Hradec Kralove 1-2 Jablonec: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hradec Kralove 1–2 Jablonec (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 17–17, isabetli şut 4–7, topa sahip olma %52–%48, korner 2–9.
Maç özeti
Hradec Kralove – Jablonec maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Tomáš Čvančara 70' (Hradec Kralove); Sebastian·Nebyla 34' (pen.), 49' (Jablonec). xG: Hradec Kralove 2,5 – 2,0 Jablonec.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Hradec Kralove: D. Horejs · Jablonec: L. Kozel
Maç akışı
Hradec Kralove üstte · Jablonec altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 34' gol: Sebastian·Nebyla (Jablonec)
- 45' oyuncu değişikliği: David Ludvíček ↔ Juraj Chvátal (Hradec Kralove)
- 49' gol: Sebastian·Nebyla (Jablonec)
- 54' oyuncu değişikliği: Tom Sloncik ↔ Abdullahi Umar (Hradec Kralove)
- 54' oyuncu değişikliği: Ondřej Mihálik ↔ Mick Van Buren (Hradec Kralove)
- 59' sarı kart: Tomáš Čvančara (Hradec Kralove)
- 63' oyuncu değişikliği: František Čech ↔ Matej Valenta (Hradec Kralove)
- 67' oyuncu değişikliği: Filip Zorvan ↔ Dominik Holly (Jablonec)
- 67' oyuncu değişikliği: Garang Mawien Kuol ↔ Saidou Alioum Moubarak (Jablonec)
- 67' oyuncu değişikliği: Martin Cedidla ↔ Dusan Pavlovic (Jablonec)
- 70' gol: Tomáš Čvančara (Hradec Kralove)
- 77' oyuncu değişikliği: Antonín Růsek ↔ Nelson Okeke (Jablonec)
- 80' oyuncu değişikliği: Vladimír Darida ↔ Daniel Trubač (Hradec Kralove)
- 86' oyuncu değişikliği: Sebastian·Nebyla ↔ Matej Polidar (Jablonec)
Maç olayları
- Hradec KraloveJablonec
- 86'Sebastian·Nebyla ↔ Matej PolidarOyuncu değişikliği
- Vladimír Darida ↔ Daniel TrubačOyuncu değişikliği80'
- 77'Antonín Růsek ↔ Nelson OkekeOyuncu değişikliği
- Abdullahi UmarVAR: gol iptal71'
- Gol Tomáš Čvančara 1–2Asist: Daniel Horak70'
- 67'Filip Zorvan ↔ Dominik HollyOyuncu değişikliği
- 67'Garang Mawien Kuol ↔ Saidou Alioum MoubarakOyuncu değişikliği
- 67'Martin Cedidla ↔ Dusan PavlovicOyuncu değişikliği
- František Čech ↔ Matej ValentaOyuncu değişikliği63'
- Tomáš ČvančaraSarı kart59'
- Tom Sloncik ↔ Abdullahi UmarOyuncu değişikliği54'
- Ondřej Mihálik ↔ Mick Van BurenOyuncu değişikliği54'
- 49'Gol Sebastian·Nebyla 0–2Asist: Antonín Růsek
- David Ludvíček ↔ Juraj ChvátalOyuncu değişikliği45'
- 34'Penaltı golü Sebastian·Nebyla 0–1Penaltı
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %38 3/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasından 0,17 düşük | 1,75 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,29 (18 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,38 (11 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (18 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 7.–8. · lig ortalamasında | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 8.–9. · lig ortalamasında | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 9.–12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13ligde 13. · lig ortalamasından 10 puan düşük | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %63 5/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %50 4/8 |
| Berabere | %50 7/14 | %25 2/8 |
| Geride | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Geride | %38 5/13 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hradec Kralove (14 maç)
Jablonec (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hradec Kralove (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 2 | 5 |
Jablonec (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
Hradec Kralove
Sarı 29 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Jablonec
Sarı 15 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Hradec Kralove: iç saha, 8 maç · Jablonec: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Hradec Kralove – Jablonec ilk 11'ler
Hradec Kralove · 3-4-2-1
- 12A. ZadražilK
- 7J. UhrinčaťD
- 4T. PetrášekD
- 25F. ČechD63' oyundan çıktı 63. dk
- 2D. LudvíčekO45' oyundan çıktı 45. dk
- 16V. DaridaO80' oyundan çıktı 80. dk
- 11S. DancákO
- 26D. HorákO70' asist 70. dk
- 70T. ČvančaraO59' sarı kart 59. dk70' gol 70. dk
- 19T. SlončíkO54' oyundan çıktı 54. dk
- 17O. MihálikF54' oyundan çıktı 54. dk
- 1P. VízekK
- 10M. van BurenF54' oyuna girdi 54. dk
- 9M. ValentaO63' oyuna girdi 63. dk
- 20M. VágnerK
- 24A. UmarF54' oyuna girdi 54. dk
- 27D. TrubačO80' oyuna girdi 80. dk
- 3F. MielkeD
- 30J. ChvátalO45' oyuna girdi 45. dk
- 33Rodrigo AbajasD
Teknik direktör: D. Horejs
Jablonec · 4-2-3-1
- 99K. MihelakK
- 18M. CedidlaD67' oyundan çıktı 67. dk
- 4N. TekijaškiD
- 57F. NovákD
- 20J. SlámaD
- 13R. SedláčekO
- 25S. NebylaO34' gol 34. dk49' gol 49. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 7V. TchanturishviliO
- 8F. ZorvanO67' oyundan çıktı 67. dk
- 36G. KuolO67' oyundan çıktı 67. dk
- 9A. RůsekF49' asist 49. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 16H. AhlO
- 17S. AlioumF67' oyuna girdi 67. dk
- 19J. ChramostaF
- 1J. HanušK
- 24D. HollýO67' oyuna girdi 67. dk
- 22Roman HorákO
- 6N. OkekeO77' oyuna girdi 77. dk
- 21M. PolidarO86' oyuna girdi 86. dk
- 23E. SobolD
- 14D. SoučekD
- 15D. PavlovićD67' oyuna girdi 67. dk
Teknik direktör: L. Kozel
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Çekya · Czech Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Hradec Kralove son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 8 gol yedi. Jablonec son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Hradec Kralove 2, Jablonec 5 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Jablonec 1-1 Hradec Kralove.
- Sıralama
- 11. (15 p) – 8. (17 p)
- Form (son 5)
- BMMGG – BMMGG
- H2H (G-B-M)
- 2-5-5 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %20
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,15 – 2,89 – 2,67
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Hradec Kralove iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,50 gol yedi; Jablonec dış saha 5 maçta 0,80 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hradec Kralove %67, Jablonec %20. İlk yarıyı önde kapatma: Hradec Kralove 3/6, Jablonec 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Hradec Kralove 5,8, Jablonec 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Hradec Kralove 2,2, Jablonec 1,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,15, 0 – 2,89, 2 – 2,67. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,61, Üst 1,78. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,81.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %43; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çekya · Czech Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 13 | +25 | 31 |
| 2 | Slovan Liberec | 13 | +8 | 26 |
| 3 | Mlada Boleslav | 13 | +7 | 24 |
| 4 | Sigma Olomouc | 14 | +2 | 24 |
| 5 | Sparta Praha | 13 | +12 | 23 |
| 6 | Teplice | 13 | +3 | 21 |
| 7 | FK Jablonec | 13 | -2 | 20 |
| 8 | Bohemians 1905 | 14 | 0 | 20 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 14 | -5 | 20 |
| 10 | Plzen | 13 | +7 | 19 |
| 11 | Hradec Králové | 14 | -1 | 18 |
| 12 | Pardubice | 13 | -4 | 14 |
| 13 | Baník Ostrava | 13 | -13 | 14 |
| 14 | Artis | 13 | -10 | 10 |
| 15 | Slovácko | 14 | -13 | 10 |
| 16 | Zlin | 14 | -16 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mlada Boleslav | 6 | +12 | 18 |
| 2 | Slavia Praha | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Sparta Praha | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Sigma Olomouc | 6 | +6 | 13 |
| 5 | Hradec Králové | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Zbrojovka Brno | 8 | +1 | 13 |
| 7 | Bohemians 1905 | 6 | +4 | 12 |
| 8 | Slovan Liberec | 6 | +3 | 10 |
| 9 | FK Jablonec | 7 | -2 | 10 |
| 10 | Teplice | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Plzen | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Pardubice | 6 | 0 | 7 |
| 13 | Baník Ostrava | 6 | -7 | 7 |
| 14 | Slovácko | 6 | -4 | 3 |
| 15 | Artis | 7 | -11 | 2 |
| 16 | Zlin | 8 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 6 | +15 | 16 |
| 2 | Slovan Liberec | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Teplice | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Plzen | 6 | +7 | 11 |
| 5 | Sigma Olomouc | 8 | -4 | 11 |
| 6 | FK Jablonec | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Sparta Praha | 7 | +2 | 8 |
| 8 | Artis | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Bohemians 1905 | 8 | -4 | 8 |
| 10 | Pardubice | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Baník Ostrava | 7 | -6 | 7 |
| 12 | Zbrojovka Brno | 6 | -6 | 7 |
| 13 | Slovácko | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Mlada Boleslav | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Hradec Králové | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Zlin | 6 | -7 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Czech Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
