New Old Boys 2-1 C Cordoba: Maç Sonucu ve İstatistikleri
New Old Boys 2–1 C Cordoba (20 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 19–6, isabetli şut 7–2, topa sahip olma %61–%39, korner 6–3.
Maç özeti
New Old Boys – C Cordoba maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Jerónimo Gómez Mattar 31', Santiago Germán Solari Ferreyra 69' (New Old Boys); Leonardo Sequeira 80' (C Cordoba). xG: New Old Boys 1,9 – 0,4 C Cordoba.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- New Old Boys: F. Kudelka · C Cordoba: S. Domínguez
Maç akışı
New Old Boys üstte · C Cordoba altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 31' gol: Jerónimo Gómez Mattar (New Old Boys)
- 35' sarı kart: Matías Vera (C Cordoba)
- 45+2' sarı kart: Fernando Martinez (C Cordoba)
- 48' sarı kart: Matías Cóccaro (New Old Boys)
- 59' sarı kart: Santiago Germán Solari Ferreyra (New Old Boys)
- 61' sarı kart: Darío Cáceres (C Cordoba)
- 69' gol: Santiago Germán Solari Ferreyra (New Old Boys)
- 71' oyuncu değişikliği: Santiago Germán Solari Ferreyra ↔ Alan Soñora (New Old Boys)
- 74' oyuncu değişikliği: Diego Barrera ↔ Horacio Tijanovich (C Cordoba)
- 74' oyuncu değişikliği: Michael Santos ↔ Lucas Varaldo (C Cordoba)
- 76' sarı kart: Martin Ortega (New Old Boys)
- 78' sarı kart: Yuri Casermeiro (C Cordoba)
- 80' gol: Leonardo Sequeira (C Cordoba)
- 87' oyuncu değişikliği: Matías Cóccaro ↔ Juan Ignacio Ramírez (New Old Boys)
- 88' oyuncu değişikliği: Jerónimo Gómez Mattar ↔ Lucas Nicolás Gómez (New Old Boys)
- 90+1' sarı kart: Marco Iacobellis (C Cordoba)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Facundo Samuel Guch ↔ Jeronimo Russo (New Old Boys)
Maç olayları
- New Old BoysC Cordoba
- Facundo Samuel Guch ↔ Jeronimo RussoOyuncu değişikliği90+2'
- 90+1'Marco IacobellisSarı kart
- Jerónimo Gómez Mattar ↔ Lucas Nicolás GómezOyuncu değişikliği88'
- Matías Cóccaro ↔ Juan Ignacio RamírezOyuncu değişikliği87'
- 80'Gol Leonardo Sequeira 2–1Asist: Horacio Tijanovich
- 78'Yuri CasermeiroSarı kart
- Martin OrtegaSarı kart76'
- 74'Diego Barrera ↔ Horacio TijanovichOyuncu değişikliği
- 74'Michael Santos ↔ Lucas VaraldoOyuncu değişikliği
- Santiago Germán Solari Ferreyra ↔ Alan SoñoraOyuncu değişikliği71'
- Gol Santiago Germán Solari Ferreyra 2–069'
- 61'Darío CáceresSarı kart
- Santiago Germán Solari FerreyraSarı kart59'
- Matías CóccaroSarı kart48'
- 45+2'Fernando MartinezSarı kart
- 35'Matías VeraSarı kart
- Gol Jerónimo Gómez Mattar 1–031'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %26 8/31 | %31 5/16 |
| Beraberlik | %42 13/31 | %50 8/16 |
| Mağlubiyet | %32 10/31 | %19 3/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 6/31 | %6 1/16 |
| Beraberlik | %26 8/31 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %55 17/31 | %63 10/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,94 (29 gol) | 1,06 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,23 (38 gol) | 1,00 (16 gol) |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,71 (22 gol) | 0,44 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,48 (46 gol) | 1,50 (24 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %52 16/31 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %71 22/31 | %75 12/16 |
| 2,5 Üst | %32 10/31 | %25 4/16 |
| 3,5 Üst | %16 5/31 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %26 8/31 | %31 5/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %35 11/31 | %38 6/16 |
| 1,5 Üst | %58 18/31 | %63 10/16 |
| 2,5 Üst | %35 11/31 | %31 5/16 |
| 3,5 Üst | %23 7/31 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %26 8/31 | %19 3/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %70 21/30 | %80 12/15 |
| 8,5 Üst | %53 16/30 | %60 9/15 |
| 9,5 Üst | %37 11/30 | %33 5/15 |
| 10,5 Üst | %30 9/30 | %27 4/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %63 19/30 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %47 14/30 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %37 11/30 | %38 6/16 |
| 10,5 Üst | %27 8/30 | %38 6/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %90 27/30 | %93 14/15 |
| 3,5 Üst | %80 24/30 | %73 11/15 |
| 4,5 Üst | %63 19/30 | %67 10/15 |
| 5,5 Üst | %50 15/30 | %47 7/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %77 23/30 | %81 13/16 |
| 3,5 Üst | %60 18/30 | %63 10/16 |
| 4,5 Üst | %47 14/30 | %56 9/16 |
| 5,5 Üst | %33 10/30 | %38 6/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %67 20/30 | %67 10/15 |
| 7,5 Üst | %53 16/30 | %47 7/15 |
| 8,5 Üst | %37 11/30 | %27 4/15 |
| 9,5 Üst | %20 6/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %73 22/30 | %81 13/16 |
| 7,5 Üst | %57 17/30 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %50 15/30 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %40 12/30 | %38 6/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 5/31 | %13 2/16 |
| Berabere | %52 16/31 | %63 10/16 |
| Geride | %32 10/31 | %25 4/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 3/31 | %0 0/16 |
| Berabere | %55 17/31 | %63 10/16 |
| Geride | %35 11/31 | %38 6/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
New Old Boys (31 maç)
C Cordoba (31 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
New Old Boys (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 2 | 10 |
| 46-60 | 4 | 9 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 12 | 7 |
C Cordoba (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 9 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 5 | 8 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 6 | 10 |
Kartlar
New Old Boys
Sarı 72 · Kırmızı 3 (31 maç · maç başı sarı 2,3)
C Cordoba
Sarı 74 · Kırmızı 2 (31 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
New Old Boys: iç saha, 15 maç · C Cordoba: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
New Old Boys – C Cordoba ilk 11'ler
New Old Boys · 4-3-3
- 30J. ReinattiK
- 6M. OrtegaD76' sarı kart 76. dk
- 25B. CabreraD
- 16L. CarrizoD
- 24F. EscobarD
- 26R. HerreraO
- 19J. MattarO31' gol 31. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 20Facundo GauchO90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 7W. MazzanttiF
- 9M. CóccaroF48' sarı kart 48. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 32S. SolariF59' sarı kart 59. dk69' gol 69. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 27L. GómezO88' oyuna girdi 88. dk
- 4A. MonteroO
- 33W. NúñezF
- 99I. RamírezF87' oyuna girdi 87. dk
- 23N. GoiteaD
- 28J. RussoF90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 39T. RiosF
- 22O. SalomónD
- 36Francisco ScarpeccioF
- 31Francisco SciariniK
- 8D. SoteloO
- 15A. SoñoraO71' oyuna girdi 71. dk
Teknik direktör: F. Kudelka
C Cordoba · 4-1-4-1
- 1A. AguerreK
- 20F. MartínezD45+2' sarı kart 45+2. dk
- 17Y. CasermeiroD78' sarı kart 78. dk
- 2A. MacielD
- 23D. CáceresD61' sarı kart 61. dk
- 22M. VeraO35' sarı kart 35. dk
- 28L. SequeiraO80' gol 80. dk
- 10M. IacobellisO90+1' sarı kart 90+1. dk
- 18L. GonzálezO
- 7D. BarreraO74' oyundan çıktı 74. dk
- 27M. SantosF74' oyundan çıktı 74. dk
- 55J. CardozoO
- 32N. GarridoD
- 13J. GómezD
- 44Kevin Jacobo Adrián IbañezF
- 3L. MarchiD
- 41Enzo Tiziano Ramirez SuarezD
- 43Ignacio Nahuel SantillanF
- 11H. TijanovichF74' oyuna girdi 74. dk80' asist 80. dk
- 25J. VallejosK
- 9L. VaraldoF74' oyuna girdi 74. dk
- 21F. AguilarD
- 47M. CuitinoF
Teknik direktör: S. Domínguez
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Newells Old Boys son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 3 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Central Cordoba de Santiago için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 6, yenilen 9.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Newells Old Boys 8 – Central Cordoba de Santiago 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Nisan 2026, Central Cordoba de Santiago 1-3 Newells Old Boys.
- Sıralama
- 14. (15 p) – 13. (16 p)
- Form (son 5)
- MBGBB – BBBMM
- H2H (G-B-M)
- 8-2-3 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %21 – %29
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %36
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 1,68 – 3,11 – 4,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Newells Old Boys iç saha 14 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Central Cordoba de Santiago dış saha 14 maçta 0,43 attı, 1,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Newells Old Boys %21, Central Cordoba de Santiago %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Newells Old Boys %50, Central Cordoba de Santiago %36. İlk yarıyı önde kapatma: Newells Old Boys 1/14, Central Cordoba de Santiago 0/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Newells Old Boys 4,9, Central Cordoba de Santiago 3,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Newells Old Boys 2,1, Central Cordoba de Santiago 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,68, 0 – 3,11, 2 – 4,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 2,08. Karşılıklı Gol: Var 1,93, Yok 1,61.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %43; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 19 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 16 | +12 | 31 |
| 2 | Boca Juniors | 16 | +13 | 30 |
| 3 | Velez Sarsfield | 16 | +6 | 28 |
| 4 | Talleres Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 5 | Independiente | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Lanus | 16 | +3 | 24 |
| 7 | San Lorenzo | 16 | 0 | 22 |
| 8 | Union Santa Fe | 16 | +4 | 21 |
| 9 | Instituto Cordoba | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Defensa Y Justicia | 16 | -3 | 19 |
| 11 | Gimnasia M. | 16 | -8 | 19 |
| 12 | Platense | 16 | -5 | 16 |
| 13 | Central Cordoba de Santiago | 16 | -10 | 16 |
| 14 | Newells Old Boys | 16 | -12 | 15 |
| 15 | Deportivo Riestra | 16 | -7 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 8 | +7 | 16 |
| 2 | Independiente | 8 | +6 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 15 |
| 4 | Boca Juniors | 8 | +5 | 14 |
| 5 | Union Santa Fe | 8 | +6 | 13 |
| 6 | Lanus | 8 | +4 | 13 |
| 7 | Talleres Cordoba | 7 | +4 | 13 |
| 8 | Instituto Cordoba | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Central Cordoba de Santiago | 8 | +1 | 13 |
| 10 | Gimnasia M. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | San Lorenzo | 8 | -1 | 11 |
| 12 | Deportivo Riestra | 8 | 0 | 8 |
| 13 | Defensa Y Justicia | 8 | -3 | 8 |
| 14 | Platense | 8 | -4 | 8 |
| 15 | Newells Old Boys | 8 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Estudiantes L.P. | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 13 |
| 4 | Talleres Cordoba | 9 | 0 | 13 |
| 5 | San Lorenzo | 8 | +1 | 11 |
| 6 | Defensa Y Justicia | 8 | 0 | 11 |
| 7 | Lanus | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Independiente | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Platense | 8 | -1 | 8 |
| 10 | Union Santa Fe | 8 | -2 | 8 |
| 11 | Instituto Cordoba | 8 | -3 | 8 |
| 12 | Newells Old Boys | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Gimnasia M. | 8 | -9 | 6 |
| 14 | Deportivo Riestra | 8 | -7 | 3 |
| 15 | Central Cordoba de Santiago | 8 | -11 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
