deplasmanda 6 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Drenica Skënderaj

8. sıra · 11 puan · 12 maç · averaj -7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBMM

  1. 30.10 Ballkani 4–0 Drenica Skënderaj M
  2. 24.10 Drenica Skënderaj 0–2 Malisheva M
  3. 19.10 Dukagjini 1–1 Drenica Skënderaj B
  4. 13.10 Gjilani 3–0 Drenica Skënderaj M
  5. 10.10 Drenica Skënderaj 2–2 Feronikeli B
Deplasman

Drita

3. sıra · 23 puan · 12 maç · averaj +8

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGM

  1. 04.11 Drita 1–2 Prishtina M
  2. 31.10 Drita 3–1 Vushtrria G
  3. 25.10 Prishtina 0–3 Drita G
  4. 17.10 Llapi 1–2 Drita G
  5. 13.10 Ballkani 0–1 Drita G

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Drenica Skënderaj için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 3, yenilen 12. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Drita 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-4). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Drenica Skënderaj 4 – Drita 12; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Eylül 2026, Drita 0-0 Drenica Skënderaj.

Gol istatistikleri

Drenica Skënderaj iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,67 gol yedi; Drita dış saha 6 maçta 1,50 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Drenica Skënderaj %33, Drita %33. İlk yarıyı önde kapatma: Drenica Skënderaj 1/6, Drita 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,58, 0 – 3,16, 2 – 1,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,62, Üst 1,73. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,71.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 16 gol yediler.

Sıralama
8. (11 p) – 3. (23 p)
Form (son 5)
MMBMB – MGGGG
H2H (G-B-M)
4-4-12 (20 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %33
iddaa MS 1-0-2
3,58 – 3,16 – 1,66

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Drenica Skënderaj
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%17 2/12%17 1/6
Beraberlik%42 5/12%33 2/6
Mağlubiyet%42 5/12%50 3/6
Drita
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%58 7/12%83 5/6
Beraberlik%17 2/12%0 0/6
Mağlubiyet%25 3/12%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Drenica Skënderaj
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,00 (12 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç1,58 (19 gol)1,67 (10 gol)
Drita
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,50 (18 gol)1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç0,83 (10 gol)0,50 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Drenica Skënderaj
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%33 4/12%33 2/6
1,5 Üst%83 10/12%83 5/6
2,5 Üst%50 6/12%50 3/6
3,5 Üst%33 4/12%50 3/6
Gol yememe%33 4/12%33 2/6
Drita
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%42 5/12%33 2/6
1,5 Üst%50 6/12%50 3/6
2,5 Üst%50 6/12%50 3/6
3,5 Üst%17 2/12%0 0/6
Gol yememe%42 5/12%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Drenica Skënderaj
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%17 2/12%17 1/6
Berabere%50 6/12%67 4/6
Geride%33 4/12%17 1/6
Drita
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%25 3/12%33 2/6
Berabere%75 9/12%67 4/6
Geride%0 0/12%0 0/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Drenica Skënderaj (12 maç)

1/121/X01/20X/10X/X4X/222/102/X12/23

Drita (12 maç)

1/131/X01/20X/14X/X2X/232/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Drenica Skënderaj (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 1 2
31-45 3 2
46-60 0 4
61-75 2 5
76-90 3 3

Drita (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 3 0
31-45 4 3
46-60 4 3
61-75 3 0
76-90 4 3

Kartlar

Drenica Skënderaj

Sarı 0 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Drita

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Kosova · Superliga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Prishtina 12921 239 +1429 BGMGG
2Malisheva 13832 2711 +1627 BGGBM
3Drita 12723 1810 +823 GGGGM
4Gjilani 13643 1913 +622 GGBBG
5Ballkani 13616 1711 +619 MMGGM
6Dukagjini 13463 1111 018 GBMBM
7Feronikeli 13436 1116 -515 BMGBG
8Drenica Skënderaj 12255 1219 -711 BMBMM
9Llapi 13229 1126 -158 BMBMG
10Vushtrria 121011 629 -233 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Gjilani 7421 127 +514
2Prishtina 6411 125 +713
3Feronikeli 7412 97 +213
4Malisheva 6330 95 +412
5Dukagjini 7322 75 +211
6Ballkani 6312 83 +510
7Drita 6222 97 +28
8Drenica Skënderaj 6123 710 -35
9Vushtrria 6105 217 -153
10Llapi 6006 212 -100
#TakımOGBMAYAVP
1Prishtina 6510 114 +716
2Malisheva 7502 186 +1215
3Drita 6501 93 +615
4Ballkani 7304 98 +19
5Gjilani 6222 76 +18
6Llapi 7223 914 -58
7Dukagjini 6141 46 -27
8Drenica Skënderaj 6132 59 -46
9Feronikeli 6024 29 -72
10Vushtrria 6006 412 -80

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Drenica Skënderaj3,58
X · Beraberlik3,16
2 · Drita1,66

2,5 Alt / Üst

Alt1,62
Üst1,73

Karşılıklı gol

Var1,64
Yok1,71
Tüm marketler (5)

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,6603,2822,90

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,60Üst1,75

Ev Sahibi Alt/Üst 0.5

Alt2,22Üst1,34

Çifte Şans

1 ve 01,631 ve 21,150 ve 21,11

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64