Instituto Cordoba – Newells Old Boys
Canlı
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Presidente Peron, Avellaneda
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Instituto Cordoba: Diego Flores · Newells Old Boys: F. Kudelka
Canlı
Maç boyunca anlık güncellenir · Son güncelleme 05:03 TSİ
Instituto Cordoba iç sahada (15 maç) · Newells Old Boys deplasmanda (15 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 3 maç (2023'ten beri)
2 Instituto Cordoba1 berabere0 Newells Old Boys
- Instituto Cordoba iç sahada 15 maçta 10 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Newells Old Boys deplasmanda 15 maçta 3 galibiyet, 5 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
- Newells Old Boys, deplasman maçlarında 15 maçta yalnız 3 kez kalesini gole kapattı (%20).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %52 16/31 | %67 10/15 |
| Beraberlik | %19 6/31 | %13 2/15 |
| Mağlubiyet | %29 9/31 | %20 3/15 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %26 8/31 | %20 3/15 |
| Beraberlik | %42 13/31 | %33 5/15 |
| Mağlubiyet | %32 10/31 | %47 7/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,32 (41 gol) | 1,53 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,97 (30 gol) | 0,87 (13 gol) |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,94 (29 gol) | 0,80 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,23 (38 gol) | 1,47 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 14/31 | %53 8/15 |
| 1,5 Üst | %61 19/31 | %67 10/15 |
| 2,5 Üst | %39 12/31 | %53 8/15 |
| 3,5 Üst | %19 6/31 | %20 3/15 |
| Gol yememe | %35 11/31 | %33 5/15 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %52 16/31 | %47 7/15 |
| 1,5 Üst | %71 22/31 | %67 10/15 |
| 2,5 Üst | %32 10/31 | %40 6/15 |
| 3,5 Üst | %16 5/31 | %20 3/15 |
| Gol yememe | %26 8/31 | %20 3/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %61 19/31 | %47 7/15 |
| 8,5 Üst | %55 17/31 | %40 6/15 |
| 9,5 Üst | %42 13/31 | %27 4/15 |
| 10,5 Üst | %35 11/31 | %20 3/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %70 21/30 | %60 9/15 |
| 8,5 Üst | %53 16/30 | %47 7/15 |
| 9,5 Üst | %37 11/30 | %40 6/15 |
| 10,5 Üst | %30 9/30 | %33 5/15 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 6,5 |
| 2,5 Üst | %90 28/31 | %100 15/15 |
| 3,5 Üst | %81 25/31 | %100 15/15 |
| 4,5 Üst | %65 20/31 | %87 13/15 |
| 5,5 Üst | %52 16/31 | %73 11/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %90 27/30 | %87 13/15 |
| 3,5 Üst | %80 24/30 | %87 13/15 |
| 4,5 Üst | %63 19/30 | %60 9/15 |
| 5,5 Üst | %50 15/30 | %53 8/15 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 6,7 |
| 6,5 Üst | %65 20/31 | %53 8/15 |
| 7,5 Üst | %52 16/31 | %40 6/15 |
| 8,5 Üst | %35 11/31 | %20 3/15 |
| 9,5 Üst | %19 6/31 | %7 1/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %67 20/30 | %67 10/15 |
| 7,5 Üst | %53 16/30 | %60 9/15 |
| 8,5 Üst | %37 11/30 | %47 7/15 |
| 9,5 Üst | %20 6/30 | %27 4/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %32 10/31 | %40 6/15 |
| Berabere | %55 17/31 | %53 8/15 |
| Geride | %13 4/31 | %7 1/15 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 5/31 | %20 3/15 |
| Berabere | %52 16/31 | %40 6/15 |
| Geride | %32 10/31 | %40 6/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Instituto Cordoba (31 maç)
Newells Old Boys (31 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Instituto Cordoba (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 1 |
| 16-30 | 5 | 4 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 8 | 9 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 9 | 5 |
Newells Old Boys (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 2 | 10 |
| 46-60 | 4 | 9 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 12 | 7 |
Kartlar
Instituto Cordoba
Sarı 85 · Kırmızı 1 (31 maç · maç başı sarı 2,7)
Newells Old Boys
Sarı 72 · Kırmızı 3 (31 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Instituto Cordoba: iç saha, 15 maç · Newells Old Boys: dış saha, 15 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiInstituto Cordoba
9. sıra · 21 puan · 16 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGGB
- 01.11 Estudiantes L.P. 3–3 Instituto Cordoba B
- 27.10 Instituto Cordoba 1–0 Deportivo Riestra G
- 16.10 Defensa Y Justicia 0–1 Instituto Cordoba G
- 09.10 Instituto Cordoba 2–2 Boca Juniors B
- 02.10 Independiente 1–4 Instituto Cordoba G
Newells Old Boys
14. sıra · 15 puan · 16 maç · averaj -12
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGBB
- 01.11 Newells Old Boys 1–1 Union Santa Fe B
- 24.10 San Lorenzo 0–0 Newells Old Boys B
- 19.10 Newells Old Boys 2–1 Central Cordoba de Santiago G
- 12.10 Gimnasia M. 1–0 Newells Old Boys M
- 03.10 Newells Old Boys 0–0 Lanus B
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Puan durumu
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 16 | +12 | 31 |
| 2 | Boca Juniors | 16 | +13 | 30 |
| 3 | Velez Sarsfield | 16 | +6 | 28 |
| 4 | Talleres Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 5 | Independiente | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Lanus | 16 | +3 | 24 |
| 7 | San Lorenzo | 16 | 0 | 22 |
| 8 | Union Santa Fe | 16 | +4 | 21 |
| 9 | Instituto Cordoba | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Defensa Y Justicia | 16 | -3 | 19 |
| 11 | Gimnasia M. | 16 | -8 | 19 |
| 12 | Platense | 16 | -5 | 16 |
| 13 | Central Cordoba de Santiago | 16 | -10 | 16 |
| 14 | Newells Old Boys | 16 | -12 | 15 |
| 15 | Deportivo Riestra | 16 | -7 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 8 | +7 | 16 |
| 2 | Independiente | 8 | +6 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 15 |
| 4 | Boca Juniors | 8 | +5 | 14 |
| 5 | Union Santa Fe | 8 | +6 | 13 |
| 6 | Lanus | 8 | +4 | 13 |
| 7 | Talleres Cordoba | 7 | +4 | 13 |
| 8 | Instituto Cordoba | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Central Cordoba de Santiago | 8 | +1 | 13 |
| 10 | Gimnasia M. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | San Lorenzo | 8 | -1 | 11 |
| 12 | Deportivo Riestra | 8 | 0 | 8 |
| 13 | Defensa Y Justicia | 8 | -3 | 8 |
| 14 | Platense | 8 | -4 | 8 |
| 15 | Newells Old Boys | 8 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Estudiantes L.P. | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 13 |
| 4 | Talleres Cordoba | 9 | 0 | 13 |
| 5 | San Lorenzo | 8 | +1 | 11 |
| 6 | Defensa Y Justicia | 8 | 0 | 11 |
| 7 | Lanus | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Independiente | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Platense | 8 | -1 | 8 |
| 10 | Union Santa Fe | 8 | -2 | 8 |
| 11 | Instituto Cordoba | 8 | -3 | 8 |
| 12 | Newells Old Boys | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Gimnasia M. | 8 | -9 | 6 |
| 14 | Deportivo Riestra | 8 | -7 | 3 |
| 15 | Central Cordoba de Santiago | 8 | -11 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.
Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.
