KF Dukagjini 1-1 KF Drenica Skenderaj: Maç Sonucu ve İstatistikleri
KF Dukagjini 1–1 KF Drenica Skenderaj (19 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
KF Dukagjini – KF Drenica Skenderaj maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: E. Basri 5' (KF Dukagjini); A. Zeka 20' (KF Drenica Skenderaj).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
KF Dukagjini üstte · KF Drenica Skenderaj altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: E. Basri (KF Dukagjini)
- 16' kırmızı kart: K. Gashi (KF Dukagjini)
- 20' gol: A. Zeka (KF Drenica Skenderaj)
Maç olayları
- KF DukagjiniKF Drenica Skenderaj
- 20'Gol A. Zeka 1–1
- K. GashiKırmızı kart16'
- Gol E. Basri 1–05'
- Kaçan penaltı4'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,85 (11 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,85 (11 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (12 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,58 (19 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %31 4/13 | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %57 4/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Geride | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Geride | %33 4/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
KF Dukagjini (13 maç)
KF Drenica Skenderaj (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
KF Dukagjini (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 1 | 2 |
KF Drenica Skenderaj (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 0 | 4 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
KF Dukagjini
Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
KF Drenica Skenderaj
Sarı 0 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Dukagjini son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 4 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Drenica Skënderaj son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Dukagjini 6 – Drenica Skënderaj 8; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Ağustos 2026, Drenica Skënderaj 0-0 Dukagjini.
- Sıralama
- 5. (16 p) – 7. (10 p)
- Form (son 5)
- GBMBG – MBGGM
- H2H (G-B-M)
- 6-3-8 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,59 – 3,06 – 4,36
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Dukagjini iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 0,50 gol yedi; Drenica Skënderaj dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Dukagjini %25, Drenica Skënderaj %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dukagjini %25, Drenica Skënderaj %25. İlk yarıyı önde kapatma: Dukagjini 3/4, Drenica Skënderaj 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,59, 0 – 3,06, 2 – 4,36. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,50, Üst 1,92. Karşılıklı Gol: Var 1,83, Yok 1,56.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kosova · Superliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Prishtina | 12 | +14 | 29 |
| 2 | Malisheva | 13 | +16 | 27 |
| 3 | Drita | 12 | +8 | 23 |
| 4 | Gjilani | 13 | +6 | 22 |
| 5 | Ballkani | 13 | +6 | 19 |
| 6 | Dukagjini | 13 | 0 | 18 |
| 7 | Feronikeli | 13 | -5 | 15 |
| 8 | Drenica Skënderaj | 12 | -7 | 11 |
| 9 | Llapi | 13 | -15 | 8 |
| 10 | Vushtrria | 12 | -23 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gjilani | 7 | +5 | 14 |
| 2 | Prishtina | 6 | +7 | 13 |
| 3 | Feronikeli | 7 | +2 | 13 |
| 4 | Malisheva | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Dukagjini | 7 | +2 | 11 |
| 6 | Ballkani | 6 | +5 | 10 |
| 7 | Drita | 6 | +2 | 8 |
| 8 | Drenica Skënderaj | 6 | -3 | 5 |
| 9 | Vushtrria | 6 | -15 | 3 |
| 10 | Llapi | 6 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Prishtina | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Malisheva | 7 | +12 | 15 |
| 3 | Drita | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Ballkani | 7 | +1 | 9 |
| 5 | Gjilani | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Llapi | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Dukagjini | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Drenica Skënderaj | 6 | -4 | 6 |
| 9 | Feronikeli | 6 | -7 | 2 |
| 10 | Vushtrria | 6 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superliga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
