Kalmar FF – Sirius
Kalmar FF – Sirius: 8 Kasım 18:30, İsveç · Allsvenskan, 28. hafta. Bu sezon Kalmar FF evinde 13 maçta 5 galibiyet, 2 beraberlik, 6 mağlubiyet; Sirius deplasmanda 13 maçta 10 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %46; maç başına toplam korner ortalaması 11,3; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 12 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Guldfågeln Arena, Kalmar
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Kalmar FF | Sirius |
|---|---|---|
| Lig sırası | 13. · 23 puan | 2. · 58 puan |
| Form (son 5) | MGMMB | GBMMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,08 – 1,62 | 2,15 – 1,15 |
| 2,5 Üst biten | %62 | %69 |
| Karşılıklı gol | %39 | %54 |
| Gol yemediği | %15 | %39 |
| Aralarında (G-B-M) | 4-7-7 (18 maç, Kalmar FF bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Kalmar FF iç sahada (13 maç), Sirius deplasmanda (13 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Kalmar FF iç sahada (13 maç) · Sirius deplasmanda (13 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Kalmar FF iç sahada 13 maçta 5 galibiyet, 2 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- Sirius deplasmanda 13 maçta 10 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Kalmar FF, iç saha maçlarında 13 maçta yalnız 2 kez kalesini gole kapattı (%15).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiKalmar FF
13. sıra · 23 puan · 27 maç · averaj -19
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMMB
- 02.11 Mjallby AIF 0–0 Kalmar FF B
- 29.10 Kalmar FF 0–1 Gais M
- 24.10 Kalmar FF 0–3 IF Brommapojkarna M
- 19.10 Degerfors IF 1–2 Kalmar FF G
- 12.10 Malmo FF 1–0 Kalmar FF M
Sirius
2. sıra · 58 puan · 27 maç · averaj +24
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMMG
- 03.11 Sirius 2–0 Halmstad G
- 29.10 Hammarby FF 2–0 Sirius M
- 24.10 Sirius 1–2 AIK Stockholm M
- 18.10 Sirius 2–2 IF Elfsborg B
- 10.10 Gais 0–1 Sirius G
Puan durumu 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Kalmar FF 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 2-6). Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı. Sirius için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 6, yenilen 6.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Kalmar FF 4, Sirius 7 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Mayıs 2026, Sirius 3-2 Kalmar FF.
Gol istatistikleri
Kalmar FF iç saha 13 maçta maç başına 1,08 gol attı, 1,62 gol yedi; Sirius dış saha 13 maçta 2,15 attı, 1,15 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %62, konukta %69. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kalmar FF %38, Sirius %54. İlk yarıyı önde kapatma: Kalmar FF 3/13, Sirius 7/13.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Kalmar FF 5,8, Sirius 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,3. Maç başına kart: Kalmar FF 0,8, Sirius 1,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,75, 0 – 3,28, 2 – 2,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 2,05.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %46; maç başına toplam korner ortalaması 11,3; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 12 gol yediler.
- Sıralama
- 13. (23 p) – 2. (58 p)
- Form (son 5)
- BMMGM – GMMBG
- H2H (G-B-M)
- 4-7-7 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %69
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %38 – %54
- Korner ort. (maç)
- 11,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,75 – 3,28 – 2,08
Veri: 7 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 6/27 | %38 5/13 |
| Beraberlik | %19 5/27 | %15 2/13 |
| Mağlubiyet | %59 16/27 | %46 6/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 18/27 | %77 10/13 |
| Beraberlik | %15 4/27 | %8 1/13 |
| Mağlubiyet | %19 5/27 | %15 2/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,85 (23 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,58 düşük | 1,08 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,56 (42 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,62 (21 gol) |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,15 (58 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,72 yüksek | 2,15 (28 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,26 (34 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,17 düşük | 1,15 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %37 10/27ligde 16. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %38 5/13 |
| 1,5 Üst | %63 17/27 | %77 10/13 |
| 2,5 Üst | %48 13/27ligde 12.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %22 6/27 | %23 3/13 |
| Gol yememe | %15 4/27 | %15 2/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 15/27ligde 6. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %54 7/13 |
| 1,5 Üst | %89 24/27 | %85 11/13 |
| 2,5 Üst | %67 18/27ligde 2.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %69 9/13 |
| 3,5 Üst | %41 11/27 | %38 5/13 |
| Gol yememe | %33 9/27 | %38 5/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %78 21/27 | %77 10/13 |
| 8,5 Üst | %74 20/27 | %69 9/13 |
| 9,5 Üst | %56 15/27 | %54 7/13 |
| 10,5 Üst | %48 13/27 | %54 7/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,4 | 11,9 |
| 7,5 Üst | %93 25/27 | %92 12/13 |
| 8,5 Üst | %89 24/27 | %92 12/13 |
| 9,5 Üst | %78 21/27 | %85 11/13 |
| 10,5 Üst | %63 17/27 | %54 7/13 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %74 20/27 | %69 9/13 |
| 3,5 Üst | %33 9/27 | %38 5/13 |
| 4,5 Üst | %15 4/27 | %23 3/13 |
| 5,5 Üst | %4 1/27 | %8 1/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %52 14/27 | %46 6/13 |
| 3,5 Üst | %44 12/27 | %46 6/13 |
| 4,5 Üst | %26 7/27 | %38 5/13 |
| 5,5 Üst | %4 1/27 | %8 1/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %78 21/27 | %69 9/13 |
| 7,5 Üst | %59 16/27 | %54 7/13 |
| 8,5 Üst | %44 12/27 | %38 5/13 |
| 9,5 Üst | %33 9/27 | %23 3/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %78 21/27 | %69 9/13 |
| 7,5 Üst | %70 19/27 | %69 9/13 |
| 8,5 Üst | %59 16/27 | %69 9/13 |
| 9,5 Üst | %48 13/27 | %46 6/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 5/27 | %23 3/13 |
| Berabere | %52 14/27 | %46 6/13 |
| Geride | %30 8/27 | %31 4/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %56 15/27 | %54 7/13 |
| Berabere | %19 5/27 | %31 4/13 |
| Geride | %26 7/27 | %15 2/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kalmar FF (27 maç)
Sirius (27 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kalmar FF (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 6 |
| 16-30 | 5 | 4 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 2 | 6 |
| 76-90 | 2 | 9 |
Sirius (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 9 | 0 |
| 16-30 | 8 | 8 |
| 31-45 | 10 | 6 |
| 46-60 | 5 | 7 |
| 61-75 | 11 | 2 |
| 76-90 | 7 | 8 |
Kartlar
Kalmar FF
Sarı 24 · Kırmızı 0 (27 maç · maç başı sarı 0,9)
Sirius
Sarı 35 · Kırmızı 1 (27 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 219 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Kalmar FF: iç saha, 13 maç · Sirius: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
İsveç · Allsvenskan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 28 | +37 | 58 |
| 2 | Sirius | 27 | +24 | 58 |
| 3 | Djurgardens IF | 27 | +30 | 52 |
| 4 | BK Hacken | 27 | +18 | 49 |
| 5 | IF Elfsborg | 28 | +11 | 46 |
| 6 | Vasteras SK FK | 28 | +2 | 45 |
| 7 | Gais | 28 | +8 | 40 |
| 8 | Malmo FF | 27 | +6 | 40 |
| 9 | AIK Stockholm | 27 | -4 | 38 |
| 10 | IFK Goteborg | 27 | -10 | 38 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 27 | -5 | 34 |
| 12 | Mjallby AIF | 27 | -13 | 27 |
| 13 | Kalmar FF | 27 | -19 | 23 |
| 14 | Degerfors IF | 28 | -25 | 20 |
| 15 | Orgryte IS | 28 | -27 | 20 |
| 16 | Halmstad | 27 | -33 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 14 | +32 | 34 |
| 2 | IF Elfsborg | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Sirius | 14 | +11 | 27 |
| 4 | BK Hacken | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Djurgardens IF | 14 | +17 | 23 |
| 6 | Gais | 14 | +12 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | +5 | 22 |
| 8 | IFK Goteborg | 13 | +3 | 22 |
| 9 | Kalmar FF | 13 | -7 | 17 |
| 10 | Malmo FF | 14 | +3 | 16 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 13 | 0 | 16 |
| 12 | AIK Stockholm | 13 | -8 | 15 |
| 13 | Orgryte IS | 14 | -2 | 13 |
| 14 | Mjallby AIF | 14 | -9 | 12 |
| 15 | Degerfors IF | 14 | -9 | 11 |
| 16 | Halmstad | 13 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 13 | +13 | 31 |
| 2 | Djurgardens IF | 13 | +13 | 29 |
| 3 | Hammarby FF | 14 | +5 | 24 |
| 4 | Malmo FF | 13 | +3 | 24 |
| 5 | BK Hacken | 13 | +10 | 23 |
| 6 | AIK Stockholm | 14 | +4 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | -3 | 23 |
| 8 | IF Elfsborg | 14 | -2 | 18 |
| 9 | IF Brommapojkarna | 14 | -5 | 18 |
| 10 | Gais | 14 | -4 | 17 |
| 11 | IFK Goteborg | 14 | -13 | 16 |
| 12 | Mjallby AIF | 13 | -4 | 15 |
| 13 | Degerfors IF | 14 | -16 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 14 | -25 | 7 |
| 15 | Kalmar FF | 14 | -12 | 6 |
| 16 | Halmstad | 14 | -20 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Çifte Şans
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
Tek / Çift
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 11.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 5.5
