Malmö 1-0 Kalmar FF: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Malmö 1–0 Kalmar FF (12 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 19–15, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %53–%47, korner 6–4.
Maç özeti
Malmö – Kalmar FF maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Otto Rosengren 72' (Malmö). xG: Malmö 1,3 – 1,8 Kalmar FF.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Malmö: G. Helstrup · Kalmar FF: T. Koskela
Maç akışı
Malmö üstte · Kalmar FF altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 40' sarı kart: Carl Gustafsson (Kalmar FF)
- 45' oyuncu değişikliği: Jovan Milosavljević ↔ Sead Hakšabanović (Malmö)
- 57' sarı kart: Andrej Djuric (Malmö)
- 68' sarı kart: Miska Ylitolva (Kalmar FF)
- 69' oyuncu değişikliği: Mayckel Lahdo ↔ Anders Christiansen (Malmö)
- 69' oyuncu değişikliği: Melker Hallberg ↔ Tobias Lauritsen (Kalmar FF)
- 72' gol: Otto Rosengren (Malmö)
- 73' oyuncu değişikliği: Abdussalam Magashy ↔ Noah Shamoun (Kalmar FF)
- 73' oyuncu değişikliği: vilmer tyren ↔ Eskild Dall (Kalmar FF)
- 78' oyuncu değişikliği: Anton Sebastian Höög ↔ Theodor Lundbergh (Malmö)
- 78' oyuncu değişikliği: Daniel Gudjohnsen ↔ Emmanuel Ekong (Malmö)
- 80' oyuncu değişikliği: Victor Larsson ↔ Sivert Overby (Kalmar FF)
- 80' oyuncu değişikliği: Marius Soderback ↔ Amara Camara (Kalmar FF)
- 88' sarı kart: Emmanuel Ekong (Malmö)
- 88' oyuncu değişikliği: Otto Rosengren ↔ Bleon Kurtulus (Malmö)
Maç olayları
- MalmöKalmar FF
- Emmanuel EkongSarı kart88'
- Otto Rosengren ↔ Bleon KurtulusOyuncu değişikliği88'
- 80'Victor Larsson ↔ Sivert OverbyOyuncu değişikliği
- 80'Marius Soderback ↔ Amara CamaraOyuncu değişikliği
- Anton Sebastian Höög ↔ Theodor LundberghOyuncu değişikliği78'
- Daniel Gudjohnsen ↔ Emmanuel EkongOyuncu değişikliği78'
- 73'Abdussalam Magashy ↔ Noah ShamounOyuncu değişikliği
- 73'vilmer tyren ↔ Eskild DallOyuncu değişikliği
- Gol Otto Rosengren 1–0Asist: Jens Stryger Larsen72'
- Mayckel Lahdo ↔ Anders ChristiansenOyuncu değişikliği69'
- 69'Melker Hallberg ↔ Tobias LauritsenOyuncu değişikliği
- 68'Miska YlitolvaSarı kart
- Andrej DjuricSarı kart57'
- Jovan Milosavljević ↔ Sead HakšabanovićOyuncu değişikliği45'
- 40'Carl GustafssonSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 12/27 | %36 5/14 |
| Beraberlik | %15 4/27 | %7 1/14 |
| Mağlubiyet | %41 11/27 | %57 8/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 6/27 | %7 1/14 |
| Beraberlik | %19 5/27 | %21 3/14 |
| Mağlubiyet | %59 16/27 | %71 10/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (42 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,86 (26 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (36 gol)ligde 7. · lig ortalamasında | 1,64 (23 gol) |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,85 (23 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,58 düşük | 0,64 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,56 (42 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,50 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %52 14/27ligde 7. · lig ortalamasında | %64 9/14 |
| 1,5 Üst | %67 18/27 | %79 11/14 |
| 2,5 Üst | %59 16/27ligde 5. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %79 11/14 |
| 3,5 Üst | %37 10/27 | %50 7/14 |
| Gol yememe | %37 10/27 | %21 3/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %37 10/27ligde 16. · lig ortalamasından 14 puan düşük | %36 5/14 |
| 1,5 Üst | %63 17/27 | %50 7/14 |
| 2,5 Üst | %48 13/27ligde 12.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %36 5/14 |
| 3,5 Üst | %22 6/27 | %21 3/14 |
| Gol yememe | %15 4/27 | %14 2/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %81 22/27 | %71 10/14 |
| 8,5 Üst | %70 19/27 | %57 8/14 |
| 9,5 Üst | %59 16/27 | %43 6/14 |
| 10,5 Üst | %44 12/27 | %29 4/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %78 21/27 | %79 11/14 |
| 8,5 Üst | %74 20/27 | %79 11/14 |
| 9,5 Üst | %56 15/27 | %57 8/14 |
| 10,5 Üst | %48 13/27 | %43 6/14 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %85 23/27 | %86 12/14 |
| 3,5 Üst | %63 17/27 | %64 9/14 |
| 4,5 Üst | %33 9/27 | %29 4/14 |
| 5,5 Üst | %11 3/27 | %7 1/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %74 20/27 | %79 11/14 |
| 3,5 Üst | %33 9/27 | %29 4/14 |
| 4,5 Üst | %15 4/27 | %7 1/14 |
| 5,5 Üst | %4 1/27 | %0 0/14 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %78 21/27 | %86 12/14 |
| 7,5 Üst | %70 19/27 | %79 11/14 |
| 8,5 Üst | %63 17/27 | %79 11/14 |
| 9,5 Üst | %48 13/27 | %57 8/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %78 21/27 | %86 12/14 |
| 7,5 Üst | %59 16/27 | %64 9/14 |
| 8,5 Üst | %44 12/27 | %50 7/14 |
| 9,5 Üst | %33 9/27 | %43 6/14 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 6/27 | %21 3/14 |
| Berabere | %41 11/27 | %36 5/14 |
| Geride | %37 10/27 | %43 6/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 5/27 | %14 2/14 |
| Berabere | %52 14/27 | %57 8/14 |
| Geride | %30 8/27 | %29 4/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Malmö (27 maç)
Kalmar FF (27 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Malmö (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 6 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 5 | 5 |
| 46-60 | 7 | 8 |
| 61-75 | 7 | 4 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kalmar FF (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 6 |
| 16-30 | 5 | 4 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 2 | 6 |
| 76-90 | 2 | 9 |
Kartlar
Malmö
Sarı 59 · Kırmızı 2 (27 maç · maç başı sarı 2,2)
Kalmar FF
Sarı 24 · Kırmızı 0 (27 maç · maç başı sarı 0,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 219 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Malmö: iç saha, 14 maç · Kalmar FF: dış saha, 14 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Malmö – Kalmar FF ilk 11'ler
Malmö · 4-3-3
- 1R. OlsenK
- 17J. Stryger LarsenD72' asist 72. dk
- 5A. ĐurićD57' sarı kart 57. dk
- 44M. PålssonD
- 25BusanelloD
- 7O. RosengrenO72' gol 72. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 37A. SkogmarO
- 28J. MilosavljeviÄO45' oyundan çıktı 45. dk
- 45A. HoogF78' oyundan çıktı 78. dk
- 32D. GuðjohnsenF78' oyundan çıktı 78. dk
- 15M. LahdoF69' oyundan çıktı 69. dk
- 10A. ChristiansenO69' oyuna girdi 69. dk
- 27J. DahlinK
- 11E. EkongO78' oyuna girdi 78. dk88' sarı kart 88. dk
- 29S. HakšabanovićO45' oyuna girdi 45. dk
- 6Y. KarabelyovO
- 4B. KurtulusD88' oyuna girdi 88. dk
- 47Theodor LundberghO78' oyuna girdi 78. dk
- 54A. SundgrenD
- 42V. JeppssonO
Teknik direktör: G. Helstrup
Kalmar FF · 4-2-3-1
- 1S. BrolinK
- 26M. YlitolvaD68' sarı kart 68. dk
- 39L. SætraD
- 4J. LöfgrenD
- 2V. LarssonD80' oyundan çıktı 80. dk
- 17C. GustafssonO40' sarı kart 40. dk
- 5M. HallbergO69' oyundan çıktı 69. dk
- 10M. SöderbäckO80' oyundan çıktı 80. dk
- 21A. MagashyO73' oyundan çıktı 73. dk
- 24C. SagoeO
- 6V. TyrenF73' oyundan çıktı 73. dk
- 3S. ØverbyD80' oyuna girdi 80. dk
- 23R. GojaniO
- 12Z. RåvikD
- 25N. ShamounO73' oyuna girdi 73. dk
- 9M. StoltF
- 22T. LauritsenO69' oyuna girdi 69. dk
- 30J. KindbergK
- 19E. DallF73' oyuna girdi 73. dk
- 13Amara CamaraF
Teknik direktör: T. Koskela
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İsveç · Allsvenskan puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Malmö için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 8, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Kalmar FF için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 0, yenilen 8. Öne çıkan: 5 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Malmö 11, Kalmar FF 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Temmuz 2026, Kalmar FF 2-2 Malmö.
- Sıralama
- 8. (33 p) – 14. (19 p)
- Form (son 5)
- GMGBG – BMMMM
- H2H (G-B-M)
- 11-4-4 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %91 – %36
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %73 – %36
- Korner ort. (maç)
- 9,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,60 – 3,67 – 4,26
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Malmö iç saha 11 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,82 gol yedi; Kalmar FF dış saha 11 maçta 0,64 attı, 1,73 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Malmö %91, Kalmar FF %36. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Malmö %73, Kalmar FF %36. İlk yarıyı önde kapatma: Malmö 2/11, Kalmar FF 1/11.
Korner ve kart
Maç başına korner: Malmö 5,0, Kalmar FF 4,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,5. Maç başına kart: Malmö 2,0, Kalmar FF 1,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,60, 0 – 3,67, 2 – 4,26. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,95, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,95.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Allsvenskan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 28 | +37 | 58 |
| 2 | Sirius | 27 | +24 | 58 |
| 3 | Djurgardens IF | 27 | +30 | 52 |
| 4 | BK Hacken | 27 | +18 | 49 |
| 5 | IF Elfsborg | 28 | +11 | 46 |
| 6 | Vasteras SK FK | 28 | +2 | 45 |
| 7 | Gais | 28 | +8 | 40 |
| 8 | Malmo FF | 27 | +6 | 40 |
| 9 | AIK Stockholm | 27 | -4 | 38 |
| 10 | IFK Goteborg | 27 | -10 | 38 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 27 | -5 | 34 |
| 12 | Mjallby AIF | 27 | -13 | 27 |
| 13 | Kalmar FF | 27 | -19 | 23 |
| 14 | Degerfors IF | 28 | -25 | 20 |
| 15 | Orgryte IS | 28 | -27 | 20 |
| 16 | Halmstad | 27 | -33 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 14 | +32 | 34 |
| 2 | IF Elfsborg | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Sirius | 14 | +11 | 27 |
| 4 | BK Hacken | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Djurgardens IF | 14 | +17 | 23 |
| 6 | Gais | 14 | +12 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | +5 | 22 |
| 8 | IFK Goteborg | 13 | +3 | 22 |
| 9 | Kalmar FF | 13 | -7 | 17 |
| 10 | Malmo FF | 14 | +3 | 16 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 13 | 0 | 16 |
| 12 | AIK Stockholm | 13 | -8 | 15 |
| 13 | Orgryte IS | 14 | -2 | 13 |
| 14 | Mjallby AIF | 14 | -9 | 12 |
| 15 | Degerfors IF | 14 | -9 | 11 |
| 16 | Halmstad | 13 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 13 | +13 | 31 |
| 2 | Djurgardens IF | 13 | +13 | 29 |
| 3 | Hammarby FF | 14 | +5 | 24 |
| 4 | Malmo FF | 13 | +3 | 24 |
| 5 | BK Hacken | 13 | +10 | 23 |
| 6 | AIK Stockholm | 14 | +4 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | -3 | 23 |
| 8 | IF Elfsborg | 14 | -2 | 18 |
| 9 | IF Brommapojkarna | 14 | -5 | 18 |
| 10 | Gais | 14 | -4 | 17 |
| 11 | IFK Goteborg | 14 | -13 | 16 |
| 12 | Mjallby AIF | 13 | -4 | 15 |
| 13 | Degerfors IF | 14 | -16 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 14 | -25 | 7 |
| 15 | Kalmar FF | 14 | -12 | 6 |
| 16 | Halmstad | 14 | -20 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Allsvenskan'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
