← Maçlar
Macaristan · NB II · 11. hafta24 Ekim 2026 · 14:00 TSİ

Kazincbarcikai SC 2-1 Nagykanizsai Ufc: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Kazincbarcikai SC
2–1İY 1–1
Nagykanizsai Ufc
Maç sonu

Kazincbarcikai SC 2–1 Nagykanizsai Ufc (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Kazincbarcikai SC – Nagykanizsai Ufc maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Kazincbarcikai SC
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%46 6/13%67 4/6
Beraberlik%46 6/13%33 2/6
Mağlubiyet%8 1/13%0 0/6
Nagykanizsai Ufc
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%31 4/13%29 2/7
Beraberlik%0 0/13%0 0/7
Mağlubiyet%69 9/13%71 5/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Kazincbarcikai SC
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,77 (23 gol)2,00 (12 gol)
Yediği gol / maç1,08 (14 gol)0,83 (5 gol)
Nagykanizsai Ufc
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,69 (9 gol)0,57 (4 gol)
Yediği gol / maç1,38 (18 gol)1,29 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Kazincbarcikai SC
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%62 8/13%67 4/6
1,5 Üst%85 11/13%83 5/6
2,5 Üst%69 9/13%83 5/6
3,5 Üst%38 5/13%33 2/6
Gol yememe%38 5/13%33 2/6
Nagykanizsai Ufc
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%31 4/13%29 2/7
1,5 Üst%54 7/13%57 4/7
2,5 Üst%38 5/13%29 2/7
3,5 Üst%8 1/13%0 0/7
Gol yememe%23 3/13%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Kazincbarcikai SC
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%31 4/13%33 2/6
Berabere%62 8/13%67 4/6
Geride%8 1/13%0 0/6
Nagykanizsai Ufc
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%15 2/13%14 1/7
Berabere%54 7/13%43 3/7
Geride%31 4/13%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Kazincbarcikai SC (13 maç)

1/141/X01/20X/12X/X6X/202/102/X02/21

Nagykanizsai Ufc (13 maç)

1/121/X01/20X/12X/X0X/252/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Kazincbarcikai SC (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 3
31-45 5 2
46-60 2 3
61-75 2 0
76-90 7 2

Nagykanizsai Ufc (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 1
31-45 1 3
46-60 1 2
61-75 1 2
76-90 0 3

Kartlar

Kazincbarcikai SC

Sarı 15 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,5)

Nagykanizsai Ufc

Sarı 36 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 3,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Kazincbarcikai 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-10). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Nagykanizsai Ufc 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-5). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Kazincbarcikai iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Nagykanizsai Ufc dış saha 5 maçta 0,60 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kazincbarcikai %100, Nagykanizsai Ufc %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kazincbarcikai %75, Nagykanizsai Ufc %20. İlk yarıyı önde kapatma: Kazincbarcikai 2/4, Nagykanizsai Ufc 1/5.

Sıralama
5. (17 p) – 14. (9 p)
Form (son 5)
BGMMB – MMGBG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %20
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %20
iddaa MS 1-0-2
1,40 – 3,72 – 4,89
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,40, 0 – 3,72, 2 – 4,89. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,71.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %48; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 20 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB II puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Kecskeméti TE 13922 2815 +1329 GMGGG
2Soroksar 13742 2916 +1325 MGBMB
3Kazincbarcikai 13661 2314 +924 GBGGB
4Tiszakecske FC 13661 2517 +824 GGBMB
5Mezokovesd-zsory 13724 2414 +1023 BGGGM
6Gyirmot SE 13643 2120 +122 GGBBB
7Ajka 13544 1716 +119 BMGBM
8Diosgyori VTK 13535 2123 -218 BBGMG
9BVSC 13526 1717 017 GBGMG
10Szeged 2011 13445 1616 016 GMMGG
11Fehérvár FC 13508 1617 -115 GMMGM
12Szentlőrinc SE 13427 1321 -814 BMGMM
13Kozarmisleny FC 13418 1120 -913 MGMGG
14Nagykanizsai ULE 13409 918 -912 MMMGM
15Karcag SE 12255 1624 -811 BMMMM
16Csakvar 121110 927 -184 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Soroksar 7511 186 +1216
2Kecskeméti TE 6510 144 +1016
3Tiszakecske FC 7511 136 +716
4Gyirmot SE 8431 1512 +315
5Kazincbarcikai 6420 125 +714
6Mezokovesd-zsory 7421 159 +614
7Fehérvár FC 7403 128 +412
8Ajka 7322 98 +111
9Szentlőrinc SE 7313 79 -210
10BVSC 7223 910 -18
11Szeged 2011 5212 87 +17
12Diosgyori VTK 6132 79 -26
13Kozarmisleny FC 5203 46 -26
14Karcag SE 6132 912 -36
15Nagykanizsai ULE 6204 59 -46
16Csakvar 6114 612 -64
#TakımOGBMAYAVP
1Kecskeméti TE 7412 1411 +313
2Diosgyori VTK 7403 1414 012
3Kazincbarcikai 7241 119 +210
4Mezokovesd-zsory 6303 95 +49
5Soroksar 6231 1110 +19
6BVSC 6303 87 +19
7Szeged 2011 8233 89 -19
8Tiszakecske FC 6150 1211 +18
9Ajka 6222 88 08
10Gyirmot SE 5212 68 -27
11Kozarmisleny FC 8215 714 -77
12Nagykanizsai ULE 7205 49 -56
13Karcag SE 6123 712 -55
14Szentlőrinc SE 6114 612 -64
15Fehérvár FC 6105 49 -53
16Csakvar 6006 315 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,40X3,7224,89

Çifte şans

121,10X21,99

Karşılıklı gol

Var1,66Yok1,71

2,5 Alt / Üst

Alt1,81Üst1,57

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün NB II'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.