Kecskeméti TE 2-0 Nagykanizsai Ufc: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Kecskeméti TE 2–0 Nagykanizsai Ufc (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Paylaş
Maç özeti
Kecskeméti TE – Nagykanizsai Ufc maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: P. Beke 3', B. Szabo 76' (Kecskeméti TE).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Kecskeméti TE üstte · Nagykanizsai Ufc altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 3' gol: P. Beke (Kecskeméti TE)
- 29' sarı kart (Nagykanizsai Ufc)
- 35' kırmızı kart: A. Eordogh (Kecskeméti TE)
- 46' oyuncu değişikliği: P. Beke ↔ M. Berki (Kecskeméti TE)
- 54' sarı kart: Z. Puskas (Nagykanizsai Ufc)
- 61' oyuncu değişikliği: M. Szabo ↔ B. Kapornai (Nagykanizsai Ufc)
- 61' oyuncu değişikliği: Z. Puskas ↔ J. Madaki (Nagykanizsai Ufc)
- 61' oyuncu değişikliği: F. Borsos ↔ M. Major (Nagykanizsai Ufc)
- 61' oyuncu değişikliği: B. Kovacs ↔ B. Lorincz (Nagykanizsai Ufc)
- 76' gol: B. Szabo (Kecskeméti TE)
- 79' oyuncu değişikliği: Z. Garai ↔ L. Marta (Nagykanizsai Ufc)
- 81' sarı kart (Kecskeméti TE)
- 85' oyuncu değişikliği: B. Szabo ↔ P. Nyari (Kecskeméti TE)
- 85' oyuncu değişikliği: S. Szucs ↔ A. Szojma (Kecskeméti TE)
- 88' oyuncu değişikliği: B. Kovacs ↔ A. Merenyi (Kecskeméti TE)
- 90' oyuncu değişikliği: A. Bolyki ↔ P. Banyai (Kecskeméti TE)
Maç olayları
- Kecskeméti TENagykanizsai Ufc
- A. Bolyki ↔ P. BanyaiOyuncu değişikliği90'
- B. Kovacs ↔ A. MerenyiOyuncu değişikliği88'
- B. Szabo ↔ P. NyariOyuncu değişikliği85'
- S. Szucs ↔ A. SzojmaOyuncu değişikliği85'
- Sarı kart81'
- 79'Z. Garai ↔ L. MartaOyuncu değişikliği
- Gol B. Szabo 2–076'
- 61'M. Szabo ↔ B. KapornaiOyuncu değişikliği
- 61'Z. Puskas ↔ J. MadakiOyuncu değişikliği
- 61'F. Borsos ↔ M. MajorOyuncu değişikliği
- 61'B. Kovacs ↔ B. LorinczOyuncu değişikliği
- 54'Z. PuskasSarı kart
- P. Beke ↔ M. BerkiOyuncu değişikliği46'
- A. EordoghKırmızı kart35'
- 29'Sarı kart
- Gol P. Beke 1–03'
Kecskeméti TE iç sahada (6 maç) · Nagykanizsai Ufc deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Kecskeméti TE iç sahada bu sezon yenilmedi: 6 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik.
- Nagykanizsai ULE deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Nagykanizsai ULE, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%14).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 9/13 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %0 0/13 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %69 9/13 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,15 (28 gol) | 2,33 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (15 gol) | 0,67 (4 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,69 (9 gol) | 0,57 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (18 gol) | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %31 4/13 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %54 7/13 | %67 4/6 |
| Geride | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %54 7/13 | %43 3/7 |
| Geride | %31 4/13 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kecskeméti TE (13 maç)
Nagykanizsai Ufc (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kecskeméti TE (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 8 | 3 |
Nagykanizsai Ufc (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 0 | 3 |
Kartlar
Kecskeméti TE
Sarı 23 · Kırmızı 4 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Nagykanizsai Ufc
Sarı 36 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 3,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiKecskeméti TE
1. sıra · 29 puan · 13 maç · averaj +13
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGGG
- 02.11 Diosgyori VTK 1–3 Kecskeméti TE G
- 28.10 Tiszaújváros 0–4 Kecskeméti TE G
- 24.10 Kecskeméti TE 5–2 Karcag SE G
- 17.10 Mezokovesd-zsory 3–1 Kecskeméti TE M
- 11.10 Csakvar 1–2 Kecskeméti TE G
Nagykanizsai Ufc
14. sıra · 12 puan · 13 maç · averaj -9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMMG
- 01.11 Nagykanizsai Ufc 1–0 Szeged 2011 G
- 24.10 Kazincbarcikai 2–1 Nagykanizsai Ufc M
- 17.10 Nagykanizsai Ufc 0–3 Kozarmisleny FC M
- 10.10 Gyirmot SE 1–0 Nagykanizsai Ufc M
- 19.09 Nagykanizsai Ufc 1–0 Fehérvár FC G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Kecskeméti TE ile Nagykanizsai Ufc, NB II (Macaristan) 13. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 17:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 1. sırada (26 puan), konuk ekip 13. sırada (12 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Kecskeméti TE 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 15-7). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Nagykanizsai Ufc son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 6 gol yedi.
- Sıralama
- 1. (26 p) – 13. (12 p)
- Form (son 5)
- GGGMG – GMMMG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %33
- iddaa MS 1-0-2
- 1,12 – 5,18 – 9,13
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Kecskeméti TE iç saha 5 maçta maç başına 2,40 gol attı, 0,80 gol yedi; Nagykanizsai Ufc dış saha 6 maçta 0,67 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kecskeméti TE %60, Nagykanizsai Ufc %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kecskeméti TE %60, Nagykanizsai Ufc %33. İlk yarıyı önde kapatma: Kecskeméti TE 1/5, Nagykanizsai Ufc 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,12, 0 – 5,18, 2 – 9,13. Karşılıklı Gol: Var 1,82, Yok 1,55.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %47; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Macaristan · NB II puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kecskeméti TE | 13 | +13 | 29 |
| 2 | Soroksar | 13 | +13 | 25 |
| 3 | Kazincbarcikai | 13 | +9 | 24 |
| 4 | Tiszakecske FC | 13 | +8 | 24 |
| 5 | Mezokovesd-zsory | 13 | +10 | 23 |
| 6 | Gyirmot SE | 13 | +1 | 22 |
| 7 | Ajka | 13 | +1 | 19 |
| 8 | Diosgyori VTK | 13 | -2 | 18 |
| 9 | BVSC | 13 | 0 | 17 |
| 10 | Szeged 2011 | 13 | 0 | 16 |
| 11 | Fehérvár FC | 13 | -1 | 15 |
| 12 | Szentlőrinc SE | 13 | -8 | 14 |
| 13 | Kozarmisleny FC | 13 | -9 | 13 |
| 14 | Nagykanizsai ULE | 13 | -9 | 12 |
| 15 | Karcag SE | 12 | -8 | 11 |
| 16 | Csakvar | 12 | -18 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Soroksar | 7 | +12 | 16 |
| 2 | Kecskeméti TE | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Tiszakecske FC | 7 | +7 | 16 |
| 4 | Gyirmot SE | 8 | +3 | 15 |
| 5 | Kazincbarcikai | 6 | +7 | 14 |
| 6 | Mezokovesd-zsory | 7 | +6 | 14 |
| 7 | Fehérvár FC | 7 | +4 | 12 |
| 8 | Ajka | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Szentlőrinc SE | 7 | -2 | 10 |
| 10 | BVSC | 7 | -1 | 8 |
| 11 | Szeged 2011 | 5 | +1 | 7 |
| 12 | Diosgyori VTK | 6 | -2 | 6 |
| 13 | Kozarmisleny FC | 5 | -2 | 6 |
| 14 | Karcag SE | 6 | -3 | 6 |
| 15 | Nagykanizsai ULE | 6 | -4 | 6 |
| 16 | Csakvar | 6 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kecskeméti TE | 7 | +3 | 13 |
| 2 | Diosgyori VTK | 7 | 0 | 12 |
| 3 | Kazincbarcikai | 7 | +2 | 10 |
| 4 | Mezokovesd-zsory | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Soroksar | 6 | +1 | 9 |
| 6 | BVSC | 6 | +1 | 9 |
| 7 | Szeged 2011 | 8 | -1 | 9 |
| 8 | Tiszakecske FC | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Ajka | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Gyirmot SE | 5 | -2 | 7 |
| 11 | Kozarmisleny FC | 8 | -7 | 7 |
| 12 | Nagykanizsai ULE | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Karcag SE | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Szentlőrinc SE | 6 | -6 | 4 |
| 15 | Fehérvár FC | 6 | -5 | 3 |
| 16 | Csakvar | 6 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (13)
Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Handikaplı Maç Sonucu -2
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt/Üst 3.5
