Kozarmisleny 1-0 Ajka: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Kozarmisleny 1–0 Ajka (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Paylaş
Maç özeti
Kozarmisleny – Ajka maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: B. Herczeg 24' (Kozarmisleny).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Kozarmisleny üstte · Ajka altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' sarı kart: A. Decsy (Ajka)
- 24' gol: B. Herczeg (Kozarmisleny)
- 60' oyuncu değişikliği: A. Decsy ↔ J. Szarka (Ajka)
- 60' oyuncu değişikliği: L. Doncsecz ↔ Z. Csizmadia (Ajka)
- 66' sarı kart: D. Artner (Ajka)
- 66' oyuncu değişikliği: K. Laszlo ↔ Z. Debreceni (Kozarmisleny)
- 66' oyuncu değişikliği: B. Zamostny ↔ R. Jelena (Kozarmisleny)
- 77' oyuncu değişikliği: D. Kocsis ↔ M. Biro (Kozarmisleny)
- 79' sarı kart: C. Feher (Kozarmisleny)
Maç olayları
- KozarmislenyAjka
- C. FeherSarı kart79'
- D. Kocsis ↔ M. BiroOyuncu değişikliği77'
- 66'D. ArtnerSarı kart
- K. Laszlo ↔ Z. DebreceniOyuncu değişikliği66'
- B. Zamostny ↔ R. JelenaOyuncu değişikliği66'
- 60'A. Decsy ↔ J. SzarkaOyuncu değişikliği
- 60'L. Doncsecz ↔ Z. CsizmadiaOyuncu değişikliği
- Gol B. Herczeg 1–024'
- 10'A. DecsySarı kart
Kozarmisleny iç sahada (5 maç) · Ajka deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 8 maç (2022'den beri)
4 Kozarmisleny2 berabere2 Ajka
- Kozarmisleny FC iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Ajka deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Ajka, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %60 3/5 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,85 (11 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,54 (20 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,31 (17 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,23 (16 gol) | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %31 4/13 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %40 2/5 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %60 3/5 |
| Berabere | %38 5/13 | %40 2/5 |
| Geride | %38 5/13 | %0 0/5 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Geride | %23 3/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kozarmisleny (13 maç)
Ajka (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kozarmisleny (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Ajka (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Kozarmisleny
Sarı 34 · Kırmızı 4 (11 maç · maç başı sarı 3,1)
Ajka
Sarı 29 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiKozarmisleny
13. sıra · 13 puan · 13 maç · averaj -9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGG
- 01.11 Soroksar 0–1 Kozarmisleny G
- 28.10 Kozarmisleny 3–2 Soroksar G
- 24.10 Kozarmisleny 0–2 Szentlőrinc SE M
- 17.10 Nagykanizsai ULE 0–3 Kozarmisleny G
- 10.10 Kozarmisleny 0–2 Diosgyori VTK M
Ajka
7. sıra · 19 puan · 13 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGGB
- 31.10 Ajka 1–1 Gyirmot SE B
- 27.10 Kaposvar 0–2 Ajka G
- 24.10 Fehérvár FC 1–2 Ajka G
- 17.10 Ajka 1–2 BVSC M
- 14.10 Mezokovesd-zsory 1–1 Ajka B
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Kozarmisleny ile Ajka, NB II (Macaristan) 13. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 17:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Kozarmisleny 15., Ajka 7.; iki takım arasında 9 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Kozarmisleny için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 7, yenilen 6. Ajka için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 7, yenilen 5.
- Sıralama
- 15. (10 p) – 7. (19 p)
- Form (son 5)
- GGMGM – BGGMB
- H2H (G-B-M)
- 4-2-2 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %80
- iddaa MS 1-0-2
- 2,07 – 2,88 – 2,74
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Kozarmisleny 4, Ajka 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, Kozarmisleny 1-1 Ajka.
Gol istatistikleri
Kozarmisleny iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,50 gol yedi; Ajka dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kozarmisleny %25, Ajka %80. İlk yarıyı önde kapatma: Kozarmisleny 2/4, Ajka 2/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,07, 0 – 2,88, 2 – 2,74. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,80. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,75.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %32; KG var ortalaması %52; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Macaristan · NB II puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kecskeméti TE | 13 | +13 | 29 |
| 2 | Soroksar | 13 | +13 | 25 |
| 3 | Kazincbarcikai | 13 | +9 | 24 |
| 4 | Tiszakecske FC | 13 | +8 | 24 |
| 5 | Mezokovesd-zsory | 13 | +10 | 23 |
| 6 | Gyirmot SE | 13 | +1 | 22 |
| 7 | Ajka | 13 | +1 | 19 |
| 8 | Diosgyori VTK | 13 | -2 | 18 |
| 9 | BVSC | 13 | 0 | 17 |
| 10 | Szeged 2011 | 13 | 0 | 16 |
| 11 | Fehérvár FC | 13 | -1 | 15 |
| 12 | Szentlőrinc SE | 13 | -8 | 14 |
| 13 | Kozarmisleny FC | 13 | -9 | 13 |
| 14 | Nagykanizsai ULE | 13 | -9 | 12 |
| 15 | Karcag SE | 12 | -8 | 11 |
| 16 | Csakvar | 12 | -18 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Soroksar | 7 | +12 | 16 |
| 2 | Kecskeméti TE | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Tiszakecske FC | 7 | +7 | 16 |
| 4 | Gyirmot SE | 8 | +3 | 15 |
| 5 | Kazincbarcikai | 6 | +7 | 14 |
| 6 | Mezokovesd-zsory | 7 | +6 | 14 |
| 7 | Fehérvár FC | 7 | +4 | 12 |
| 8 | Ajka | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Szentlőrinc SE | 7 | -2 | 10 |
| 10 | BVSC | 7 | -1 | 8 |
| 11 | Szeged 2011 | 5 | +1 | 7 |
| 12 | Diosgyori VTK | 6 | -2 | 6 |
| 13 | Kozarmisleny FC | 5 | -2 | 6 |
| 14 | Karcag SE | 6 | -3 | 6 |
| 15 | Nagykanizsai ULE | 6 | -4 | 6 |
| 16 | Csakvar | 6 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kecskeméti TE | 7 | +3 | 13 |
| 2 | Diosgyori VTK | 7 | 0 | 12 |
| 3 | Kazincbarcikai | 7 | +2 | 10 |
| 4 | Mezokovesd-zsory | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Soroksar | 6 | +1 | 9 |
| 6 | BVSC | 6 | +1 | 9 |
| 7 | Szeged 2011 | 8 | -1 | 9 |
| 8 | Tiszakecske FC | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Ajka | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Gyirmot SE | 5 | -2 | 7 |
| 11 | Kozarmisleny FC | 8 | -7 | 7 |
| 12 | Nagykanizsai ULE | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Karcag SE | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Szentlőrinc SE | 6 | -6 | 4 |
| 15 | Fehérvár FC | 6 | -5 | 3 |
| 16 | Csakvar | 6 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
